Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2017., 14:08   #81
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
U teoriji zvuči krasno, u praksi je beskorisno jer estetska kirurgija nema utjecaja na jedinu stvar koja ljude čini nestretnima, njihov mozak.
ali ovo kaj tisi veli. imaš klempave uši i svi te zbog toga zajebavaju. korigiraš ih, zajebavanja prestanu, lakše dišeš u društvu, kad se ne moraš stalno braniti od podjebavača ostaje ti više vremena za... druge društvene aktivnosti. ugodnije i ljepše.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:09   #82
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
ali ovo kaj tisi veli. imaš klempave uši i svi te zbog toga zajebavaju. korigiraš ih, zajebavanja prestanu, lakše dišeš u društvu, kad se ne moraš stalno braniti od podjebavača ostaje ti više vremena za... druge društvene aktivnosti. ugodnije i ljepše.
Mislim na nepotrebne kirurgije, liječenje kompleksa poput "imam premale sise" što nikad ne djeluje jel.

S popravljanjem anomalija sam ok.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:09   #83
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
Ne utječu na svaki duh isto.
Zato treba raditi na duhu. U dječjoj dobi.
Evo primjer.
Od frendice mala.je bucka.od rođenja ali i izrazito inteligentna. Djeca u parku su joj se rugala na račun debljine. Mama ju je odgojila da se zna nositi sa takvim opaskama i da ju to ne deprimira.
Na kraju im je odgovorila-Ja mogu smrsaviti, ali vi ćete i dalje ostati zločesti.
sviđa mi se način razmišljanja ali nije isto. bucka bu smršavila. klempava uha se nebudu bez operacije proljepšala.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:12   #84
Nisam ni mislila na takve anomalije. Poneka klempava uha i nisu tako klempava, ali kad te krenu zadirkivat ispadnu da su ko od Damba, a nisu.
__________________
"Life is about balance : 50% namaste 50% fuck off"
Showing our emotions to a toxic person is like bleeding next to a shark and expecting empathy.
Rhosyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:16   #85
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
sviđa mi se način razmišljanja ali nije isto. bucka bu smršavila. klempava uha se nebudu bez operacije proljepšala.
Makar što.
Ja sam klempav, imam i veliki nos.
Pa sam svejedno neodoljiv.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:17   #86
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
Nisam ni mislila na takve anomalije. Poneka klempava uha i nisu tako klempava, ali kad te krenu zadirkivat ispadnu da su ko od Damba, a nisu.
točno to!
frend operirao uši... mi smo popadali od smjeha kad smo ga vidjeli.
od normalnih ušiju dobio je one uši iz šume striborove, kak su se zvali oni? tintilinići...
tak neš...

prvo treba definirat da je anomalija anomalija.
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:17   #87
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Postala je dama u svakom smislu. Doslovna preobrazba ponašanja, čak i u fizičkom smislu što se oblačenja tiče.
meni to i ne govori puno o njenom samopouzdanju.
ima i dama nesigurnih.
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
Nisam ni mislila na takve anomalije. Poneka klempava uha i nisu tako klempava, ali kad te krenu zadirkivat ispadnu da su ko od Damba, a nisu.
ali i cice su velike ili male onome tko ih gleda. i orlovski nos je nekome simpatičan.
a mami je uvijek njeno dijete lijepo.
evo, kao el Torro.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:19   #88
Zašto se ljudi opterećuju mišljenjima ljudi koji im ne znače ništa u životu?

S druge strane, oni kojima je stalo do tebe vole te i prihvacaju takvim kakav jesi.
__________________
"Life is about balance : 50% namaste 50% fuck off"
Showing our emotions to a toxic person is like bleeding next to a shark and expecting empathy.
Rhosyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:20   #89
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
A jel vrijedi i obrnuto? Da li vam ruzne zene postanu napete i porastu u ocimu do "pojebao bi te" levela ako vas, kad progovore, frapiraju pamecu, simpaticnoscu i duhovitoscu? Ili vam je za takve maximum friend zone?
kurac vrijedi, u najboljem slučaju ostanu u punio nižoj ligi. ili se desi čudo.

Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
i meni.
smanjenje/povećanje grudi isto tako.
ma sve estetske operacije i intervencije ako će utjecat na poboljšanje kvalitete života i zadovoljstvo. najjači su mi komentari kak treba poradit na samopouzdanju osoba koje se prve rugaju nedostacima i seciraju u detalje:klap:
tak je i to treba napravit što ranije, da šteta bude minimalna
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:22   #90
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
Zašto se ljudi opterećuju mišljenjima ljudi koji im ne znače ništa u životu?

S druge strane, oni kojima je stalo do tebe vole te i prihvacaju takvim kakav jesi.
ima i onih koji te vole pa de dragi bili to moga prominit, ne valja ti to, sredi to, popravi to...izgledaš ko pacov u tim gaćama....to govorim iz ljubavi, kosa ti je malo duga , skrati je...
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:22   #91
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
Ne utječu na svaki duh isto.
Zato treba raditi na duhu. U dječjoj dobi.
Evo primjer.
Od frendice mala.je bucka.od rođenja ali i izrazito inteligentna. Djeca u parku su joj se rugala na račun debljine. Mama ju je odgojila da se zna nositi sa takvim opaskama i da ju to ne deprimira.
Na kraju im je odgovorila-Ja mogu smrsaviti, ali vi ćete i dalje ostati zločesti.
Da, ona moze smrsaviti, al dijete s klempavim usima ili orlovskim nosom jedino moze na operaciju, bitna razlika.
I da, neka djeca su zlocesta, a druga su ranjiva i nikakav odgoj im nece pomoci da se nose s time. A neka ni nemaju roditelje koji se trude oko toga.
I to sto je mama rekla toj djevojcici da govori drugoj djeci, uopce ne mora znaciti da se ona doista tako i osjeca.
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
U teoriji zvuči krasno, u praksi je beskorisno jer estetska kirurgija nema utjecaja na jedinu stvar koja ljude čini nestretnima, njihov mozak. Tko je bio sjeban prije nepotrebne kirurgije će biti sjeban i nakon nje, rezultat zahvata nije izlječenje nego odvraćanje pozornosti od problema.
Sve sto se ljudima dogadja u zivotu ima utjecaja na njihov mozak.
Nasljedje i okolina tj zivotna iskustva nas oblikuju kroz cijeli zivot.
Mijenjaju mozak i njegovu neurobiokemiju.
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
ali ovo kaj tisi veli. imaš klempave uši i svi te zbog toga zajebavaju. korigiraš ih, zajebavanja prestanu, lakše dišeš u društvu, kad se ne moraš stalno braniti od podjebavača ostaje ti više vremena za... druge društvene aktivnosti. ugodnije i ljepše.
E to
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Mislim na nepotrebne kirurgije, liječenje kompleksa poput "imam premale sise" što nikad ne djeluje jel.

S popravljanjem anomalija sam ok.
Kuzim te.
Ali tko odredjuje granicu?
Postoji li neka objektivna?

Imala sam kolegicu na faksu koja je doslovno imala samo bradavice.
Jel ona iskompleksirana ili ima anomaliju?
Ja bih rekla ovo drugo.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:23   #92
tisi baš si površna....
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:24   #93
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
meni to i ne govori puno o njenom samopouzdanju.
Kako ne? Sad totalno drugačije reagira na određene situacije i tipove, fizička promjena je ono što se dogodilo usput.

Uostalom, nema ničeg seksi nego kad žena ili muškarac zrači zdravim samopouzdanjem. Najjači afrodizijak za oba spola
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:24   #94
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
Zašto se ljudi opterećuju mišljenjima ljudi koji im ne znače ništa u životu?
Zato što imaju psihološki poremećaj.

Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
Kuzim te.
Ali tko odredjuje granicu?
Postoji li neka objektivna?

Imala sam kolegicu na faksu koja je doslovno imala samo bradavice.
Jel ona iskompleksirana ili ima anomaliju?
Ja bih rekla ovo drugo.
Ne znam jel iskompleksirana kad ju nisam upoznao, a anomaliju vjerojatno ima, samo ne znam kako bi umjetni materijal trebao zamijeniti prirodni. Sise će joj biti veće, ali istovremeno neće biti sise nego bradavice na umjetnoj masi.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:25   #95
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
Imala sam kolegicu na faksu koja je doslovno imala samo bradavice.
Jel ona iskompleksirana ili ima anomaliju?
Ja bih rekla ovo drugo.

jel i mali kurac anomalija, ili?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:26   #96
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post

jel i mali kurac anomalija, ili?
e jbg, za to ne postoji plastični implatant, barem zasad....
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:30   #97
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
U teoriji zvuči krasno, u praksi je beskorisno jer estetska kirurgija nema utjecaja na jedinu stvar koja ljude čini nestretnima, njihov mozak. Tko je bio sjeban prije nepotrebne kirurgije će biti sjeban i nakon nje, rezultat zahvata nije izlječenje nego odvraćanje pozornosti od problema.
Slazem se. Estetetske operacije koje nisu anomalije su krpanje fizickih kompleksa kojima se uglavnom bezuspjesno pokusavaju zakrpati mnogo kompleksniji psihicki problemi. Zato ljudi koji s njima krenu ugl i ne znaju stati jer im je mozak i dalje ostao neoperiran.
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 15:19   #98
Aj ne pizdite klempave uši, neki nos od tri kurca, neimanje sisa prouzroči da ga jebeš osim fizičke anomalije i psihički problem. Ako ti smeta rješi to i bog te veselija.

Druga je priča tri broja veče sise, napumpat guzicicu, usne i ko zna koji in još kurac padne na pamet.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 15:20   #99
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
Zašto se ljudi opterećuju mišljenjima ljudi koji im ne znače ništa u životu?

S druge strane, oni kojima je stalo do tebe vole te i prihvacaju takvim kakav jesi.
Misljenje drugih ima sasvim drugaciju tezinu u odrasloj dobi i u periodu odrastanja.
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
tisi baš si površna....
Zasto?
Na koji moj post/dio posta se referiras?
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Ne znam jel iskompleksirana kad ju nisam upoznao, a anomaliju vjerojatno ima, samo ne znam kako bi umjetni materijal trebao zamijeniti prirodni. Sise će joj biti veće, ali istovremeno neće biti sise nego bradavice na umjetnoj masi.
Al ako to nju cini sretnijom i zadovoljnijom samu sa sobom, zasto ne?
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post

jel i mali kurac anomalija, ili?
Sta ti radis s tim citatima
Sve sto je na rubovima gaussove krivulje je anomalija
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 15:21   #100
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
Zasto?
Na koji moj post/dio posta se referiras?
na sve postove...
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger