Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2013., 01:56   #21
Moguće da sam mu našla smještaj ali još nemamo dovoljno sponzora...da li znaš kakve je naravi, kakvi je prema mužjacima?
bamby st is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 12:08   #22
Super vijesti!!! Šalji i dalje novosti.
Lexi05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 12:35   #23
Quote:
bamby st kaže: Pogledaj post
Moguće da sam mu našla smještaj ali još nemamo dovoljno sponzora...da li znaš kakve je naravi, kakvi je prema mužjacima?
u prvom postu ti je broj telefona - najbrže se tako sazna
nina.73 nije svaki dan na forumu tak da ne vidi odmah informacije ili pitanja
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 17:39   #24
Hvala Twist...Ovako, nađen je smještaj za 600 kn, uključena hrana..Ja i Lexi smo se jedine javile kao donatori pa sad je to premalo novaca za smještaj..Nina kaže da je pas zavezan na lancu i da je živ samo pod prijetnjom da će ih se prijaviti ako mu šta naprave..Pas je velik, mješanac, ne može proći kao rott na njuškalu i niti jedan poziv nije bio za njega..Molim da ako netko može sudjelovati mjesečno da se popuni ovaj proračun pa možda i smanji sifra uz donošenje hrane da se javi..Ja mogu platiti obećano i još hranu za mjesec..molim vas malo pomalo ako se tko može javiti da pomogne dobroćudnom velikom mješancu..Svaka je kn važna..Hvala
bamby st is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 20:03   #25
I ja sam se javila sa 100 kn mjesecno
Jel moze jos netko pomoci ovom ljepotanu?
Paxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 12:51   #26
i od mene 100 kn mj.
vilimili is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 16:47   #27
Quote:
vilimili kaže: Pogledaj post
i od mene 100 kn mj.
Molim vas bar još tko ako može 50 kn. za našeg rottića nježne naravi...ako se tko javi probat ćemo nešto iskemijati za te novce...
bamby st is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 01:04   #28
Raspitujem se svakodnevno i sve se nadam da će se netko javiti iz blizine.
Najsretnija bi bila da mu možemo nači stalni dom.
nina.73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 20:47   #29
nina javi se kad budeš mogla s novostima.Dobila sam u privatnoj poruci još 100kn donacije obećane..sveukupno to je 500 kn..Da probamo s toliko pošto si meni javila da pas mora biti maknut do početka sedmice..Eto toliko je skupljeno..,javi se da li to igra..
bamby st is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 10:16   #30
Ja mogu jednokratno dati 50 kn.
bosanac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 11:53   #31
Hvala vam svima na ponuđenoj pomoći,Ja još uvijek nisam ništa mogla nači.
Dalje se raspitujem,on je još uvijek tamo.Produžujem mu boravak obečanjima da će se nešto nači.
nina.73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 18:40   #32
ne razumijem, Bamby piše gore da je nađen smještaj za 600 kn. Je li nađen ili nije? I ako je, da li fali novaca i koliko?
miho70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 23:28   #33
Da nađen je u stanu smještaj s još kojim psom koji je na plaćenom čuvanju u stanu...Skupljeno je 500 + 50 jednokratno a traži se 600 svaki mjesec..Ja sam to proslijedila Nini,,koja ima zadnju riječ..Ne znam zašto se dvoumi,, možda se boji da će pas biti zaboravljen nakon jednog mjeseca od strane donatora pa će jedina ona bit odgovorna, .., ne bih htjela govoriti u njeno ime, to je njena odluka iako ja mislim osobno da mu nije sigurno mjesto gdje ga ne žele i gdje mu se prijeti..Nina ti odluči.
bamby st is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 23:53   #34
Svakako da mi je cilj i želja spasiti ga i to je jasno da nemam jako puno vremena,no točno je i to da puno razmišljam što će biti ako ode na plačeno kako će to izgledati dalje.
Svi znadete o kolikom broju životinja brinem sve je na temi (južnoeuropska) da mi je voda do grla nemam ni dovoljno za hranu,a čekaju me još dosta kastracija,za sada jedna sterilizacija još tri nova cijepljenja a i stariji stanovnici se trebaju uskoro ponovno cijepiti.Nebih nikako mogla sama niti kune odvojiti za plačanje.
Svaki daljnji ozbiljan prijedlog jako ću rado prihvatiti i napraviti sve za njega što je u mojoj mogućnosti.
nina.73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 19:29   #35
OK, ne znam da li će pomoći u odluci oko privremenog smještaja, ali ja se obvezujem na 100 kn mjesečno, koliko nedostaje. Ukoliko još neki od donatora odustane, uletit ću s još 200 kn mjesečno. Donatori su vjerujem svjesni obveze :-), a i toga da ovaj pas baš nije atraktivan i da bi te donacije mogle ići puuuno mjeseci za redom. Da li je smještaj u u Zagrebu? Ima dobrovoljac koji bi preuzeo redovito oglašavanje i ostalo?
miho70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 19:57   #36
Quote:
miho70 kaže: Pogledaj post
OK, ne znam da li će pomoći u odluci oko privremenog smještaja, ali ja se obvezujem na 100 kn mjesečno, koliko nedostaje. Ukoliko još neki od donatora odustane, uletit ću s još 200 kn mjesečno. Donatori su vjerujem svjesni obveze :-), a i toga da ovaj pas baš nije atraktivan i da bi te donacije mogle ići puuuno mjeseci za redom. Da li je smještaj u u Zagrebu? Ima dobrovoljac koji bi preuzeo redovito oglašavanje i ostalo?
Čula sam se s Ninom..Vaših 100 će odlično doći na ovo skupljeno, a ako nije problem jednokratna pomoć od 50 kn neka ode za ampulu psu ili prijevoz od koprivnice do Zg.( naravno neka se osoba javi da je to u redu, tako je nekako lakše pošto je jednokratna pomoć ).
Smještaj je u Zagrebu u dubravi.
S vašom donacijom to je ukupno 600kn koliko je traženo, eto nadam se da u slučaju da se čuvanje oduži da će svi biti tu koji su se javili..Nina se slaže.. Mislim da bih se sad ako se svi jave koji su javljeni za donacije moglo privatnim porukama uplatit novce u Zg. kod čuvalice koju će ta osoba dati u privatnoj poruci.
Nadam se da rottić ide s lanca u velegrad.
bamby st is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 20:01   #37
Ok, očekujem PM
miho70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 21:45   #38
super vijesti
I ja cekam pm
Paxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 22:23   #39
I ja
Lexi05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 08:41   #40
U velikoj sam gužvi svima se javljam za čas.
nina.73 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.