Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2011., 18:52   #1161
cenzura
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 24.10.2011., 17:59   #1162
može pomoć?
nazovem sad dom zdravlja siget i kažu mi da rade 4 doktorice ginekologa i da se mogu prebaciti kod nji bez problema ali da oni rade 7-18h.
ostala sam zbunjena.. kaže rade u dvije smjene, 7-18. to znaači da primaju knjižice do 18 ili? što je sa ženam akoje rade i ne stignu do 18?
...?
__________________
11.7.2009.
j@dr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 01:16   #1163
Quote:
j@dr@ kaže: Pogledaj post
može pomoć?
nazovem sad dom zdravlja siget i kažu mi da rade 4 doktorice ginekologa i da se mogu prebaciti kod nji bez problema ali da oni rade 7-18h.
ostala sam zbunjena.. kaže rade u dvije smjene, 7-18. to znaači da primaju knjižice do 18 ili? što je sa ženam akoje rade i ne stignu do 18?
...?
primaju pacijente do 18 mislim da sestre rade duže, ali najbolje ti je nazvat onu koju hoćeš i pitat kad i kako možeš donijeti papire.
.
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 12:24   #1164
može li mi netko preporučiti ginekologicu u sigetu?
luna989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 12:57   #1165
Primaju li i dalje ovi iz DZ Borongaj i Borovje? Koga mi preporučujete (po mogućnosti, što bliže centru ili Jarunu, a ako ne, da blizu staje neki redovni autobus/tramvaj)? Nisam u prilici nazvati i pitati primaju li nove, pa bi htjela odmah znati, da ne idem bezveze na drugi kraj grada.
Trolčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 13:38   #1166
Quote:
Trolčica kaže: Pogledaj post
Primaju li i dalje ovi iz DZ Borongaj i Borovje? Koga mi preporučujete (po mogućnosti, što bliže centru ili Jarunu, a ako ne, da blizu staje neki redovni autobus/tramvaj)? Nisam u prilici nazvati i pitati primaju li nove, pa bi htjela odmah znati, da ne idem bezveze na drugi kraj grada.
U Borovju i dalje primaju. Ja sam s Jaruna, treba mi nekih 30min do tamo. Nije tako daleko, par stanica nakon autobusnog.
Pješice treba nekih 5-10min od stanice, tak da je na dosta dobroj lokaciji. A dom zdravlja je nov, tako da je sve lijepo uređeno
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 15:04   #1167
Odlično! Dakle, dr.Žigmund u Borovju? Možeš mi još samo reći kako rade utorkom, srijedom i četvrtkom, kad mogu doći?
Trolčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 15:27   #1168
Evo ja prošli tjedan bila kod Stepanićke, kasnila jedno cca godinu s redovnim pregledom. Naručila se telefonski, došla čekala kakvih 15 min extra,ajde ništa strašno,lepo se popričala sa sestrom,pitala me za dijete (vodila kod njih trudnoću), otišla Stepanićki, još mi bilo bed jer kasnim s pregledom,žena se na to i nasmijala,kao ionako je to sad u trendu. Pitala sve što me zanima, sve mi odgovorila, pregledala me,sve pet. Sve mi se više čini da je Stepanička cool ženska :riskira opći linč na forumu:, jednostavno je u startu malo hladnija,ali kad pokažeš dobru volju i ona je ok.
dugaagud is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 17:49   #1169
jel ima negdje na zapadnom dijelu grada doktorica da prima pacijente? na hzzo.
__________________
11.7.2009.
j@dr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 21:38   #1170
Quote:
Trolčica kaže: Pogledaj post
Odlično! Dakle, dr.Žigmund u Borovju? Možeš mi još samo reći kako rade utorkom, srijedom i četvrtkom, kad mogu doći?
Pon i sri radi od 13:30-18:30
Uto, čet i pet radi od 7:30-13:30

Probaj doći što ranije, slobodno pokucaš i kažeš da bi se samo upisala (inače na vratima piše da se ne smije kucat, al nitko se ne obazire na to jer bi u suprotnom za upis čekala i po sat-dva ).
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 17:25   #1171
Joj, puno ti hvala!
Trolčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 08:48   #1172
ovak, davno nisam bila na pregledu kod dr. zadre u sesvetama, još od kako je prestao naručivati. nisam sigurna gdje sam pročitala, netko je napisao kad radi ujutro već u pol osam više ne prima knjižice...neznam koliko se promjenilo, al ja bih išla u popodnevnu smjenu, kaj da dođem tam u 12h???

mislim, mogu stavit knjižicu i sjest na , jedino me trta da nebude i to prekasno
antiša84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 23:56   #1173
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
Pon i sri radi od 13:30-18:30
Uto, čet i pet radi od 7:30-13:30

Probaj doći što ranije, slobodno pokucaš i kažeš da bi se samo upisala (inače na vratima piše da se ne smije kucat, al nitko se ne obazire na to jer bi u suprotnom za upis čekala i po sat-dva ).
evo i mene,friško registrirana..
ja također već dulje vrijeme tražim pristojnu i pouzdanu ginekologicu..
danas sam bila na pregledu kod privatnika nakon godinu dana.. dala svoje mukotrpno zarađene nofčeke i po tko zna koji put odlučila da je krajnje vrijeme da nađem neku pristojnu ordinaciju koju neću mrzit..i u koju ću se vratit bez mučnine u želudcu..
planiram za nekih pol godine - godinu počet ozbiljno radit na prvoj bebcici i htjela bih malo pripremit teren i sebe samu..a to uključuje i ipak malo redovitije posjete tom stolu što meni oduvijek više liči na neku spravu za mučenje..
zadnji put kad sam bila kod soc. ginekologa pripadala sam prema mjestu stanovanja u dz dugave..bila jednom prije puno godina i nikad više..nakon toga sam lutala od privatnika do privatnika, jednom godišnje i reda radi (ili čak i rjeđe, nažalost)..
e sad, ako su ove doktorice u borovju stvarno ok i ako još uvijek primaju nove pacijente, ja sam spremna još ovaj tjedan otić po svoj prašnjavi katon u dugave i odnijeti ih njima.. iako trenutno živim na svetom duhu..
dakle, cure moje, ja sam sva spogubljena i svaki savjet je dobro došao..
medotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 00:51   #1174
biranje ginekologa nema veze s mjestom stanovanja...možeš se prijaviti kod kojeg god hoćeš, u bilo kojem dijelu grada, pod uvjetom da ima mjesta i prima nove pacijentice...isto vrijedi i za dr. opće prakse i stomatologa..
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 09:24   #1175
Quote:
medotica kaže: Pogledaj post
e sad, ako su ove doktorice u borovju stvarno ok i ako još uvijek primaju nove pacijente, ja sam spremna još ovaj tjedan otić po svoj prašnjavi katon u dugave i odnijeti ih njima.. iako trenutno živim na svetom duhu..
dakle, cure moje, ja sam sva spogubljena i svaki savjet je dobro došao..
Ja bih ti onda svakako preporučila da odeš u Borovje i upišeš se
Baš sam jučer bila tamo jer sam imala hitan slučaj i nisam imala vremena zvati i dogovarati termin. Došla sam baš oko početka radnog vremena i zamolila sestru ako bi me mogla nakratko primiti premda nisam naručena. Čim je došla doktorica, mene su odmah uzeli i bila sam gotova za 5min. Tak da moram priznati da me njihova sestra svakim mojim posjetom sve više oduševljava, makar sam u početku bila dosta skeptična i na prvu mi nije bila baš simpatična. No brzo sam promijenila mišljenje
U svakom slučaju, recepte ti daju bez problema, ordinacija je nova i moderno opremljena, doktorica smirena i obavi svoj posao kak treba, minus je taj što je uvijek gužva i teško ih je dobiti na telefon
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 11:13   #1176
dakle,trudnoću sam vodila kod jednog ginekologa,ali nisam baš zadovoljna s njim (ne bih spominjala ime)
zanima me,ginekolog u Zagrebu,bilo koji dio grada,ali prednost zapadni dio,koji primaju nove pacijente.

EDIT.čitam sad za Borovje,da odem ja tamo?
__________________
28.7.2011-živim za taj dan (ili dan prije ranije :lol: )

Zadnje uređivanje trudnica5 : 01.11.2011. at 11:21.
trudnica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 11:49   #1177
u Medikolu sada primaju pacijente. Mlada jedna dr. Šumilin, bas smo se mama, sestra teta ja i baka prebacile (coporativno )
teta M is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 12:25   #1178
Borovje

Svakako mogu preporučiti dr. Žigmund iz doma zdravlja Borovje. Žena je strpljiva, ugodna za razgovor i odgovori na svako pitanje, koliko god vam se činilo bedasto. Pri pregledu je pažljiva i nemam prigovora na rad.

A za one koji imaju prigovore na liječnike, imate bijeli telefon na koji možete prijaviti (i anonimno) pritužbe na rad liječnika. Detalji su na linku.
http://mojauprava.hr/portal/dp.nsf//...ent&p=Gradjani
something is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 18:06   #1179
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
zbog sestre se ja nisam ni prebacila,neljubazna,živčana,ovdje gdje idem naručiš se telefonski u određeno vrijeme,i tada ulaziš,nema čekanja
Upravo tako,dr je super al je sestra katastrofa.Jednom sam s hitne dosla i cekala 7h da dodem do doktorice...i ja sam u potrazi za novim ginicem jer tu vise nemam zivaca za nju
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 14:28   #1180
Objasnite mi kako mogu doći do tog dz Borovje? bia je jedan post di je neko lipo sve napisa i objasnia ali ga više nemogu naći :/
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.