Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2013., 16:47   #21
Quote:
marionbloom kaže: Pogledaj post
mislim na janjetinu iz restorana..
kao sto je poznato, mi u hercegovini volimo janjetinu. neke fine cure kazu da im se gadi, da je masna itd.(ja nisam fina)
posto smo mi skloni slaviti sve bitne dogadjaje u zivotu, janjetina je neizostavna za krstitke, pricest, krizmu i vjencanja.
najbolje pase kad je u lijepom drustvu.
zanima me, kako mozes pit rakiju uz janjetinu?
a kako , ja sam iz like jebiga, sad znas kako
__________________
O, ferre montem animalia Qui est crista quod et alluit. Ego pectine peius bukovica A mel lavat Rosica oooooj Oh, oh, oh eam Non fugis ut lupus esuriens cibum Iam in
Altan Gobi is offline  
Old 29.03.2013., 16:54   #22
Quote:
Altan Gobi kaže: Pogledaj post
a kako , ja sam iz like jebiga, sad znas kako
ajme kako prozirno lazes , cuj iz like, a piseti das u mongoliji
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 29.03.2013., 16:57   #23
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
ajme kako prozirno lazes , cuj iz like, a piseti das u mongoliji
ama jesam u mongoliji , al sami iz like jebiga, pobjega sam od medjeda medju deve
__________________
O, ferre montem animalia Qui est crista quod et alluit. Ego pectine peius bukovica A mel lavat Rosica oooooj Oh, oh, oh eam Non fugis ut lupus esuriens cibum Iam in
Altan Gobi is offline  
Old 29.03.2013., 17:49   #24
koje devedvogrbe il jednogrbe , el deva i kamila isto , morelite deva pljunit tosan vidijo u konanu muviju
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 29.03.2013., 18:10   #25
Quote:
marionbloom kaže: Pogledaj post
mislim na janjetinu iz restorana..
kao sto je poznato, mi u hercegovini volimo janjetinu. neke fine cure kazu da im se gadi, da je masna itd.(ja nisam fina)
posto smo mi skloni slaviti sve bitne dogadjaje u zivotu, janjetina je neizostavna za krstitke, pricest, krizmu i vjencanja.
najbolje pase kad je u lijepom drustvu.
zanima me, kako mozes pit rakiju uz janjetinu?
Boldano- Kako ne? Ili ju zaliješ pivom ili ju na "refule" zaliješ rakijom u stankama dok dolaziš do zraka ćerce.
MillaMaykah is offline  
Old 30.03.2013., 14:29   #26
moj pok. did je zaljeva sve rakijon, kad bi pojia juvu natocijob onaj kakse rece cokan rakije smota duvan i polako dok baba nanese krompijera mesa salade, i unda mi unucici bise okupili i navijali aj dida aj prdni , jasan uvik bija nedje u cosku jerme nije bas gotivija zvame lini dalmatinac, i kadbi prnija svibi se pisali od smija , samsan ja zna rec deda baba jace prdi otebe, i unda mukla tisina , akje malo vise potega skidabi sa zida oni kais stoje ostrija britvu za brijanje al djeje on moga samnon trcat
zatomi baka uvik cuvala batak dokse nevrnen kad dida zaspi

jos danas da prezivin a unda sutra janjetina i sve sta ide oko i uz nju uzeasan pola janjeta i odnija kod bake da ju sisne u krusnu pec jebiga itosanjoj sazida i rekasanjoj akmi ne ostavi kucu docu sa macolon i porazbijat sve stasan joj napravija unjoj i ak ne opitura 7 jaja a ne 6 ima dajoj napravin sranje u crkve nece smit tamo neg sam u sanduku
jednaje baka
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo

Zadnje uređivanje Tudumsson : 30.03.2013. at 14:36.
Tudumsson is offline  
Old 30.03.2013., 15:15   #27
Quote:
MillaMaykah kaže: Pogledaj post
Boldano- Kako ne? Ili ju zaliješ pivom ili ju na "refule" zaliješ rakijom u stankama dok dolaziš do zraka ćerce.
e neko iskusan , rakija ide uz sve , ujutro za dobro jutro uz kavu barem dvi , pa prije posla, pa prije rucka , nakon rucka i tako dalje, naravno dok je ima kad se popije prelazi se na konjak lavov i slicno, e da i ona prije spavanja je jako vazna
__________________
O, ferre montem animalia Qui est crista quod et alluit. Ego pectine peius bukovica A mel lavat Rosica oooooj Oh, oh, oh eam Non fugis ut lupus esuriens cibum Iam in
Altan Gobi is offline  
Old 30.03.2013., 18:10   #28
uf kad se sjetim nedavnih svatova kako sam se ubio sa janjetinom i pivom,luka samo teke .
a sad nekad kad naiđem u trgovini ako imaju kažem onom bajici da mi satarom odvali kilu dvije one fine janjeće potrbušine...
skupa je majku jebla svoju al vrijedi svake kune... sad sam 15dana na godišnjem pa sam naumio ogradit bašću i nabavit dvoje troje janjića i bacit se u proizvodnju za vlastituškembu....ionako imam i voćnjak i veliko je to pa samo zajebancije oko košnje trave...ovako pustim nek pasu i dobro svima
DjangoFreeman1 is offline  
Old 31.03.2013., 17:37   #29
Quote:
marionbloom kaže: Pogledaj post
mislim na janjetinu iz restorana..
kao sto je poznato, mi u hercegovini volimo janjetinu. neke fine cure kazu da im se gadi, da je masna itd.(ja nisam fina)
posto smo mi skloni slaviti sve bitne dogadjaje u zivotu, janjetina je neizostavna za krstitke, pricest, krizmu i vjencanja.
najbolje pase kad je u lijepom drustvu.
zanima me, kako mozes pit rakiju uz janjetinu?
e milo rakija ti ide i uz mlijeko, bitno da se pije
kanta is offline  
Old 31.03.2013., 19:59   #30
Prava rakija za sve prilike.
Barba09 is offline  
Old 31.03.2013., 23:41   #31
Quote:
Barba09 kaže: Pogledaj post
Prava rakija za sve prilike.
prava je prilika za sve rakije
kanta is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger