Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2017., 00:38   #21
Quote:
bosanac2 kaže: Pogledaj post


Da bi nakon nekog vremena (par dana poslije) pri kraju radnog vremena 2 minute prije nego što ću otići kući pitala. Koliko meni treba vremena da dođem od u moj grad. Ja se kao počeo šaliti, odakle reko od kuće do Bosne.. cca 5 sati. Ma ne tebi od kuće do posla treba toliko ako nema gužve. Da bi rekla ja bi onu kavu popila u mom mjestu. Ja malo razmislio reko ja sutra vozim pa mozemo sutra.

E sad ovog dijela šta je točno rekla se ne sjećam:
- ne nemože to tako to mora biti baš kava
ili
- ne to nemože tako, to mora biti samo kava i ništa drugo

Ja sam ostao malo zatečen, nisam ništa odgovorio.
Naučio si elementarno pravilo, kava je kava, kužiš? Ona hoće samo kavu pa ako se desi, nek se desi ali mora biti spontano. Ako si planirao odbit će te.

Kad te ponovo pozove moraš biti vrlo jasan, udarit njezinim oružjem. Reci može ali samo kava, premlada si za mene (balavica), nema šanse za bilo što drugo. Ali zanimljiva si mi za priču bla bla..

Dogovori kavu daleko od svog stana, motela, bilo čega. Najbolje negdje usput da ne bude sumnjivo. Ako se dobro razvije nek ti nestane benzina na nekom pustom parkingu pa da bude spontano
kaplan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 11:12   #22
Quote:
kaplan kaže: Pogledaj post
Naučio si elementarno pravilo, kava je kava, kužiš? Ona hoće samo kavu pa ako se desi, nek se desi ali mora biti spontano. Ako si planirao odbit će te.
Autor teme previše obraća pažnju na ono što ona govori, a i radi. Autor teme se postavlja preveć pasivno, umjesto da oblikuje zbivanja.

Autore teme, kad ona kaže "kava", to znači da u njenoj glavi mora biti kava, tj. da sama sebi može reći: "Ah, otišla sam na kavu, tvrdo odlučila da bude kava, al su se stvari otele kontroli. Nisam ja kriva, ahahah!"

Daklem, ti bi trebao reć "dakako, samo kava, dajem časnu riječ", a onda, ovisno o okolnostima, snubit je.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 12:30   #23
Meni ovo zvuci kao nekakvi tinejdzeri u srednjoj skoli...
Cime se vi bavite? Mislim, sto radite? Jel ti stvarno treba takva drama na poslu...?
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 12:45   #24
Ignoriraj je ful i ponašaj se profesionalno. Posao je posao.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:02   #25
Posao je precijenjen.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 17:36   #26
Quote:
bosanac2 kaže: Pogledaj post
Radimo zajedno na poslu. Velika razlika u godinama, cca 20-ak.
Tokom vremena počela je dolaziti svako jutro kod mene i kolege u ured.
Kasno sam skuzio da mi je slala singale da joj se sviđam. Nezgodno je bilo pitat ju na kavu ali ipak sam ju pitao.

Odgovorila je kad si mislio, reko ako ti odgovara nedjelja. Ok, čujemo se. Šaljem poruku preko Viber-a, nije se javila cca 1h mislim po sjećanju (inače stalno je na mobitelu, tako da sumnjam da je kasno vidjela). U poruci – ja stvarno ne vidim smisla gdje sve ovo vodi, ja imam decka i njemu se ovo nebi svidjelo i da je to sto je govorila u stvari bila samo sala (jednom prilikom rekla da za valentinovo imam pratilju samo da znam, "mi ćemo se ženiti",itd...). Oke reko sorry nisam znao da imaš dečka.

Sljedeće ujutro "kreten" ju je malo ignorirao tokom jutarnjeg razgovora. Bilo je malo sljedeći tjedan na poslu sitna natezanja. Rezultat je da me obriše me iz Viber-a. Reko majmune oladi se, šta ti trebaju problemi na poslu. Ništa prošlo neko vrijeme opet smo se "pomirili", šalili, bila sa mnom bez problema u prostoriji pričala. Bez problema pitala da li da naručimo jelo da nešto pojedemo u uredu. Moram reći da je sad nakon "pomirenja" već spominjala dečka u stilu da joj je on rekao da je prirodno lijepa, da ju je stari pitao da li na more ide sa dečkom, da je rekla da ide sama.

Da bi nakon nekog vremena (mislim cca 2-3 mjeseca od brisanja sa Viber-a) pitala da li ću "sutra" doći vidjeti – psa, u uredu smo svi troje sjedili. Ja nisam ništa odgovorio. Pred kraj radnog vremena sutradan šalje poruku preko Viber-a da li dolazim vidjeti psa (gdje se lijepo vidi da li da osobu dodam u kontakte ili ne). Reko može. Cca 1h - 90% razgovora o psu. Malo o poslu, popio čašu vode i otišao. Sljedeći par dana je već pitala da će napravit kolač. No tu me nije pozvala na kolač.

Nakon par dana poklopilo se da je kod mene u gradu veliki događaj. Bio na TV-u. Na odlasku pred vikend, "cimera" i nju pozovem da doću preko vikenda na događaj. Nisu došli (za njega sam pretpostavio), u jutarnjem razgovoru je rekla da je skoro došla sa sestričnom.

Da bi nakon nekog vremena (par dana poslije) pri kraju radnog vremena 2 minute prije nego što ću otići kući pitala. Koliko meni treba vremena da dođem od u moj grad. Ja se kao počeo šaliti, odakle reko od kuće do Bosne.. cca 5 sati. Ma ne tebi od kuće do posla treba toliko ako nema gužve. Da bi rekla ja bi onu kavu popila u mom mjestu. Ja malo razmislio reko ja sutra vozim pa mozemo sutra.

E sad ovog dijela šta je točno rekla se ne sjećam:
- ne nemože to tako to mora biti baš kava
ili
- ne to nemože tako, to mora biti samo kava i ništa drugo


Ja sam ostao malo zatečen, nisam ništa odgovorio. Svako otišao svojim putem. Ujutro na jutarnjem "razgovoru" bilo ok. Mada sam prilikom ulaska osjetio s njene strane malu nelagodu (učinilo mi se).

Ne volim ovakve stvari riješavati pred "cimerom" koliko god njih dvoje bili u dobrim odnosima. Sačekam da budem imao dopis i odem kod nje u red. Pitam ju:
- da li si se ti šalila ili si mislim ozbiljno za kavu
- da mislim sam ozbiljno
- reko ja bez problema mogu doću u tvoje mjesto nije nikakav problema
- ne ja sam baš mislim da popijem u tvom mjestu (ona bi došla svojim autom)
-reko OK kad si mislila
- moram sačekati da mi stari javi za more

Sljedeći dan smo bili sami kod nje u njenom uredu (kopirao neke dopise) i nisam htio forsirati termin za kavu. Isitina dohvatila se mobitela i komentirala da sta stari ništa ne javlja za more.

Sljedeći dan, sam pitao za termin pošto nisam mogao čekati da se to počne odugovlačiti. Usulgasila se da to bude nedjelja 4-5 sati.

Da bi ju u petak pred kraj radnog vremena otišao pitao da li je ikad bila u mom mjestu. Bila je u kuhinji i pušila. Bio je još jedan zaposlenik sa njom. Dosta odbrusito je odgovorila čujemo se.

U subotui u 1h ujutro šalje poruku preko Viber-a (skraćena verzija):
Nebi voljela da me krivo shvatiš i da se ljutiš na mene zbog ovoga ali doista nevidim razloga pozivu na kavu. Nije stvar u pozivu, kao pozivu, da smo pili pod pauzom. Ali ovako mi je to malo bed. Već sam ti rekla da imam dečka i da ne tražim nikoga.Ne bih thjela da to ode u drugom smjeru... Pa mislim da više ne bi trebala dolaziti dole kod vas kako više nebi dolazilo do zabune i biti ću puno opreznija s riječima jer vidim da si neke moje šale uzeo zdravo za gotovo. Nisam se nadala tome jer kao što vidiš da se stalno šalimo i lupamo svašta nas troje (kolega to uglavnom, ja sam rijetko popratio šale)... Nadam se da me možeš shvatiti i da se ne ljutiš na mene. Žao mi je.


E ovu situaciji nisam ni sanjao u noćnim morama. Ja ovaj put nisam inicirao kavu! U poruci stoji i ispada da sam ja pozvao na kavu. To me je odmah zasmetalo! Mogu shvatiti ako je ona mislila samo kavu popiti i to je to, ili je osjetila da sam ja shvatio da hoće ipak izać samnom. Stvarno sam zablokirao zbog ove poruke......

Da li se ona ipak predomislila kad je vidjela da sam to tako kilavo "odradio, pa mi opet dala pedalu" ili ...???
S obzirom na to da je zauzeta, ne znam što si očekivao? Prenaglio si malo s očekivanjima. Trebao si prvo otići s njom na kavu, pa vidjeti što će od toga biti, a ne da unaprijed ti nešto očekuješ od nje. Bolje je kada se neke stvari iznenada dogode, spletom okolnosti, nego ovako.

Meni su isto neke zauzete djevojke i tuđe supruge namigivale, međutim to nije išlo nikada dalje od namigivanja i ljubaznih razgovora. Ok, znalo je malo biti draganja i dodirivanja, ali to je bilo sve, manje-više. Uglavnom, od zauzetih žena nemoj očekivati puno. Očekuj više ovakve situacije, otezanja i slično. A ni pristup ti baš ne valja. Previše si otvoren prema njoj, pa se ona zbog tebe nađe u nevolji. Moraš znati biti diskretan. Što manje ostali znaju, bolje za tebe i nju.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 21:21   #27
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
S obzirom na to da je zauzeta, ne znam što si očekivao? Prenaglio si malo s očekivanjima.
ja ne kuzim uopce kaj on tocno zeli od nje
vise mi se cini ko da mu sam odgovara paznja.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:08   #28
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Muško. 33 godine.


Quote:
kaplan kaže: Pogledaj post

Kad te ponovo pozove moraš biti vrlo jasan, udarit njezinim oružjem. Reci može ali samo kava, premlada si za mene (balavica), nema šanse za bilo što drugo. Ali zanimljiva si mi za priču bla bla..
Jel i ti mislis kao i ja da bi ovo moglo upaliti?

Ne znam u cemu je fora, ali stvarno je bitno maknuti pritisak i ocekivanja staviti po strani da bi se izmedju dvoje ljudi nesto dogodilo.
Tako sam procitala u jednoj knjizi.

Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Meni ovo zvuci kao nekakvi tinejdzeri u srednjoj skoli...
Cime se vi bavite? Mislim, sto radite? Jel ti stvarno treba takva drama na poslu...?
Ne bi vjerovala koliko se takve stvari zapravo nikada ne mijenjaju pa ljudi i u odraslim godinama pobenave ko tinejdjeri.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:23   #29
Latica se vratila!
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 15:21   #30
Imao sličnu situaciju, žena te zeza. Makni se od toga i ne glupiraj se više. Vjerujem da u poduzeću ima višu funkciju nego ti. Razmisli malo, što bi radila s tobom? Jer si zgodan


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 15:50   #31
Skontah da si nesiguran jos na pocetku price. Dakle i njoj je vidljiva tvoja nesigurnost. Ocekivati da zena vuce konce je pomalo nemuski, zar ne mislis isto?
Mnogo je prostije ali za to ne postoji vezba. Jednostavno ili znas sta hoces i muski ides ka tome, ili drkaj. Neda se to odglumiti, previse je ocigledno. Samouverenost potice od intelekta i to je tako. Ni skupa kola ni ugladjeno odelo ni marka telefona ni debeli novcanik, jedino sposobnost da se boris za svoje ciljeve.
biljoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 23:23   #32
Ona je bila zainteresirana ("prvi put"). Samo sam ja kasno pitao. Nisam siguran ali mi se čini da se bivši javljao.
bosanac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 12:12   #33
Ja bi ovo preselio na podforum "teens"...
Bosanac od koje bezazlene priče si ti napisao esej...ona rekla, ja mislio, njen pas kaki, briše me sa Vajbera....
Franz Ožbolt is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 12:25   #34
Quote:
bosanac2 kaže: Pogledaj post
Ona je bila zainteresirana ("prvi put"). Samo sam ja kasno pitao. Nisam siguran ali mi se čini da se bivši javljao.
Što te briga jel se bivši javljao ili ne, ti igraj za sebe.
Igrač si za sebe i izbori se ako želiš.
Malo ti, malo ona i bit će nešto.A ako one ne bude igrala, onda odustani jer očigledno nije zainteresirana.Piči dalje po svome!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 16:07   #35
nekak je prljavi posao... :/ :x
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 22:31   #36
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post


Ne bi vjerovala koliko se takve stvari zapravo nikada ne mijenjaju pa ljudi i u odraslim godinama pobenave ko tinejdjeri.
Nije uopce stvar u tome zaljubiti se i poblesaviti. To se lako dogodi u svakoj dobi. Razlika je da tinejder ne moze prosuditi sta je normalno, sta ne i ponasa se u skladu sa ludilom koje mu je u glavi. Odrasla osoba bi trebala kontrolirati svoje ponasanje
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 18:51   #37
Quote:
bosanac2 kaže: Pogledaj post
Ona je bila zainteresirana ("prvi put"). Samo sam ja kasno pitao. Nisam siguran ali mi se čini da se bivši javljao.
Nije bila zainteresirana jer kod onog koji je zainteresiran nema "kasno pitao".

Okani se ćorava posla, ne zanimaš ju, žena je očito koketna i brbljiva i voli se tako šaliti okružena muškarcima, što očito shvaćaju svi osim tebe.
MonotypeCorsiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 20:26   #38
tocno
vidis sanacbo da si negdje napisao kako ste se svo troje skupa salili(ona kolega i ti)
a ti eto mislis da se lozi na tebe...

imam i ja frenda-svaka njega gleda i smjeska mu se...po njegovoj prici

da ona hoce vec bi ti davno umocio...

ja je sad nebih jebao da je zadnja zena na svijetu
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 17:22   #39
đizs, ovo je zbilja za teense
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 17:19   #40
Brate, bas je lose obradjujes. Ali, dobro, naucices.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger