Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2013., 20:11   #81
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
Meni se to uopće ne čini loše za nekog većeg psa, bundaša, koji negdje životari u šinteraju i odbrojava dane ili pati zapostavljen ... ne mora svaki pas spavati ispod gazdinog popluna.

.
Potpisujem
djdora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 22:46   #82
Pozdrav,

danas me zvala jedna frendica i rekla mi je da je jednom njihovom susjedu umrla žena i da će deda svisnuti od tuge.
Molila me da joj pomognem da nađemo psića za dedu, deda je kod Lučkog, u kući. Pas bi bio s njim u kući. Prvi su mu susjedi od frendice šogor i šogorica sa curkom i oni će uzeti psića kada i ako se dedi nešto dogodi.
Treba nam neki mali pas, malog rasta, da nema dugu dlaku. Bilo bi najbolje po meni da je već kastriran, frendica je rekla da bi muškog.

Danas sam cijeli dan radila i nisam ju stigla nazvati da pitam za detalje - je li dvorište ograđeno itd.
Što još da ju pitam ?

Molim pomoć da nađemo dedi prijatelja.
Ja sam već našla par potencijalnih ali želim čuti i vas
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 10:13   #83
Idealn psić za dedu bi bio Tonino:

Tonino je star 10 godina. Križanac je srednjeg šnaucera i ima samo 10 kg. Unatoč svojim godinama, Tonino je potpuno zdrav, odličnog vida i sluha. U odličnoj je formi, živahan je, zaigran i društven psić. Lijepo se ponaša u stanu, hoda na vodilici, vozi se u automobilu. Voli društvo kujica.

KJastriran je, cijepljen i čipiran. Ne linja se.

Tonino traži dom u kući ili stanu i ljude koji će mu pružiti drugu šansu. Traži ljude koji će mu ponovo vratiti život kakav poznaje, a on namjerava uživati u njihovom društvu još puno godina.













Imam dva pitanjca. Da li bi pas buio dedi iznenađenje ili si je on sam poželio psa? I drugo, je li deda već imao prije psa?
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 22:41   #84
udomili bi

evo kako već duže vrijeme nisam ovdje, nisam više sigurna jer tema može ovdje tražim/o štene ili mlađeg psa prednost curama, do cca 6-8 mj - + u tipu tornjaka, malamuta, haskia ili neka druga velika pasmina... pas bi imao veliko ograđeno dvorište, box za spavanje, pristup u kuću... svu veterinarsku skrb, pa ako imate molim ponudu ako uvijeti odgovaraju.... da podnosi mace, koke, ovce i sve što se kreće u jednom dvorištu gdje bi imao društva na pretek....prednost onima koji imaju pokriveni trošak sterilizacije kod udomljavanja
__________________
Ver La Television
Felix-ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 22:50   #85
ne skodi malo i informiranja o pasminama.. kao prvo sve 3 pasmine su razlicite, haski nije velika pasmina, niti blizu kao tornjak ili malamut.. a onda nemaju ni iste fizicke potrebe, malamut i tornjak se mogu zadovoljiti sa dugim setnjama, no haskija ces trebati istrcavati.. a opet ni haski ni malamut ne mogu boraviti u istom dvoristu sa kokama i ovcama
farc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 22:54   #86
farc, do sada je u tom dvorištu bila haskica, koja je nažalost nakon 12 godina otišla od srca, s kokama naravno nije bila na TI, ali nikad nije bilo velikih incidenata, jer se uvijek držalo pod kontrolom, nije ni mace previše ljubila, ali nije ih ni napadala,
__________________
Ver La Television
Felix-ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 22:56   #87
Quote:
Felix-ica kaže: Pogledaj post
farc, do sada je u tom dvorištu bila haskica, koja je nažalost nakon 12 godina otišla od srca, s kokama naravno nije bila na TI, ali nikad nije bilo velikih incidenata, jer se uvijek držalo pod kontrolom, nije ni mace previše ljubila, ali nije ih ni napadala,
sa macama se moze sprijateljiti, sa kokama ne.. mozda je takva indivudua bila, ali u pravilu haski ce htjeti staviti pod zub sve sto nije pas
farc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 22:59   #88
znamo farc, zato se i traži mlađe da se još može kako se kaže "mijesiti"....neke nagone ne može se izbijeći kod određenih pasmina , ali ih se može ublažiti uz puno volje i ljubavi
__________________
Ver La Television
Felix-ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 23:04   #89
mozes ti mjesiti kolko hoces bez obzira na volju i ljubav zaboravi da ces haskija drzati zajedno sa pustenim kokama i ovcama.. radije postedi muke sebe, psa i domace zivotinje koje imas.. uzmi lijepo obicnog mjesanca, stene od 2 mjeseca, uvijek ih ima po azilima i mirna bosna
farc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 23:12   #90
https://www.forum.hr/showthread.php?t=738896 ja sam sebi izabrala šta sam htjela ne znam zašto ste se ulovile ove tri pasmine kao pijane plota kad sam napisala uz to još i "ili neka druga velika pasmina.........."
__________________
Ver La Television
Felix-ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 23:15   #91
valjda zato jer si ih naglasila.. ali dobro da smo to razjasnili i da si nasla nesto pogodno..
jer uzimajuci neprikladnu pasminu za svoje uvijete, lako moguce da bi opet zavrsila u azilu..
farc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 23:23   #92
cure, i mislila sam da sam fulala gdje ću otvorit temu, ali jednostavno nisam više kao nekad s vremenom na TI, a kad su životinje u pitanju uvijek ću dati od sebe da pomognem, naročito zbog žvotinje,, i ne bi sigurno pas završio natrag u azilu...ne tražim za neprovjerene nikad, nego za one za koje znam da imaju strpljenja - no ok, ako tko vidi temu nadam se da će se javit ....ja imam dosta životinja na brizi da bi čubila po Plavoj šapi danima i satima kao nekad, još sam uvijek u vezi s mnogima koji su nekad tu bili , i dalje zajedno radimo van Plave šape, a i znam da ima pasa koji trebaju dom....
__________________
Ver La Television
Felix-ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 13:55   #93
Forumaši očito ne znaju puno o Felixici pa su pisali kao da je riječ o autsajderu. Osobno bih joj mirne savjesti dala psa, jer znam da bi udomila onog koji je za uvjete koje ima. Drago mi je da ga je brzo našla.
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 21:24   #94
felixica, vidi ovu štenicu. ne piše kakva je sa domaćim životinjama, ali još je dovoljno mlada da se može lako priviknuti. kći je šarplaninke pa je opremljena za život u dvorištu.
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 18:52   #95
Quote:
M.L.F. kaže: Pogledaj post
Tražim :
štene (ima blagu prednost) ili odraslog mladog psa, težine do max 8 kg.
Spol je nebitan.
Udomitelj je provjereno dobar, pas će imati ...sve , a najbitnije puno
ljubavi !
Nakon uginuća svog psa, čovjek je spreman dom pokloniti nekome kome
je potreban .

Molim linkove, slike i kontak informacije u inbox.
Hvala

*pas bi trebao imati osiguran prijevoz do Splita



http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater



a sto kažete na ovu malu ljepoticu?
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 21:01   #96
Blupita, taj oglas je iz rujna 2012.
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 20:21   #97
Quote:
Flokithedog kaže: Pogledaj post
Blupita, taj oglas je iz rujna 2012.
kasno palim
al slobono prosledite link dalje nekom ko bi htio malog peseka pesića
pesica je još uvjek u azilu i čeka da je netko primjeti i udomi
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 19:54   #98
Jedna draga teta bi udomila štene pekinezera, može i mix, curka bi bila bolji izbor, no nije presudno. Ako netko zna za nekog pekića slobodno neka javi. Teta se slaže sa ugovorom, kastracijom i sl.
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 08:39   #99
Quote:
Victory =) kaže: Pogledaj post
Jedna draga teta bi udomila štene pekinezera, može i mix, curka bi bila bolji izbor, no nije presudno. Ako netko zna za nekog pekića slobodno neka javi. Teta se slaže sa ugovorom, kastracijom i sl.
Evo jedna pekica i njezina bebica - Sklonište za životinje Ottova kućica:

https://www.facebook.com/ottovakucic...type=1&theater



LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 13:11   #100
Quote:
Victory =) kaže: Pogledaj post
Jedna draga teta bi udomila štene pekinezera, može i mix, curka bi bila bolji izbor, no nije presudno. Ako netko zna za nekog pekića slobodno neka javi. Teta se slaže sa ugovorom, kastracijom i sl.
Znade li se tko je ta draga teta i da li je ona udomila kuju i štene? Naime, pekica i štene pronađeni su izbačeni na cestu u Zagrebu. Prijavljeni na SUZI.

Zadnje uređivanje LinaLena : 24.01.2015. at 14:40.
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:03.