Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2017., 09:29   #81
Skuzila sam po prilici gdje je. Da ne lutam bas po cijeloj Areni.
Hvala:klap:
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 13:14   #82
Pozdrav cure. Imam 25 godina i trebala bih nesto za njegu lica...
Lice mi je suho/mjesovito, ta suhoca se najvise vidi na T zoni tako da mi nijedan puder nije odgovarao osim MAC Face&Body koji jedini izgleda prirodno. Ostatak lica mi znaju zahvatit pristici koji su najvjerojatnije hormonske prirode.

Najvise mi treba preporuka za kremu koja mi nece raditi dodatan nered na licu, a moze i ostalo tipa skidac sminke, tonik itd. Znam da se suhima preporuca Midnight recovery ulje ali meni ona ne odgovaraju.
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 21:34   #83
Trenutno mi u rutini fali tonik za lice, masna, necista koza s porama. Da onako fino pocisti lice, npr. kad nemam sminke na licu, niti ista, a nije mi koza jos za umivanje, jer vise od 2put dnevno mi je puno. Ne u smislu micelarne da cisti makeup, nego jednostavno ocisti, osvjezi koz. Razmisljam o Kiehls tonicima, kakvi su vam?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 23:14   #84
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Trenutno mi u rutini fali tonik za lice, masna, necista koza s porama. Da onako fino pocisti lice, npr. kad nemam sminke na licu, niti ista, a nije mi koza jos za umivanje, jer vise od 2put dnevno mi je puno. Ne u smislu micelarne da cisti makeup, nego jednostavno ocisti, osvjezi koz. Razmisljam o Kiehls tonicima, kakvi su vam?
Rotiram Ultra facial toner za sve tipove koze i koristim ujutro i Iris Extract activating treatment essence prije nocne njege i jako sam zadovoljna.40god.Masna T zona i mjesoviti obrazi,poore,ali nemam necistu kozu,dehidrirana.Koristim njihov hidratantni i vit.c serum te nocno ulje.Fleka na obrazu mi je u pola nestala u zadnjih mj.dana koliko koristim vit.c serum.Dehidracija u zadnjih mjesec i pol sa 31 skocila na 35.
Pogledajte tj.isprobajte prije kupnje,mislim da kiehl's ima nekih 5-6 tonika.Svakako prije trazite testere.Po meni se jako sporo trose i ne koristim ih sa blaznicom.
PetraV is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 10:20   #85
Hvala na iscrpnom odgovoru, znam da imaju previse vrsta, to me i zbunjuje, proguglam jos malo sastave i to.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 10:35   #86
Nedavno sam imala testere njihovog Calendula tonika. Ljubav na entu.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 10:48   #87
jel ima u areni ovih malih pakiranja tonera po 40 ml?
koliko kostaju cca?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 20:52   #88
Zna li netko bude li kakvih popusta oko Bozica? Vidim da su malo skrti s popustima
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 21:19   #89
Quote:
Little Sophia kaže: Pogledaj post
Zna li netko bude li kakvih popusta oko Bozica? Vidim da su malo skrti s popustima
U prvom mjesecu bude popust, kad se sbi istrose.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 22:59   #90
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Nedavno sam imala testere njihovog Calendula tonika. Ljubav na entu.
cekaj, jel to onaj koji kosta 290 kn ili sam ja dodala koju znamenku?
jel daju oni testere bez moljakanja? ne pada mi na kraj pameti na blef kupovati proizvode od 300-tinjak kn.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 10:00   #91
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
cekaj, jel to onaj koji kosta 290 kn ili sam ja dodala koju znamenku?

jel daju oni testere bez moljakanja? ne pada mi na kraj pameti na blef kupovati proizvode od 300-tinjak kn.


Je, to je taj. Daju, bar u Splitu, meni svaki put daju još nešto uz ono što tražim, kao evo probajte još i ovo
Feferonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 12:05   #92
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
U prvom mjesecu bude popust, kad se sbi istrose.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
hvala ti na info valjda budem tada pi parama
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 13:54   #93
ima li netko Ultra Facial kremu? Jel se sporo troši k`o i okoločna, uz dva dnevna mackanja?
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:03   #94
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
ima li netko Ultra Facial kremu? Jel se sporo troši k`o i okoločna, uz dva dnevna mackanja?
Nisam imala njihovu okoloocnu ali krema se trosi nekom uobicajenom brzinom, bar meni. Trajat ce sigurno 3-5mj

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 21:30   #95
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Nisam imala njihovu okoloocnu ali krema se trosi nekom uobicajenom brzinom, bar meni. Trajat ce sigurno 3-5mj

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
hvala ti (riječ je o 50ml?)

jesi li općenito zadovoljna hidratacijom, "sjedanjem" pudera na nju?
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 14:11   #96
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
hvala ti (riječ je o 50ml?)

jesi li općenito zadovoljna hidratacijom, "sjedanjem" pudera na nju?
Da, 50ml.
Prezadovoljna sam, lijepo se uklapa uz sve prethodne i naredne korake i koza mi je zaista divna, predivna


Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 14:36   #97
jel njihovo midnight recovery oil sklono zacepit pore?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 14:54   #98
Bar meni nije, imala sam jedan manji uzorak tog nocnog ulja. Inace koristim njuhovu Ultra facial kolekciju i Aminoacid sampon, za sve su pohvale! Krema mi traje cca 2 mj, dok ostalo mi traje po pola godine, upravo docekam taj popust.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 10:58   #99
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
jel njihovo midnight recovery oil sklono zacepit pore?


Meni nije, taman sam pri kraju bocice od 30ml, a sklona sam aknama, čepljenju pora i ostalim gadostima. I ne masti me dodatno. Čekam popust sad da kupim opet
Feferonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 11:09   #100
Quote:
Feferonka kaže: Pogledaj post
Meni nije, taman sam pri kraju bocice od 30ml, a sklona sam aknama, čepljenju pora i ostalim gadostima. I ne masti me dodatno. Čekam popust sad da kupim opet
Kad kreće popust? I znaš li koja je redovna cijena ulja? Tnx
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:00.