Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2015., 15:00   #21
Pozdrav, nadam se da pitanje moze u ovu temu...
Dobila sam zadatak da se malo raspitam o tandemskom skoku. Obzirom da u Zg ima vise klubova, da koji put zna biti punuda na kolektivi i sl. za nesto manje love, zanima me - za koji klub se odluciti, sto gledati...sto je bitno prilikom odabira? Uzeti punudu s popusta ili ipak ne, jer nesto u ponudi mozda nije dobro? Vidim negdje se skace s 2200 uz 10 sekundi slobodnog pada, drugdje s vece visine...
Je li to sve isto, tu negdje...ili netko mozda ima savjet za onoga tko bi rado skocio, ali ne zna nista o tome, pa tako ni odabrati dobru ponudu/klub. Naravno, opcija na popustu je zanimljiva, jer nije bas jeftino, ali opet...ako ima razloga za "ne"...ako netko iskusniji ima kakakv savjet.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 11:14   #22
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Pozdrav, nadam se da pitanje moze u ovu temu...
Dobila sam zadatak da se malo raspitam o tandemskom skoku. Obzirom da u Zg ima vise klubova, da koji put zna biti punuda na kolektivi i sl. za nesto manje love, zanima me - za koji klub se odluciti, sto gledati...sto je bitno prilikom odabira? Uzeti punudu s popusta ili ipak ne, jer nesto u ponudi mozda nije dobro? Vidim negdje se skace s 2200 uz 10 sekundi slobodnog pada, drugdje s vece visine...
Je li to sve isto, tu negdje...ili netko mozda ima savjet za onoga tko bi rado skocio, ali ne zna nista o tome, pa tako ni odabrati dobru ponudu/klub. Naravno, opcija na popustu je zanimljiva, jer nije bas jeftino, ali opet...ako ima razloga za "ne"...ako netko iskusniji ima kakakv savjet.
Ovdje imaš savršeno objašnjeno kako odabrati
http://www.tandem-experti.com/vijest.php?vijest=37
skydive is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 00:23   #23
Padobranski sportski klub Slobodan pad svakako izbjegavati. Tip izuzetno neljubazan i lažljiv, skokovi umjesto u travnju tek krajem lipnja trebali biti, pa ih odgodili da termine iskoriste za strance koji bolje plate, a nama skok odgodili za jesen...pa još 3x...i nikako nisu htjeli vratiti lovu, a koji su to muljatori najbolje govori da ne prodaju skok s padobranom, nego godišnju članarinu koja uključuje besplatan skok, pa ako ne skočite, reć će da im je žao, ali da nigdje ne piše da morate skočiti jer ste kupili članarinu. Zbog ogromnog broja pritužbi kolektiva.hr je na kraju i raskinula suradnju.




Tagovi:
Skok s padobranom
Padobranski sportski klub Slobodan pad
Slobodni pad
Oprez prevara negativna iskustva negativno iskustvo
zumza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 21:10   #24
Quote:
zumza kaže: Pogledaj post
Padobranski sportski klub Slobodan pad svakako izbjegavati. Tip izuzetno neljubazan i lažljiv, skokovi umjesto u travnju tek krajem lipnja trebali biti, pa ih odgodili da termine iskoriste za strance koji bolje plate, a nama skok odgodili za jesen...pa još 3x...i nikako nisu htjeli vratiti lovu, a koji su to muljatori najbolje govori da ne prodaju skok s padobranom, nego godišnju članarinu koja uključuje besplatan skok, pa ako ne skočite, reć će da im je žao, ali da nigdje ne piše da morate skočiti jer ste kupili članarinu. Zbog ogromnog broja pritužbi kolektiva.hr je na kraju i raskinula suradnju.




Tagovi:
Skok s padobranom
Padobranski sportski klub Slobodan pad
Slobodni pad
Oprez prevara negativna iskustva negativno iskustvo
Hahaha, Zumza, očito je da ti je jedini zadatak da trollaš ljude jer isti post copy-paste-aš gdje god stigneš bez da opišeš svoje iskustvo (ako si ga uopće imao) i način na koji to radiš je stvarno jadan i očajnički pokušaj da ocrniš nekoga (čak i tag-ove stavljaš). Mislim da je tvoj post sve samo ne istinit i vjerodostojan a prije svega sam siguran da ekipa iz Slobodnog Pada sigurno nebi napravila najveći broj tandem skokova u HR da je tako kako ti opisuješ.

Kakogod, imao sam priliku iskusiti padobranstvo i slobodan pad upravo sa ekipom Slobodnog Pada i iskustvo je bilo fenomenalno. Uostalom pogledajte što kažu ljudi na iskustvo sa njima: http://slobodanpad.hr/dojmovi-skakaca/
Ekipa je totalno profesionalna i stručna (USPA instruktori) pod vodstvom Darka koji je koliko sam saznao o njemu najkvalificiraniji padobranac u RH. Meni jako bitno u cijeloj priči što nisam morao putovati u drugu državu i skakati sa necertificiranom opremom (sumnjam da itko želi skakati sa opremom koju je Štef doma sklepao a sa kakvom skaču neki tzv. tandem experti) te je skok bio izveden sa 3500 metara i uživao sam u cca 50tak sekundi slobodnog pada! Trenutak kada su se vrata zrakoplova otvorila mi je ostao urezan u sječanje do kraja života, velika velika pohvala mom instruktoru Darku koji je cijeli skok odradio totalno profesionalno a u kojeg sam samo nakon 5 minuta razgovora imato 100% povjerenja. Priprema traje 15tak minuta gdje vas oblače i pripremaju za skok nakon čega smo ušli u avion i poletjeli prema 3500 metara visine. Let je isto guba, kuće nakon nekog vremena postaju točkice ... hihihi ... a kad se vrata otvore.....juuuuhuuuuuuu.....počinje "prava stvar"

Uglavnom totalno fenomenalno i neopisivo iskustvo, 5 / 5 zvijezdica za ekipu Slobodnog pada i jedva čekam da dođe malo toplije vrijeme pa ću krenuti i na tečaj.

Inače više info o ekipi Slobodnog pada i tandem skoku možete naći ovdje http://slobodanpad.hr/tandem-skok-padobranom/

Oni su i certificirani USPA klub, jedini u HR koliko znam.
hrskydiver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.