Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2017., 17:58   #1201
Quote:
Success kaže: Pogledaj post
Imam pitanje kako da se javim u privatne poruke? Nova sam na forumu, pokusavam vec danima ali ne umem ..
Poslala sam ti poruku.Imaš opciju da pošalješ poruku,mozes kliknuti na korisnika i izbaci ti link,pogledaj...
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 18:12   #1202
Molim vas ako je tko radio reviziju kod zambellija da mi se javi i posalje slike, ocajna sam, necu uopce izlaziti iz kuce do revizije. Hvala unaprijed
sandalye is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 09:48   #1203
Quote:
sandalye kaže: Pogledaj post
Molim vas ako je tko radio reviziju kod zambellija da mi se javi i posalje slike, ocajna sam, necu uopce izlaziti iz kuce do revizije. Hvala unaprijed
Bok.Mene je operirao,pa ako zeliš,mogu ti poslati slike u poruke,da vidiš kako izgleda moj nos,operacija je bila vrlo zahtjevna,funkcijski i estetski.
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 10:50   #1204
Quote:
Periferija kaže: Pogledaj post
Bok.Mene je operirao,pa ako zeliš,mogu ti poslati slike u poruke,da vidiš kako izgleda moj nos,operacija je bila vrlo zahtjevna,funkcijski i estetski.
Moze
sandalye is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 11:38   #1205
Quote:
alfica78 kaže: Pogledaj post
U koga si bila ako nije tajna?
I mene ovo zanima,kod koga ???
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 11:40   #1206
Quote:
sandalye kaže: Pogledaj post
Toncic
Tončić je razvikan,reklame,ovo ono,sve neki jutubito uradci kao svi zadovoljni,a oni koji su nezadovoljni,nesmiju progovoriti niti ce to objaviti na fejs stranici a to je preodvratno.Zamalo sam pošla i ja,ali zadnji cas sam odustala.Pa u nista me nisu niti uputili.Samo,da operirat cemo vas,wtf,pa imam 200 pitanja,mislim,to bi sami oni trebali reci,a ne da mi nagađamo,brinemo se zasto ovo zasto ono,bla bla bla.
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 11:46   #1207
sandalye-imaš poruku.Kad pogledaš,slobodno ovdje napiši svoje mišljenje.Zanima me sto mislis o slici prije-poslje.
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 13:46   #1208
Quote:
sandalye kaže: Pogledaj post
Tu su sliku iskoristili kao svoj uradak pod laznim profilom i kao da su joj spasili zivot, ja sam u šoku
koju sliku?
sinuskosinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 13:52   #1209
Quote:
sandalye kaže: Pogledaj post
Sliku koju sam dobila od cure da joj je Zambelli radio sam vidila kod toncica na fb pod profilom jelena bestijica koja se kao zahvaljuje
da, to sam i ja skužio
sinuskosinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 13:55   #1210
Quote:
sandalye kaže: Pogledaj post
Sliku koju sam dobila od cure da joj je Zambelli radio sam vidila kod toncica na fb pod profilom jelena bestijica koja se kao zahvaljuje
Možda je periferija sa ovog foruma ta cura pa im je dala tu ocjenu neovisno što se nije operirala kdo njih. Vjerojatno je došlo do zabune shvacanja od naše strane tih postova na njihovoj stranici
sinuskosinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 13:59   #1211
Quote:
sinuskosinus kaže: Pogledaj post
Možda je periferija sa ovog foruma ta cura pa im je dala tu ocjenu neovisno što se nije operirala kdo njih. Vjerojatno je došlo do zabune shvacanja od naše strane tih postova na njihovoj stranici
Nije nije, slikala sam ja sve pa cemo vidit
sandalye is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 05:15   #1212
Ja sam pisala o svome iskustvu,a oni su mislili da sam se operirala kod njih,pa kad sam pročitala taj komentar,ostala sam onako-paf,pa kontam,hoću li odgovoriti,ili ne,na kraju,mislim da sam ga i obrisala prije dan dva.Ja sam taj profil,ali nisu oni mene operirali,nipošto,:klap:

p.s Sad sam nasla taj komentar-Oni su mislili da sam bila kod njih,al nisam,sad sam bas odgovorila ispod.Jer nakon operacije,čitam svačija iskustva,komentiram.
__________________
Budi pametan i pravi se lud

Zadnje uređivanje Periferija : 23.07.2017. at 05:27.
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 05:31   #1213
Zaboravih komentirati sliku prije i poslije Zambelli je napravio odlican posao u odnosu na stari nos sad je puno njeznije i ljepse lice. Nadam se da ce meni uspjeti vratiti priblizno stari oblik. Ja sam uvijek imala ravan i pravilan nos ali je bio mrvicu veci bez sminke za moje lice, htjela sam isti samo manji, ravni, a dobila udubljeni sto mi apsolutno ne stoji
sandalye is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 10:19   #1214
Quote:
sandalye kaže: Pogledaj post
Zaboravih komentirati sliku prije i poslije Zambelli je napravio odlican posao u odnosu na stari nos sad je puno njeznije i ljepse lice. Nadam se da ce meni uspjeti vratiti priblizno stari oblik. Ja sam uvijek imala ravan i pravilan nos ali je bio mrvicu veci bez sminke za moje lice, htjela sam isti samo manji, ravni, a dobila udubljeni sto mi apsolutno ne stoji
Hvala
Da,sad je lice puno njeznije,a nos izgleda prirodno.Ja sam vrlo zadovoljna.
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 10:20   #1215
Koliko vidim, sada ima jako puno nezadovoljnih Tončićevim radom. Da sam barem prije na to naletjela... Ja sam nakon operacije dosta čitala iskustva ljudi koji se vani operiraju, kako to sve funkcionira itd... Na stranici na kojoj kirurzi odgovaraju pacijentima iz cijelog svijeta na pitanja vezana uz rinoplastiku i oporavak, svi živi pišu da se nakon operacije treba ostati u kontaktu s kirurgom i sve što ti nije jasno ili što te brine, njega pitati. To se zove postoperativna briga, što je ovima našima očito strani pojam. Ohrabrena takvim savjetima stranih kirurga, poslala sam mail upit Tončiću iznijevši mu svoje brige oko trenutnog stanja nosa, da li će se mijenjati, je li ono što me muči otok ili nešto drugo... Poslala sam i fotke. Dobila sam najobičniji općeniti odgovor za koji ruku dajem u vatru da ga nije on niti pisao, a na nijedno moje konkretno pitanje nisam dobila odgovor. Naprotiv, odgovor su započeli rečenicom da inače "nemaju običaj tako rano komentirati nos", očito pokušavajući u meni stvoriti osjećaj zahvalnosti što su mi uopće odgovorili na mail. Postavila sam dosta pitanja, svako je pratila i fotografija, a cijeli se odgovor svodio na to da moj nos "dosta dobro napreduje" i da čekam 2 mjeseca. Sad ću čekati ne 2, nego 3 ili 4, a zatim ću otići u kliniku i tražiti objašnjenje nosa kakvog imam na licu i kojeg se sramim.
Koliko vidim nisam jedini nezadovoljan pacijent, ima nas bome i to dosta. Neki su mi se javili u inbox, a neki pišu po forumu... Nije u redu. Stvarno nije u redu ovakav odnos prema pacijentima. Nikad više!
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 14:44   #1216
Koliko ja vidim, u Hrvatskoj uopće nema kiruga za kojeg možeš reći, da to je taj, košta 30 000 kn ali ce ti napravit sve, i estetiku i funkcionalnost, je skuplji ali isplati se. Takvog nažalost nema, kad sma prije bio klinac toliko sam bio neupucen da bi se dao i u polikliniku bagatin, ma dao bi se i u polikliniku Osijek, no malo istraživajući, vidim da nitko nije bez greške. Ne pljujem po ovim poliklinikama vec sam naveo kao primjer. Iz trenutne perspektive, i svih komentara msm da Zambelli najmanje griješi, a da je Klapan dobar za funkcionalnost. Klapan nije ekspert za estetiku, ali je za funkciju, sinusi i disanje. Ostali možda spomeniti Duju Ostojića, a Glušac sa onim skandalom sto je bio u novinama je dno dna estetske kirurgije. Za ostale nebih ostavio nikakav komentar
sinuskosinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 16:22   #1217
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Koliko vidim, sada ima jako puno nezadovoljnih Tončićevim radom. Da sam barem prije na to naletjela... Ja sam nakon operacije dosta čitala iskustva ljudi koji se vani operiraju, kako to sve funkcionira itd... Na stranici na kojoj kirurzi odgovaraju pacijentima iz cijelog svijeta na pitanja vezana uz rinoplastiku i oporavak, svi živi pišu da se nakon operacije treba ostati u kontaktu s kirurgom i sve što ti nije jasno ili što te brine, njega pitati. To se zove postoperativna briga, što je ovima našima očito strani pojam. Ohrabrena takvim savjetima stranih kirurga, poslala sam mail upit Tončiću iznijevši mu svoje brige oko trenutnog stanja nosa, da li će se mijenjati, je li ono što me muči otok ili nešto drugo... Poslala sam i fotke. Dobila sam najobičniji općeniti odgovor za koji ruku dajem u vatru da ga nije on niti pisao, a na nijedno moje konkretno pitanje nisam dobila odgovor. Naprotiv, odgovor su započeli rečenicom da inače "nemaju običaj tako rano komentirati nos", očito pokušavajući u meni stvoriti osjećaj zahvalnosti što su mi uopće odgovorili na mail. Postavila sam dosta pitanja, svako je pratila i fotografija, a cijeli se odgovor svodio na to da moj nos "dosta dobro napreduje" i da čekam 2 mjeseca. Sad ću čekati ne 2, nego 3 ili 4, a zatim ću otići u kliniku i tražiti objašnjenje nosa kakvog imam na licu i kojeg se sramim.
Koliko vidim nisam jedini nezadovoljan pacijent, ima nas bome i to dosta. Neki su mi se javili u inbox, a neki pišu po forumu... Nije u redu. Stvarno nije u redu ovakav odnos prema pacijentima. Nikad više!
Evo ja moram pohvalit svog dr. Ostojica. Operirana sam krajem 5. mjeseca. Odonda smo stalno u kontaktu. Mjesec i pol dana sam svaki tjedan isla kod njega. Sad mene nema u Zg i oni idz na go pa cemo se vidjeti u rujnu. Jedan dan sam se probudila a nos je izgledao kaoticno. Bila sam van sebe. Ja mu poslala mail i nakon doslovno 10 min mi je poslao opsiran odgovor i kasnije me i nazvao i umirio. Nakon par dana smo se i vidjeli. Meni je funkcionalnost sada odlicna, ali nisam jos zadovoljna izgledom. Rekao je da cemo sacekati do jeseni i ako se ne ispravi to sto se meni ne svidja da cemo to lako rijesiti sa lokalnom anestezijom. Zbilja je covjek. Ja sam jako odusevljena s njegovim pristupom. Dao mi je i svoj broj moba pa imam osjecaj da ga bilo kad nazovem da ne bi bio bed. Samo se nadam da ce se ta estetika jos ispraviti jer meni je jos vrsak nosa totalno utrnut i nekako to povezujem s tim da vjerojatno treba splasnuti jos. A opet ne brinem jer smo dogovorili da cemo sve rijesiti ak ne budem zadovoljna.
Leloo8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 21:25   #1218
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Koliko vidim, sada ima jako puno nezadovoljnih Tončićevim radom. Da sam barem prije na to naletjela... Ja sam nakon operacije dosta čitala iskustva ljudi koji se vani operiraju, kako to sve funkcionira itd... Na stranici na kojoj kirurzi odgovaraju pacijentima iz cijelog svijeta na pitanja vezana uz rinoplastiku i oporavak, svi živi pišu da se nakon operacije treba ostati u kontaktu s kirurgom i sve što ti nije jasno ili što te brine, njega pitati. To se zove postoperativna briga, što je ovima našima očito strani pojam. Ohrabrena takvim savjetima stranih kirurga, poslala sam mail upit Tončiću iznijevši mu svoje brige oko trenutnog stanja nosa, da li će se mijenjati, je li ono što me muči otok ili nešto drugo... Poslala sam i fotke. Dobila sam najobičniji općeniti odgovor za koji ruku dajem u vatru da ga nije on niti pisao, a na nijedno moje konkretno pitanje nisam dobila odgovor. Naprotiv, odgovor su započeli rečenicom da inače "nemaju običaj tako rano komentirati nos", očito pokušavajući u meni stvoriti osjećaj zahvalnosti što su mi uopće odgovorili na mail. Postavila sam dosta pitanja, svako je pratila i fotografija, a cijeli se odgovor svodio na to da moj nos "dosta dobro napreduje" i da čekam 2 mjeseca. Sad ću čekati ne 2, nego 3 ili 4, a zatim ću otići u kliniku i tražiti objašnjenje nosa kakvog imam na licu i kojeg se sramim.
Koliko vidim nisam jedini nezadovoljan pacijent, ima nas bome i to dosta. Neki su mi se javili u inbox, a neki pišu po forumu... Nije u redu. Stvarno nije u redu ovakav odnos prema pacijentima. Nikad više!
Ovako;kad sam planirala operaciju,prvi izbor je bio Glušac,koji se na koncu pokazao katastrofa i dno dna estetske kirurgije.Zatim Tončić.E,da vam kazem,da on ne piše poruke niti meilove nego ima zaduzenog da odgovara na pitanja.Niti su me uputili u išta niti su mi dali uputstva nakon zahvata.Da ja sa Pelješca putujem za Zg,a bez ikakve info kod Tončića pod nož i da tamo kisim 7 dana sama ko ćuk?? Ne,ne.Zatim se dogodilo čudo i došla sam u polikliniku Marin Med,di operira i Zambelli.E,uputili su me od a do žnj.Čak,dok mi se sve pričalo,došlo mi je muka na tren zbog stvari koje me čekaju,ali bila sam spremna i hrabra.Nemojte se zalijetati na prvog kirurga.I taj Tončić je razvikan,same reklamuše na sve strane,ma dajte.Birajte doktora koji ne hvali samog sebe.Sve su se curice zaletile kod Tončića,ma dajte pobogu.Što čini reklama uzas zivi.
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 21:27   #1219
Quote:
sinuskosinus kaže: Pogledaj post
Koliko ja vidim, u Hrvatskoj uopće nema kiruga za kojeg možeš reći, da to je taj, košta 30 000 kn ali ce ti napravit sve, i estetiku i funkcionalnost, je skuplji ali isplati se. Takvog nažalost nema, kad sma prije bio klinac toliko sam bio neupucen da bi se dao i u polikliniku bagatin, ma dao bi se i u polikliniku Osijek, no malo istraživajući, vidim da nitko nije bez greške. Ne pljujem po ovim poliklinikama vec sam naveo kao primjer. Iz trenutne perspektive, i svih komentara msm da Zambelli najmanje griješi, a da je Klapan dobar za funkcionalnost. Klapan nije ekspert za estetiku, ali je za funkciju, sinusi i disanje. Ostali možda spomeniti Duju Ostojića, a Glušac sa onim skandalom sto je bio u novinama je dno dna estetske kirurgije. Za ostale nebih ostavio nikakav komentar
Glušac-hah,šta sam ja prošla sa njim hahah,,ma dno dna.I taj se naziva estetskim kirurgom?? bljuc
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 21:29   #1220
Quote:
sandalye kaže: Pogledaj post
Toncic je totalno bezobrazan od pocetka do kraja! Nikakvu brigu i zainteresiranost nije pokazao, ja sam mu slala na fejs isto slike i pitala sto me muci na sve je odgovorio da je to jos oteceno i prerano i da ce se mijenjati kroz sest mjeseci. Lijepo sam mu napisala da mi posalje sve slike prije operacije jer idem na reviziju kod zambellija da me vrati sto je vise moguce na staro. Uopce ga ne zelim vise vidjeti. Imala sam skroz ok nos i htjela sam samo vrh srediti i malo skratiti profil, sad sam iz lipe cure postala bezveznjaca teza jer mi ga je u potpunosti izmijenio iz savrseno ravnog u udubljeni sa nabubrenim i spustenim vrhom, izgledam ko papiga. Godinu dana do revizije se moram zatvoriti u kucu, a prije sam zivila zivot punim plucima. Sama sam kriva sta nisam bolje istrazila i isla kod doktora bez iskustva i certifikata. Isla sam na osnovu pozitivnih komentara na forumu i facebooku, a kostalo me zivota sta sam takvu odluku donijela na osnovu marketinga, ma i sto sam uopce isla. Ljudi trebamo se prihvatit kakvi jesmo i nene dirat se u prirodu i tocka. Ljudi uopce ne gledaju nase noseve toliko kriticno kao mi sami. A ovaj nos me izmijenio totalno na gore, po apsolutno svemu. Vise mi ni osmijeh nije lijep. Ostaje nada da ce me zambelli popravit ili cu ozbiljno razmisljati o samoubojstvu
Jako mi je zao sto si nezadovoljna.Tončić je po meni-samo reklama,reklama,reklama........................... ........
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:08.