Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2014., 23:04   #421
MODA MOŽE BEZ KRZNA, ŽIVOTINJE NE

Evo što poručuju štićenici Udruge Mrkvica:
>> Đurđica Vorkapić iz Hippy Gardena u ovogodišnjoj kampanji udruge Prijatelji životinja ‘Za Hrvatsku bez krzna’, na vizualima koji će se pojaviti u hrvatskim gradovima poručuje svojim kolegama u modnoj industriji: ‘Moda može bez krzna, životinje ne’. Uz nju, zaštitna lica na plakatima smo i mi, kunići i činčila. Činčila je prije dvije godine bila napuštena, dok smo mi kunići živjeli u lošim uvjetima, te tražimo topli dom i odgovorne skrbnike. Ponosni smo što smo sudjelovali u izradi fotografija i plakata u ime naših prijatelja, uhonja i činčila iz utočišta udruge Mrkvica, a tako i u ime svih pasa, mačaka, tuljana, lisica, i ostalih životinjica u cijelom svijetu.<<

Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 13:12   #422
Kampanja protiv krzna - behind the scenes

Ekskluzivno! Tko su zvijezde kampanje i kako je bilo na snimanju, pogledajte u ovom albumu.


Modeli spremni


Mala i velika zvijezda kampanje, guesss who is who


Samo mirno…


Monika čeka red za slikanje…


Đurđica je nestrpljiva…


Kazo: "Jesam li lijep?"


"Jel mi dobra zurka?"

Zadnje uređivanje Nightshadow : 18.02.2014. at 13:28.
Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 13:21   #423

Volonterka i njena vlasnica Chilli


Tako, tako, iza uha! Tooo….


Chilli je malo sramežljiva…


Gužva na setu


Ovo mi je bolji profil, slikaj sada!


Sve je lakše uz komad jabuke

Zadnje uređivanje Nightshadow : 18.02.2014. at 13:29.
Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 13:27   #424

Činči: "Ma di mi pade slastica?"


Nika: "Samo nemojte da ispadnem debela"


Jedna za kraj…


Zasluženi odmor nakon snimanja
Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 13:32   #425
Ajme činčilica <3
Pa od kad nju/njega imate? Srce maleno slatko

Monika...jao, još se nije udomila. Sjećam se kada sam ja prije godinu zvala za nju pa su oni njezini ljudi prvo pristali, pa odustali, pa nisu ju htjeli odvojit od seke...na kraju još je kod vas...
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 23:17   #426
Činčila je došla u udrugu u ožujku 2012. godine i ubrzo nakon toga je udomljena. Pisali smo o njoj ovdje na forumu (stranica 5 i 6), a priča je toliko zanimljiva da je završila i na portalu Zagrebancija



Monika je, na žalost, uginula nedugo nakon snimanja za kampanju.

Quote:
Nightshadow kaže: Pogledaj post
Imamo tužnu vijest... Nakon iznenadne i kratke bolesti, usprkos svoj njezi i operaciji, uhonjica Monika (koja je nedavno bila na HRTu) uginula je 16. siječnja. Nažalost, njena dugotrajna potraga za trajnim domom završena je.
Hvala volonterki Ivani V. i njenoj obitelji na privremenom udomiteljstvu i brizi koju su joj pružili... Uljepšali su joj život od kada je bila kod njih. Zahvaljujući privremenim udomiteljima uhonjica Monika je posljednjih mjeseci istinski uživala i bila u najboljim mogućim rukama... Zbogom malena...

Njezina sestrica Nika je također sudjelovala u kampanji i još uvijek traži dom. Ovo je njen oglas.

Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 21:32   #427
Nešto više o životinjicama sa snimanja za kampanju "Za Hrvatsku bez krzna" 2014. godine.


Đurđica, patuljasta ženkica stara 5-8 mjeseci, traži dom!


Pika, patuljasta ženkica stara oko 1.5 godinu, traži dom!


Nika, patuljasta ženkica stara oko 2 godine. Traži dom!


Monika, Nikina sestrica. Uginula nedugo nakon snimanja.


Činči, sretno udomljena.


Chilli, sretno udomljena.


Kazo, sretno udomljen.
Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 18:53   #428
DA, tako se VOLI!

A ne onako kad je bila vani na kiši i hladnoći bez zaklona, lutala dvorištima iščekujući snijeg... Ovo je sada sretna Đurđica, na sigurnom, kod privremene udomiteljice.
Pogledajte video (svakako uz zvučnike da vam ne promakne veselje ), uživajte, i potom pusnite svoje uhonje…

Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 21:58   #429
Danas, 28.3.2014., slavimo 16. obljetnicu postojanja TarraLanda, koji je od 1998. do danas stasao u Udrugu Mrkvica. Još malo pa smo “odrasli”. Kažu da su tinejdžerske godine najluđe, pa evo jedne lude želje od nas. Za rođendan, želimo da nam definirate što za vas znači riječ “volontiranje”. Nema veze ako netko napiše misao sličnu vašoj, vi ju napišite svojim riječima. I hvala unaprijed na ovom rođendanskom poklonu.

Puse svima od uhonja iz TarraLanda!




Na slici: Sara i Ivančica
Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 22:08   #430
Đurđica, naša velika medijska zvijezda, uplovila je u anonimnost toplog zauvijek-doma.

Hvala udomiteljima što su udruzi pomogli oko troškova sterilizacije, došli po nju čak iz Splita, te ju s ergelom od stotinjak konjskih snaga odveli novoj ljubavi njenog života - Rupertu Romantičnom. Sretno malena!!

Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 22:22   #431
14.3. dobili smo dojavu da je u Španskom, u ulici Dobriše Cesarića, viđen zamorčić kako na livadi jede travicu. Ljudi su ga tražili u nekoliko navrata i, srećom, našli sljedeće jutro. Ispostavilo se da je ženkica, pa ju je privremena udomiteljica nazvala Mucica.

Imala je nekih zdravstvenih problema s kožom, probavom i zapetljanom dlakom, ali ništa što malo ljubavi i brige nije moglo riješiti... prava je krasotica! I saznali smo da trajno ostaje kod privremene udomiteljice!

Sretno malena, znamo da će ti biti preeeedivno u novom domu, kojeg si do nedavno mogla samo poželjeti!

Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 02:10   #432
Taman kad smo pomislili da se povukla iz medija i slavodobitno objavili udomljenje u ANONIMNOST toplog doma, dobili smo vijest! Đurđica ipak ne može bez svjetala kamera, te zajedno sa svojim Rupertom ima službeni fan page!
Želite li iz prvih redova pratiti njihovu bajku, to možete na ovom linku.

Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 02:14   #433
Pumba; spašen tkoznaotkud, a od nedavno novi maneken u Utočištu.

>> Hvala Majo, što si me čuvala nakon kastracije, a prije dolaska u TarraLand! Sad tu imam dvije cure koje sam osvojio na prvi pogled. Ma znaš šta ću ti reć, nije mi uopće loše! <<

Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 23:57   #434
Dragi prijatelji i podržavatelji,

u tijeku je aukcija kojom prikupljamo donacije za naše štićenike.
Ovom prilikom želimo zahvaliti svima koji su nam donirali predmete za aukcije i štandove, te svima koji će se odazvati kupnjom i tako pomoći malim uhonjama!

Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 13:13   #435
Dragi prijatelji i podržavatelji udruge Mrkvica,

najavljujemo štandove naše udruge u Garden Mallu u Dubravi, koji će se održati u sklopu Uskršnjeg sajma 17., 18. i 19. travnja (četvrtak, petak i subota). Posjetite nas i izaberite nešto za sebe ili za poklon svojim najmilijima za Uskrs.

Zahvaljujemo svima koji su donirali ili izradili predmete za štand, te svima koji će kupnjom predmeta pomoći malim uhonjama.


Na slici: TarraLand - odbor za doček
Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 20:49   #436
Dragim prijateljima i podržavateljima, te članovima njihove obitelji (pa tako i uhonjama i drugim ljubimcima) želimo sretan Uskrs!

Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 01:07   #437
I ljetos udomljena Mimi dobila je sa svojim Gizmom vlastiti fan page, posvećen samo njihovim doživljajima, kojim razvesele ljudske članove svog zauvijek-doma.

Pratite ih na linku Mimi i Gizmo

Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 01:14   #438
Udomite kunića!

Ne kao poklon, već kao ravnopravnog člana obitelji. Jedan od mališana s naših oglasa nađen je na ulici na sam Uskrs! Očito je nekome bio neželjen od prvog trenutka. No, jedna dobra obitelj ga je prihvatila i pronašla mu novi dom.


Kuniće koji još uvijek traže svoj zauvijek-dom, možete pogledati na našem portalu Oglasi.
Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 01:23   #439
Betonske kocke - tražimo malu donaciju

Ima li tko u Zaprešiću ovakve ili slične betonske blokove/kocke/ploče, za donaciju manje količine kunićima? Može biti u gotovo bilo kakvom stanju - blatne, pune mahovine i sl... Nismo izbirljivi, najbitnije da su čitave. Treba nam za gradnju nove nastambe u utočištu.

Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 22:40   #440

Moje su, samo moje! [Moram biti velik i jak]


Nightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:34.