Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2007., 16:50   #1
Jel prati netko America's Cup?

Meni je to guba. da, znam da sam čudna.

Uvijek mi je to bilo nekakvo čudno natjecanje čudnih ljudi, o kojem uglavnom nitko ništa ne zna, ali se svake tri godine dešava negdje onkraj pameti.

E, ove godine je u Valenciji i meni je baš nekako zanimljivo. Ne tolko da bih išla u Valneciju (lažem, razmišljala sam i o tome, ali to ništ ne znači jer ja uvijek razmišljam o tome da negdje idem, tak da to puno ne znači) ali dovoljno da pratim njihov rss feed i čitam tehničke detalje o brodovima

enivej, sutra počinje the real deal: Alinghi će braniti svoj teško osvojeni naslov protiv izazivača Emirates Team New Zealand-a. Emirati su u finale došli preko Luna Rose, u poprilično neočekivano lakoj pobjedi.

Prije tri godine je Alinghi pomeo Kiwije, vidjet ćemo što će biti ovih dana

ajd nek se netko javi, da ne ispadnem zadnji pacijent, jedini na svijetu koji ovo prati
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 18:07   #2
nisi jedina...

uostalom, jel znaš da se u jednom america's cupu okrene više novaca nego u cijeloj sezoni formule 1!?? teško bi bilo tako da baš niko niko ne prati taj cirkus.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 20:31   #3
ohoho... povele novozelandske izdajice lol
hjo da mi je vidit šta pišu tamošnje tiskovine
navodno je bilo gusto, NZ poveo, pa izgubio, pa opet poveo, i na kraju izgubio za 35 sekundi
errrm... za koga se navija?
kamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 22:11   #4
Quote:
kamala kaže: Pogledaj post
errrm... za koga se navija?
pa, za naše


alinghi
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 18:18   #5
moj favorit je bila "Luna Rosa" ali ispala mi polufinalu..... a sada definitivno Alinghi....
kako smo mogli skoro imati europsko finale......
inace danas je na HTV-u cak i 30min reportaza prvoga plova-za nevjerovati!
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 18:37   #6
hmmm ETNZ izjednačio
navodno je bilo turbo uzbudljivo, što ćemo na državnoj dalekovidnici možda vidjeti... erm, tko zna kad ako ikad, jer evo, VEĆ nakon drugog plova -
Quote:
danas je na HTV-u cak i 30min reportaza prvoga plova-za nevjerovati!
kamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 09:42   #7
drugi plov je bio opako dobar, ETNZ su pokazali da su pravi profesionalci......
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 21:01   #8
pratim dosta to jedrenje pa i america's cup....... to je navodno najstarije danas postojece sportsko natjecanje ......... enivej, favoriti su mi novozelanđani (na novozelandskom brodu )...... ali ocito je da svicarci imaju brzi brod po nekim konstantnim uvjetima.....
ne_bi_kavu_ja_bi_sok is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 11:55   #9
Quote:
bubica1 kaže: Pogledaj post
drugi plov je bio opako dobar, ETNZ su pokazali da su pravi profesionalci......
Pogotovo trik koji su popušili švicarci kad su virali prerano ispred
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 19:16   #10
nz 2, svicarci 1...... nevjerojatna regata..... bilo je svega.... prvo je nz otisao na desnu, bolju stranu..... natuko minutu i 25 prednosti u prvoj orci, pa izgubio 20 sekundi i dosao na bovu od krme sa minutom prednosti.... tu je pocela pizdarija.... kod spustanja spinakera bowman ili pomocni bowman je pao u more ali se nekako uhvatio za neku skotu i izvukao van ali su totalno sjebali spustanje spinakera.... i spustili ga na neku varijantu ali ga je uhvatila skota genove..... a svicarci to iskoristili i jebeno se priblizili..... i sad je u toj drugoj orci bilo svega.... malo je bolje vuklo lijevo, malo desno...... i na kraju svicarci okrecu bovu od orce sa nekih 15, 20 sekundi prednosti...... i ta prednost raste kroz vise od pola stranice zadnje krme..... ali nz se ne da, prate i cekaju sansu na lijevoj strani...... navijali na varijantu come on lefty.... i povuklo ih...... usli sa nekih 20 sekundi prednosti....... osim te greske sa spustanjem (moglo ih je to kostat) stvarno su jedrili jedan kroz jedan.........
ne_bi_kavu_ja_bi_sok is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 10:35   #11
Quote:
ne_bi_kavu_ja_bi_sok kaže: Pogledaj post
enivej, favoriti su mi novozelanđani (na novozelandskom brodu )......

pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 19:45   #12
svicarci izjednacili...... danas su bili pametniji, vise kontrolirali novozelanđane i branili na pocetku stecenu prednost..... daklem trenutni rezultat 2 : 2.....
ne_bi_kavu_ja_bi_sok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 11:13   #13
drago mi je da se Alinghi vratio..... valjda ce se jos jednom odjedriti AC u vodama mediterana! ipak je NZ pun k...c daaaleko

ajme ljudi da je bilo evropsko finale (skoro)
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 10:30   #14
Ev ja sam trenutacno u tudini :-), tu ima neki program talijanski, prenose cijeli plov pa si uzivam. Neznam za koga da navijam, Alinghi je kao recimo nas , a kiwis su opet prava ekipa, manje vise svi zelandani.

Cudan mi je bio treci plov kad je zeland dobio na kraju u krmu. Alinghi je otiso skroz ljevo, Nz skroz desno. Po meni pocetnicka greska, jer kad si vec prvi cuvaj tu prednost i zavrsi plov u svoju korist, pogotovo ako vozis zadnju dionicu, a ne otic suprotno od suparnika. Bo, mozda jednostavno ne kuzim
__________________
Boli me sjećanje na dane slavne, dane ponosne, al' borim se, i nedam se dok Dunav tiho protiče... I boli me istina što nema onih koje volim ja. Pokriva ih zastava, nek sanjaju u sjeni hrastova...
river_city is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 18:50   #15
evo otiso alinghi na 4 : 2...... navijam za novozelandjane..... bolji su ali nemaju srece......
ne_bi_kavu_ja_bi_sok is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 19:49   #16
navijam za alinghi cisto da probam drugi puta makar neko jedrenje LV cupa vidjeti uzivo.
ove godine me prakticki nevjorojatan splet okolnosti odvojio od Valencije, a taman u doba LV-a sam pet tjedana zaredom putovao za Barcelonu
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 19:13   #17
Russell Najveći se vraća na scenu i vjerojatno bu se Alinghi oprostio od naslova na sljedećem Cupu
__________________
U duh potpuno slobodan
od svih misli i osjećaja
čak ni tigar ne nalazi mjesta
da zabode svoje oštre kandže
ovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 23:39   #18
Americas Cup je zakon i drago mi je zbog toga sto je alinghi obranio naslov i volio bi da za pet godina opet europljani osvoje trofej i da ostane tu što dulje dosta je bio u australiji,novom zelandu a pogotovo americi nek sad bude u europi iducih 50 godina pa nek si ga onda nose di hoce
Mudri Mudrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 08:18   #19
malo je Alinghi dobio po nosu, LV im zbog bahatosti otkazao sponzorstvo...
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 21:02   #20
Quote:
Mudri Mudrac kaže: Pogledaj post
Americas Cup je zakon i drago mi je zbog toga sto je alinghi obranio naslov i volio bi da za pet godina opet europljani osvoje trofej i da ostane tu što dulje dosta je bio u australiji,novom zelandu a pogotovo americi nek sad bude u europi iducih 50 godina pa nek si ga onda nose di hoce
americas cup je nekad bio zakon dok se nije pojavio neki svicarac koji lovom pokusava (i uspjeva) pobjediti tradiciju.... sto opet ima i nekih svojih pozitivnih strana jer gura sport prema napred..... americas cup je u americi bio jako kratko........ ali ako je istina ovo sto se prica da russel za neku opaku lovu ide u oracle tim (nadobudno se nadam da ne samo zbog love nego i zbog velike slobode u vođenju tima) lako bi se moglo desiti da im se vrati...... a i bilo bi fer da to napravi..... osvojio ga je za NZ, obranio ga za NZ, osvojio ga je za svicarce iliti ga donio u europu pa bi red bio da ga odveze i u tu trulu ameriku
ne_bi_kavu_ja_bi_sok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.