Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2010., 23:24   #1
BS-player problem

Na laptop sam nasnimao bs-player ali kod reprodukcije filmova , tj. općenito videa čujem samo zvuk i vidim titlove ali slike nema, odnosno vidim samo black screen. Ugl. imam Win 7 pa dal je to možda problem sa playerom, ne podržava li win ili neš treće... ???

Unaprijed zahvaljujem
Cyrus_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 23:41   #2
instaliraj sebi GOM player, zadnju verziju
netrebaju ti nikakvi dodatni kodeci, ima svoje

jedan od popularniji video playera

bs izbriši(deinstaliraj)
__________________
TRGAJ GUME, ČUVAJ DUŠU
bajker23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 23:55   #3
Ili napravi kao sto bajker23 kaze ili probaj instalirati zadnje K-lite codece.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 00:33   #4
da, zaboravio sam spomenut k-lite codece koji su ti vjerovatno bolji od GOM playera, samo nemoj mozgat prilikom instalacije tih codeca, kao što sam ja kad sam ih prvi put instaliro
ako se odlučiš za k-lite codece instaliraj po defaultu
__________________
TRGAJ GUME, ČUVAJ DUŠU
bajker23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 07:07   #5
...ili sve to pusti na miru i instaliraj VLC player koji ne treba nikakve codece i ostale dodatke. instaliras i vrti sve zivo i mrtvo.
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 10:25   #6
Quote:
Cyrus_24 kaže: Pogledaj post
Na laptop sam nasnimao bs-player ali kod reprodukcije filmova , tj. općenito videa čujem samo zvuk i vidim titlove ali slike nema, odnosno vidim samo black screen. Ugl. imam Win 7 pa dal je to možda problem sa playerom, ne podržava li win ili neš treće... ???

Unaprijed zahvaljujem
Options - Preferences - video/video rendering, tu promijeni rendering mode u VMR7 ili VMR9, snimi postavke pa restartuj video. Probaj ovako da uradis.
__________________
Ponekad samo pozelim da me neko probudi, cvrsto zagrli i kaze: Evo, ovdje je kafa i 5 milijuna eura!
Zgodni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 14:08   #7
Quote:
Zgodni kaže: Pogledaj post
Options - Preferences - video/video rendering, tu promijeni rendering mode u VMR7 ili VMR9, snimi postavke pa restartuj video. Probaj ovako da uradis.
Hvala svima, promjenio sam randering mode U VMR7 i sad radi
Cyrus_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 16:55   #8
ja imam problem sa BS playerom - ne cita mi č,ć,ž,š,đ .... može li mi netko reci kako to sredit??
Miaaa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 17:28   #9
Desni klik na BS player - Options - Preferences - Font (nalazi se u Subtitle properties) - Script i iz padajuceg menia izaberi Central European - Apply - OK
__________________
Ponekad samo pozelim da me neko probudi, cvrsto zagrli i kaze: Evo, ovdje je kafa i 5 milijuna eura!
Zgodni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 19:42   #10
dobro je, friška je tema

zanima me kako ponovno aktivirati podešavanje BS playera pomoću scrollanja mišem i tipkovnice. konkretno prije sam time correction radio pomoću ctrl i strelica, ali sada mi ništa od toga ne reagira.

gledam film i u 83 minuti svi dostupni titlovi odskoče pola minute, ali uz sve pokušaje, čak ni manual, ne ide

unaprijed hvala
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 14:02   #11
netko?! bilo tko

koliko god kopao, ne mogu naći, a na desnom kliku su nestala i pojašnjenja kako to napraviti sa tipkovnicom, ne znam je li moguće da je nešto drugo na kompu pobrisano, pa da se to odrazilo na BS
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 18:05   #12
pozdrav, ako ima ko volje da pomogne

sve do nedavno gledao filmove na BS playeru sve ok, da bi mi sad filmovi određeni ( ne svi ) počeli divljati uglavnom BS ih prepoznaje kao audio datoteku i takvu ih i pušta, pustim preko drugog playera te filmova sve radi u čem je kvaka

molim sam nemojte reć da puštam prek drugog playera (divix) jer taj glupo čita hrvatske znakove Č = ae i itd
kavasaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 23:41   #13
Quote:
kavasaki kaže: Pogledaj post
pozdrav, ako ima ko volje da pomogne

sve do nedavno gledao filmove na BS playeru sve ok, da bi mi sad filmovi određeni ( ne svi ) počeli divljati uglavnom BS ih prepoznaje kao audio datoteku i takvu ih i pušta, pustim preko drugog playera te filmova sve radi u čem je kvaka

molim sam nemojte reć da puštam prek drugog playera (divix) jer taj glupo čita hrvatske znakove Č = ae i itd
reinstaliraj codece
__________________
TRGAJ GUME, ČUVAJ DUŠU
bajker23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 10:26   #14
Quote:
bajker23 kaže: Pogledaj post
reinstaliraj codece
thx, na odgovoru ali sam uspio na drugi način, deinstalirao sam divix player i sad BS player radi savršeno
kavasaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 19:38   #15
evo za sve one koji budu imali takvih problema prilikom instalacije bs playera docete na stranicu u kojoj vas on pita dali da skine odredjene plugine koji su mu potrebni ako to niste uradili kako treba onda ili necete imati zvuka ili video uglavnom sve sto bude trazio da se skida vi skinite
cobraIX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.