Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2011., 08:50   #341
Quote:
Dinah kaže: Pogledaj post
Ako ste definitivno prekinuli i ostajete pri tome da ovako dalje više ne može, onda prekinite i s kontaktima.
Slažem se s navikom,ali to je sve.

Pogotovo ako su skupa bili duže!
Bilo bi idealno da joj kaže da mu nikad ništa nije značila i da joj ne da ni ruku ako se ikad sretnu. Mislim, ipak su samo spavali skupa godinama, nije da su bili neki faktori jedno drugom u životu...

Takvo ponašanje je normalno isključivo za nekog jako iskompleksiranog tko je partnera koristio za bildanje ega. Među normalnim ljudima, rastanak ne znači potrebu da se bude stoka. Uvik se zalažem za to da se prema ljudima bude fer.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 09:30   #342
Ja se držim samo jedne poslovice:

Ako nekoga voliš....pusti ga da ode; ako se vrati, oduvijek je bio tvoj, a ako ne, nikad to niti nije bio.

Ako netko stvarno voli i ako nije bilo nekih većih problema u vezi, neko je prekid došao iz glupih razloga, vrlo vjerojatno će se vratit. Neki nažalost prekasno shvate, neki se inate,...
__________________
Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek.
cynical is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 09:50   #343
Uvijek se vračaju nakon prekida ali što će mi onda?
georgeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 00:34   #344
Da malo osvježim temu Što se tiče vraćanja nakon prekida, iz osobnog iskustva sam shvatila da to nema smisla. To je, jednostavno, kao što je netko ovdje rekao, čitanje knjige kojoj već unaprijed znaš kraj....Međutim, u tom trenutku vraćanja dotične osobe, misliš da je tvoja priča posebna, da se taj koji traži pomirenje, promijenio i da će ovaj put sve biti drugačije. Nažalost, u većini slučajeva se, nakon nekog vremena, ispostavi totalno suprotno...Osoba koja je tražila pomirenje pokaže se u još gorem svijetlu...Ono što mene konkretno muči, nije vraćanje nakon prekida, nego barem jedan "žao mi je" ili neko objašnjenje u bliskoj budućnosti...Naravno, ovo govorim kada osoba samo "preko noći" prereže nešto što je trajalo godinu, dvije...Dakle, pitam se da li je realno tražiti navedeno....
jenny_6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 23:51   #345
Angry

Quote:
jenny_6 kaže: Pogledaj post
Da malo osvježim temu Što se tiče vraćanja nakon prekida, iz osobnog iskustva sam shvatila da to nema smisla. To je, jednostavno, kao što je netko ovdje rekao, čitanje knjige kojoj već unaprijed znaš kraj....Međutim, u tom trenutku vraćanja dotične osobe, misliš da je tvoja priča posebna, da se taj koji traži pomirenje, promijenio i da će ovaj put sve biti drugačije. Nažalost, u većini slučajeva se, nakon nekog vremena, ispostavi totalno suprotno...Osoba koja je tražila pomirenje pokaže se u još gorem svijetlu...Ono što mene konkretno muči, nije vraćanje nakon prekida, nego barem jedan "žao mi je" ili neko objašnjenje u bliskoj budućnosti...Naravno, ovo govorim kada osoba samo "preko noći" prereže nešto što je trajalo godinu, dvije...Dakle, pitam se da li je realno tražiti navedeno....



Doduse dosta slicno razmisljamo ali sta ako se netko i ne treb amjenjati jer je bio savrsen tokom veze znaci prekid bez razloga "valjanog" i daljine.. Kad tom nekom nemozes naci manu osim one navece da odustane zbog straha a volite ga isto ko i prvog dana cjeloo vrjeme nakon raskida ...Ocito i on vas jer se javljao al poznavauci moj ponos i inat ..i ignoriranje zbog povrjedjenosti odustane.. Dati novu sansu ili ...:ne zna

Da li je ko imao iskustvo prekida bez posebnog razloga il daljina i vjeruje te li u pomirenje nakon duzeg perioda ne komuniciranaja a osjecate da je isto osjecate to , i slobodni oboje
ponosna lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 00:14   #346
Quote:
ponosna lavica kaže: Pogledaj post
Da li je ko imao iskustvo prekida bez posebnog razloga il daljina i vjeruje te li u pomirenje nakon duzeg perioda ne komuniciranaja a osjecate da je isto osjecate to , i slobodni oboje
Mene je cura "ostavila" bez razloga, da bi se poslije ispostavilo da sam bio varan na sve strane. Bila je veza na daljinu, jer studiram msm prvo smo bili 8 mj zajedno dok nisam otiso na faks. Nismo se culi vec 3 tjedna , a cujem da je ona nasla drugog i da je kao "sretna". A prije ovog prekida , prekinuli smo jos jednom prije opet onaa , oprostim joj sve i primim je natrag i ewo kako mi je vratila.
apricott is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 00:24   #347
Vrlo je jednostavno, ako mislis nekome dat lekciju, e onda ti se to ne isplati.
Jer nanjuse da ne mislis ozbiljno i ne mozes biti jak i izdrzat.

Znaci ako zelis da ti se vrati, sanse su 1% da ce se vratiti.
Ako NE zelis da ti se vrati, ako ti ga je dosta...e onda ce se vratiti i neces ga se tako lako moci rijesiti

U nijednom slucaju nema srece, move on.....
Deana_999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 00:48   #348
Da, definitivno...Jednom prekid - veza je završena..Barem po mojim iskustvima...Kakvo vraćanje natrag...Ali, lijepo je razumom tako razmišljati, a srce ti govori drugo....Pitam se da li ćemo se ikada više sresti...A i kada se to dogodi-hoće li mi se javiti, popričati sa mnom...Ne, ne treba mi se vratiti, samo neka se pokaže "kao čovjek" i kaže -"žao mi je"...
jenny_6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 00:59   #349
Quote:
Deana_999 kaže: Pogledaj post
Vrlo je jednostavno, ako mislis nekome dat lekciju, e onda ti se to ne isplati.
Jer nanjuse da ne mislis ozbiljno i ne mozes biti jak i izdrzat.

Znaci ako zelis da ti se vrati, sanse su 1% da ce se vratiti.
Ako NE zelis da ti se vrati, ako ti ga je dosta...e onda ce se vratiti i neces ga se tako lako moci rijesiti

U nijednom slucaju nema srece, move on.....
Ma ja sam ti vrag on nema pojma da mi je stalo jos znaci radim sve obratno i cak na raskidu sam rekla " Kako zelis sretno al znas da ces se vratit i jebat svoj zivot al bice kasnooo dragi ..pozz Zbogom zauvijek " MIslim tako se ponasam nit a poznata sam po tom jednom kraj uvijek kraj ..al ovo je tezi slucaj i 2 poslje njega samo kopije bljede volim ga a ponos mi ne dozvoljva i ko garantira da on jos isto osjeca na osnov sms, pjesama, mozda to radi i radi pravdanja sebe ? Ma vraga znam ga do kosti voli me vidi se da sam ga unistila a ne on mene raskidom

Jenny
Pa koja je razlika izmedju npr zao mi je oprosti i hocu te opet ponovo ..To me zbunjuje :.Jer ovaj moj slao pjesme " Oprosti" ( text odgovara oprostu i pomirenju) ,cetitao rodjendane, ispite, blagdane i sad da li da ja njemu cestitam rodjenadan il ne pravit se da se ne sjecam nemoguce

Cestita te li rodjendane bivsim ?
ponosna lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 01:00   #350
Quote:
jenny_6 kaže: Pogledaj post
Da, definitivno...Jednom prekid - veza je završena..Barem po mojim iskustvima...Kakvo vraćanje natrag...Ali, lijepo je razumom tako razmišljati, a srce ti govori drugo....Pitam se da li ćemo se ikada više sresti...A i kada se to dogodi-hoće li mi se javiti, popričati sa mnom...Ne, ne treba mi se vratiti, samo neka se pokaže "kao čovjek" i kaže -"žao mi je"...
Neće. Onaj tko nije bio u stanju biti čovjek u trenu prekida ili nije reagirao tijekom narednih mjeseci, vrlo rijetko se na kraju pokaje. Ima onih kojima se prijebe pa izuste to "žao mi je", ali ovisi o cijeni koju mora platiti. Ako mu je cijena previsoka, ni to što mu se prijebalo neće biti dovoljno da ti se tobože ispriča.
Ti si za njega mrtva, trebao bi biti i on za tebe.
Ja takav pristup ne razumijem, osim ako je netko nekoga zlostavljao. Ali eto, nisu svi ja.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 01:10   #351
Quote:
ponosna lavica kaže: Pogledaj post

Jenny
Pa koja je razlika izmedju npr zao mi je oprosti i hocu te opet ponovo ..To me zbunjuje :.Jer ovaj moj slao pjesme " Oprosti" ( text odgovara oprostu i pomirenju) ,cetitao rodjendane, ispite, blagdane i sad da li da ja njemu cestitam rodjenadan il ne pravit se da se ne sjecam nemoguce

Cestita te li rodjendane bivsim ?
Razlika je u tome da shvati da mu je žao što je nekoga povrijedio i da to prizna..Jednom...Jer možda nije shvatio koliko je povrijedio drugu stranu..barem zbog toga, iako mu više nije stalo, zbog neke ljudskosti...

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Neće. Onaj tko nije bio u stanju biti čovjek u trenu prekida ili nije reagirao tijekom narednih mjeseci, vrlo rijetko se na kraju pokaje. Ima onih kojima se prijebe pa izuste to "žao mi je", ali ovisi o cijeni koju mora platiti. Ako mu je cijena previsoka, ni to što mu se prijebalo neće biti dovoljno da ti se tobože ispriča.
Ti si za njega mrtva, trebao bi biti i on za tebe.
Ja takav pristup ne razumijem, osim ako je netko nekoga zlostavljao. Ali eto, nisu svi ja.
Možda previše očekujem, ali ako si već s nekime bio godinu, dvije..Kako može proći pokraj tebe bez pozdrava...kako se to može dogoditi "preko noći?"
jenny_6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 01:23   #352
Quote:
jenny_6 kaže: Pogledaj post
Možda previše očekujem, ali ako si već s nekime bio godinu, dvije..Kako može proći pokraj tebe bez pozdrava...kako se to može dogoditi "preko noći?"
Nemaju svi ljudi razvijenu empatiju. Neki su jednostavno sebični. Kreni dalje.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 21:02   #353
Ok, ako nemaju razvijenu empatiju, kako da ja to nisam vidjela cijelo vrijeme u vezi...Kad se sjetim svega, kako netko može tako glumiti...ili sam ja bila slijepa..nešto od toga je...uglavnom, ne želim da se vrati, ali nikako ne mogu shvatiti kako netko može danas jedno pričati, a sutra totalno suprotno....Mjeseci su već prošli, a ja se i dalje pitam :-(
jenny_6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 21:36   #354
E to i mene zanima, kako je lako bilo donit tu odluku?
Jer ako vec s nekim dijelis sve, i ono tu je svaki dan, a
sad ga nema nikako :S
Brodica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 15:47   #355
Quote:
Brodica kaže: Pogledaj post
E to i mene zanima, kako je lako bilo donit tu odluku?
Jer ako vec s nekim dijelis sve, i ono tu je svaki dan, a
sad ga nema nikako :S
I mene to zanima, sta se to prelomi odjednom. I PITAM SE JEL SE UVIJEK PRAVILA DOK JE BILA SAMNOM, AL NEMOGUCE JE GLUMITI GODINU I 3 MJESECA..."SVAKI DAN" . Sad kad gledam ja uopce nepozznajem tu osobu -.-"
apricott is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 23:54   #356
Bas zato ne mogu skuzit, zbog toliko vremena...
Brodica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:45   #357
trebam pomoc hitno

Bit cu kratak i jasan (da ne otvaram novu temu, ovdje cu iznijeti svoj problem).
Veza je kratko trajala (4 mjeseca). Prekinula je sa mnom i rekla je da se ne vidi u ovoj vezi.
Ja patim za njom vise nego za curama s kojima sam bio i po 3 godine.

Zanima me kolike su sanse da se ona meni vrati? Mislim... Vracate li se vi cure deckima nakon sto prekinete s njima.
Ja o svojoj i dalje mislim sve najbolje i dao bih SVE samo da mi se vrati... :'(

Hvala
mrtvac1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 03:53   #358
Quote:
mrtvac1234 kaže: Pogledaj post
Bit cu kratak i jasan (da ne otvaram novu temu, ovdje cu iznijeti svoj problem).
Veza je kratko trajala (4 mjeseca). Prekinula je sa mnom i rekla je da se ne vidi u ovoj vezi.
Ja patim za njom vise nego za curama s kojima sam bio i po 3 godine.

Zanima me kolike su sanse da se ona meni vrati? Mislim... Vracate li se vi cure deckima nakon sto prekinete s njima.
Ja o svojoj i dalje mislim sve najbolje i dao bih SVE samo da mi se vrati... :'(

Hvala
Nemoj se nadati njenom povratku. Ako se ne vidi u toj vezi, teško da će se to promijeniti. Jedino možda ako ne bude imala uspjeha u drugim vezama, ali to će dugo trajati i neće se vratiti iz ljubavi nego da ne bude sama. Mislim da svako zaslužuje više od toga. Ja sam se tako vraćala jednom momku i jako mi je žao. Dosta je patio, a ja ga nikad nisam voljela. Moje iskustvo sa onima koji su prekinuli sa mnom je da dođu prekasno, nakon godinu i više, i to u trenutku kad me stvarno nije briga.
LeeLi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 10:02   #359
A znam... Sve znam... Ali ja bih i dalje sve dao samo da ona bude kraj mene. Ja se jos uvijek nadam da ce doci i reci mi da je napravila glupost ostavivsi me i da mi se zeli vratiti. Makar i ne bila sa mnom iz iskrenih namjera. Znam da zvucim kao ocajna i jadna budala, ali ne mogu protiv sebe... Ona je najbolja cura na svijetu, a sad je vise nema(m)... :'(
mrtvac1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 12:46   #360
Quote:
mrtvac1234 kaže: Pogledaj post
Bit cu kratak i jasan (da ne otvaram novu temu, ovdje cu iznijeti svoj problem).
Veza je kratko trajala (4 mjeseca). Prekinula je sa mnom i rekla je da se ne vidi u ovoj vezi.
Ja patim za njom vise nego za curama s kojima sam bio i po 3 godine.

Zanima me kolike su sanse da se ona meni vrati? Mislim... Vracate li se vi cure deckima nakon sto prekinete s njima.
Ja o svojoj i dalje mislim sve najbolje i dao bih SVE samo da mi se vrati... :'(

Hvala
Prvo, dugo sam na forumu al pod drugim nickom ... iz potrebe sam uzela još jedan profil zbog sličnog problema

Dakle, udana sam, sretno, imam klinca. Prije njega veza od pet god (koje se rijetko sjetim - žali Bože vremena ). Prije te veze, ''veza'' od mjesec dana - još danas patim!!!! a prošlo je 14 god ... i uvijek će tako biti ... s tim se pomiriš ... moja je želja jedino da se opet sretnemo ... zamisli ovo: udajem se za cca 2 mj i naletim na njega ... svijet mi se prodrma staneš, razmisliš i ideš svojim putem

ono što ti želim reći, jest, da ti se neće vratiti...jer je, po meni, 4 mj taman da vidiš dal ti je s nekim dobro ili ne... boli i boljet će ..jbga
koto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:45.