Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2017., 18:17   #101
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti PF sad kad se zatvara Kozmo? Thanks!
wow zatvara se Kozmo?? prvi glas, i Konzum mozda?
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 20:50   #102
Chi pa mi vec mjesecima ovdje pratimo u kojem kozmu je rasprodaja, sta nisi skuzila? Vecina se vec zatvorila i pretvorila u mini mullere, jos par ih je ostalo u Zgu i drugim mjestima.
Nadam se da se konzum nece zatvoriti samo zbog svih tisuca ljudi koji bi ostali bez posla, to mi je i najstrasnije bilo u prici sa kozmom. Ne volim todoricev nacin poslovanja ali mi je zaista zao svih ljudi koji o njemu ovise.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 01:29   #103
@Hell i Menni hvala vam puno!

Uspoređivala sam sve i mislim da bi to bio tamniji ipak, pogotovo sad po ljetu

hvala curke
human torch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 00:49   #104
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Chi pa mi vec mjesecima ovdje pratimo u kojem kozmu je rasprodaja, sta nisi skuzila? Vecina se vec zatvorila i pretvorila u mini mullere, jos par ih je ostalo u Zgu i drugim mjestima.
Nadam se da se konzum nece zatvoriti samo zbog svih tisuca ljudi koji bi ostali bez posla, to mi je i najstrasnije bilo u prici sa kozmom. Ne volim todoricev nacin poslovanja ali mi je zaista zao svih ljudi koji o njemu ovise.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
istina!
skuzila sam za rasprodaje al nije mi palo napamet da su propali! super za mini mullere, frendica mi je bas jucer objasnila. dakle kao obican muller samo bez igracaka, papirnice i sl?
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 02:42   #105
Tako je, muller je sada rasprostranjeniji i ima vise manjih drogerija sa jeftinijim brendovima dok su he i dalje zadrzani u velikim poslovnicama. Vidjet ces kad dodjes

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 18:51   #106
zakon za jeftinije brandove, ovi high end me ni ne zanimaju uopce
je doslo sta novih brandova/linija?
jedva cekam
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 20:49   #107
Nije se mijenjala ponuda u odnosu na uobicajenu mullerovu. Kad stizes?

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 06:02   #108
kakve su im maskare?

kupila na blef ovu (još ju nisam otvorila):

https://www.physiciansformula.com/ca...t/view/id/1209
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 14:31   #109
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
wow zatvara se Kozmo?? prvi glas, i Konzum mozda?
Ne znam čemu taj sarkazam, namjerno sam tako postavila pitanje da mi netko ne odgovori "U Kozmu" jer mi se ne obilazi zadnja dva i pol Kozma u Zg.
A da i Konzum drži PF nisam znala jer ne pohodim Konzum.

Ali evo drago mi je da si ti sveznadar, pa u buduće neću pitati svekoliko pučanstvo nego direktno tebe.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 17:46   #110
nema potrebe za ovakvim ponasanjem i pretpostavkama da je netko "sveznadar".
chiasm ne zivi u Hrvatskoj, cak niti na europskom kontinentu, pa je njeno cudenje oko Kozma potpuno opravdano - zasto bi itko tko je otisao pratio sto su jos kod nas uspjeli upropastiti...
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 17:52   #111
Ima PF na Abrakadabri (koji je iz Agrokorovog koncerna) s 30% popusta. Doduše nemaju milijun stvari ali maskare, neke bronzere i tuševe, nešto rumenila imaju. Cijene su ok, dostava doma ili na tisak.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 12:58   #112
Na iherbu su jos povoljnije cijene i s poštarinom.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 09:30   #113
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
nema potrebe za ovakvim ponasanjem i pretpostavkama da je netko "sveznadar".
chiasm ne zivi u Hrvatskoj, cak niti na europskom kontinentu, pa je njeno cudenje oko Kozma potpuno opravdano - zasto bi itko tko je otisao pratio sto su jos kod nas uspjeli upropastiti...
Ako nisi primijetila sarkazam u "neznanju" chiasm, onda dobro.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:38   #114
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Ne znam čemu taj sarkazam, namjerno sam tako postavila pitanje da mi netko ne odgovori "U Kozmu" jer mi se ne obilazi zadnja dva i pol Kozma u Zg.
A da i Konzum drži PF nisam znala jer ne pohodim Konzum.

Ali evo drago mi je da si ti sveznadar, pa u buduće neću pitati svekoliko pučanstvo nego direktno tebe.
ja uopce nemam pojma sta si ti htjela ovime reci? nisam skuzila iz upisa da se Kozmo zatvara nego samo da su snizenja/rasprodaje (mogu biti i sezonske?) i zato sam to napisala (jer su ducani povezani, to bar znam a da mislim drze PF u Konzumu mi nije bilo ni na kraj pameti) a ti si fino nadji drugu budalu za omalovazavanje i spustanje posto si se ocito samo ti tako postavila, meni ovakva vrsta komunikacije zaista ne treba ne mislim da sam ista bezobrazno rekla i nemam se potrebu ispricavati.
pozdrav
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 16:09   #115
S obzirom da imaš puno više forumskog staža i postova od mene, valjda znaš koji smajli što znači, a kad se još poklopi s riječima...anyway zvučalo je u stilu "ajd još i ti reci da se zatvara Kozmo, nismo znali. Pa ako se i zatvara Kozmo, ne zatvara se Konzum koji isto drži PF"...sorry ja sam to tako shvatila.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:22   #116
ja sam nedavno početkom 6. mjeseca kupila par stvarčica u Konzumu na Radničkoj...baš imaju lijepi stalak...pun puncat i proizvodi na njemu su stvarno netaknuti i nisu pootvarani...i prošao mi je onaj kupon za 20% (biraj svoju akciju) na jedan proizvod...zadovoljna
martos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 05:41   #117
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
kakve su im maskare?

kupila na blef ovu (još ju nisam otvorila):

https://www.physiciansformula.com/ca...t/view/id/1209
moram prijaviti razočarenje
četkica mi paše (duguljasta, gumena) ali je maskara jako suha. morala sam potegnuti 5x da bude vidljiva na trepavicama, iako ih lijepo razdvoji i produlji
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 13:11   #118
Zna li netko gdje nabaviti testere sad kad više ne postoji Kozmo? Guglam tri dana i ništa nisam našla...može li se možda na nekim stranicama naručiti pa vratiti otvoren proizvod ako ne odgovara?
mardou is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 13:47   #119
Quote:
mardou kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje nabaviti testere sad kad više ne postoji Kozmo? Guglam tri dana i ništa nisam našla...može li se možda na nekim stranicama naručiti pa vratiti otvoren proizvod ako ne odgovara?
Toga bome nema gotovo nigdje niti će biti, to je američka fora.

Probaj pronaći na eBayju testere ili mini pakiranja.
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 06:34   #120
na ekupi je PF snizena 50%. koji ste ono njihov bronzer sve pokupovale kad se kozmo zatvarao?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:57.