Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2017., 13:32   #5781
Hvala svima.koji su dosli I bili spremni doc! Najgore je.proslo
ashaman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 20:21   #5782
Smradovi iz "Sofia west" drkaju zbog požara u okolici Splita ( spominje se i majka ustaška) ... Treba sa tim ciganima i lizačima šupka prekinut svaki kontakt , ionako ližu pakšu i ljudima iz "ziga-zaga" (spartak) . Očite su im tovari nabili dobre komplekse kad su na ovako niske grane pali .
Buhurt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 21:47   #5783
Sofia West su agentura i krimosi koji su malo isfrustrirani sad zbog nedavnih događanja.Ostali navijači Levskog su normalni likovi koji su dobili nove rivale sa kojima se mogu zabavljati.
GNLS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 22:36   #5784
Quote:
Buhurt kaže: Pogledaj post
Smradovi iz "Sofia west" drkaju zbog požara u okolici Splita ( spominje se i majka ustaška) ... Treba sa tim ciganima i lizačima šupka prekinut svaki kontakt , ionako ližu pakšu i ljudima iz "ziga-zaga" (spartak) . Očite su im tovari nabili dobre komplekse kad su na ovako niske grane pali .
Ne znam kome trebaju i oni i grci i rapid i ovi i oni, još malo ćemo biti ko srbi, u svakoj ligi neka braća..
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 22:50   #5785
Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Ne znam kome trebaju i oni i grci i rapid i ovi i oni, još malo ćemo biti ko srbi, u svakoj ligi neka braća..
šizofrenija je zajebana bolest
ivann88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 16:03   #5786
https://www.bitno.net/vjera/svjedoca...ik-ivan-sagud/
m@tij@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 20:35   #5787
a

bio i ostao dobar dečko...sve najbolje !
-bobetko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 05:05   #5788
Joj ,dok se vi raspravljate , eto Mali Ivan Šagud je u komuni .... pa ne znam jeli se navukao ili kaj,..ali je znao popiti i duvku smotati. Sretno mu bilo ,mislim da je u komuni Čenakolo. Bobetko frende -
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 09:53   #5789
Sutra (petak) Dinamo-Cibalia u 20:00, svi na sjever.
__________________
'86
NIKAD PRODANI, DINAMU ODANI
Reli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 09:57   #5790
Quote:
žaccko kaže: Pogledaj post
Joj ,dok se vi raspravljate , eto Mali Ivan Šagud je u komuni .... pa ne znam jeli se navukao ili kaj,..ali je znao popiti i duvku smotati. Sretno mu bilo ,mislim da je u komuni Čenakolo. Bobetko frende -
Ni manje ni vise nego cenakolo.. Kakva komuna, ne pricaj gluposti. Decko zivi normalan zivot van navijastva, nasao se u vjeri i to je to.
captagon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 15:24   #5791
Valjda ce probat preobratit i one klince tadasnje kojima je ispirao mozak ultra pokretom. Ili jesi ili nisi sheme

Sent from my SM-G900W8 using Tapatalk
amstel is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 19:34   #5792
Quote:
captagon kaže: Pogledaj post
Ni manje ni vise nego cenakolo.. Kakva komuna, ne pricaj gluposti. Decko zivi normalan zivot van navijastva, nasao se u vjeri i to je to.
Ma daklem ,još bolja informacija od moje, koju sam načuo na prvu , znači ziher si samo, kako se našao dečko u vjeri , te živi životom,očito kaki i vjera nalaže, gdje često i svjedoči za Krista . I to je to. Apsolutno ga podržavam i skidam kapu. .
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 22:30   #5793
Quote:
amstel kaže: Pogledaj post
Valjda ce probat preobratit i one klince tadasnje kojima je ispirao mozak ultra pokretom. Ili jesi ili nisi sheme

Sent from my SM-G900W8 using Tapatalk
Ti si retardiran?

Kapa do poda Iveku na svemu kaj je napravio za klince u svoje vrijeme, jer je napravio više nego svi prije njega i svi poslije njega za njih.

Onog dana kad je Ivek rekao ne sjeveru, sjever je izgubio velikog navijača, a prije svega čovjeka.
istajanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:38   #5794
Quote:
istajanje kaže: Pogledaj post
Ti si retardiran?

Kapa do poda Iveku na svemu kaj je napravio za klince u svoje vrijeme, jer je napravio više nego svi prije njega i svi poslije njega za njih.

Onog dana kad je Ivek rekao ne sjeveru, sjever je izgubio velikog navijača, a prije svega čovjeka.
Amen ! On i R su za mene uvijek bili pojam pravog navijaca,svaki na svoj nacin.
__________________
"Dee, I swear you would be of more use to me if I skinned you and turned your skin into a lampshade or fashioned you into a piece of high-end luggage. Add you to my collection."
Dennis Reynolds is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 16:45   #5795
studenta bbb za šljaku tražim cca 1 mjesec.Posao u Sesvetama , satnica 20 kn.B kategorija prednost .

Nije tema, ali eto možda netko od klinaca treba lovu .Ponudu u inbox.
samo pitam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 22:39   #5796
svaka čast Iveku za sve, ali ne vidim se u tim Isusovskim vodama, ne volim Židove, Muje i Srbe i ne mogu se zamislit da širim ekumenu i budem pobožni čovjek. ali eto za svakog ima nešto. sretno mu, bio je dobar navijač, možda i prefin za navijačke vode. ne čudi me da je sada tu gdje je.

S obzirom da je projekt novih prostorija veliki korak u napretku grupe BBB i da se radi o “velikom zalogaju”, prije svega u financijskom i organizacijskom smislu, ovo je ujedno i ispit zrelosti svih nas i breme koje smo dužni iznijeti na svojim leđima SVI ZAJEDNO, a sve s ciljem odgoja novih generacija BBB, spremnih nastaviti koračati našim stopama.

Otvaranje novih prostorija očekuje se najkasnije 1.10. (nakon što završi adaptacija), a pri adaptaciji i uređenju prostora dobrodošla je pomoć svake vrste, od financijskih priloga, pomoći u materijalu, stručnih savjeta itd.

Svoje donacije možete uplatiti na:

Klub navijača Dinama Bad Blue Boys
Privredna Banka Zagreb
SWIFT: PBZGHR2X
IBAN: HR07 2340 0091 5105 1339 7

Za uplate iz inozemstva (zbog provizije) možete uplatiti i na paypal:
[email protected]

Pod opis uplate obvezno staviti: DONACIJA PROSTOR (ime ekipe/kvarta, ime i prezime)

BAD BLUE BOYS
galang is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 12:09   #5797
https://www.youtube.com/watch?v=Zj1h0w30rKg
MateKokičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 17:39   #5798
HULIGANI, BBB, NAVIJACI DINAMA...!!!! IZ PETROVE 3 KAO I SVAKO LJETO KAD JE KRIZA, ZOVU BBB-E DA U STO VECEM BROJU DODJEMO NA AKCIJU DARIVANJA KRVI: SUTRA (3.8.) OD 15 DO 17H. SVI KOJI MOZETE DATI KRV, KOJIMA TO ZDRAVSTVENO STANJE DOPUSTA, POKUSAJTE DOCI I ODAZIVOM NA AKCIJU POMOCI NEKOME DA OZDRAVI ILI CAK SPASITI NEKOME ZIVOT. NE BUDITE LIJENI, POSALJITE KOJU PORUKU, ZVRCNITE EKIPU, KOLEGE, PRIJETELJE..... I ANIMIRAJTE IH.....VIDIMO SE.
SVI KOJI SE ODAZOVU (UZ KLOPU, CUGU I PRIGODNU MAJICU U PETROVOJ), POSLIJE DARIVANJA U "ZVONIMIROVOJ" DOBIJU NA POKLON I NAVIJACKU MAJICU.!!!!
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 17:29   #5799
bbb 30 godina u 30 minuta 1986-2016

https://youtu.be/3PNGBMJPM-w
 
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 17:56   #5800
Hvala svima koji su dosli(i jos uvije dolaze), red je do izlaza citavo vrijeme
Svatko tko je dosao, spasio je jedan zivot ili barem pomogao potrebitima pri ozdravljenju
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:59.