Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2017., 12:09   #7481
Quote:
chica bomb kaže: Pogledaj post
http://ph-live-01.slatic.net/p/5/sal...9-283642-1.jpg

Dobila sam ovaj parfem na poklon, međutim ima mi čudan miris.
Kao da je "pokvaren", no to opet nije moguće jer je parfem bio u kutiji i celofanu te piše rok trajanja 30 mj. od otvaranja.
Znam da se testeri pokvare, promjene miris od lampi koje griju parfeme u drogerijama, ali je li to moguće i sa zapakiranim parfemom u kutiji?
Svašta je moguće ako je bio neprikladno skladišten, na previsokim temperaturama, vlazi ili sl. Osim toga, ovaj je parfem izašao prije deset godina (2007), mislim da je bio limitirana edicija za tu godinu i da se poslije više nije proizvodio (ali je očito ostala još neka količina u opticaju dugo godina nakon).

Znači, tko zna što je u tih deset godina prošao, gdje je i kako bio skladišten i ostalo. Ili je naprosto odstajao i pokvario se, a kvaliteta mu nije bila tolika da bi dugo izdržao nepromijenjen.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 12:52   #7482
Vidjela sam da je cijela ta linija parfema Salvatore Ferragamo (4-5 vrsta) snižena u dm-u na 150 kn. Šteta, bočica je dijelovala obećavajuće i pročitah puno pozitivnih komentara.
chica bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 13:01   #7483
Quote:
chica bomb kaže: Pogledaj post
Vidjela sam da je cijela ta linija parfema Salvatore Ferragamo (4-5 vrsta) snižena u dm-u na 150 kn. Šteta, bočica je dijelovala obećavajuće i pročitah puno pozitivnih komentara.
Je, meni je to bio super parfemček za ljeto, probala sam ga prije dosta godina.
A DM s onim svojim svjetlima na kojima se parfemi kvarcaju ... Imam osjećaj da parfemi zakipe na onim policama.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 10:14   #7484
Da li je netko koristio Bvlgari Rose Essentielle? U Bipi je na sniženju, privlači me ta ruža, ali nemaju tester. Kakav je? Na Fragarantici su same pohvale i čini mi se da bi mi bio super. Isto pitanje ide i za Jasmin Noir
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 10:33   #7485
Inače nisam nešto oduševljena trajnošću Bvlgarijevih parfema, bolji mi je recimo Chloe rose.
dimlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 10:36   #7486
Quote:
chica bomb kaže: Pogledaj post
http://ph-live-01.slatic.net/p/5/sal...9-283642-1.jpg

Dobila sam ovaj parfem na poklon, međutim ima mi čudan miris.
Kao da je "pokvaren", no to opet nije moguće jer je parfem bio u kutiji i celofanu te piše rok trajanja 30 mj. od otvaranja.
Znam da se testeri pokvare, promjene miris od lampi koje griju parfeme u drogerijama, ali je li to moguće i sa zapakiranim parfemom u kutiji?
I u mom dmu taj incanto ima čudan miris. Ja znam da sam ga davno htjela pa odustala i ne mogu se sjetiti jel imao takav miris na početku. Kakav je na koži? Inače, da ti parfemi su stariji a i dm je katastrofa sa svjetlima.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 10:45   #7487
Quote:
dimlight kaže: Pogledaj post
Inače nisam nešto oduševljena trajnošću Bvlgarijevih parfema, bolji mi je recimo Chloe rose.
Okej mi je Chloe, imala sam ga, ali nikaj posebno da bih opet dala te novce.

Znači trajnost nikaj. Moja mama je stalno imala Bvlgarije kad sam bila mala ali ne mogu se sjetit ničega u vezi njih
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 12:49   #7488
Meni su Bvlgari parfemi bas ljetni i tajnost im je solidna ☺

Poslano sa mog SM-N915FY koristeći Tapatalk
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 16:59   #7489
Pozdrav, zanima me koje stranice preporucate za online kupnju parfema. Najbitnije mi je pozitivno iskustvo da se radi o originalima. I drugo pitanje jesu li parfemi (originali) koji se uhvate online jeftiniji od onih koje nude trgovine poput mullera i sl.
robinho05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 21:43   #7490
Ja imam Bvlgari Coral vec treci i meni taj parfem mirisi dok ga ne istrljam sa sebe, a nekad i dulje. Ali, ako ga koristim u ljeto i proljece. Kad zahladi brzo ishlapi, nakon par sati. Ovako ga osjetim po cijele dane.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 16:49   #7491
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Da li je netko koristio Bvlgari Rose Essentielle? U Bipi je na sniženju, privlači me ta ruža, ali nemaju tester. Kakav je? Na Fragarantici su same pohvale i čini mi se da bi mi bio super. Isto pitanje ide i za Jasmin Noir
Jasmin Noir, dobar , trajan, specifican i zavodljiv ali vrlo depresivan i tuzan parfem.
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 15:13   #7492
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Da li je netko koristio Bvlgari Rose Essentielle? U Bipi je na sniženju, privlači me ta ruža, ali nemaju tester. Kakav je? Na Fragarantici su same pohvale i čini mi se da bi mi bio super. Isto pitanje ide i za Jasmin Noir
Bvlgari Rose, moj najdraži parfem.
Danima se znao osjetiti na kosi ili odjeći.

Jasmin Noir, trajnost isto vrlo dobra, no meni je on s jedne strane elegantan i sexy, a s druge strane tako depresivan i mračan parfem. Ne mogu s njim na zelenu granu.
chica bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 15:16   #7493
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
I u mom dmu taj incanto ima čudan miris. Ja znam da sam ga davno htjela pa odustala i ne mogu se sjetiti jel imao takav miris na početku. Kakav je na koži? Inače, da ti parfemi su stariji a i dm je katastrofa sa svjetlima.
Najzanimljivije je što sam dobila već dvije pohvale za njega, a meni je i dalje čudan.
Na koži je čak ok nakon par minuta, no kažem nešto mi je čudno s tim parfemom.
Sjećam se da sam ih prije par godina isprobavala i bili su mi baš finog mirisa, zato sam ostala pomalo razočarana.

Ja neću više kupovat parfeme u dm-u.
1. svaki tester koji želim isprobat je pokvaren, osim onih full novih parfema koji su tek došli u prodaju.
2. oni njihovi "tajni kupci" ili kako se već to zove, koji kao kupuju, a zapravo prate tko što radi po dućanu su mi preočiti i mrzim to kad mi netko visi nad glavom kao da ću nešto ukrast.
chica bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 09:17   #7494
Pomoć! Da li netko zna gdje u Zagrebu mogu kupiti parfem Dior Poison?
zulta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 12:55   #7495
muller, douglas?
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 15:01   #7496
Quote:
zulta kaže: Pogledaj post
Pomoć! Da li netko zna gdje u Zagrebu mogu kupiti parfem Dior Poison?
pa svaka parfumerija ima poison
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 11:02   #7497
Cure, ima koja od vas ovaj Ungaro?



već me dugo kopka, ali ne mogu naći ništa o njemu (na fragrantici nema reviewa). Kako miriše, koliko traje? I glavno pitanje - koliko je to stara limitirana verzija?
Stalno je na nekoj cijeni <45kn/30 ml na lijpoj.hr pa me kopka probati ga...
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 13:55   #7498
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Cure, ima koja od vas ovaj Ungaro?



već me dugo kopka, ali ne mogu naći ništa o njemu (na fragrantici nema reviewa). Kako miriše, koliko traje? I glavno pitanje - koliko je to stara limitirana verzija?
Stalno je na nekoj cijeni <45kn/30 ml na lijpoj.hr pa me kopka probati ga...
Ne znam kakav je, ali znam da je to LE od prije 7-8god, zato i je tako jeftin.


Ima li tko prijedloge za lagane jesenske parfeme? Trenutno obožavam AOD Le Secret i Ma Vie Intense, a za jesen razmišljam kupiti Code Luna, ali dajte još neki prijedlog

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 17:06   #7499
Ja cu rotirati Mon Guerlain, CK Beauty, Narciso for her, Air di Gioia, Lancome Miracle
Probala neki dan u DM one nove Bettina Barcley, zuti mi je jako fin i zuti Byblos, to je isto nesto novo, ali mi je vise za ljeto
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 11:22   #7500
Parfemoznanci, dali mi moze itko predložiti nesto slicno neprezaljenom Guerlainovom L'instant magicu? On je povučen iz trzista a moja tuga golema
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:09.