Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2017., 15:18   #41
Quote:
Zermatt kaže: Pogledaj post

A što se tiče "kbb". Nije mi palo na pamet. Zapravo sam tek sad počela o tome razmišljati je li njemu ikad tako nešto palo na pamet. Možda bi ga to pitala u nekoj opuštenoj atmosferi više kao fun fact i naravno ubacila bih svoju sestru jer su njih dvoje također bliski. Ne bih ga pitala da se da zaključiti da pitam jer je meni tako. Isto tako, to ga definitivno ne bih pitala sad preko mobitela dok je on tamo jer nikad ne pričamo o takvim stvarima preko mobitela i onda bi znao da je nešto ozbiljnije.
ti previse razmisljas i smisljas i kombiniras i trazis mogucnosti... kad se vrati, baci se na njega i gotovo. bit ce ti bolje. a mozda i njemu. al bar ces znat! :klap:
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 19:20   #42
A što ću..
Moram puno kombinirati, razmišljati. Nije zezancija.
Makar sam se malo opustila. Nisam više sama sebi odvratna. Intezivna muško ženska prijateljstva su uvijek sklizak teren. Znam. Ovo ću samo gledati kao mali kamen spoticanja.
Zermatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 19:26   #43
Koja situacija, ej.

Ne vidim zašto bi išta bilo odvratno u tome što osjećaš.

Ja bih već nekako započela s njim konverzaciju o tome, ne bih skrivala. Ako radi toga propadne prijateljstvo, jebo to prijateljstvo.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 23:17   #44
Quote:
Zermatt kaže: Pogledaj post
A što ću..
Moram puno kombinirati, razmišljati. Nije zezancija.
Makar sam se malo opustila. Nisam više sama sebi odvratna. Intezivna muško ženska prijateljstva su uvijek sklizak teren. Znam. Ovo ću samo gledati kao mali kamen spoticanja.
ne, ne moras. jer... get this - ako ga vise ne gledas samo kao prijatelja, tog si prijatelja vec izgubila, barem onakvog kakav ti je bio prije. kaj ne? a ako mislis ili se nadas da ce se sad najednom ti osjecaji rasprsiti u nista, a da ti nista ne poduzmes, brijem da se jako varas. nije mi jasno zasto toliko kompliciras nesto sto je zapravo vrlo jednostavno.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 04:40   #45
Ful ste si super, ful si pašete u svemu..
Ali to da ti bude decko, tj da te jebe, (s oprostenjem)...
Vaaaauuuu...to nikako NE?
Ne daj boze da se napalis na njega.

Zasto? U cemu je tu kvaka?
Sta ces s tim zgubiti, a sto dobit?

A sta si dobila, odnosno sta ces dobit s nekim likom koji ti je onako li la i s kim se jebes neko vrijeme, pa to pukne..i onda nakon tog promasaja nadjes novog, pa i to bas ne ide bajno...ali, jbg, nadas se da ces nac onog pravog..jednog dana. Ako.
Ali ovaj tvoj koji ti je super frend i sve naj naj..to ne dolazi u obzir. Opet se pitam zasto?
Valjda vise uzivas u nadanju i trazenju nekog idealnog. A idealni ti je vec 15 godina ispred nosa i to ne vidis. On mora bit frend i samo i jedino frend. I tocka.

Zbilja ne razumijem tu zensku logiku.
__________________
Liječim sidu

Zadnje uređivanje NezaposlenUm : 07.05.2017. at 04:51.
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 08:49   #46
Quote:
Zermatt kaže: Pogledaj post
...

Ja sam jedna od onih koja zbilja vjeruje u muško-ženska prijateljstva ...
...
unatoč dokazima. slijedi da si nerazumna osoba i nema smisla govoriti o činjenicama. zato ćemo o osjećajima. ako ti se sviđa kad ga lapiš za ruku, bit će ti još ljepše ako ga zgrabiš za kurac. idi za svojim osjećajima.
mudozvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 13:26   #47
nakon 15 godina prijateljevanja i sa Sharon Stone ne bi se napalio ni da mi onako prekorači noge, .... zapravo je ovo incestuozno jer 15godina s nekim bit prijatelj je ko da ti je rođeni brat, član familije.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 15:33   #48
Faking 15 godina ti treba da ti se vlazi na njega

Definitivno nejebica na najace
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 16:40   #49
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
nakon 15 godina prijateljevanja i sa Sharon Stone ne bi se napalio ni da mi onako prekorači noge, .... zapravo je ovo incestuozno jer 15godina s nekim bit prijatelj je ko da ti je rođeni brat, član familije.
Ma nije, daj. Pa partner ti treba prije svega bit prijatelj. Sa povlasticama.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 18:12   #50
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Dakle, prijateljstvo narušeno kako god okreneš.
A i počet će okretati glave jedno od drugoga kad se sretnu, sa dozom neugode.
Pozdrav,
Znam da se prijateljstvo narusi, sigurno da je drugacije ali opet ako su prijatelji to se da rijesiti.
Najlakse je nekoga otkaciti ako ti neznaci nista, ali to onda nije prijateljstvo.
__________________
Sretan sam
colinb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 18:23   #51
Quote:
Zermatt kaže: Pogledaj post
Kako to izgleda kad dvoje ljudi radi skupa da prođu fazu odljubljivanja? To mi je neki uvrnuti scenarij koji ne funkcionira u stvarnom životu. Što druga osoba, koja nije zaljubljena, treba raditi? Ne javljati se, biti odvratan. To mi je suludo. I definitivno više situacije ne može biti ista kao prije. Ostaje napetost, propitivanje, odmicanje, granice. Uostalom, već sam bila zaljubljena. Ovo još uvijek nije to. Više je predmet interesa.
Ta osoba jednostavno treba biti dosljedna sebe tad nece biti uvrnuti scenarij.
Ta napetost, propitkivanje i druge stvari su nazalost neizbjezne, ali se kroz vrijeme rijese a tebi je opet lakse prolaziti kroz tu fazu kad znas da kad trebas razgovarati s njime da znas da mozes i da ce te razumiti.
__________________
Sretan sam
colinb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 23:10   #52
Znam da kad čovjek napiše ovoliki uvodni post o uznemiranosti nakon dodira podlaktice da ispadne pomalo lud, nedojeban i slično.
Ja sam se samo opustila pričajući i dubeći o tome svemu jer mi je bilo nejasno, nisam znala odakle to sve i kako i zašto. Mogu se složiti da je vjerojatno najveći razlog taj što sam dugo sama.

Ne planiram mu ništa od ovog reći. Nije kritično, mislim da mogu riješiti.

Ne mogu se zamisliti u vezi s njim. Previše smo prijateljevali i jednostavno je kod nas teško preći tu granicu da to bude "normalno". Ne mogu zamisliti ni da se skinem pred njim, a da to bude iole seksualno.

Moja razmišljanja zadnjih 10 dana su više trzaji na rekaciju koja se dogodila.

Danas me je zvao preko video poziva. I bilo je zabavno, smijali smo se i uglavnom sam osjećala da će sve biti ok.

Netko me je pitao čemu tražiti nekog drugog s kim se neću tako dobro slagati, a imam njega. Zato što ja njega nemam. Ja njega ne želim imati na takav način. Eto, jednostavno ne želim.

Ponekad ne trebamo s drugom stranom raspravljati o nečemu što nije ozbiljno. Kad bi ja osjećala da nema povratka na staro, nešto bi napravila. Sad osjećam da samo trebam pustiti da prođe i da će sve biti ok. Ako ne prođe, skupit ću snage i reći ću mu.
Zermatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 00:49   #53
Quote:
Zermatt kaže: Pogledaj post
Znam da kad čovjek napiše ovoliki uvodni post o uznemiranosti nakon dodira podlaktice da ispadne pomalo lud, nedojeban i slično.
Ja sam se samo opustila pričajući i dubeći o tome svemu jer mi je bilo nejasno, nisam znala odakle to sve i kako i zašto. Mogu se složiti da je vjerojatno najveći razlog taj što sam dugo sama.

Ne planiram mu ništa od ovog reći. Nije kritično, mislim da mogu riješiti.

Ne mogu se zamisliti u vezi s njim. Previše smo prijateljevali i jednostavno je kod nas teško preći tu granicu da to bude "normalno". Ne mogu zamisliti ni da se skinem pred njim, a da to bude iole seksualno.

Moja razmišljanja zadnjih 10 dana su više trzaji na rekaciju koja se dogodila.

Danas me je zvao preko video poziva. I bilo je zabavno, smijali smo se i uglavnom sam osjećala da će sve biti ok.

Netko me je pitao čemu tražiti nekog drugog s kim se neću tako dobro slagati, a imam njega. Zato što ja njega nemam. Ja njega ne želim imati na takav način. Eto, jednostavno ne želim.

Ponekad ne trebamo s drugom stranom raspravljati o nečemu što nije ozbiljno. Kad bi ja osjećala da nema povratka na staro, nešto bi napravila. Sad osjećam da samo trebam pustiti da prođe i da će sve biti ok. Ako ne prođe, skupit ću snage i reći ću mu.
Ovaj dio mi nije jasan: kako ne mozes zamisliti vezu s njim, a u biti si s njim vec 15 godina. Samo bez tog jednog elementa puzzle slagalice.
Sta je taj element toliko nepremostiv. Odnosno sta ti je lakse ovako, nego da se s njim posevis (s oprostenjem).
Pa nije taj seks, to skidanje i sve sta ide u tom paketu bas takva nuklearna znanost.
Ja bih rekao da previse razmisljas, pa ti je zato to nedokucivo.
Zbog takvog nacina razmisljanja, tj predimenzioniranja, tesko ti je pomaknuti taj kamencic. Pa nije to planina. To je tek jedan mali kamencic.

Pa i sa sasvim nepoznatom osobom se stvari postepeno odvrte i dođe do seksa. I sta sad? VAU..ajmo se sad cudit svi skupa.
Reci ti njemu da si imala tezak dan i da bi ti dobro dosao njegov zagrljaj
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 21:33   #54
Nisam nista pisala jer shvatis da nekog odgovora u ovakvim situacijama i nema. Treba vidjeti sto ce vrijeme donijeti.
Mogu reci da mi se onaj sok s pocetka povukao i da definitivno ne razbijam glavu s tim kao u pocetku.
Skuzila sam i da se promirilo u trenutku kad nisam odgovorila na njegovu zadnju poruku.
Znate ono kad vam se netko svida pa stalno zelite s njim komunicirati?
Ocito nije taj stadij.
Da, puno mi je lakse sto je otisao kad se sve to dogadalo. Da je bio tu, vjerojatno bi potpirivao.
Ne znam sto ce biti kad se vrati. Sad mi se o tome ni ne razmislja.
Pise svaki dan u grupu u kojoj smo on, ja, brat i sestra. Meni se javlja i sa strane, al znam da se i njima. Rekao mi je u nekom trenutku prije par dana da moramo smanjiti tipkanje. Doduse, vise u zezanciji. Mozda i u nekih poluozbiljnosti. Nikad ranije to nije rekao.
Posto je bila zezancija tako sam i odgovorila.
I to je to.
Sad sam jednostavo umorna od razmisljanja i srecom imam puno privatnih obaveza zbog kojih se na kraju dana samo srusim u krevetu.
Zermatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 08:21   #55
Quote:
NezaposlenUm kaže: Pogledaj post

Pa i sa sasvim nepoznatom osobom se stvari postepeno odvrte i dođe do seksa. I sta sad? VAU..ajmo se sad cudit svi skupa.

Jesi li htio rec da je sa nepoznatom osobom lakce spavat nego sa prijateljiucom koju znas 15 god ili si htio rec obratno?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 14:28   #56
Idemo objektivno-sjebat ces sama sebe i vec si na dobrom putu.
Normalna reakcija za nekoga ko je solo dulje vrijeme,znaci da ti je vrijeme da si nadjes nekoga.Pocela si vec preispitivati njegove izjave iz sale dal i on osjeca isto sto i ti.
Frend ti se sad cini najbolja i nejjednostavnija prilika za ulov jer nemas vremena,preprogramiraj se-nadji vremena za druge. Napravi test nadji novog decka pa ces vidjet da li ce se i dalje javljat takvi osjecaji prema frendu a dalje onda znas sto ti je ciniti.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 23:21   #57
Bok,

Vratila sam se da vam napisem update cijele situacije.
I evo je:

Prosla su dva mjeseca kako je on otisao poslovno u inozemstvo i vratio se.
Ja sam odlucila cijelu situaciju ignorirati i s njim sam komunicirala kao da nisam imala pizdarije u glavi.

Dogodilo se to da me jednostavo proslo samo od sebe. Sve te ideje su postale daleke i ponovo cudne.

Pokazala se ona "daleko od ociju, daleko od srca". Rekla sam da nije to zaljubljenost vec ocito kriza sto sam dugo bez nekog.

Lijepo smo se druzili kad se vratio. Odnos je i dalje isti, ali bez ovih gluposti.

A pomoglo je, itekako, sta mi se netko drugi svida. Bas ono svida. :klap:

Tako da zelim dati savjet nekom tko se nade u istoj/slicnoj situaciji da prvo poslozi sebi u glavi ako nije siguran jer suociti nekog s ludostima ne mora uvijek biti najbolje. Strpljen i spasen.

Svi uvijek savjetuju "pricaj s njim" , ali to vrijedi tek kad ste sigurni u svoje osjecaje, a ne samo zeljni necije paznje, a prijatelj vam je "najzgodnije" rjesenje.
Zermatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 22:49   #58
Quote:
Zermatt kaže: Pogledaj post
Bok,

Vratila sam se da vam napisem update cijele situacije.
I evo je:
ok, super. kak ide s tim drugim?
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 12:07   #59
Može samo jedno pitanje, pokušaj se vratit na svoje stanje na početku teme.

Da nije taj tvoj frend možda tada upoznao neku novu djevojku? Nekog tko bi te mogao odvojiti od njega? U kakvom si odnosu do sada bila s njegovim curama i je li možda ta zadnja (ako je postojala) imala drugačije postavljanje prema tebi i sestri? Mislim, možda je neka doza ljubomore nakratko zaslijepila tvoje prave osjećaje prema njemu i probudila nešto drugo samo iz razloga da ga, ajmo reći, zaštitiš od te osobe i da ga ne izgubiš kao prijatelja zapravo.
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 12:45   #60
nije ni on bas normalan cim te u tih 15 god prijateljstva nije pokusao bar jednom povaliti
nije nesto u redu s njim
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger