Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2011., 02:31   #21
Quote:
malo neba kaže: Pogledaj post
Danas oko 18 h u Sigetu kod Brodarskog instituta-Aleja pomoraca, vidjela sam po mojoj procjeni belgijskog ovčara (malinois). Ležao je uz ogradu instituta pa ne znam da li je mužjak ili ženka. Vidjela sam ga i u subotu isto otprilike oko 18 h kod Muzeja suvremene umjetnosti. Ja ga ne mogu uzeti k sebi, nažalost. Ako netko nešto zna, molim da se javi.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=621073

Ili ovaj pas?
__________________
UDOMLJAVANJE zašto sve ovo radimo
Ejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 10:12   #22
Maltezer (ošišani) ili mješanac u tipu..dečko.

Vidjela sam ga prije 30 minuta u Petrovoj kod rotora s Jurkovićevom. Ne prilazi ljudima ali je prišao mome psu. Budući da nisam imala rezervnu lajnu nisam ga uspjela uzeti jer me je prase malo čvaknulo kad sam ga htjela nositi do veta...
Bili i ja tj više on, smo ga odveli više u Jurkovićevu na njen kraj na plato između zgrada (slijepa ulica nema auta, a on je istrčavao na cestu u Petrovoj)

Mogao bi biti jedan od 2 psa oglašena kao izgubljena na SUZI, no ne znam kako kontaktirati vlasnika...

No molim vas ako netko poznaje vlasnike (znam da bi svi normalni ljudi htjeli dojavu pa čak i da ispadne lažna) da ih kontaktira ili mene na pp mogu pomoći, dole su linkovi peseka koji bi mogli biti:

Bobo
http://www.suza.hr/default.aspx?id=3&idziv=17883

Srećko
http://www.suza.hr/default.aspx?id=3&idziv=17874

i slični...

Zadnje uređivanje zvončica7 : 12.02.2011. at 10:48.
zvončica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 13:04   #23
Bigl ili njegov križanac u tipu prije 10 minuta viđen kod tržnice Dolac. Malo stariji prema mojoj odokativnoj procjeni, bez ikakve ogrlice, muški, ne prilazi ljudima ( pokušala ga dozvati i prići mu, no zbrisao je i prošišao po stepenicama u smjeru same tržnice i Opatovine).
Ne znam jel samošetač pošto ga nikad nisam vidjela u kvartu, a bolesna sam pa ga nisam mogla ganjati niti sam imala lajnu i slično.

Zvončice, ti ne možeš osobno kontaktirati vlasnike nego nazoveš Suzu i prijaviš, reci da sumnjaš na određene pse pa će Suza nazvati vlasnike ili im dati tvoj broj da oni nazovu tebe.

Zadnje uređivanje Kore : 13.02.2011. at 13:09.
Kore is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 13:48   #24
hvala Kore jesam u vezi toga je i bio mali nesporazum sa suzom, no budući da peseka na kog sam sumnjala nema više među izgubljenima nadam se
zvončica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 12:08   #25
Quote:
malo neba kaže: Pogledaj post
Danas oko 18 h u Sigetu kod Brodarskog instituta-Aleja pomoraca, vidjela sam po mojoj procjeni belgijskog ovčara (malinois). Ležao je uz ogradu instituta pa ne znam da li je mužjak ili ženka. Vidjela sam ga i u subotu isto otprilike oko 18 h kod Muzeja suvremene umjetnosti. Ja ga ne mogu uzeti k sebi, nažalost. Ako netko nešto zna, molim da se javi.

Ja se nikako ne snalazim u N. Zg ali kolegica mi je rekla da zadnjih 10tak dana vidjaju zenku belgijskog ovcara u Utrinama, pokusali su ju uloviti ali je dosta splasena.. Ako nekome pomaze ova informacija..
__________________
😁
Le0na is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 22:25   #26
sad je viđen bijeli labrador, mužjak. dva mladića su ga ostavila u parku za pse u sigetu. mislili smo da idu u šetnju s njime, no kad smo napravili cijeli krug on je unutra bio i silom htio izać, a nikog oko njega nije bilo. neki ljudi su ga pustili van pa sada luta.
moguće da su ga dečki našli i ostavili u parku za pse misleći da će se vlasnici pasa znat snać ili da će ga netko uzet. oko vrata ima potrgan lanac, te se izgleda nekome istrgnuo i otišao. dala sam mu jesti i piti, no više od toga teško jer je režao na goldie i ona na njega.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 22:41   #27
krizanac u tipu gonica - Travno



zadnjih mjesec,dva (ja sam tek jucer cula za njega) vidja se na potezu izmedju mamutice,vatikanske i inine pumpe na sr njemacke. ustvari , ne vidja se, nego je stalno tamo. boji se ljudi, ali s psima je super. moja susjeda mu nosi hranu, ali kaze da jede tek kad se malo udalje. bez obzira na to sto se boji, uvijek ostane tuzno gledat za njima kad odlaze.
sutra cu ja s mojim otic tamo pa cu znat nesto vise.
ako ga je netko izgubio, skroz je prepoznatljiv, moze ga lako prepoznat i po ovoj slici. crno bijeli je, u tipu gonica, sa " zoro maskom " na faci i bogatim crnim repom.
podsjeca na Campija od sapica.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 15:08   #28
Vidjen pesek na Tresnjevci/Krapinska crno bijeli. Izgleda mi kao lovacki, ali nisam sigurna.
Trcao je i izgledao izbezumljeno, a ja sam nedavno slomila prst na nozi pa nisam mogla za njim. Nazalost nisam ga stigla ni poslikat. Ne izgleda mi kao da ga je netko samo izbacio.
Cisto mali info, kad vec nista drugo nisam mogla.
__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 09:57   #29
Javlja mi frendica: viđen veliki crni mješanac bez ogrlice kako leži 200m prije industrije vina, na staroj cesti iz ivanića prema zagrebu, blizu mjesta Prečec (prije dugog sela kad se ide iz ivanića).
blue_rainbow is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 18:04   #30
Jedno kilometar prije Vrapča, u Ilici u smjeru zapada ide belgijska ovčarka, jako uplašena, mršava i zapuštena.
Bila sam sama pa je nisam mogla uloviti, a i tamo je uzak nogostup pa me bilo strah da ne istrči na Ilicu.
Ako ima netko iz tog dijela grada neka obrati pažnju ili javi ako treba pomoć.
Dosta je sitna pa pretpostavljam da je mlada.
Pinlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 09:44   #31
Jucer popodne na potezu autoceste Zg-Rugvica vidjen je jedan pas koji se nalazio na unutrasnjoj strani autoceste
Ja sam zvala HAC da ga maknu i danas sam dobila obavijest da su ga makli s autoceste ali samo su ga prebacili preko zice i on je jos uvijek tamo
Lokacija je Zg-Rugvica, negdje 5 kn od naplatnih kucica, moze se prepoznati po tome sto je neka stracara/vikendica na njivi odmah do.
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:05   #32
Molim nekoga tko je vidio kujicu belgijskog ovčara oko Muzeja suvremene umjetnosti, Brodarskog instituta, Utrina da me nazove. Možda je riječ o kujici Mari koju vlasnici traže već 2 mjeseca. Ova je imala ogrlicu davilicu, bez markice. Moj broj je 098/592772 ili 091/6300476. Snježana
csnjezana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:09   #33
Pinlu, može li biti riječ o ovoj kujici, ime joj je Mara. Ima metalnu ogrlicu, tipa davilice.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=614603
csnjezana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 16:42   #34
Quote:
csnjezana kaže: Pogledaj post
Pinlu, može li biti riječ o ovoj kujici, ime joj je Mara. Ima metalnu ogrlicu, tipa davilice.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=614603
Gledala sam već, i da slična je jer mi i Mara djeluje sitno ali stvarno ne bih mogla reći da li je ona. Ogrlicu nisam vidjela.
Možda da oni koji traže Maru prođu dio oko Vrapča pa prema Črnomercu, a ja ako je ponovo vidim - javim.
Pinlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 20:52   #35
Hvala na informacijama za belgijsku ovčarku, vlasnici će sutra ići gledati. A ako je netko vidi, ne znam je li Mara no svejedno, može nazvati mene (Snježana 091/6300476 ili 098/592772) ili gospođu Amaliju 01/2989359
csnjezana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 22:04   #36
Žuti labrador, mršav, viđen jučer i danas na Poljanicama u Dubravi. Ne prelazi Aveniju Dubrava niti za psima. Prije mjesec dana također je javljeno da se dva dana pojavljivao žuti labrador u ovom kvartu, no ne znam je li taj isti. Jučer sam bila vani sa svojom svađalicom i nisam mu mogla prići, danas sam ga vidjela kroz prozor, kad sam se spustila nije ga više bilo.
Možda je pas samošetač? Ako netko traži laba ili ima info o tome čiji je neka javi na 095 9026 237
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 19:36   #37
Jutros sam primjetila crno štene na okretištu Dubrava.
Popodne kada sam se vraćala iz grada nisam ga vidjela.
Ako ga opet vidim javit ću.
Buba23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 07:41   #38
Prije 10-ak minuta ispred zgrade na Klaki,DUbrava viđen njemacki lovni terijer,stajao je ispred ulaza i lajao kao da ga je netko ovdje izbacio,
nazalost moram zuriti u skolu pa ga ne mogu odvesti na ocitavanje cipa,muski je i ima metalnu ogrlicu bez ikakvih kontakt brojeva.
PETICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 12:26   #39
Danas oko 10:30 sam vidjela malu krizanku jazavcara ispred Lidla na Dubravi (stanica tramvajska nakon okretista). Trckarala je ispred kao da trazi nekoga...izgleda mi jos mlado, al ne mogu procijeniti koje je dobi. Mala je visine oko 30cm, teska oko 7-10kg po mojoj procjeni. Smedje je boje sa tamnim pramenovima, jako umiljata, da da je se mazi i dize u ruke, poslusna i odaziva se kad ju se pozove. Izgleda njegovano tako da pretpostavljam da je ili izgubljena ili napustena nedavno. Javila sam u Dumovec za nju...nadam se da ce joj netko pomoc jer ja trenutno nisam u mogucnosti
E da...nema nikakvu ogrlicu na sebi, al neznam da li je cipirana
SiK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 21:46   #40
Na Ravnicama viđeni:

- pas koji me izgledom podsjeca na balkanskog gonica (ne razumijem se bas u pasmine ali po slikama bih rekla da na njega nalikuje), sa smeđom ogrlicom

- mjesanac veceg rasta, crno/smeđe/sive boje, prosarane dlake, iimao je ogrlicu s nekakvim metalnim tockama po sebi, muzjak, malo nalikuje na mjesanca njemackog ovcara
Mischka25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.