Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2011., 21:36   #81
Quote:
Bruh kaže: Pogledaj post
Cijelo vrijeme pričamo o prvaku Europe na natjecanju sa 18 natjecatelja, od toga 8 domačina, bez velesila trčanja na skijama, koje izgleda, boli nešto za neko europsko prvenstvo!
Možeš dati info gdje je FIS proglasio ovo malo natjecanje za europsko?

Piše ti na rezultatima fis-a.

Fles is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 21:39   #82
Quote:
Fles kaže: Pogledaj post
Piše ti na rezultatima fis-a.

Gdje?
__________________
Juhu Bruhu
Bruh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 21:48   #83
http://www.fis-ski.com/uk/604/610.ht...C&raceid=18833
Pdf- rezultati

Uglavnom, ljudi ja sam samo htio da pohvalimo rezultat malog Edija, ali vidim da ljudi u hrvatsko očito čovjeku mogu priznati sve samo uspijeh ne, pa kakav god on bio (veliki ili mali, ovakvo ili onakvo natjecanje). To sam bio napisao sa nadom da cemo Ediju napisati par riječi ohrabljenja i motivacije. Ali nažalost decko ni to nije dobio od nas nego samo poruke obeshrabljenja i poruke o kojima mu se govori da on i njegovi rezultati ništa ne vrijede.
Stoga mogu predložiti da prijeđemo na neku drugu, vedriju temu što se tiče skijanja. (najbolje staze, uvijeti i slično)

Zadnje uređivanje Fles : 22.03.2011. at 21:55.
Fles is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 21:55   #84
Quote:
Fles kaže: Pogledaj post
Evo nam opet bjesnog jape.

BTW. Danas sam vidio i na Novoj da je Edi bio na primanju kod Mateše.
Pa se nadam da ti je ovo reagiranje dovoljno.
A što se tiče gospodina Krmpotića mogu samo reći da je isto tako napisao da je ovogodišnja pobjednica maratona bila R.R. a svi znaju da nije. Pa bi se i ti novinari mogli malo i obavijestiti prije nego što napišu krive podatke u novinama.
Nažalost zanamo svi da to nije izolirani slučaj.
Kao što sam i napisao, situacija je više nego žalosna jer sam pri tome spominjajući HOO i mislio na današnje primanje kod Mateše, prema tome laprdaš bez pokrića jer je očito da niste sposobni napraviti pravi rezultat pa pokušavate i na ovakav prljavi način doći do medijske pažnje i ugrabiti što se da naravno u svoje đepove. Ima još falsificiranih rezultata...flesek
japa199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 21:58   #85
Thumbs up

Quote:
Fles kaže: Pogledaj post
http://www.fis-ski.com/uk/604/610.ht...C&raceid=18833
Pdf- rezultati

Uglavnom, ljudi ja sam samo htio da pohvalimo rezultat malog Edija, ali vidim da ljudi u hrvatsko očito čovjeku mogu priznati sve samo uspijeh ne, pa kakav god on bio (veliki ili mali, ovakvo ili onakvo natjecanje). To sam bio napisao sa nadom da cemo Ediju napisati par riječi ohrabljenja i motivacije. Ali nažalost decko ni to nije dobio od nas nego samo poruke obeshrabljenja i poruke o kojima mu se govori da on i njegovi rezultati ništa ne vrijede.
Stoga mogu predložiti da prijeđemo na neku drugu, vedriju temu što se tiče skijanja. (najbolje staze, uvijeti i slično)
Gdi sad bežiš fles, sad kad smo te razotkrili, kao što rekoh ima još....
japa199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 22:01   #86
Quote:
japa199 kaže: Pogledaj post
Kao što sam i napisao, situacija je više nego žalosna jer sam pri tome spominjajući HOO i mislio na današnje primanje kod Mateše, prema tome laprdaš bez pokrića jer je očito da niste sposobni napraviti pravi rezultat pa pokušavate i na ovakav prljavi način doći do medijske pažnje i ugrabiti što se da naravno u svoje đepove. Ima još falsificiranih rezultata...flesek
Nigdje ja ne bjezim. tu sam. ali misli da je u najmanju ruku neumjesno razgovarati na ovaj način. mene si razotkrio? u cemu molim te? sto sam vijest sa fisa stavio na forum.
Japa ja nemam veze s rezultatima a kamo li da nesto stavljam u svoj džep ili takve asocijacije. Mislim da je to stavrno nisko od tebe. A cini mi se da i fis okrivljuješ za falsificiranje rezultata.
Sto se tice ove teme ja nemam vise nista za reci pogotovo japa tebi jer vidim da sad imas i nesto privatno protiv mene.
Fles is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 22:08   #87
Quote:
Fles kaže: Pogledaj post
Stvarno dosta o tome. Ali japa ja nemam veze s rezultatima a kamo li da nesto stavljam u svoj džep ili takve asocijacije. Mislim da je to stavrno nisko od tebe. A cini mi se da i fis okrivljuješ za falsificiranje rezultata.
Ne zelim više o toj temi.
Opet laprdaš, kakav fis, pa ljudi prije mene su te demantirali argumentima.
Kao što rekoh ima još...al neda mi se sad, drugi put.
A tebe fles ak zanima pitaj direktora...
japa199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 22:41   #88
Sto se tiče skijaškog trčanja. mene zanima koliko je centimetara snijega dovoljno da bi ratrag na sljemenu mogao proći stazu. Jer ove godine kada je bilo 60 cm početkom 12 mjeseca nisu prošli stazu a zainteresiranih ljudi je bilo.
Jer vidim da je situacija u gorskom kotaru ove godine bila puno bolja.
Molim odgovor na ovo pitanje.
Fles is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 23:46   #89
Fles, to je stvarno bilo Europsko prvenstvo, ali u organizaciji ESF-a (Europske skijaške federacije), a ne FIS-a. Od tih natjecatelja koji su nastupili jedino je taj Slovenac u dosadašnjim dvobojima bio bolji od Dadića, sve ostale je i dosada pobjeđivao (pa i na toj Olimpijadi europske mladeži, gdje je po tebi imao loš nastup).

To razbacivanje titulom Europskog prvaka (koju on defacto ima) mogu shvatiti ako se radi isključivo o pronalaženju sponzora čiji bi se novac pošteno uložio, ali nekako imam dojam da je riječ o nečem drugom....

Zadnje uređivanje MK23 : 23.03.2011. at 00:03.
 
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 00:25   #90
Imaš pravo, ali natjecanje je fis priznao. Jedino mi nije jasno kakvog bi sponzora moga privući. Budimo realni ipak zivimo u hrvatskoj gdje rijetko koga skijaško trčanje zanima. Jednino sto sponzori, novinari, mediji i javnost priznaju je nogomet.
A mi tu sa ski trčanjem i ovo malo sto pišemo, dopisujemo i lamentiramo upropastimo.
Zato i predlazem da počnemo kao civilizirani ljudi pisati o ski trčanju i izmjenjivati iskustva sa staza u hrv i inozemstvu. I pomagati jedni drugima, jer bi i to moglo pomoći za uzivanje u ovom sportu. Pa sam stoga i postavio pitanje prije toga.
Fles is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 07:27   #91
Quote:
Fles kaže: Pogledaj post
Imaš pravo, ali natjecanje je fis priznao.
Natjecanje je FIS organizirao kao obično juniorsko natjecanje, a kako ga neki drugi smatra, to je druga priča, može ga i kao svjetsko ili marsovski, sa takvom manipulacijom Edi samo gubi a ne dobiva!...

Quote:
Fles kaže: Pogledaj post
Sto se tiče skijaškog trčanja. mene zanima koliko je centimetara snijega dovoljno da bi ratrag na sljemenu mogao proći stazu. Jer ove godine kada je bilo 60 cm početkom 12 mjeseca nisu prošli stazu a zainteresiranih ljudi je bilo.
Jer vidim da je situacija u gorskom kotaru ove godine bila puno bolja.
Molim odgovor na ovo pitanje.
Južan snijeg - 20 cm min.
Suh snijeg - 25 - 30 cm min.
min. za klasični stil, više za slobodni stil....
__________________
Juhu Bruhu
Bruh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 09:12   #92
Quote:
Fles kaže: Pogledaj post
Imaš pravo, ali natjecanje je fis priznao. Jedino mi nije jasno kakvog bi sponzora moga privući. Budimo realni ipak zivimo u hrvatskoj gdje rijetko koga skijaško trčanje zanima. Jednino sto sponzori, novinari, mediji i javnost priznaju je nogomet.
A mi tu sa ski trčanjem i ovo malo sto pišemo, dopisujemo i lamentiramo upropastimo.
Zato i predlazem da počnemo kao civilizirani ljudi pisati o ski trčanju i izmjenjivati iskustva sa staza u hrv i inozemstvu. I pomagati jedni drugima, jer bi i to moglo pomoći za uzivanje u ovom sportu. Pa sam stoga i postavio pitanje prije toga.
Civilizirani ljudi....hm...
Ok slažem se s tobom da bi trebalo pomoći skijaškom trčanju u Hrvatskoj, al ne na ovaj način kao što radi vodstvo skijaškog trčanja pri ski savezu manipulacijom rezultata. Kao što sam već rekao ima još :
Utrka 05.12.2010 Goms(Sui) 10 km klasično, naslov vijesti na croski glasi DOBAR START NORDIJACADI DADIĆ 2,pa kaže: Na prvoj fis utrci u švicarskom Gomsu, Edi Dadić popeo se na pobjedničko postolje i osvojio 2 mjesto ....
A ustvari istina je posve drugačija : Edi Dadić je bio 46, sa zaostatkom od 2.20 min i nije bilo nikakve extra utrke za juniore da bi se on morao penjati na pobjedničko postolje. Ono što je po meni jako bitno on je u toj utrci trčao kilometar sporije od 3 minute, što je za "europskog prvaka" ipak presporo.
Pa te ja pitam tko je to izrežirao i s kojim ciljem?
Ima još.....
japa199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 09:19   #93
mislis da je to dovoljno da ratrag moze povuc stazu?!
Zasto onda na sljemenu nece povuci kad ima i duplo vise snijega?
Kazu da nema dovoljno (50-60cm).
Kaj im je to tak tesko?! treba ima 20 minuta za to!
Fles is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 11:13   #94
Quote:
Fles kaže: Pogledaj post
Nigdje ja ne bjezim. tu sam. ali misli da je u najmanju ruku neumjesno razgovarati na ovaj način. mene si razotkrio? u cemu molim te? sto sam vijest sa fisa stavio na forum.
Japa ja nemam veze s rezultatima a kamo li da nesto stavljam u svoj džep ili takve asocijacije. Mislim da je to stavrno nisko od tebe. A cini mi se da i fis okrivljuješ za falsificiranje rezultata.
Sto se tice ove teme ja nemam vise nista za reci pogotovo japa tebi jer vidim da sad imas i nesto privatno protiv mene.
Da imam kaj privatno protiv tebe, trebo bi te poznavati a pojima nemam tko si, samo da znaš nemam ništa protiv tebe i tvojih napora za boljitak skijaškog trčanja al ti nažalost barem svojim komentarima i branjenjem ljudi koji manipuliraju rezultatima ne pomažeš skijaškom trčanju.
Dajte više Gorani progledajte, ovi iz ZG će vam uništiti tradiciju skijaškog sporta.
japa199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 17:55   #95
Hehe, evo je bila i reportaža o Dadiću na HTV2...osim par standardnih novinarskih nebuloza (biatlon NIJE nordijska disciplina, ove godine u Oslu nije bio svjetski kup nego svjetsko prvenstvo), nitko nije našao svrsishodnim spomenuti da to nije bilo FIS-ovo prvenstvo već ESF-ovo sa skoro nikakvom konkurencijom...
 
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 22:19   #96
Thumbs down

Pa dobro fles kaj nemaš nikakav spreman odgovor na moj komentar rezultata iz Gomsa, nemaš nikakvu naredbu odozgo ili nema argumenata.

Nije ni čudo da vam neće proći ratrakom, očito su vas prokužili....
japa199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 22:52   #97
Quote:
japa199 kaže: Pogledaj post

Nije ni čudo da vam neće proći ratrakom, očito su vas prokužili....
Ne prolaze meni ratragom, nego svima koji žele trčati na skijama, a ima nas svake godine sve više. I umjesto da skijamo po Sljemenu moramo ici u inozemstvo. Pogotovo veslači i kajakaši. Koji to koriste u zimskom periodu kao zamjenske treninge.
Fles is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 17:54   #98
Quote:
MK23 kaže: Pogledaj post
Hehe, evo je bila i reportaža o Dadiću na HTV2...osim par standardnih novinarskih nebuloza (biatlon NIJE nordijska disciplina, ove godine u Oslu nije bio svjetski kup nego svjetsko prvenstvo), nitko nije našao svrsishodnim spomenuti da to nije bilo FIS-ovo prvenstvo već ESF-ovo sa skoro nikakvom konkurencijom...
To je bilo FIS-ovo natjecanje, ESF ga je samo proglasio za nešto drugo...
__________________
Juhu Bruhu
Bruh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 18:23   #99
Da otvorim ovu temu:

1. Imali sada gdje u Hr uređenih staza?
2. Koji klubovi su aktivni?

Pozdrav svima!
drPD is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 14:59   #100
Quote:
rampa kaže: Pogledaj post
u Hrvatskoj ima dobrih staza za skijaško trčanje Platak,Delnice,Mrkopalj,Ravna Gora ,Sljeme...
Di na Platku ima staza za skijaško trčanje?
Nisam nikad probao, ali želju imam. Kako stoje stvari sa klizanjem unatrag, kad se ide uzbrdo? Za razliko od turno skija koje ne kližu unatrag.
Diegos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.