Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2017., 16:26   #9821
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
https://joesaward.wordpress.com/2017...shock-for-dtm/

Opa miško, Jordan je pogodio da se Mercedes povlači, ali pogodil je potpuno krivu seriju
Mercedes ulazi u Formulu E, ali i odlazi iz DTM-a !
Ovo mi zvuči kao početak kraja DTM-a...
Kraj Dtm-a je nastupio onaj dan kad se povukla Alfa
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 25.07.2017., 19:01   #9822
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Kraj Dtm-a je nastupio onaj dan kad se povukla Alfa
To nije taj DTM

Ono je bio Deutsche Tourenwagen Meisterschaft koji je propao krajem 90tih

A ovo je Deutsche Tourenwagen Masters koji je nastao početkom 00tih

Dvije potpuno različite serije.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Old 25.07.2017., 19:05   #9823
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ono kaj se desilo Julesu nebi spasio nikakav halo, ni shield, ni potpuno zatvoreni kokpit ni bog isus...
Za ono je kriv onaj idiot Charlie i niko više, a ne zaštita samog bolida...
Ako kod ikoga vrijedi izreka "sam pao, sam se ubio" onda je to kod Julesa.

Jel bila žuta zastavica? Bila je.

Jel Jules usporio? Je. Ali nedovoljno.

Ako pada kiša, ako po stazi bauljaju bageri. Onda ne usporiš onoliko koliko treba da se zadovolji pravilo žute zastave. Već onoliko koliko je potrebno da se ne ubiješ.

Julesova desna noga je držala gas. Ne Charlijeva.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Old 26.07.2017., 23:18   #9824
Za sve koji mozda sanjaju o Rosbergovom povratku u F1, upravo procitao na teletekstu njemackog RTL-a da ce Rosberg nagodinu ici na brzi studij na Stanford Business School u Kaliforniji.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Old 27.07.2017., 12:01   #9825
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Za sve koji mozda sanjaju o Rosbergovom povratku u F1, upravo procitao na teletekstu njemackog RTL-a da ce Rosberg nagodinu ici na brzi studij na Stanford Business School u Kaliforniji.
Znači mogli bi ga za par godina vidjeti kao jednog od F1 team principal.
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Old 27.07.2017., 13:51   #9826
Quote:
BigSaint kaže: Pogledaj post
Znači mogli bi ga za par godina vidjeti kao jednog od F1 team principal.
Možda se sprema za Formulu E. Mercedes tamo ulazi u sezoni 2019/20.
__________________
"Podjednako dalek od svake banalnosti i od svake ekscentričnosti."
vetma is offline  
Old 27.07.2017., 18:10   #9827
Sauber i Honda ipak poništili ugovor o suradnji 2018.

Odlazi li Honda iz F1?
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Old 27.07.2017., 18:13   #9828
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post

Odlazi li Honda iz F1?
Pa rekli su da nastavljaju sa McLarenom.
dmw is offline  
Old 27.07.2017., 18:17   #9829
http://www.poleposition.com.hr/2017/...-ili-mercedes/

Quote:
Verstappen ne otpisuje transfer u Ferrari ili Mercedes

Max Verstappen ne otpisuje mogućnost ranijeg transfera u jeku loših performansi i pouzdanosti Red Bullovog paketa ove sezone.

Na upit o špekulacijama koje ga povezuju s Ferrarijem i Mercedesom, 19-godišnji Vertappen je odgovorio: “Znam da Ferrari ima sjajnu priču u Formuli 1, a ista je stvar i s Mercedesom. Iskreno govoreći, ja želim sjediti u najboljem bolidu, a boja mi nije bitna”.

Bez obzira na želje, dao je do znanja da je treutno još vjeran Red Bullu. “Vjerujem u snagu Red Bulla. Na dobrom smo putu, a šasija i motor se konstantno poboljšavaju”.

Verstappen je cijenjen ne samo zbog brzine već i srčane borbenosti. Ne zazire od agresivne borbe kotač uz kotač niti kasnih kočenja, zbog čega je bio na meti kritika ostalih vozača, poput Sebastiana Vettela i Kimija Raikkonena.

“Mogu mi reći što god žele. Nek me slobodno zovu Mad Max ili kako god hoće. Mislim da se na stazi treba biti šupak. Uzimam za primjer Michaela Schumachera jer na kraju dana, vozač treba znati kako pobijeđivati i osvajati titule, a ne kako biti dobar dečko”.

Što se tiče Vettela, Verstappen kaže da ne očekuje božićnu čestitku niti pozivnicu na rođendan od njega.

“Daniel (Ricciardo) je veći izazov za mene”, kaže Max. “Skupa su vozili isti auto 2014. godine, a tada se Daniel pokazao boljim”, zaključio je Max.
Al mu je spustio
dmw is offline  
Old 27.07.2017., 18:21   #9830
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Sauber i Honda ipak poništili ugovor o suradnji 2018.

Odlazi li Honda iz F1?
Rekao bih da je šansa za odlazak 50-50. U prijevodu ili s McLarenom ili bez. Nikome se drugom ne isplati uzimati Hondu, osim možda Williamsu kojeg bi pare iz Honde mogle preporoditi, a tada bi imali potencijal za ponovni povratak na vrh. Naravno, bez da McLaren pogoni Honda.
__________________
ne pomaži iracionalnom sebi, pomaži samom sebi
istina je samo svjetlost: bijela, čista, topla, nježna, poput vanilije, te predivne orhideje
Kimi7 is offline  
Old 27.07.2017., 18:24   #9831
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Iskreno volio bih vidjeti Maxa u Ferrariju. Iako dok je Vettel tu, to neće nikako ići.
__________________
ne pomaži iracionalnom sebi, pomaži samom sebi
istina je samo svjetlost: bijela, čista, topla, nježna, poput vanilije, te predivne orhideje
Kimi7 is offline  
Old 27.07.2017., 18:38   #9832
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Odlazi li Honda iz F1?

Mene isto ne bi iznenadilo da se povuku...
S obzirom na ove probleme očito im je čitav koncept motora promašen. Još će se voziti samo 3 sezone s ovakvim motorima, pitanje je financijski koliko su oni još spremni baciti para u to.
S obzirom da su to Japanci i da gledaju proračunato na svaki jen, odlazak opće ne bio iznenađenje.
gaff_ is offline  
Old 27.07.2017., 18:38   #9833
Quote:
Kimi7 kaže: Pogledaj post
Iskreno volio bih vidjeti Maxa u Ferrariju. Iako dok je Vettel tu, to neće nikako ići.
Fetel jos ne produzuje ugovor sa Ferarijem prema nekim glasinama iz razloga jer on hoce na 1 godinu (pa da 2019 predje u Mercedes) a Ferari insistira na 3 godine.
dmw is offline  
Old 27.07.2017., 19:30   #9834
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Fetel jos ne produzuje ugovor sa Ferarijem prema nekim glasinama iz razloga jer on hoce na 1 godinu (pa da 2019 predje u Mercedes) a Ferari insistira na 3 godine.
Zanimljivo. Iako mi Seb ne izgleda kao da želi napustiti Ferrari. Njemu je cilj ne jedan nego više naslova po uzoru na Šumija.
Koliko njega uopće želi Mercedes, to je isto pitanje. A tu je još važnija stavka Hamilton, jer o njemu sve ovisi. Vettel tamo može jedino ako se Ham umirovi po mom mišljenju. Jer u Ferrari sigurno neće ići. A druge dovoljno jake momčadi neće biti.
__________________
ne pomaži iracionalnom sebi, pomaži samom sebi
istina je samo svjetlost: bijela, čista, topla, nježna, poput vanilije, te predivne orhideje
Kimi7 is offline  
Old 27.07.2017., 20:38   #9835
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Sauber i Honda ipak poništili ugovor o suradnji 2018.

Odlazi li Honda iz F1?
Prije bi to moglo imat veze sa Ferrariem...
Pazi sad Haas je nedavno izjavio da nema namjeru mijenjat vozače i Ferrari zbog toga ima žestoki problem, a pitanje je koliko oni zbilja mogu Haasu naređivat išta po pitanju vozača...
No ako ne mogu i ako Sauber pređe na Hondu ili bilo koga drugog škola mladih vozača im ode totalno u kurac, jer nemaju kam sa vozačima i samim tim nemaju ni smisla...
U Ferrari sigurno neće vodit klince totalno napamet, a nemaju ih ni kam smjestit...

Dakle daleko najprije će bit da je Ferrari ponudio bolje uvjete od Honde i to debelo bolje uvjete sa aktualnim motorima, a ne lanjskima i to vjerojatno za badava pod uvjetom da imaju barem jedno zagarantirano vozačko mjesto, ako ne i oba...
Nebi me ni najmanje začudilo da Sauber iduće godine vozi mali Giovanazzi, a možda i Leclerc
The Best F1 Driver is offline  
Old 27.07.2017., 20:45   #9836
Quote:
Kimi7 kaže: Pogledaj post
Zanimljivo. Iako mi Seb ne izgleda kao da želi napustiti Ferrari. Njemu je cilj ne jedan nego više naslova po uzoru na Šumija.
Koliko njega uopće želi Mercedes, to je isto pitanje. A tu je još važnija stavka Hamilton, jer o njemu sve ovisi. Vettel tamo može jedino ako se Ham umirovi po mom mišljenju. Jer u Ferrari sigurno neće ići. A druge dovoljno jake momčadi neće biti.
Ma to o ugovoru su standardna silly season laprdanja...
Mislim moguće da Vettel ne želi potpisat dugoročni ugovor, no prije da se radi o tome da si želi ostavit otvorene opcije zbog promjene pravila o motorima nego zbog Mečke...
Osim toga vrlo vjerojatno uz to i čeka da prvo potpišu Kimia, pa će tek onda potpisat i on...
Prije bi rekel da je uvijet još godinu dana ugovora za Kimia, nego kaj je bitno koliko bu trajal Vettelov ugovor.
The Best F1 Driver is offline  
Old 27.07.2017., 20:51   #9837
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ma to o ugovoru su standardna silly season laprdanja...
Mislim moguće da Vettel ne želi potpisat dugoročni ugovor, no prije da se radi o tome da si želi ostavit otvorene opcije zbog promjene pravila o motorima nego zbog Mečke...
Osim toga vrlo vjerojatno uz to i čeka da prvo potpišu Kimia, pa će tek onda potpisat i on...
Prije bi rekel da je uvijet još godinu dana ugovora za Kimia, nego kaj je bitno koliko bu trajal Vettelov ugovor.
Da. Zanimljivo bi bilo znati koliko je tu Kimi bitan. Ne vjerujem da je toliko presudan za Vettelov ugovor. Ali da Sebu odgovara, to zasigurno
__________________
ne pomaži iracionalnom sebi, pomaži samom sebi
istina je samo svjetlost: bijela, čista, topla, nježna, poput vanilije, te predivne orhideje
Kimi7 is offline  
Old 27.07.2017., 20:59   #9838
Pa ne velim da je presudan, no Vettel bi mogel bit presudan za Kimiev...
Ono u stilu "Dečki kam vam se žuri, ajd vi prvo riješite ugovor drugog vozača pa se onda javite da riješimo i moj ugovor..."
i naravno da će onda Ferrari potpisat Kimia samo da udobrovolje Vettela
The Best F1 Driver is offline  
Old 28.07.2017., 11:53   #9839
Citam na Crash.net Hamiltonovu izjavu da bi volio voziti za Williams, wtf koji je njemu k.., nije moguce da se povezuje sa Williamsom
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 28.07.2017., 12:47   #9840
Go Sauber!
http://www.autosport.com/news/report...stead-of-honda

Sad sam se napokon malo utješio od protjerivnja šarmantne Monishe. Ostanak na Ferrariju sam po sebi i nije nešto, no od iduće godine prelaze na aktualnu specifikaciju motora, a to već je tračak nade za odljepljivanje od dna.
Life on Mars is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:37.