Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2017., 12:47   #3961
Lerbolario Camelia
Proslo ljeto je obiljezio Papavero, ove godine Camelia s tim da cu uzeti i kremu za tijelo. Divan je


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 15:13   #3962
E.Lauder Bronze Goddess Eau skinscent
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 15:16   #3963
Quote:
Blue Dreams kaže: Pogledaj post
Inače, kupila sam u zadnje vrijeme Elizabeth Arden 5th Avenue, Burberry Brit, Elizabeth Arden White tea, i jučer E. Arden Green Tea na malom popustu u Mulleru. Nikad prije nisam imala parfema nešto, nit toaletnih vodica, nit išta. Možda jedan na godinu. Sad odjednom...

Izgleda da sam baš u nekom čaju jer sam u Zari jučer ugrabila Yunnan Tea. Ali po velikom testeru koji su imali, nisam skužila da se radi o roll on proizvodu. Prodavali su od 10 ml a tester je bila puno veća bočica. Danas nosim Više mi se nekako sviđa odmah nego kako se razvija, malo ima neku oštru notu. I ne traje baš dugo, al ipak je EDT



Mene zanima kakve su cijene tih Zarinih parfema?

Dobila sam na poklon Zara Femme (od 200ml) i ne mogu ga se zasititi, a sad me zanima kakvih još sve ima. Pošto volim EA parfeme i te čajne mirise, i ovaj u Zarinoj verziji bi mi se vrlo lako mogao svidjeti...
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 22:48   #3964
Quote:
Blue Lotus kaže: Pogledaj post
Mene zanima kakve su cijene tih Zarinih parfema?



Dobila sam na poklon Zara Femme (od 200ml) i ne mogu ga se zasititi, a sad me zanima kakvih još sve ima. Pošto volim EA parfeme i te čajne mirise, i ovaj u Zarinoj verziji bi mi se vrlo lako mogao svidjeti...


Vrlo povoljne, 100 ml 79 kn za ove koje sam ja imala i vecinu onih koje sam snjofala
A mislim da ima i nesto skupljih, ali opet je to sve ispod 200 kn.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Clarice08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 23:13   #3965
Quote:
Clarice08 kaže: Pogledaj post
Vrlo povoljne, 100 ml 79 kn za ove koje sam ja imala i vecinu onih koje sam snjofala
A mislim da ima i nesto skupljih, ali opet je to sve ispod 200 kn.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam vjerovala dok sada nisam pročitala - pa to je stvarno bagatela! A mirisi su, koliko čujem, predobri. Morat ću ove jeseni malo istražiti to... Jako me zanima Zara Oriental, mislim da je taj idući na redu.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 23:24   #3966
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 23:26   #3967
Ja sam ovaj Zara Yunnan tea uzela 10 ml roll on za 20 kn, bilo nešto na sniženju. Velike boce (valjda 100 ml) su isto bile na sniženju oko 70 ak kn, to je bilo ovaj mjesec.

Bar po mirisu, svi parfemi su mi bili predobri. Ne znam puno o njima jer sam prvi puta ušla u Zaru u životu . Osim Yunnan tea, ima i Teawood i Yuzu Tea.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 10:55   #3968
Zarini mirisu su dobri, ali im je trajnost ocajna.
Kolko para, tolko muzike. Steta bas.

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 11:19   #3969
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Odlican! Ja sam ga kupila mami za rodjendan i sad bi i ja za sebe.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 12:21   #3970
Quote:
Blue Dreams kaže: Pogledaj post
Ja sam ovaj Zara Yunnan tea uzela 10 ml roll on za 20 kn, bilo nešto na sniženju. Velike boce (valjda 100 ml) su isto bile na sniženju oko 70 ak kn, to je bilo ovaj mjesec.

Bar po mirisu, svi parfemi su mi bili predobri. Ne znam puno o njima jer sam prvi puta ušla u Zaru u životu . Osim Yunnan tea, ima i Teawood i Yuzu Tea.
Tako će i meni sada biti, prvi put svakako ću provjeriti i ostale čajne mirise, hvala ti!
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 18:21   #3971

upload photos to internet
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 18:38   #3972
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 13:49   #3973
Lilylang, Sylvaine Delacourte

ovih dana stalno pada kiša, pa sam se poželjela nečeg malo snažnijeg i toplijeg, i onda se sjetila da sam u uredu ostavila onaj njen set semplića...
in any case: ovo je tako krasan parfem, samo ipak ne baš za ovo vrijeme (prije za jesen) i moooožda ipak ne za mene. barem ne još.
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:16   #3974
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Odlican! Ja sam ga kupila mami za rodjendan i sad bi i ja za sebe.
I meni je super za ljeto, podsjeća me na Chanelov Chance eau Fraiche, ima tu neku svježu zelenu notu.
Nije mu neka pretjerana trajnost na koži, barem meni nije, ali na odjeći ga danima osjetim.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 13:14   #3975
Moschino I Love Love

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 00:53   #3976
Danas sam kupila dva parfema od Elizabeth Arden . Uhvatila na sniženju . Taman za ljeto .






Nije mi se dalo po ovim vrućinama šprickati parfemima , ali ova dva su me oduševila .
Forest Nymph is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 09:57   #3977
Danas Elie Saab Resort Collection

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 11:10   #3978
Omnia Paraiba
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 11:28   #3979
kroz cijelu godinu, samo signature miris. Tom Ford Black Orchid EDP
kefica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:10   #3980
Bvlgari Splendida Rose Rose. Moj sretni miris Bvlgari Rose Essentielle je pri kraju ali ga ni nisam koristila neko vrijeme, i zaželila se ja ruže kad u mulleru naletim na ovaj novi, Splendida Rose Rose 2017! ajme, kako sam se oduševila. Na meni ima baš ogromnu auru, dok sam za RE kompliment dobila tek kad me netko zagrlio, za ovaj dobijem već kad prođem pored nekog . Ja zbilja ne kužim loše komentare na fragnatici jer ova Splendida je meni puno intenzivnija, punija, prava ona vlažna i bujna mirisna ruža, nego Rose essentielle.
Rose essentielle je navodno discontinued (mada ga ja još viđam svud, sad jel su to zalihe...), i sad je ovaj umjesto njega, ali meni još bolji, ne mogu reći draži jer ipak mi je RE donio sreću ali doslovno puno puno puta.. No stvar da je Splendida Rose Rose slab i kilav nikako ne stoji. Ja ga osjetim preko dva dana (to osjetim preko vikenda kad se ne parfumiram svako malo, osjeti se od petka do nedjelje, tako da ni ono za postojanost isto ne stoji). Eto, meni puno više odgovara, baš ta čista ruža bez mimozi i ljubičica što je sadržavao RE, intenzivniji mi je, puniji, i baš za mene .
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:12.