Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2017., 13:54   #61
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Ali znamo
Rekla je da baš nema emocija među njima.
Dakle, dopala mu se fizički, a fizički izgled joj se prilično promijenio od njihovog zadnjeg susreta.
Nije dobila nekoliko kila, npr. 5, nego 20. To je iznimno puno.
Ok, 20 kg jeste dosta, ali ne znamo nista o pocetnoj poziciji s koje je krenula, o njenoj konstituciji, nista. Mozda je bila na granici pothranjenosti i samo dobila obline (zene znaju pretjerivati s zabrinutoscu u vezi s tijelom). Sto ako je prije bila mrsava a sad izgleda raskosno?

Mislim mozda grijesim, ali zbilja ne zelim bedirati curu jos vise. Ne treba joj sad to.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 13:54   #62
naravno da nisu,malo i potrčiš kad hodaš ne znam, ja se dosta zadišem kad se jebem, ono srčeko radi skoro ko da trčim.e sad ako autorica misli ležat ko klada onda shvaćam. osim toga, najobičnije hodanje, aplikacija na mobu recimo 10000 koraka dnevno uz zdravu prehranu te može održat u sasvim solidnoj formi i ok kilaži. najte me hebat ljudi
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 13:58   #63
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ok, 20 kg jeste dosta, ali ne znamo nista o pocetnoj poziciji s koje je krenula, o njenoj konstituciji, nista. Mozda je bila na granici pothranjenosti i samo dobila obline (zene znaju pretjerivati s zabrinutoscu u vezi s tijelom). Sto ako je prije bila mrsava a sad izgleda raskosno?

Mislim mozda grijesim, ali zbilja ne zelim bedirati curu jos vise. Ne treba joj sad to.
Možda je bila premršava.
Najbolje da nam svima tu stavi sliku

Niti ja je ne želim bedirati.
Ako je punija, neka poradi na sebi i javi se tipu za par mjeseci, to je moj savjet.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 14:21   #64
Quote:
Murron kaže: Pogledaj post
kak' bi se u životu htjela još koji put poseksat...
koliko si loše?
ako si toliko loše kao što zvuči u ovome što sam kvotala, zajebi komplekse i predrasude i sve i nazovi ga, reci mu u čemu je stvar i ak se poseksate i bude vam dobro - super, ak ne opet dobro, nisi ništa izgubila.
ako ćeš se pak uskoro skinuti s tih lijekova, uz malo kretanja (i hodanje će biti dovoljno) i prilagođeniju prehranu, skinut ćeš ti te kile i biti ponovno sebi lijepa.
i ja mislim da ti, ako si opterećena izgledom i kilama, seks ipak ne bi bio dobar. barem ne s ff. možda s nekim tko ti je emotivno bliskiji da. kaj ti misliš?
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 14:23   #65
Bila bi korisna informacija o visini te o težini prije debljanja. I građi (jabuka, kruška)
Dobro veli Alaine, mnoge žene se subjektivno osjećaju debljima nego što jesu a zapravo im je BMI normalan.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 14:29   #66
sasvim je nebitno kolika je ona zapravo. bitno je kako se ona osjeća u svom tijelu i hoće li se njemu svidjeti takva.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 14:48   #67
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ok, 20 kg jeste dosta, ali ne znamo nista o pocetnoj poziciji s koje je krenula, o njenoj konstituciji, nista. Mozda je bila na granici pothranjenosti i samo dobila obline (zene znaju pretjerivati s zabrinutoscu u vezi s tijelom). Sto ako je prije bila mrsava a sad izgleda raskosno?

Mislim mozda grijesim, ali zbilja ne zelim bedirati curu jos vise. Ne treba joj sad to.
puno je humanije reci joj sta ju realisticnije ocekuje nego tapsati po glavi i poslati ju jebacu ciji ce izraz face biti puno veci samar od upisa po forumu.

naravno, postoji i razvoj scenarija gdje ona sa +20 kila izgleda super divno krasno bas njemu i cijelo vrijeme je potajno zelio da se toliko udeblja. samo nije bas izgledan.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:16   #68
a jeste se raspisali

najprije dodatno pojašnjenje - lijekova se ne mogu riješiti, o njima mi život ovisi

već dvije godine se više liječnika raznih specijalnosti bavi mnome, mijenjali terapije više puta, stalno na pretragama i kontrolama, no stanje se ne popravlja (ne reagiram na terapiju, samo gomilam simptome, takvi se pacijenti broje u promilima, ali eto ipak postoje i ja sam među njima)...

gabariti su mi sad otprilike ovakvi

https://www.instagram.com/p/BKHGGliB...sraeking&hl=en

kao što rekoh, bila sam poprilično fit, sportske građe - od mladosti sam se bavila raznim tjelesnim aktivnostima, najviše trčanjem i onda - paf, od zdrave osobe do kronično bolesne u vrlo kratkom vremenu

i kaj sad - da ubijem svoj seksualni život sad kad nisam više fit i teško da to više opet mogu biti?
ne mogu se baš s tim pomiriti
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:21   #69
buš nam napokon rekla dijagnozu il kaj
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:25   #70
Quote:
Murron kaže: Pogledaj post
i kaj sad - da ubijem svoj seksualni život sad kad nisam više fit i teško da to više opet mogu biti?
ne mogu se baš s tim pomiriti
nije da ga moras ubiti, samo vise neces biti u poziciji da biras, budes i dalje birala od ponudjenog, samo ce se smanjiti ta skupina iz koje biras. Tako to ide, nitko ne gleda kakav si u dusi, vec kako izgledas
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:27   #71
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
i ja mislim da ti, ako si opterećena izgledom i kilama, seks ipak ne bi bio dobar. barem ne s ff. možda s nekim tko ti je emotivno bliskiji da. kaj ti misliš?
pa kad bi postojao netko bliskiji onda vjerojatno ne bi brijala o seksu s FF-om

mada postoji netko kome se sviđam i ovakva (znamo se dugo pa je morao primijetiti razliku, ali to mislim da nije utjecalo na njegovu naklonost), no nema šanse da se tu bilo što dogodi dokle god se ne osjećam dobro sama sa sobom...

a funkcija FF-ova i je u tome da "popune" razdoblja osjećajne neangažiranosti
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:29   #72
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
buš nam napokon rekla dijagnozu il kaj
evo baš idem skenirati cjelokupnu medicinsku dokumentaciju pa da je podastrem svekolikom forumaškom puku na seciranje
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:33   #73
Izgledas li ovako ko na slikama mislim da si umisljas stvari.
Ja sam nedavno imao pijani encounter s debelom koju prvj put vidim.
Ove na slikama su top modeli za nju.
Nije doslo do sexa ali skoro.
Ne trebam ni pisat da se tjednima oko toga crnjacim.
Ti mozda i nisi toliko odbojna koliko si se umislila u to.
Daj svoju sliku pa ocjenimo.
Odrezi lice ,tetovaze ,pircinge ako ti je neugodno.
vegar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:34   #74
Quote:
Murron kaže: Pogledaj post
evo baš idem skenirati cjelokupnu medicinsku dokumentaciju pa da je podastrem svekolikom forumaškom puku na seciranje
vrlo jednostavno.
napiši kaj ti je.kaj je to tak teško
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:34   #75
Quote:
Murron kaže: Pogledaj post
pa kad bi postojao netko bliskiji onda vjerojatno ne bi brijala o seksu s FF-om

mada postoji netko kome se sviđam i ovakva (znamo se dugo pa je morao primijetiti razliku, ali to mislim da nije utjecalo na njegovu naklonost), no nema šanse da se tu bilo što dogodi dokle god se ne osjećam dobro sama sa sobom...

a funkcija FF-ova i je u tome da "popune" razdoblja osjećajne neangažiranosti
u ff odnose se ne razmem, ja se seksam samo s bliskima
pa ne kužim zakaj se ne može ništa dogoditi s ovim kojem se sviđaš ak se i on tebi sviđa?
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:34   #76
Quote:
Murron kaže: Pogledaj post
a jeste se raspisali

najprije dodatno pojašnjenje - lijekova se ne mogu riješiti, o njima mi život ovisi

već dvije godine se više liječnika raznih specijalnosti bavi mnome, mijenjali terapije više puta, stalno na pretragama i kontrolama, no stanje se ne popravlja (ne reagiram na terapiju, samo gomilam simptome, takvi se pacijenti broje u promilima, ali eto ipak postoje i ja sam među njima)...

gabariti su mi sad otprilike ovakvi

https://www.instagram.com/p/BKHGGliB...sraeking&hl=en

kao što rekoh, bila sam poprilično fit, sportske građe - od mladosti sam se bavila raznim tjelesnim aktivnostima, najviše trčanjem i onda - paf, od zdrave osobe do kronično bolesne u vrlo kratkom vremenu

i kaj sad - da ubijem svoj seksualni život sad kad nisam više fit i teško da to više opet mogu biti?
ne mogu se baš s tim pomiriti
Pa ti si komad i ako si takve ili slicne grade, ne brini. Imali smo nedavno temu ovdje, gdje se velik broj muskaraca izjasnio da voli bas takve zene.
Osim toga, to je tvoje tijelo i budi ponosna na njega.
Nadam se da se nisi prestala oblaciti seksi i da istices svoje atribute
Mozda to nije ono sto bi htjela i na sto si navikla, ali pretpostavljam da te mozda cak i pomladilo.
A i sto si se uhvatila tog jednog ko da drugi ne postoje.
Pitaj ga jel voli iznenadenja, dotjeraj se do maksimuma i budi pozitivna. Obavijesti ga da si se promijenila i da si sada drugacija, i sa drugacijom dozom seksipila.
Pa okreni to sebi u korist, budi kraljica sama sebi i drugi ce te dozivljavati tako.
Gle, pocela je nova faza u tvom zivotu i prilagodi joj se.
Nije smak svijeta.
Zamisli da se nades s njim. Ili da ti sretnes nekog bivseg ljubavnika i da je on na tvom mjestu; bi li radije usla u seks s nekim tko se smije, uziva u svom tijelu, a eventualne nedostatke prikazuje kroz humor, ili s nekim tko bi ti plakao, tuzio se i bio jadan sam sebi.
Osim toga, ni njemu godine neidu unazad.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:35   #77
Pretpostavljam da je stitnjaca u pitanju?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:43   #78
ja sam ziher da bi te prišarafio.
reci mu unaprijed da si se zdebljala i da li bi da osvježite vaš ff odnos.
just go!


Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
prvo da te ispravim-nije bilo zbog ljekova,nego zbog hrane. da si jela više salate ,a manje dreka, nebi se udebljala 20 kg.možda bi dobila 5-10 kg u najgorem slučaju
koji bijedni bezobrazluk
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:44   #79
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Pa ti si komad i ako si takve ili slicne grade, ne brini. .
Necemo zenu lagati, ako ovako izgleda nije komad. Koja je potreba ljudima lagati
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:45   #80
Autorice, nisam musko ali meni su ove zenske na linku koji si stavila prekrasne, uopce nisu predebele. Ako sa 20 kg viska izgledas tako nekako, po meni si onda prije bila malo i premrsava. Stvarno iskreno mislim da tu nema niceg previse, uvijek su mi ljepse takve zene nego mrsavice, dapace i sama bi rado tako izgledala
Sad je drugo ako se taj tvoj ff pali bas iskljucivo na mrsavice, to ces ti bolje znati, ti ga znas, mi ne.

Mislim da je najbolje da mu kad se cujete kazes otvoreno da si se udebljala zbog bolesti (vec si rekla da on zna za tvoju bolest), i nenametljivo mu das do znanja da bi se rado opet nasla sa njim pa vidis njegovu reakciju. Mislim da ti nema drugog rjesenja, osim da se i dalje patis u sebi i razmisljas jel bi mu se svidjela ili ne.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger