Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2003., 23:18   #1
Naši kulinarski promašaji

neznam jeli bila tema (el, sori ak jeste)

al pade mi na pmet nedavni podvig moje mame ´(ne da ih ja nemam samo ih srecom uspijem potisnut )

dakle imali smo neke ugladjene goste
i sad stara hoce praviti "smörgås tårta", jedan oblik slane torte
naprave se biskvitne kore, ali slane, te se filuje raznim namazima i dodacima
ova je bila sa sirom, rakovima, lososom, tunjevinom, ukrasena kavijarom, graskom...

i servira ona, sve fino savrseno izgleda
gosti sjeli poceli jest, ono cool face, mi se jos vrzmamo i serviramo, jos nismo probali... vidimo oni nest se zgledaju, jedva gutaju, mrljaju po tanjuru... probamo... kad ono SLATKO
hehe, zena je bukvalno polupala loncice i iz teglice za secer, "solila" tijesto i namaz

zali boze namirnica, truda i vremena da se sve to spicani

a gosti su se samo odvalili smijati, i zezali smo se fino cijelo vece
onda kad je dosao jedan zakasnjeli dali smo i nejmu da proba, pa smo cekali reakcije
ajmo dalje vasa iskustva (vise ili manje neugodna)
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2003., 23:59   #2
nedavno sam radio mramorni kolac.
koji je trebao biti sladak.

ali je bio slan.
want some?
 
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 00:00   #3
Bilo je toga. Bilo.
Sjecam se jednom kad mi se jela krompirusa. Ako hoces da pojedes il se zeni il pravi sam. I tako ja krenem praviti sam. I izgubio sam nekoliko sati na mjesanje, razvijanje ( ciscenje poslije nekoliko dana). Sta da kazem ? Bila je tvrdja od dijamanta na krajevima i samo se sredina mogla polu-jesti. Drugi put je bilo bolje.
Jedanput kad sam pravio kruh zaspim. I probudim se kad nesto cudno mirise. Kad sam izvadio kruh ostavio sam ga da se ohladi pa sam ga sutradan bacio.
Jedanput sam zaboravio iskljuciti grah pa sam se negdje izgubio. Jel trebam reci da je nemoguce oprati jedan takav lonac.
Al sada se tjesim kad vidim da ljudi posecerise losos , tunjevinu i sl
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 09:23   #4
pa osim klasike- sol umjesto secera u kavu
sjecam se kad smo sestra i ja kuhale griz na mlijeku. Stavile 5 dkg griza prema upitstvu i naivno mislile da instant znaci gotovo za 1 sekundu pa smo tako dodavale griz dok nismo cijelu kutiji usule ( 25 dkg ) i sto da kazem... cisti beton
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 11:09   #5
Quote:
penelopa kaže:
pa osim klasike- sol umjesto secera u kavu
bas sam htjela napisati isto - nije kulinarski, al je nezaboravan desilo mi se vise puta - to je tako uzasno za popit - jeste probali ???
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 11:34   #6
evo jedan

dakle uzimam ulje(bar sam bi uvjeren da je to ulje)

bacam na tavu u ulje koje je jos hladno par jaja i lagano zamjesam i posolim naravno

kad za par minuta smrad , koji je qrac mislim u sebi


ulje se nemoze bas tako pokvarit
kad pogledam na plastiku a ono nije ulje vec ocat

koji smrad je to bio
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 14:07   #7
Uuuu pa imam i ja kaj za pisat:

Sve se to desavalo kad sam imala nekih desetak (il manje?) godina, ne sjecam se vise, ali:

- stavila sam pec kroasane u pecnicu i naravno zaboravila na njih i otisla se van igrat sa prijateljicama. Kad sam se vratila doma nakon nekih par sati, bolje da vam ne pisem kaj je sve bilo

- ova je najbolja: isla sam przit ribu i zagrijala ulje, a posto sam to radila prvi put u zivotu, nisam imala pojma kolko treba dugo da se ulje zagrije, pa je ulje naravno pocelo gorit. Jadno djetesce nije znalo da ulje na vatri i voda nisu najbolji prijatelji, pa sam ja jelte tako polila vodom zapaljeno ulje i dozivjela veliki vatromet iz prvog reda gledalista

sto drugo rec osim:
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2003., 20:02   #8
Ajoj, mami se neki dan desila komedija....

Skuhala varivo od mahuna, prefino, kako samo ona zna... U loncu do su se iskuhavale kuhinjske krpe... I stara da će nasuti automatski deterdženta - umjesto u lonac s krpama nasula solidnu količinu u mahune!

Sva sreća da sam ja ručala prije tog nemilog događaja...
Ali brat i tata su kasnije jeli brzinski ćoravi paprikaš.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2003., 19:13   #9
Ovo mozda nije vezano toliko uz katastrofu kod kuhanja koliko uz opci "skill" kuhara.
Frendova mama je kuhala za obitelj i za psa posebno. Kako su obje klope bile u frizideru cesto puta se znalo desiti da mu je stari kad je dosel s posla pojeo iz krivog lonca. Napominjem kako to ne znaci da je hrana za psa bila jednako ukusna kao za obitelj nego su obje bile jednako lose.
Eto, pa sad ti jedi kad dojdes doma s posla, a imas psa u kuci.
Ta zena je uspjela upropastiti cak i grah da je bio ne jestiv sto mi je nevjerojatno, a kuhala je godinama.
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 15:19   #10
***

Mama kuha varivo od kelja.
Ja nazovem oko 15 sati i upitam sto ce biti za rucak. Odgovor: kelj sam bas pristavila kuhati.
Dodjem kuci u 17 h, a moj kelj se jos kuha, kuha....
Na moje cudjenje, moja gospa Majka (kad sam joj rekla da se ne kuha toliko), zakljuci, kako joj je sada jasno zasto je moj svijetlije zelene boje, a njezin skoro maslinasto zelene, sive boje.
Variva i moja Mama, nekako ne idu zajedno.
Gledam ja tekmu , kosarka, napeto, a na vatri lonac s juhom. Izgorio i lonac i dio zida u kuhinji.
Dim sam proluftala, zid oprala krpom, lonac bacila i sutila oko 15-ak dana.
Onda su me otkrile Mama i Sestra, morala sam priznati grijeh.
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 16:52   #11
ja sam uvijek samo pripremala jela dok je mama još radila i nisam kuhala nego sam recimo imala zadatka pripremiti hranu dok ona dođe s posla, i tako ona meni jednom veli grah ti je u loncu ti samo stavi vode i nek se skuha dok ja dođem. ja dobra kakva sam bila stavila to kuhat otisla u svoju sobu na kat, zatvorila vrata od stubista i naravno zaboravila na ovo. i prođe nekih par sati, ja se sjetim a sad će negdje stara doć s posla i sjetim se GRAH! koja je to brzina bila! strčala se dole, otvorila vrata od stubišta i guuusti dim me zapuhnuo došla nekak do kuhinje, otvorila prozor, digla poklopac, grah ne da je bio kuhan - nego pecen spucan, crn, garav, smrdljiv, zagoren za dno lonca, voda sva ishlapila. otvorila ja sve prozore da dim izađe, naprvila propuh, grah hitila u smeće, lonac sakrila ali badava, stara je sve nanjušila i dobila sam takvu jezikovu juhu da se još dan danas sjećam.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 22:23   #12
Ja sam jednom u juhu stavio, umjesto soli, cedevitu

Sta je najbolje, nije bilo tako lose, kao nekakva indijska hrana..
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2003., 03:05   #13
Moji najveci kulinarski promasaji su (namjerno koristim mnozinu)
kad mi gotov kolac ispadne na pod. To mi se vec nekoliko puta desilo. Napravim tortu i na putu do frizidera mi ispadne na pod. Jos je veca tragedija u tome sto sam expert za kolace pa je steta svarno velika. Sad me svi zezaju da mi kolaci dobro "ispadnu".
question mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2003., 12:30   #14
Ja sam nekidan radila pasta bake sa spinatom i gorgonzolom za sebe i flatmatea.
Posto sam preokupirana ljubavnim jadima, valjda se nisam bas skoncentrirala i pasta je ispala ODVRATNO!!! Al, bas, ono odvratno i nejestivo. Ne znam kaj sam krivo napravila, al znam da je flatmate kasnije bolestan i u mukama oso lec u krevet jer je mislio da ce bit sick od mojih splacina.
Nije mi jadan ni rekao kako je bilo odvratno, nego je sutio i pojeo jer je bio pristojan i tek kad sam ja probala svoje i doslovno ispljunula odvratnost van, onda je rekao da "nije bas dobro" i prestao jest.
Medjutim, za njega je vec bilo kasno...
Jadan.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 14:20   #15
Meni je upravo zagorio KUHANI krompir
jesam biser
mariachi, zanijelo me svemirsko experimentiranje
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 13:27   #16
nezgode u kuhinji

ponukan svojim jučerašnjim iskustvom otvaram ovaj topic.

a to moje iskustvo je sljedeće: išao sa prvi put peći kokice u mikrovalnoj. i kupim fino ja vrećicu s okusom sira. otvorim vrećicu i unutra još jedna vrećica. ok. uputstva rekoše: okrenite stranu nakojoj piše "this side down" prema gore. što je mene, naravno zbunilo jer zašto bi se strana na kojoj piše "okrenuti dolje" okrenula gore?? i okrenem ja nju dolje naravno. kad su kokice počele pucati, počeo se širiti i miris smuđevine. zašto? zato šte se donja strana ipak trebala okrenut gore kak piše pa se onaj drek s aromom sira sav zagorio. kak je to odurno bilo ljudi moji! sad ne sam da mi se muči na kokice od sira, nego na kokice općenito! a zapravo je ironično!
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 15:41   #17
ubit chu te

sinoc sam pekal kokice... hrpu njih...

i citam ovaj tvoj topic i kako spominjash kokice i krenem put kuhinje da specem josh...

i zabrijem da bi finije bile bez imalo masnoce

eto ih zagorene i neotvorene kokice se hlade i cekaj svoj put u smece
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 16:07   #18
Vi kokice radite u mikrovalnoj??????

Mislim ok jasno mi je to, ali nekako cudno jer ih ja radim na kuhalu u loncu i ful mi ispadnu super..
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 16:09   #19
i ja u loncu
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 16:47   #20
Quote:
atlantis kaže:
i ja u loncu
A kak si vrećicu okrenula?
meddo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:27.