Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2014., 03:24   #1
Dom za zeku iz Splita - OSTAJE KOD PHILIPPINE

Pozdrav svima, danas sam dobila velikog zeca. Pitom je, dobar i zdrav, ali nemam uvjete za držat ga kod sebe. Želi li ga netko s područja Splita i okolice udomiti ili zna nekoga ko bi volio imati zeca, ali da se želi brinut o njemu jer žao bi mi bilo da ode kod bilo koga?

Ovo je slika zeca:
Philippina B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 17:14   #2
Oglasi ga i ovdje, na oglasima udruge koja je za zečeve i kuniće:
http://www.tarraland.com/oglasi/

Sreća da si ti svjesna kako on zahtijeva brigu i obvezu, što očito nije palo na pamet osobi koja ti ga je poklonila bez razmišljanja da li ti imaš vremena za tu obvezu

Držim fige da se brzo i sretno udomi
firta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2014., 02:14   #3
Quote:
firta kaže: Pogledaj post
Oglasi ga i ovdje, na oglasima udruge koja je za zečeve i kuniće:
http://www.tarraland.com/oglasi/

Sreća da si ti svjesna kako on zahtijeva brigu i obvezu, što očito nije palo na pamet osobi koja ti ga je poklonila bez razmišljanja da li ti imaš vremena za tu obvezu

Držim fige da se brzo i sretno udomi
Hvala puno na linku! Zeko je dobrog zdravlja, velik i jak. Maza je i brzo prirasta srcu. Na kraju će mi biti teško rastati se od njega. Ali samo neka nađe dobar dom, a meni će društvo pravit tu i tamo koji kućni pauk.
Philippina B is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2014., 14:05   #4
Ako si na Facebooku, možeš ga oglasiti i u svim grupama za udomljavanje kućnih ljubimaca, a ima i grupa "94" za glodavce i dvojezupce, gdje ti isto mogu pomoći.

Evo i link na stranicu sa dosta korisnih informacija na jednom mjestu (prehrana, potrebe kunića itd.) ako ti zatreba u međuvremenu dok je kod tebe :
http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=632
firta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 22:39   #5
Hvala ti još jednom!
Philippina B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 00:41   #6
Bok Firta i ostali koji čitaju i čitat će temu! Želim javiti novosti da nam je zeko prirasta srcu i našli smo način kako mu osigurati smještaj u stanu, a da mu bude dobro. Kroz ovih par dana upoznali smo se, naučili šta zeki odgovara. Uz piljevinu u kučici di živi mirisi se ne čuju. Miran je, dobar, voli se mazit, a kad šeta po stanu vidim da voli zastati kod cipela i kablova ali držimo ga tada na oku. Izvodim ga ispred zgrade u šetnju po travi i pustim ga malo po balkonu. Drago mi je da smo našli način da ga zadržimo. Kod nas će biti siguran!
Philippina B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 11:15   #7
Bravo!!!!! Sretno vam bilo skupa!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 12:59   #8
Baš mi je drago da si odlučila zadržat čupavca


Sent from my move 2 using Tapatalk 2
__________________
Najlipše stvari na svitu su džabe.
Konti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 15:48   #9
Quote:
Philippina B kaže: Pogledaj post
Bok Firta i ostali koji čitaju i čitat će temu! Želim javiti novosti da nam je zeko prirasta srcu i našli smo način kako mu osigurati smještaj u stanu, a da mu bude dobro. Kroz ovih par dana upoznali smo se, naučili šta zeki odgovara. Uz piljevinu u kučici di živi mirisi se ne čuju. Miran je, dobar, voli se mazit, a kad šeta po stanu vidim da voli zastati kod cipela i kablova ali držimo ga tada na oku. Izvodim ga ispred zgrade u šetnju po travi i pustim ga malo po balkonu. Drago mi je da smo našli način da ga zadržimo. Kod nas će biti siguran!
Bravo, samo odi malo na stranicu udruga zecovi-forum. Naći ćeš jako puno korisnih savijeta.
Nemoj mu stavljati piljevinu nego pelete, lakše je za održavati i zeko neće udahnuti niti biti na mokrome.
Pazi kada ga vodiš vani radi buha i krpelja, možeš ga tretirati Strongholdom za male mace, frontline nikako!!! Od toga može uginuti.

Kablove osiguraj radi sebe i radi njega naravno

S vremena na vrijeme ćeš mu morati kratiti zubiće i noktiće. I bilo bi dobro kada bi imao što veći kavez, minimalno metar sa osamdeset.
Puštaj ga što više, uživajte i mazite se <3

Možda s vremenom mu odlučiš nabaviti i curu, samo je onda obavezna kastracija/sterilizacija. Oni su ti strašno druželjubivi i vole biti u društvu.

Sretno
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 20:05   #10
Hehe, maleni si je dao truda da vam se brzo zavuče pod kožu
Super vijesti! Ako ti se da, stavi koju fotkicu mališe
firta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 17:40   #11
Hvala na čestitkama i savjetima! Mali veliki je dobro. Postao je živahan i samo njuška okolo. Danas sam slikala par slika pa evo da ga još bolje vidite. Moja procjena je da bi mogao imati oko 4kg. Navodno nije zec nego kunac, ali zovem ga zec.





Philippina B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 10:13   #12
Presladak mali istraživač, kako sve šnjofka
firta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.