Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Azerbajdžana:
negledljiva 0 0%
podnošljiva 0 0%
dobra 5 13.51%
vrlo dobra 9 24.32%
odlična 11 29.73%
vrhunska 12 32.43%
Glasovatelji: 37. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 16:28   #41
Sta odma kukate pa Fetel jos vodi u generalnom Ferari se nece predati a moguce da su ove 2 zadnje staze pasale Mecki videcemo u Austriji kako ce biti.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:31   #42
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Merc razbio i vraća FR na svoje mjesto.

p.s.
A tek sada dolaze brže utke.
kaj je fr?
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:40   #43
Max je jako blizu Ferarijima. Sutra ocekujem samaranje koje bi bilo i u Kanadi da mu se bolid nije pokvario.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:02   #44
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Max je jako blizu Ferarijima. Sutra ocekujem samaranje koje bi bilo i u Kanadi da mu se bolid nije pokvario.
Našamarat će Maxa Perez.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:03   #45
Ma da
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:24   #46
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Našamarat će Maxa Perez.
I to žestoko, al bojim se da bi mogel našamarat i Ferrari...
Perez ak bu mu staza ležala ko lani bi opet mogel završit na postolju...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:32   #47
pa Vettel je od Force Indije brži samo 0,250s.očigledno je promašen setup.Vettel je klizao cijelo vrijeme i nije ima brzinu za jedan krug,a i na starom je motoru navodno...Verstappen ako nešto i napravi na startu Ferrari će ih pomesti​ na onom pravcu od 2km...
uglavnom očekujem Vettela na drugom mjestu sutra u utrci jer Bottas je beskoristan i vjerojatno će se slupat kao i Verstappen...

Vettelova izjava nakon kvalifikacija:

"Krećemo sa 4. pozicije, ako se poboljšam za jedno mjesto- to je podijum. Vidjet ćemo. Mislim da će Mercedes sutra također  biti brz, ali nemam nikakvih sumnji i mislim da se možemo nositi sa njima. U petak su naše duge dionice bile jako dobre, ali to vam nije od velike pomoći kad startate malo više iza.“
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:48   #48
Čini mi se da oni prvenstveno imaju nekih dost ozbiljnih problema sa kočnicama...
Jedan i drugi su poprilično puno puta faulali zavoj, što bi reklo da nemaju dost dobre kočnice i kaj je najbitnije nemaju povjerenja u iste...

No to nebi trebal bit toliki problem u utrci kao što je očito bio u kvalifikacijama...

Hmmm da videl sam tu njegovu izjavu, prilično optimistično s obzirom na čak i jako loše kvalifikacije.
Jest da je dobro ispalo tih 3-4 i specijalno ovo Vettelovo 4 mjesto jer je bilo očito da je nekaj s bolidom u grdoj banani cijeli vikend...
No da DMW nije opet počel navijat za Ricca ko zna kak bi se provel, čini mi se da je Vettel čist komotno mogel završit iza oba RB-a i možda čak i FI u kvalama...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:53   #49
promašen setup pa zbog toga i problem sa zagrijavanjem guma plus stari motor i ovakav rezultat ne čudi.ali Vettel je u petak u simulaciji bio brži na obje vrste guma od Mercedesa.
s druge strane Hamilton je prebio Bottasa kao krepanu mačku i sad se ne čudim što ga podržava i traži da ostane i iduće sezone...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:56   #50
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
No da DMW nije opet počel navijat za Ricca ko zna kak bi se provel,
Samo ti provociraj

Ja za tvoju informaciju navijam za Maxa
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 18:04   #51
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Samo ti provociraj

Ja za tvoju informaciju navijam za Maxa
Onda mora da si pomešal brojeve na bolidu
Danas ti je krivi završil u zidu...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 18:37   #52
Nista ja tebe ne razumem taj tvoj provokatorski jezik. Ja navijam za Maxa #33
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 18:44   #53
Lakrdijo, ime ti je Pirelli.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 19:42   #54
Quote:
toplomjer kaže: Pogledaj post
Bome satrala mečka svih
Bome satrala mečka sve
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 20:06   #55
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Lakrdijo, ime ti je Pirelli.
Za ovo bi prije rekel da je kriva FIA sa svojim sranjima o štednji i ostalim lakrdijama nego Pirelli...
Realno nije ni njima bilo lako proizvest gume za bolide koji ne postoje i koji uopće ne smiju testirat te njihove gume...al da hop daj ti nama gume i možeš ih testirat na nekakvom sklepanom starom bolidu koji blage veze nema s onim za kojeg radiš te gume...

A i navodno su davnih dana morali odlučit koje gume dopeljat i sad vele i sami da su trebale bit US, SS i S a ne SS, S , M...
A i na kraju krajeva i same te gume su sjebane jer su pretvrde, a testiranja kak se spada uopće nije ni bilo jer testove eto imaju tek sad live u kvalama i utrkama...
U biti još to sve skupa dobro i izgleda s obzirom kak je sve skup nakaradno organizirano...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 21:01   #56
"Staza" je s lošim gripom. Kako je Ferrari u ljubavi s mekšim gumama, ovdje to ne dolazi posebno do izražaja.
Ako su kočnice u pitanju, vjerujem da bi se već pisalo o tome.
Clark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 21:29   #57
Quote:
Clark kaže: Pogledaj post
"Staza" je s lošim gripom. Kako je Ferrari u ljubavi s mekšim gumama, ovdje to ne dolazi posebno do izražaja.
Ako su kočnice u pitanju, vjerujem da bi se već pisalo o tome.
Ma kakve kočnice, loš setup i tvrđe komponente.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 22:50   #58
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
hm, a koji to još Vettel vozi kad ima dva rezultata za Vettel-a (a nesto Massa), Jel ovo prva pobjeda Strolla nad Massom?
je za 0.045 sec. Iako se Massa danas baš mučio sa bolidom.
Mali je u usponu samo pitanje je koliko će uspjet zadržad konstantnu ... to će se već sutra pokazat.
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Sutra cu pazljivo pratiti taktiku Ferrarija
Trece mjesto je minus 10 bodova, sto bi ostavilo Vettela (da uzme trece) i dalje u vodstvu...
Kome ce se sutra pokvariti bolid?
Ko ce kuci usranih gaca?
Izbacite najslabiju kariku..
Bit će opet sranja na prvim zavojima.
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Max je jako blizu Ferarijima. Sutra ocekujem samaranje koje bi bilo i u Kanadi da mu se bolid nije pokvario.
Da, ako mu motor ne rikne ... a mogao bi i izazvat neki incident

Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Našamarat će Maxa Perez.
Mislim da bi Ocon sutra mogao našamarat Pereza. Momčadske odredbe su navodno skinute.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 22:54   #59
Jebote nisam gledao kvale, kaj nije Hamilton imao probleme sa zagrijavanjem guma, odakle je iscupao ovih 1.40?.

Ma jebes njega vidim da sam digao pare na SS-u, Kimi top 3, Ocon top 8
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 23:02   #60
Za oko mi je zapelo da Max starta blizu Ferrarija, bome ce biti veselo u prvom zavoju

Lopta za kuglanje je spremna za ispaljivanje sa petog mjesta, koga li ce pokositi, koji cunj ce pasti pitam se sad, hoce li glupsan sam sebe zakeljiti u zid ili ce "slucajno" pokositi neku zrtvu?.

Hamilton je dovoljno daleko!, hmm nadam se!!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.