Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2014., 18:59   #1661
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
6/2012
I vodila cijelu trudnocu

Sve kako sam zamisljala da ce porod biti - tako je i bilo
Imate u detalje opisano moje iskustvo u 2012

Nakon sta sam godinama cekala na tu bebu, nista nisam htjela prepustiti slucaju i zato sam odabrala carski jer je on najsigurniji za bebu al je najgori za mamu, o u toj cijeloj prici je moj oporavak bio sporedna stvar, imala sam i mamu na raspolaganju, al sam se cak i oporavila vrlo brzo od carskog
i ja tamo vodim trudnocu od pocetka. budem potrazila vase iskustvo!
super, nadam se da ce i meni biti kako zamisljam
andmare is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 22:01   #1662
Quote:
kimmm kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Mene isto zanima porod kod njih, nakon prvog teškog poroda za ovaj drugi smo se odlučili za Polikliniku Podobnik, jednim me muči što nisam iz Zg nego iz Vž. Pa dali koja mama ima iskustva s tim da je rodila kod njih ali nije bila iz Zg. Kak to onda ide ? Muči me jedino udaljenost :/
Evo možda pomognem iz vlastitog iskustva.

Mi smo bili puno dalje od Zg od vas. Cijelu trudnoću smo vodili kod njih (doktorica Gebauer). Rodili točno na termin.
Preglede smo dogovarali kako je meni odgovaralo. A to mi je zapravo bilo presudno kod njih, jer sam radila do skoro zadnjeg dana i jednostavno se nisam htjela opterećivati i komplicirati naručivanjem i čekanjem po bolnicama.
Nakon poroda sam se osjećala toliko dobro da sam po meni mogla odmah i drugo roditi. Oporavak mi je isto tako bio brz i jednostavan.

Nitko me niti u jednom trenutku nije nagovarao na carski, jer nije bilo indikacija za isti.

Da li je skupo ili ne, to svatko za sebe odlučuje. Po meni, vrijedi svake lipe koju smo tamo ostavili, a i drugo planiramo kod njih.

Meni je neprocjenjivo bilo i još uvijek je, ono vrijeme neposredno nakon poroda i prvi dani života djeteta koje smo proveli kod njih. Toliko ljudski, toliko opušteno i toliko jednostavno.
evelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 21:00   #1663
Quote:
evelina kaže: Pogledaj post
Evo možda pomognem iz vlastitog iskustva.

Mi smo bili puno dalje od Zg od vas. Cijelu trudnoću smo vodili kod njih (doktorica Gebauer). Rodili točno na termin.
Preglede smo dogovarali kako je meni odgovaralo. A to mi je zapravo bilo presudno kod njih, jer sam radila do skoro zadnjeg dana i jednostavno se nisam htjela opterećivati i komplicirati naručivanjem i čekanjem po bolnicama.
Nakon poroda sam se osjećala toliko dobro da sam po meni mogla odmah i drugo roditi. Oporavak mi je isto tako bio brz i jednostavan.

Nitko me niti u jednom trenutku nije nagovarao na carski, jer nije bilo indikacija za isti.

Da li je skupo ili ne, to svatko za sebe odlučuje. Po meni, vrijedi svake lipe koju smo tamo ostavili, a i drugo planiramo kod njih.

Meni je neprocjenjivo bilo i još uvijek je, ono vrijeme neposredno nakon poroda i prvi dani života djeteta koje smo proveli kod njih. Toliko ljudski, toliko opušteno i toliko jednostavno.

Hvala na informacijama , evo bila sam i ja na prvom pregledu kod njih , i dogovorila se za porod i daljne potrebne preglede.
Sad kad znam da idem kod njih rodit odma sam mirnija i nemam onaj strah da če se desiti što i na prvom porodu . Sad nestrpljivo očekujem kad če doči taj dan
kimmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 14:52   #1664
pozdrav,
bila sam na ultrazvuku kod svoje ginekologice( u 34 tjednu sam) i izracunala mi je da je bedrena kost 2 tjedna manja :/ do sad je bilo sve uredu
sad mene zanima mogu li otic na jedan ultrazvuk u podobnik na drugo misljenje? i kolko kosta jedan ultrazvucni pregled?
anja 122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 16:55   #1665
Ja tamo vodim trudnocu nakon sat vermena koliko traje pregled 4d ultrazvukom platim oko 600 kn cini mi se!!!nazovi i pitaj jer i tako se dosta dugo ceka na red!!ali isplati se svake kune!!!Imas odlicnih doktora tamo !!!!
Mazeltov is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 14:51   #1666
Quote:
anja 122 kaže: Pogledaj post
pozdrav,
bila sam na ultrazvuku kod svoje ginekologice( u 34 tjednu sam) i izracunala mi je da je bedrena kost 2 tjedna manja :/ do sad je bilo sve uredu
sad mene zanima mogu li otic na jedan ultrazvuk u podobnik na drugo misljenje? i kolko kosta jedan ultrazvucni pregled?
650 kuna ako vodis trudnocu, 750 ako povremeno dodes na pregled
andmare is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 22:50   #1667
Jel bio netko kod Podobnika na LETZ konizaciji? Kakva su vam iskustva i koliko kosta?
RunningOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 12:09   #1668
Rodila sam svoje dvoje djece u rodilistu Podobnik. Imam samo rijeci pohvale za doktore, medicinske sestre, nacin ponasanja prema pacijentima, nenadmasiva strucnost i profesionalnost, sve stvarno bez ijedne primjedbe. Trebala bi svaka zena imati mogucnost takvog tretmana pri porodu i nakon- ekipa iz Podobnika ucini ti porod najljepsim iskustvom u zivotu.. I moram naglasiti da je prof. Podobnik izuzetno drag covjek, veliki profesionalac koji bude u rodilistu od jutra do pola noci i zaista skrbi o svojim pacijenticama.. Rodila sam prvo dijete prije pet godina ovdje i drugo nedavno i kvaliteta se ovdje nije promijenila nimalo bez obzira sto je proslo pet godina... Cure, ako si mozete priustiti Podobnika, odite tamo roditi bez previse razmisljanja jer su jednostavno savrseni u svom poslu.. Pozdrav!
nero1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 01:21   #1669
Quote:
nero1982 kaže: Pogledaj post
Rodila sam svoje dvoje djece u rodilistu Podobnik. Imam samo rijeci pohvale za doktore, medicinske sestre, nacin ponasanja prema pacijentima, nenadmasiva strucnost i profesionalnost, sve stvarno bez ijedne primjedbe. Trebala bi svaka zena imati mogucnost takvog tretmana pri porodu i nakon- ekipa iz Podobnika ucini ti porod najljepsim iskustvom u zivotu.. I moram naglasiti da je prof. Podobnik izuzetno drag covjek, veliki profesionalac koji bude u rodilistu od jutra do pola noci i zaista skrbi o svojim pacijenticama.. Rodila sam prvo dijete prije pet godina ovdje i drugo nedavno i kvaliteta se ovdje nije promijenila nimalo bez obzira sto je proslo pet godina... Cure, ako si mozete priustiti Podobnika, odite tamo roditi bez previse razmisljanja jer su jednostavno savrseni u svom poslu.. Pozdrav!
slazem se sa svime sto si napisala. ja sam isto svoje prvo rodila tamo i sve je bilo savrseno i jedva cekam da idemo na drugo,
andmare is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 00:22   #1670
Nove mamice,ima kakvih iskustava sa poroda od nedavno?
Ima neka trudnica koja planira porod u Rodilistu Podobnik?
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 14:44   #1671
Evo ja sam se naručila na prvi pregled kod Petre Podobnik Brlečić 11.07 i jedva čekam!!
kikixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 14:45   #1672
I planiram roditi tamo
kikixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 07:33   #1673
Quote:
kikixx kaže: Pogledaj post
Evo ja sam se naručila na prvi pregled kod Petre Podobnik Brlečić 11.07 i jedva čekam!!
Friska trudnica

Cestitam.Bas sam bila kod nje u petak.Super mi je doktorica.
Obavila sam tamo i kombinirani probir,i sad Anomaly scan u 20.tjednu.
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 18:50   #1674
Planiram roditi tamo nadam se pocetkom 12 mj. Pratimo trudnocu kod dr. Gebauer, prezadovoljni smo. Jedva cekamo pregled drugi tjedan.
Prvo dijete sam rodila 2010. kod njih i mogu reci samo sve najbolje.
Chelonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 07:21   #1675
Quote:
Chelonia kaže: Pogledaj post
Planiram roditi tamo nadam se pocetkom 12 mj. Pratimo trudnocu kod dr. Gebauer, prezadovoljni smo. Jedva cekamo pregled drugi tjedan.
Prvo dijete sam rodila 2010. kod njih i mogu reci samo sve najbolje.
Imat cemo djecicu iste generacije
Sto se desilo na porodu prvi puta?Ako nije bad,moze i na pp.
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 08:16   #1676
Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Imat cemo djecicu iste generacije
Sto se desilo na porodu prvi puta?Ako nije bad,moze i na pp.
A i tebi je drugo dijete, super. Nije bad, posaljem ti pp.
Nadam se da ce ovaj porod proci ok, a u dr. Gebauer imam puno povjerenje sto se tice vodenja trudnoce.


Koji si ti tjedan, planiras roditi kod njih?

Zadnje uređivanje Chelonia : 17.06.2014. at 08:40.
Chelonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 21:00   #1677
Quote:
Chelonia kaže: Pogledaj post
A i tebi je drugo dijete, super. Nije bad, posaljem ti pp.
Nadam se da ce ovaj porod proci ok, a u dr. Gebauer imam puno povjerenje sto se tice vodenja trudnoce.


Koji si ti tjedan, planiras roditi kod njih?
Nakon prvog uzasnog poroda u drzavnom rodilistu,sagledavam sve opcije.

Lijepo je sto postoje.

Sad sam 20 tjedana.

A ti?
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 22:08   #1678
Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Nakon prvog uzasnog poroda u drzavnom rodilistu,sagledavam sve opcije.

Lijepo je sto postoje.

Sad sam 20 tjedana.

A ti?
Ja sam 15. tjedan, drugi tjedan sam na pregledu i bas se veselim, mozda i vidimo spol.
Ma najbitnije mi je da vidim da je sve ok.
Chelonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 10:57   #1679
Prva trudnoća, vodim od početka kod dr. Gebauer. Sljedeći pregled za 2 tjedna (na 16+).
Namjeravam i roditi tamo ako sve bude O.K. Imam epilepsiju i ne želim riskirati probleme zbog natezanja u bolnici, a i jako mi je važan kvalitetan UZV u trudnoći zbog dosta lijekova koje pijem. Rekla mi dr. da nije nužan carski, jer srećom nemam težak oblik bolesti.

* Moja sestra vodila obje trudnoće tamo, rodila nećakinju, i drugu će, krajem 9. mj. Pa sam se ja samo priključila.
__________________
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...
Linea Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 00:32   #1680
ja sam rodila 12.03. tamo prvo dijete i bilo je nestvarno lako.... predivno, bezobolno i jedva cekam opet ici na drugu bebu opsirno sam opisala svoj porod ovdje https://www.forum.hr/showthread.php?t=230032&page=114

bas iz razloga sto je mene zanimalo kako je tamo roditi a nitko mi nije znao reci iz prve ruke, pa eto mozda pomogne nekom
andmare is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:51.