Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2006., 10:58   #61
Quote:
Toto kaže:
Ajde sad ne kenjajte, ako vam (ženama) nekaj je paše onda to recite a koj kurac se izdrkavate s izjavama joj vi neznate ništa a brijete da ste bogovi, gukni golube pa će sex biti najbolji !!
Toto, pao si u zamku upravo ovdje. Ne pričaš sa svim ženama svijeta ovdje. Pričaš sa Godivom i agathom koje misle da su bogomdane. Smiri se, nisu sve žene bahati užasi. Tu na forumu su sve pametne i velike jebačice.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:00   #62
Quote:
Drito Konj kaže:
Toto, pao si u zamku upravo ovdje. Ne pričaš sa svim ženama svijeta ovdje. Pričaš sa Godivom i agathom koje misle da su bogomdane. Smiri se, nisu sve žene bahati užasi. Tu na forumu su sve pametne i velike jebačice.
Malo sam se krivo izrazio mislio sam ustvari o njima, ali mnoge tako briju, ali tek toliko da se zna nisu sve jebačice ima ih kontejnera kaj nezna dupetom mrdnut !!
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:02   #63
Quote:
Toto kaže:
Malo sam se krivo izrazio mislio sam ustvari o njima, ali mnoge tako briju, ali tek toliko da se zna nisu sve jebačice ima ih kontejnera kaj nezna dupetom mrdnut !!
Rijetko koja osoba (osoba, ne žena) će ti reć, te čak mislit da ne zna karat. Većina ljudi misli da su najbolji jebači, najpametniji, najbolji, puno toga naj...a istina je samo da jednostavno nađu nekog vrlo kompatibilnog, pa onda imaju osnovu tvrdit da su naj. Jer, svi mogu bit naj nekome, to i je princip na kojem se sve odvija...
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:04   #64
Quote:
Drito Konj kaže:
Pa da, i to onima koje su uvjerene da su sve pičke iste građe. A sklon sam vjerovati da sam vidio, osjetio te proanalizirao više pičaka od tebe i Godive. Ako tome nije tako, vi ste žešće lezbe.
kao prvo, ne znam zakaj si ti tak nadrkan, ogorcen jutros.. od jedne banalne recenice, totalno nevazne nastavio si sa uvredama, jer ocito ne znas drugacije komunicirati! ja bi te samo zamolila, ako si zbog necega frustriran, molim te da to ne iskaljujes na meni i na godivi! prvo rijesi to sa sobom, pa mi onda dodi i pricaj o nekim stvarima...
agathaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:05   #65
Quote:
Drito Konj kaže:
Samo pokazuješ svoje neznanje gleda različitosti anatomske građe od žene do žene...što nije toliko čudno jer svaka žena, kad se veli "žena" skače. I uvjerena je da zna sve o ženama zato kaj je žena. The truth is, vi žene puno manje znate o svom rodu nego kaj bi htjele vjerovat.
Čuj, ja nisam ni lezba ni ginekolog, tako da o anatomiji drugih žena ne znam ama baš ništa, a uz to, osim što se loše jebem, boli me p za žene, žensko pitanje, ženska prava itd. Tu problematiku prepuštam ekspertima koji jebu minimalno tri sata u komadu bez prestanka i ševili su troznamenkast broj žena na bar četiri kontinenta. A ako ti i takvi mačci ne znaju što je sluznica i nisu čuli za trenje - nema veze.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:05   #66
Quote:
Toto kaže:
Malo sam se krivo izrazio mislio sam ustvari o njima, ali mnoge tako briju, ali tek toliko da se zna nisu sve jebačice ima ih kontejnera kaj nezna dupetom mrdnut !!
a ti toto, fakat si me razocarao..jer sam shvatila da si jos jedan povodljivi tip, bez svoga stava..ako pogledas neke svoje odgovore shvatiti ces zasto ti to kazem!
agathaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:06   #67
Quote:
Godiva kaže:
Čuj, ja nisam ni lezba ni ginekolog, tako da o anatomiji drugih žena ne znam ama baš ništa, a uz to me i boli p za žene, žensko pitanje, i ženska prava itd. Tu problematiku prepuštam ekspertima koji jebu minimalno tri sata i ševili su troznamenkast broj žena na minimalno četiri kontinenta. A ako ti i takvi mačci ne znaju što je sluznica i nisu čuli za trenje - nema veze.
bez brige, oni su ti koji vjerojatno znaju skoro sve
agathaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:07   #68
Quote:
agathaa kaže:
kao prvo, ne znam zakaj si ti tak nadrkan, ogorcen jutros.. od jedne banalne recenice, totalno nevazne nastavio si sa uvredama, jer ocito ne znas drugacije komunicirati! ja bi te samo zamolila, ako si zbog necega frustriran, molim te da to ne iskaljujes na meni i na godivi! prvo rijesi to sa sobom, pa mi onda dodi i pricaj o nekim stvarima...
Pa nije da te vrijeđam, nisi mi odgovorila čemu spika sa pluralom. Ha? Ja sam se obraćao tebi, a ti "nama", što je više nego retardirano. Želiš pusu za to? I da, mora da je to zato jer ne znam drugačije komunicirat. Dajem jaje da mi opet nećeš suvislo odgovorit.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:08   #69
Quote:
Godiva kaže:
A ako ti i takvi mačci ne znaju što je sluznica i nisu čuli za trenje - nema veze.
A svaka sluznica ima apsolutno ista svojstva. Svaka. Godiva, zvučiš ko prenačitana djevojčica iz drugog be i sramotiš se.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:09   #70
Quote:
Drito Konj kaže:
Pa nije da te vrijeđam, nisi mi odgovorila čemu spika sa pluralom. Ha? Ja sam se obraćao tebi, a ti "nama", što je više nego retardirano. Želiš pusu za to?
mislila sam na vas muskarce, vi kao muskarci prisutni trenutno na forumu, vi muskarci koji imate ovakvo ili onakvo misljenje, vi muskarci opcenito...ako ti jos nekaj nije jasno..onda ne znam tko tu ima problemcica!
agathaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:14   #71
Quote:
agathaa kaže:
a ti toto, fakat si me razocarao..jer sam shvatila da si jos jedan povodljivi tip, bez svoga stava..ako pogledas neke svoje odgovore shvatiti ces zasto ti to kazem!
Nisam povodljiv ali nevolim da se priča o muškom rodu da svi briju kako su jebači, neki se trude da partneru omoguće sve najbolje i da oni samu uživaju tako da sam se malo zapalio kod izjave kako muški briju da su jebači a ustvari nisu, nisam ni tvrdio da su svi jebači, a s druge strane ako na ovom topicu dečko hoće probat vijagru i pitao je za mišljenja JEL NETKO PROBAO netraba ga odnah kritizirati da nezna jebat !!
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:15   #72
Quote:
agathaa kaže:
mislila sam na vas muskarce, vi kao muskarci prisutni trenutno na forumu, vi muskarci koji imate ovakvo ili onakvo misljenje, vi muskarci opcenito...ako ti jos nekaj nije jasno..onda ne znam tko tu ima problemcica!
Jasno je meni kaj si ti mislila, ali mi nije jasno zakaj se obraćaš meni/svim muškarcima. Odluči se. Ako se želiš obratit svim muškarcima, bubni proglas u narodne novine. Ako se obraćaš meni, jednostavno "ti" je dovoljno.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:16   #73
Quote:
Drito Konj kaže:
A svaka sluznica ima apsolutno ista svojstva. Svaka. Godiva, zvučiš ko prenačitana djevojčica iz drugog be i sramotiš se.
Nema veze. Ti zvučiš kao žigolo u mirovini.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:17   #74
Quote:
Toto kaže:
Nisam povodljiv ali nevolim da se priča o muškom rodu da svi briju kako su jebači, neki se trude da partneru omoguće sve najbolje i da oni samu uživaju tako da sam se malo zapalio kod izjave kako muški briju da su jebači a ustvari nisu, nisam ni tvrdio da su svi jebači, a s druge strane ako na ovom topicu dečko hoće probat vijagru i pitao je za mišljenja JEL NETKO PROBAO netraba ga odnah kritizirati da nezna jebat !!
Pa kaj, ja bi isto rado probao viagru. Ne vidim nikaj loše u znatiželji, makar stajao par sati s erekcijom ko glupan. Čisto da mogu ispričat i tu priču. Isto tako su mi rekli da ne mećem aftershave na jaja jer peče, a srao sam te mi je bilo dosadno jer nisam imao nikakvih novina ni proizvoda za čitat deklaracije sa...
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:17   #75
Quote:
Godiva kaže:
Nema veze. Ti zvučiš kao žigolo u mirovini.
Bolje žigolo u mirovini nego vječna djevojčica.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:18   #76
Quote:
Toto kaže:
Nisam povodljiv ali nevolim da se priča o muškom rodu da svi briju kako su jebači, neki se trude da partneru omoguće sve najbolje i da oni samu uživaju tako da sam se malo zapalio kod izjave kako muški briju da su jebači a ustvari nisu, nisam ni tvrdio da su svi jebači, a s druge strane ako na ovom topicu dečko hoće probat vijagru i pitao je za mišljenja JEL NETKO PROBAO netraba ga odnah kritizirati da nezna jebat !!
vidis, odmah napadas, a pojima nemas o cemu je rijec! prvo, ja nisam rekla da svi muskarci briju da su jebaci, ja sam rekla da se muskarci varaju kada kazu da u potpunosti poznaju zene! ne svoje zene, zenski rod! a obratila sam se dritu (ne tebi) i njemu sam rekla da ja svakako znam puno vise o zenama (zenskom rodu) nego on! o vaginama ne znam vise od ginica, ali od njega sigurno, jer jednu imam medu nogama! tako da dragi toto, smanji malo emocije, prvo se raspitaj o cemu je rijec!
agathaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:20   #77
Quote:
Drito Konj kaže:
Jasno je meni kaj si ti mislila, ali mi nije jasno zakaj se obraćaš meni/svim muškarcima. Odluči se. Ako se želiš obratit svim muškarcima, bubni proglas u narodne novine. Ako se obraćaš meni, jednostavno "ti" je dovoljno.
drito, tvoj mozak jednostavno ne prihvaca!
agathaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:21   #78
Quote:
agathaa kaže:
ajde daj drito, pa svi vi muskarci brijete kak poznajete zene, znate kaj zene zele, kaj misle, a zapravo znate samo jedan postotak...vjeruj mi, pitaj malo zene oko sebe da ti iskreno odgovorene na neke stvari, pa budes skuzio koliko vasih teorija pada u vodu
Ovo je točno. Međutim, ja ne brijem da poznajem žene.
Muškarci ne poznaju žene.
Žene ne poznaju žene.
Bog ne poznaje žene.
Nitko ne poznaje žene. To su čudnovata, tajnovita i nepoznata bića.

"Žene su muškarci bez razuma i razboritosti." - Jack Nicholson, "As good as it gets"
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:21   #79
Quote:
agathaa kaže:
o vaginama ne znam vise od ginica, ali od njega sigurno, jer jednu imam medu nogama! tako da dragi toto, smanji malo emocije, prvo se raspitaj o cemu je rijec!
Eto, ultimativni dokaz neznanja. Ti znaš više o SVOJOJ vagini od mene, ne o vagiNAMA. To tebi nikako nije jasno, zato i radiš generalizaciju. Imaš vaginu među nogama. To je to. A po tome kak pišeš, jasno je iz aviona da ne možeš u ludilu ni zamislit koliko su različite.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:21   #80
Quote:
agathaa kaže:
ako si zbog necega frustriran, molim te da to ne iskaljujes na meni i na godivi!
evo ga kokoši su se opet ujedinile protiv nas muških
fikus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger