Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2010., 22:10   #41
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Zapisala i poboldala u notes! Hvala jasmine!
nema na čemu
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 22:17   #42
meni je odličan onaj iz DMa njihov za 9,90
__________________
najružnija istina je bolja od najljepše laži,sve što želiš to i traži,sve što misliš to i kaži
MarY999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 22:59   #43
Quote:
MarY999 kaže: Pogledaj post
meni je odličan onaj iz DMa njihov za 9,90
Koji???

Ja sam imala rozi i zuti....nisam bila zadovoljna
__________________
Kad srce kaže dijete, ne kaže Hrvatska
bebać is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 23:41   #44
Quote:
bebać kaže: Pogledaj post
Koji???

Ja sam imala rozi i zuti....nisam bila zadovoljna
naj su mi bijeli i plavi. al bijeli je
__________________
najružnija istina je bolja od najljepše laži,sve što želiš to i traži,sve što misliš to i kaži
MarY999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 14:56   #45
Iz DM bijeli - ali samo bijeli, ostali nisu dobri - to za ručnike i bijeli veš
Lenor tamnoplavi za šareno i crno
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 16:28   #46
moja mama koristi neki silan plavi ili lenor žuti ili onaj silan s bebom i mamom bijeli. prekrasni mirisi i nikada mi nije žao kad ih kupi. ima ih još dobrih. onaj lenor ljubičati i rozi. zaljubljena sam u njih
Amyicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 16:35   #47
Izgleda da jedino meni ovdje mama pere veš i ja nemam pojma koji omekšivač koristi ali znam da miriši cijela kuća

Možda pogledam koji koristi kad odem do kupaone, sad mi se ne ustaje
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 18:23   #48
pere i meni mama veš ali uvijek vidim koji je omekšivać kada sam u kupaoni
Amyicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 18:28   #49
Ja sam Lenor stalno koristila , dok nisu promijenili ambalažu a s tim i miris . Sad koristim već mjesecima Ornel žuti i jasmine i cotton , Lenor više ne kupujem., u Mulleru mi imaju skroz drugačiji miris i čisto me frka kupovati
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 21:05   #50
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Ja sam Lenor stalno koristila , dok nisu promijenili ambalažu a s tim i miris . Sad koristim već mjesecima Ornel žuti i jasmine i cotton , Lenor više ne kupujem., u Mulleru mi imaju skroz drugačiji miris i čisto me frka kupovati
draga slobodno uzmi lenor u mulleru,to su isti mirisi kao i stari lenor al još kvalitetniji tšo se tiče postojanosti mirisa na odjeći. jesu skuplji al i manje ih se stavlja.
al ovaj orlen žuti,milano je isti miris kao i stari žuti lenor tako da ti je to to i još samo ti fali plavi lenor iz mullera
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 21:10   #51
Hvala na savijetu

inače u Garden Mallu kod mene u Mulleru nema Ornel omekšivaća, Lenor imaju ovaj njihov. Kad ti kažeš, onda ču probati
i da, ovaj žuti novi Ornel Milano je isti standardni žuti Lenor
i falim te Bože pa nisam kupila te kuglice kao omekšivać...dobro si rekla da niš ne valja
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 22:18   #52
da meni te granule nisu dobre,ostave mi one mirisa al stvarno malo al mi roba ostane kruta kao da nisam ni stavila omekšivać i to sam ih stavljala i u bubanja pa drugi put gore u dozer sa praškom i uvijek ista priča.
s druge strane vidiš mirelli su dobre
e sad opet preskupe su s obzirom da ih ima jako malo.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 22:48   #53
Jasmina ja sam stavila po uputi na boci tih kuglica i meni su super za finiji veš i košulje za koje ne želim da su skroz mekane,ali želim da dugo mirišu. Nisama isprobavala ih sa bijelim vešom i šarenim vešom.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 23:40   #54
Quote:
Bluegirl kaže: Pogledaj post
Jeste primjetile kakve razlike ako ste kupile omekšivaće vani ili u Mulleru?
Ja Lenor kupujem samo u Mulleru, CC1. Čula sam da su njemački i ovi za naše tržište totalno različite stvari. Plavi, zeleni, bijeli i onaj žuti, ne znam koji mi bolje miriši. Sad imam Silan, Ruby, i nije mi tak dobar ko Lenor. Od Ornela mi se znao usmrdit veš, po nečem ustajalom, užas.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 23:45   #55
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Jasmina ja sam stavila po uputi na boci tih kuglica i meni su super za finiji veš i košulje za koje ne želim da su skroz mekane,ali želim da dugo mirišu. Nisama isprobavala ih sa bijelim vešom i šarenim vešom.
e za košulje ih i mogu zamisliti kao dobru opciju samo nisam isprobala al za bijeli veš,ručnike su koma.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 00:15   #56
Meni ni jedan omekšivač ne miriše dugotrajni

A na Lenor sam alergična - njega niti u ludilu ne smijem...

Na D-forumu sam pročitala da se umjesto omekšivača može staviti i jabučni ocat pomiješan sa nekim parfemskim ili eteričnim uljem.

Ni to mi nije dalo dugotrajnije rezultate al je bar prirodno - jedino što od octa roba i nije baš omekšana...

Zato sam probala kombinaciju: malo Froscha, malo octa i malo parfemskog ulja. Meko je i miriše, sad ćemo vidjeti koliko dugo
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 22:50   #57
Lenor Spring
__________________
It's always sunny in Zagreb
Betty D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 11:25   #58
Ja već dugo koristim samo Chicco bijeli omekšivač - ručnici su fino mekani, ima vrlo blag ali jako dugotrajan miris i za osjetljivu je kožu jer je za bebe
Negativna stavka je samo cijena koja se ovisno o dućanu kreće od 25 - 30 kuna za litru
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 14:39   #59
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Ja sam Lenor stalno koristila , dok nisu promijenili ambalažu a s tim i miris . Sad koristim već mjesecima Ornel žuti i jasmine i cotton , Lenor više ne kupujem., u Mulleru mi imaju skroz drugačiji miris i čisto me frka kupovati
miris se promijenio prije godinu i nesto, i u mulleru je isti, ja kupila, smrdi mi ko kuga, kad nadem u ormaru nesto od prosle godine oprano time, zeludac mi se digne. uzas. ja sam u svom konzumu nasla jos pakiranja starog par komada, kupila sam 2 od 2 litre, ovih dana cu pogledat jel ima jos. ovi novi mi SVI ISTO smrde.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 02:11   #60
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
nema na čemu
Kupila!! Predivan! Hvala još jednom na preporuci! Dugo mi ovako nešto divno nije mirisalo, oprala sam samo dvije majčice i spremila ih u ormar kada su se osušile, i kada sam ga prvi put otvorila toliko me "udario" prekrasan miris, ostala sam u šoku, od sada pa na dalje kupujem samo njega!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:56.