Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2017., 18:10   #321
Može li adresa njihovih stranica (ili kontakt) da ne bi dobio nešto deseto preko googla.

Hvala
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 21:41   #322
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Može li adresa njihovih stranica (ili kontakt) da ne bi dobio nešto deseto preko googla.

Hvala
http://https://4service.shopmetrics....sp?alias=login

http://www.bareinternational.com
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 23:56   #323
Hvala na linkovima.
Prvi link ne radi.

Na dugom linku pod Careers su samo stalni poslovi.

Da li sam nešto propustio?
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 22:34   #324
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Hvala na linkovima.
Prvi link ne radi.

Na dugom linku pod Careers su samo stalni poslovi.

Da li sam nešto propustio?
Potraži 4 service na google-u, malo im štekao logiranje inače....gledaj pod metrics something.....tu tvrtku ustvari vode Ruskinje i nekad te znaju navući na bonus, kojeg u biti nema ili je jako mali....ali inače uredno plaćaju
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:50   #325
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
Rusi iz 4service i Bare International trenutno caruju u tom poslu i može se pouzdati u njih....

Poslovi su stvarno raznoliki....kontrola centra za međun. certifikate, servisa za autogume, auto dealershipa, parfumerija, marketa...
Je, samo se vole praviti grbavi za plaćanje.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 15:30   #326
Registriro sam se na taj 4service i vec obavio neki job pa me zanima jel se sta postize ako se rijesavaju ko oni tutorijali? Dobivaju li se ponude shopping vise ak ih imas rijeseno ili je nebitno
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 16:30   #327
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Registriro sam se na taj 4service i vec obavio neki job pa me zanima jel se sta postize ako se rijesavaju ko oni tutorijali? Dobivaju li se ponude shopping vise ak ih imas rijeseno ili je nebitno

Pa ako već si radio za njih, onda si vidio da ti ocjenjuju rad, čak u postocima, kao da si MI5

Ne znam što ti znači to sa tutorijalima, imaš samo napisati, što bi Kradeze rekao "vjerodostojan" izvještaj sa nužnim prilozima. Ako te dobro ocjene, po mom iskustvu, oni će tebe čak zvati za neke posjete

A što se tiče "grbavosti" kod plaćanja, posjete se rade u više valova, čisto da se uvjere da ih nisi farbao....kao naši tunele :klap:
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 23:37   #328
Mislim ono Certifications... Di vidim postotke? Na pay history mi pise ok for pay
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 23:48   #329
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Mislim ono Certifications... Di vidim postotke? Na pay history mi pise ok for pay

To su certifikati koje trebaš položiti za neke zadatke...mislim da ti je bar 1 obvezatan, da pokažeš da znaš što treba raditi

Koji postoci? Njih imaš u donjem desnom kutu kad obaviš neku misiju
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 11:31   #330
Ovo je živo sranj...

Ovo su gradovi gdje se obavlja mistery shopping:

Locations:

Otocac

Supetar

Ploce

Imotski

Delnice

Ili ovi gradovi:

Locations:

Ogulin

Otocac

Supetar

Ploce

Imotski

Pazin

Sibenik

Delnice

Ili pak Zadar.
Plaća se 3 do 10 € opo zadatku, tj dnevno.

Dakle, ako nisi iz navedenih gradova nema nikakvog smilsa radit.
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 02:42   #331
Inače, Mistery Shopping je žešće njesra.

Moraš ići u doređeni dućan, u određeno roku, kupiti 5 proizvoda, naravno za svoje pare, od toga jedna proizvod mora biti taj određeni koji je njihov.

Za to si plaćen 3 eura.

Novac dobiješ nakon tri mjeseca.
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 14:41   #332
Može li netko poslati primjer izvještaja tajnog kupca? Molim vas.
Bibliofyl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 14:32   #333
Quote:
Bibliofyl kaže: Pogledaj post
Može li netko poslati primjer izvještaja tajnog kupca? Molim vas.
To ti je tajna.

A upitnik ti je kod svih standardan. Počinje s pitanjima datum/sat ulaska/izlaska, kako je izgledao ulaz/izlog u dućan, da li je prostorija/e dobro osvjetljena/uredna, opiši prodavača; njegovo/njeno ime ako si ga ulovio, da li ti je pokušao uvaliti robu po višoj cijeni, koliko je bio strpljiv/ljubazan.

Pa onda pitanja, da li su artikli uredno izloženi, vidi li se cijena, da li si mogao doći do brošura, da li bi preporučio dućan rodbini/frendovima, koliko si zadovoljan uslugom.

Obvezno moraš staviti sliku izloga/vizitke da se potvrdi da si bio tamo. Jednom sam za Douglas parfumeriju uspio podvaliti račun iz - Konzuma

Neki traže da kupiš robu, npr. cipele pa ih vratiš za 3 sata...
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 14:34   #334
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Inače, Mistery Shopping je žešće njesra.

Moraš ići u doređeni dućan, u određeno roku, kupiti 5 proizvoda, naravno za svoje pare, od toga jedna proizvod mora biti taj određeni koji je njihov.

Za to si plaćen 3 eura.

Novac dobiješ nakon tri mjeseca.

To ti BZV zadatak, da baš njesra smjera se da još kreditiraš naručitelja, u ovom slučaju je to, koliko znam - LIDL

Bare je trenutno the best nazovi poslodavac, digli su honorare za neke poslove čak do 25€!

Zadnje uređivanje Bilijuner : 03.12.2017. at 14:35. Reason: ideja
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 20:26   #335
Jeste li morali ići na edukaciju za tajnog kupca? Kako to izgleda?
Bibliofyl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 20:59   #336
Quote:
Bibliofyl kaže: Pogledaj post
Jeste li morali ići na edukaciju za tajnog kupca? Kako to izgleda?

Nema toga koliko ja znam. Ima neka naša tvrtka MCA ili tako nešto koji se prave sve nešto švensi oko ovog posla. Inače jednostavno dobiješ upute kako ćeš izvršiti zadatak. Nešto kao mercenary

Bare je odnedavno uvrstio i kviz koji moraš položiti da bi mogao izaći u visit i ispuniti potom upitnik...
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 21:35   #337
Može li mi netko potvrditi da li se stvarno potpisuje ugovor o djelu kod:
Gfk, 4service i Bare International?

Kad sam davno došla ne neku edukaciju za anketara u Gfk bila je i neka žena koja je rekla da su joj preko telefona rekli da ne mora imati studenstki ugovor, a tamo na licu mjesta su joj rekli da se sama snađe za studentski ugovor.

Isto tako, prisustvovala sam sceni u jednoj drugoj agenciji kad je došla žena koja je dobila slom živaca jer je odradila posao (telefonsko anketiranje), a nisu joj htjeli isplatiti ništa jer nije mogla nabaviti studentski ugovor. Rekla je da su joj u početku govorili da ne treba studentki ugovor.

Sve se bojim da te agencije reda i zakona radi spomenu ugovor o djelu, a zapravo primaju samo ljude koji mogu nabaviti studentski ugovor. Inače, firma ima puno veće troškove kada sklapa ugovor o djelu nego kada sklapa studentski ugovor.

Pa, molim nekoga da mi iz prve ruke potvrdi da li sa gore spomenutim agencijama ima ugovor o djelu, da se ne javljam i ne živciram bezveze. A stvarno mi treba honorarni posao.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 09:10   #338
Quote:
Bibliofyl kaže: Pogledaj post
Jeste li morali ići na edukaciju za tajnog kupca? Kako to izgleda?
Bilo bi dobro da svi odu na edukaciju.

Neki ljudi jednostavno nisu za to... ili ja samo imam nos za te "tajne".
__________________
let's go for a drive
Elysian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2018., 23:04   #339
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Može li mi netko potvrditi da li se stvarno potpisuje ugovor o djelu kod:
Gfk, 4service i Bare International?

Kad sam davno došla ne neku edukaciju za anketara u Gfk bila je i neka žena koja je rekla da su joj preko telefona rekli da ne mora imati studenstki ugovor, a tamo na licu mjesta su joj rekli da se sama snađe za studentski ugovor

Ne, ne i ne!
A i čemu? Odradiš, plate ti uredno za cca mjesec dana da te zadrže. Ako steknu povjerenje u tebe lakše ti je i raditi ako negdje zaje...., a i nude ti više poslova.

Jedino što sam primjetio puno koriste studenata čak i za koordinaciju tajnih kupaca
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2018., 15:07   #340
Quote:
kety66 kaže: Pogledaj post
Ja sam radila za MSA.Još uvijek sam kod njih mada nisam dobila od 12.mj ništa za obavit jer sam odbila otići za manji poslić za koji bi dobila 50 kn.To mi bilo premalo jer auto moje i udaljenost 15 km od mjesta stanovanja,od tih 50 kn kupiti neku stvar za 5 kn i gorivo kad odbijem premalo mi ostane pa sam odbila ići zato nisu mi se više javili.Imala sam u 9.mj.salon i plaćeno mi 150 kn ali plaćanje sam čekala za to u 12.mjesecu.skoro 3 mj. za obavljen posao pa nisam zadovoljna u ugovoru stoji 60 dana.Nije istina.Tak da slabo plaćaju i dugo se čeka isplata.

Ovi su izuzetno bezobrazni, čekam povrat učinjenog troška više od 4 mjeseca, znači njih ja financiram, to jest, platila sam ne jeftinu uslugu svojim novcem i još mi nisu vratili, za razliku npr. Heraklea odmah nakon obavljenog posjeta, ako moraš sam nešto platiti, pošalješš im račun i vrate u roku 5 dana najkasnije na tekući, a honorar prema ugovoru, što je ok.

MSA teren
čokolino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.