Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2008., 21:18   #81
rijetko mi se to dogodi, ali sjećam se jedne torte od kave koju sam radila za rođendan jednoj dragoj osobi. torta je bez brašna (idu samo orasi ili lješnjaci) i samo se prelije gore s ocaklinom kad se speče, ja sam je pametno išla prerezati da ju nafilam nekom finom kremom (ničim izazvana pogotovo ne receptom) i ne da je splasnula nego je bila takva da je na moje suze i urlanje moj tata rekao, miškica kaj se uzrujavaš pa bu se spekla na to sam samo procijedila već je pečenaaaaaaaaaaaaaa
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 22:37   #82
Kuha se buzara. Nema se maslinovog pa posudim od susjede. Zagrijem maslinovo i na njega umjesto 20 grama mrvica ubacim 20 deka mrvica. Dobivenu pogaču bacim u smeće.

Susedaaa, može još malo uljaaa?
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 22:41   #83
Kokice za mikrovalnu istresene iz paketića
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 12:07   #84
Rođendanska torta u koju idu skupi sastojci: margarin u kremi se nije htio izmiksati, ostale mrvice margarina u kremi, tučeno slatko vrhnje bilo tekuće(why), nisam mogla našarati tortu, biskvit bio presuh i mrvio se jer sam pametna umjesto kakaa stavila čokoladu u prahu, uglavnom torta mi je ispala gabor (sramota).
Većinom isprobavanje recepata iz časopisa

Kad god mi dolaze gosti, uvijek nešto zase..., a kad pravim samo za obitelj, za prste polizati...
nina g is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 12:26   #85
Quote:
nina g kaže: Pogledaj post
Većinom isprobavanje recepata iz časopisa
E, to.
Uvijek stave neku sliku koja nema veze sa receptom, pa se sav nabrijem, a recept toliko generaliziran da je ni osoba koja je izumila jelo ne bi mogla skuhati...
Ali pustio sam si mira, ne radim to više... samo rijetko, i samo ako mogu iz glave popuniti rupe u receptu.
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 12:48   #86
:Ovo je s početka mojeg kuhanja
moja majka je napravila sarmu i lijepo mi rekla da si ju podgrijem ja mladi curetak lijepo stavila ogromnu lončetinu na šparetupalila vatru i kad je počelo ključati ja sam uzela kuhaču i sve skupa izmješala ............ naravno da ne zagori
Ženo božja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 17:12   #87
terana na mlijeku
1 osnovne
umjesto mlijeka i tijesta koje je trebalo biti ispala je gusta kaša

granatir marš bez zrna soli
boletus satanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 18:42   #88
Quote:
lonicera kaže: Pogledaj post
ja sam kuhala pileći paprikaš, pa na kraju umjesto žličice slatke crvene paprike ubacila žličicu cimeta

Quote:
Lapulapu kaže: Pogledaj post
Kokice za mikrovalnu istresene iz paketića


I ja imam bisere; posebno sa kolačima. Davnih dana tata me "učio" raditi palačinke. Od smjese za 25 palačinki, mi ispekli 5! Moglo bi ih se nazvati kajgana!
Dobro, to je bio 5. razred osnovnjaka!

A sladoled od soka od cedevite da ne spominjem!

Naravno i kremšnite u vodenom obliku!
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:14   #89
Moji najveći promašaji su dizana tijesta pećena na vrućem ulju: krafne, fritule, zračni jastuci i sl. Nikad nije dovoljno toplo da bi se tijesto diglo, ali mi vrag ne da mira, pa to nedignuto idem peći... UŽAS!!!!!
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 09:18   #90
Nemoj to praviti ako je hladno u kuhinji, ili nemaš gdje podići tijesto....
nina g is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 09:52   #91
fakat ima smiješnih iskustava ja si volim zamišljati kak mi kuhanje ide jako dobro i tak ja išao radit juhu od poriluka. i to ne bilo kakvu nego iz časopisa. uz poriluk cimet i piva igraju glavnu ulogu.

kreće se sa zaprškom na koju se baci piva pa onda poriluk i na kraju cimet. na tu zapršku sasuo sam ni manje ni više nego tri velike bavarije i dok sam to radio znao sam da "neće biti dobro"(al piše u receptu) skuham poriluk u tom smrdljivom sranju i uvaljam žlicu dvije cimeta i još nekim čudom sve to presolim.

kakva je to katastrofa bila probajte zamislit. nisam pio pivu tjednima nakon

drugi je biser bila krem juha od brokule, gdje sam koristeći najkvalitetnije sastojke uspio napraviti uvjerljivo najbljutaviju vodicu ikad mislim da bi tanjur jaruna bila premija za tu juhu
__________________
ba-ba-ba-Barbara Ann
Rick Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 01:43   #92
Moje njoke - na početku karijere mlade domaćice i kuharice...Muž se i danas zeza kako su bile žilave ko traktorske gume...
Što je najgore - u to doba mužu i sebi sam za "svaki dan" uglavnom spremala pomfrite, jaja, hrenovke i tak...a na kulinarske specijalitete kao što su njoki (i još štošta...) obavezno se zvalo goste
Nakon nekoliko takvih ne baš uspješnih ugošćavanja(iako su ljudi bili pristojni i ljubazno hvalili moje umijeće) odlučila sam da nikad više goste ne tretiram kao pokusne kuniće...nego samo muža.
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 09:29   #93
Radila prvi put mignone, biskvit je bio tvrd kao kamen tako da smo sve morali baciti
Radila kolac po receptu od frendice(za kolac koji sam kod nje jela i bio je savrsen), uglavnom nisam skuhala kremu za puding nego samo smiksala, mozete zamisliti da jedete kolac i u kojem se nalazi sirovo brasno
Mrzim kad ljudi napisu recepte koristeci skracenice ili preskacu korake (kao ono to svaka kuharica zna), e pa JA neznam i zato uvije inzistiram na tome da se opise svaki korak detaljno ili zovem i davim ljude da mi objasne sve sta potencijalnomogu zeznuti
he he...
__________________
Moj blog
Little Miss Violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 10:01   #94
Naivac, iz nekog sam časopisa snimio recept punjene rajčice s tunjevinom iz konzerve, pa se to zapeče u pećnici. Na slici je izgledalo zamamno a u stvarnosti je cijeli stan smrdio po tuni i nije bilo jestivo, smežurano i odurno. Wc školjka je dobila svoj obrok...
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 17:17   #95
moje prvo kulnarsko iskustvo- išla raditi rižoto s piletinom. nisam ni podlijevala ni mješala posudu u kojoj se kuhalo ( i zapeklo) 3 mjeseca pokušavala očistiti
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 19:08   #96
danas sam napravio najneukusniji zapečeni karfiol na svijetu. nemam pojma zašto, radio sam ga kao i uvijek. jedino sam 2 jajca stavio umjesto 1 u vrhnje, al ne bi trebalo to imat neke veze. jednostavno se nekad dogodi.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 22:14   #97
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
moje prvo kulnarsko iskustvo- išla raditi rižoto s piletinom. nisam ni podlijevala ni mješala posudu u kojoj se kuhalo ( i zapeklo) 3 mjeseca pokušavala očistiti
ha,ti si barem imala nekaj u loncu,a ja sam prazan lonac ostavila na upaljenom ringu i otisla u dućan,kad sam se vratila više nije bio inox
frogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 22:11   #98
Kada sam prvi put kuhala varivo od kelja ,za manju narezanu glavicu trebala su mi dva lonca-poveća.Iskreno mislim da mi ni gladni u Africi nebi udjelili pozitivnu ocjenu.
Iako sam sa malo godina poćela kuhati,shvatila sam da više volim jesti nego kuhati.Moja je sreća što mi muž voli pojesti ukusno pripremljeno jelo,uzeo je kuhaću u svoje ruke.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 22:31   #99
piletina s medom

nasla recept na coolinarici ili tportalu, nabrusila se kako cu si napraviti super rucak (solo vikend, uzivancija )
prema receptu ide zlicica meda, meni se to cinilo premalo pa sam dodala koju (pre)vise
uglavnom, i prije nego sto sam zavrsila skuzila sam da je ogavno
ipak sam dovrsila, probala i skoro se izrigala + toliko je smrdilo da sam vrecu za smece isti tren nosila do kontejnera
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 23:50   #100
nedavno sam zeznula kolače. zaboravila sam u biskvit staviti orahe. to mi je najčešća greška. zaboravim ubaciti sastojak iako stoji preda mnom

samo nešto off topic...neki dan odlazim od mame i uz pune ruke stvari nosim i malu zdjelicu sa rižotom.stavila sam ju na krov auta dok potrpam druge stvari..i tako ja stojim na kraju ulice i pokušavam se uključiti u promet, kad neki gospodin koji je taman skrenuo u ulicu nešto gestikulira rukama prema meni. ljubazno otvorim prozor i mislim da će pitati za neku ulicu. kad on " gospodična, ručak vam je na krovu!"
sandy_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.