Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2010., 18:29   #41
Povrat sredstava

Da li su nekom vraćeni novci?
Kako doći do njih osim sudskim putem?
Prošlo je 17 dana!!!
Pozz!
gigikekeluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 12:21   #42
nisam sve čitala. samo da kažem: naručila sam mail-om od udzbenik.hr negdje oko 18. 08., platila 25.08. i knjige su stigle na vrijeme, početkom rujna. sve je prošlo glatko.

a o čekanju u knjižarama......
St Vanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 10:08   #43
14.09. naručeno, poslao mejl prije 2 dana, nitko ništa ne javlja, veoma
profesionalno, probat ću ih zvat danas, mali plače da nema knjige...
_DoDo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 10:35   #44
ti si dobro prošla. tvoj samo plače. mojoj je uliteljica rekla da će mamu prijavit na centar za socijalnu skrb, jer nema knjige
ne da sam poludila nego još ni danas, nakon 4 dana nisam otišla u školu jer se bojim svoje reakcije. ugl. knjige sam kupila na drugom mjestu, a sad šta će bit s ovima, pojma nemam
a o ponašanju učiteljice koja je jako dobro bila upučena u problem- mogu izvjestit jedino kad se obračunamo
__________________
svi na broju...03.05.Michelin
happymom5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 13:39   #45
to sve treba prijaviti, jer će i sljedeće godine nuditi usluge

ne mogu vjerovati
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 09:03   #46
Thumbs up

Naručila sam za tri razreda iza 15.08.veći dio knjiga je stigao taman prije početka škole a ostatak za tjedan dana.Platili smo kreditnom karticom.
karvla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 22:25   #47
Quote:
ančica2 kaže: Pogledaj post
to sve treba prijaviti, jer će i sljedeće godine nuditi usluge

ne mogu vjerovati
Prošlo je tek mjesec dana, a mojih 200 kn niotkuda. Kome prijaviti i kako - upravi vodovoda
gigikekeluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 22:31   #48
Quote:
gigikekeluk kaže: Pogledaj post
Prošlo je tek mjesec dana, a mojih 200 kn niotkuda. Kome prijaviti i kako - upravi vodovoda
ajme, još ništa?

treba biti uporan, zvati 24 sata, na sva zvona, Udrugu potrošača, jer nije više stvar kuna nego principa
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 00:00   #49
Knjige došle... prvo 7komada a onda još jedna koja se čekala posebno,
sve u svemu stiglo je al da je prijeđen rok od 10 dana je i to dosta +
neodgovaranje na mejl.

Tek kad sam ih nazvao odgovoreno mi je šta i kako.
Preporuka? Definitivno ne.
_DoDo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 11:50   #50
ja sam u dva navrata naručivala, prvo za svoju djecu pa za prijateljicu. Naše su knjige stigle dan nakon što su počeli s isporukama,ali ove prijateljičine danima nisu. A uz to, nitko se nije javljao na telefon(čak se javljao onaj automat koji kaže:birali ste broj koji nije ukopčan...) niti odgovarao na mail
već sam izgubila svaku nadu, a tim je gore bilo što je prijateljica na moj nagovor uplatila kod njih. Već sam mislila da ću joj morati kupiti druge knjige, kad eto knjigica, u petak prije početka školske godine.
A nekoliko dana nakon toga stigao je i mail isprike za nejavljanje na telefon/mail zbog hrpe posla koji su imali razvrstavajući i šaljući knjige.
Čini mi se da su, uz puno dobre volje, zakazali u organizaciji.
Godinu prije,valjda,nije bila takva navala pa nisu očekivali ovoliko narudžbi.
Nadam se da će dogodine bolje organizirati cijelu stvar i mislim da ćemo, unatoč svemu, opet naručiti preko njih.
Dva kompleta knjiga po cijenama kao i kod izdavača uz plaćanje jedne poštarine. A o redovima po knjižarama da ne govorim!
2xmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 08:46   #51
Ja sam platila karticom jednokratno 01.08.2011. i do sada ni mu ni bu. Poslala sam im i mail - opet ništa. Ovo je zadnji puta da preko njih naručujem knjige... I svima ću reći kako su neposlovni - drsko i bezobrazno. Preko njih sam naručila zato jer sam mislila da će knjige prije stići, pa će dijete stići prolistati knjige prije škole, a sada ispada da će u školu doći bez knjiga. Krajnje neprofesionalno.
anica1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 17:30   #52
ja sam uplatila još početkom 7.mjeseca i još knjige nismo dobili , kad ćemo ne znamo!! poslala sam im mail. jel tko dobio na vrijeme knjige od njih ove godine?
mirelkok is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 20:16   #53
ja se moram pohvaliti. Uzela sma knjige u subotu kasno navecer preko e kupi i sve mi doslo u srijedu ujutro u 8 sati. E pa svaka im cast
dancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 21:55   #54
ja sam ove godine naručila knjige preko e-kupi, iako sam bila skeptična jer su novi, međutim sve je bilo ko po špagi
navela sam datum da želim do 25.7 imati knjige i knjige su stigle tada, svaka preporuka

preko udžbenik.hr sam naručila likovne mape i atlas , toga nije kod e-kupi bilo, i došlo je sve na vrijeme, oko 20.8.
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 23:18   #55
ja sam naručila 12.07. i uplatila akontaciju, 8.08. uplatila ostatak, knjige jučer stigle
heja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 16:45   #56
Quote:
mirelkok kaže: Pogledaj post
ja sam uplatila još početkom 7.mjeseca i još knjige nismo dobili , kad ćemo ne znamo!! poslala sam im mail. jel tko dobio na vrijeme knjige od njih ove godine?
eto jučer pisala da mi još nisu stigle, a danas dobila mail da su poslane cityexom i evo upravo stigle!! znači sve 5!!
mirelkok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 08:57   #57
Udžbenik.hr je neozbiljna firma s kojom imam loše iskustvo.Nebi ih preporučila nikome , jer se nemate kome obratiti u slučaju bilo kakve pogreške.Na telefon se nitko ne javlja danima ,a kad se napokon netko javi nisu spremni izaći u susret.Ne preporučam!
coco2309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 08:30   #58
kupovina knjiga preko udžbenika.hr

Kronologija događaja:
5.7. naručene knjige
8.7. plaćen cijeli iznos cca 2000 kn
8.8. javljaju na mail da je narudžba proslijeđena dobavljaču
Do danas ništa. Je li to normalno? Čini mi se da što kasnije pošalješ narudžbu prije ćeš dobiti knjige. Jesam li u pravu?
martix is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 13:22   #59
je. ja sam platila 16.6., morala sam napravit frku i sad su mi napokon spakirane, valjda će kroz koji dan biti i poslane. ali sam zvala i poslala par ljutih mailova, inače bi mi još bile na čekanju pretpoastavljam.

dogodine definitivno ne naručujem preko njih.
Garf is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 09:01   #60
Jučer (petak 15 sati) stigle na kućnu adresu. Hvala bogu, sve su na broju, samo nedostaje par omota ali nije bitno. Sve je prošlo OK iako sam knjige očekivala malo ranije obzirom da su naručene početkom 7. mjeseca.
martix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:29.