Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2011., 20:10   #21
crnkinja definitivno, jer zamisli da imaš kosookog sina sa malom pišom i sve mu se cure smiju, a s druge strane tamniji sin sa kurčinom od pola metra bio bi prava faca i onda bi mogao reć: "Isti ćale"haha
__________________
Bender: *snore* "Kill all humans...Kill all humans...Must kill all hu..." - Fry: "Bender, wake up!" -Bender: "I was having the most wonderful dream! I think you were in it."
bbaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 20:20   #22
Da biram, izabrao bih kosooku.
No to što ste možda vidjeli o Kineskinjama… pa, recimo da tome više nije tako. Jedinice, roditeljske princezice, i u opakoj manjini zahvaljujući generacijama roditelja koje su željele sinove – mlade su Kineskinje nerijetko prave rospije. Jer si to mogu priuštiti. Frend mi je spominjao Kineskinju kojoj dečko nosi sve živo dok ona kupuje, a onda ona zaključi da je umorna, pa nosi i nju.
U Pekingu su, kažu, najgore.

Al jebeš mi sve, kad su lijepe, lijepe su.

A što se pak tiče bitnog dijela ove teme – kako bih se nosio s okolinom u ovoj vukojebini: jednako kao i dosad. Kome ne paše moj izbor, može svoje prigovore zapisati na velik komad papira, pažljivo ga zarolati, staviti u tuljac u kakav se obično pakiraju diplome te si ga zabiti u guzicu dokle ide.
Što se tiče eventualnih napada – pa, Luka Ritz je bio bijelac. Kao i većina drugih žrtava u Hrvatskoj.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 23:16   #23
Meni je frend pričao kako je ulovio poskoka od 400 kila. I to na bunaru, dok je kosu prao.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 09:34   #24
Ništa ljepše no izdati svoju rasu pod parolom "nisam rasist". Pa tih bijelaca ionako puno ima u rvackoj. Opće nismo u euro multi-kulti tripu. Dobro bi mi pasala jedna japančica, navodno su poslušne, uske i vrište dok ih prcaš.
kuzmich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 09:47   #25
sta je ovo ovdje..svi jebaci pojebali japan,, kinu i pola afrike. paprike dole juznije
ko onda steka ove nase đevojke
za severinu vec znamo...ko je nije pito nije mu ni dala
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 10:48   #26
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
ovisi u kojem mjestu zivis, ako ga dovedes u Rijeku ili Zagreb manja je vjerojatnost pojave zaostalog, diskriminirajuceg i debilnog ponasanja prema tom djetetu i toj zeni, nego u nekim malim zaostalim mjestima (kojih ne manjka u ovoj nasoj maloj zemljici)
Dobro si se zajebunila...promašila ceo stadion, pardon, celu ligu..Al, nek ti bude, nisam ja svađalica


Oko tih curetaka baš i nemam mišljenje a brijem da me niste ni pitali. Mišljenje.

Da me pitate oko izbora ne bi znala ni oću li kulen ili pršu
Ali od ribe mi je najdraža janjetina...


edit: a koju bi ti , eleme?
Za muma znam. howgh

On bi tamnu sa uskom , jelda
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 10:58   #27
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
za severinu vec znamo...ko je nije pito nije mu ni dala
Dakle, ima žena kriterije.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 12:39   #28
cm: stos ti navalila na mene ko bos u trnje
meni boja nije vazna... znas kad su pitali rej carlsa jel zali sto je slijep..on im reko..ne zalim sam nek nisam crnac...
sto se tice mene najbitnije je da mi leptircici u trbuscicu igraju zujanje pcela od one dvojice rimskog i korsakova


Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Dakle, ima žena kriterije.
pravo su joj dobri kriteriji..
seve daj pizde..uh sto me zbari u tri reci
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 16:35   #29
Kosooku za ženidbu ili karanje. Crnkinju jedino ako si radoznao za kresnut. Preporučujem Japan ali zbog radijacije skrećem na Tajland-Filipine. Otići i probrati sebi nešto od 250 mjeseci. Hrvatice zaobilaziti u širokom luku. To se sve povampirilo i umislilo.
mangata is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 19:14   #30
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Scenarij slijedeci: zivite u nekom manjem mjestu i onda eto desi se "oprosti za kung fu". I dodjete sa mladom koja je crnkinja ili zuta. Naravno selo ko selo. Jedva docekalo.
Vec znamo zasto rvatice vole crncuge ali ovdje raspravljamo o tom bil izabranica naseg srca mogla biti obojana.
Pricao mi nedavno tip kako je neka zenska dovela crnca u neko manje selo u Bosni. Zene polijevale vodu za njim i krstile se.
Ja mislim da se i nije bas nesto puno tog promjenilo. Evo ja konkretno mislim da obama nije odavno sisao sa grane.
Dakle ja bih to mogao kad bi ljubav bila u potpitanju ali bas velika.
Kad bih birao, radije bih crnkinju, ljepše su mi od Azijatkinja...
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 13:06   #31
Quote:
mangata kaže: Pogledaj post
Kosooku za ženidbu ili karanje. Crnkinju jedino ako si radoznao za kresnut. Preporučujem Japan ali zbog radijacije skrećem na Tajland-Filipine. Otići i probrati sebi nešto od 250 mjeseci. Hrvatice zaobilaziti u širokom luku. To se sve povampirilo i umislilo.


a šta kažete na Ekvador? meni su baš čile, zdrave, i lijepe. ono, škampi svako jutro, mango, ovo ono, južna amerika je zakon!
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 13:17   #32
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post


a šta kažete na Ekvador? meni su baš čile, zdrave, i lijepe. ono, škampi svako jutro, mango, ovo ono, južna amerika je zakon!
Držao bih se Japana i eventualno Južne Koreje. Tajland i Filipini možda, ukoliko se plašiš radijacije. Zašto kosooke? Poštuju muževe i dobre su u krevetu. Crnkinje se kul i nerijetko zgodnije ali brak kao ozbiljna institucija im je često stran pojam. Ove iz sirotinjskih zemalja su dvosjekli mač: koliko ti mogu bit zahvalne s jedne strane, toliko te mogu i zajebat za pola pare.
mangata is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 15:23   #33
jebote kad bi cknkinju doveo u hercegovinu doveli bi mi
egzorciste,nacionaliste rasiste a bogami i ovi ostali tzv.normalni bi mi bili za vratom
komotno bih mogao promijeniti lokaciju
a azijatkinje skoro isti scenarij
uglavnom ako me ne bi smatrali budalom onda u najmanju ruku provokatorom
ante zela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 15:52   #34
Quote:
mangata kaže: Pogledaj post
ve iz sirotinjskih zemalja su dvosjekli mač: koliko ti mogu bit zahvalne s jedne strane, toliko te mogu i zajebat za pola pare.
kolko se ja razumijem u ove berace pamuka, limunove i ove nase smizle sto gledaju sehrzadu ako gledas sa ekonomske strane totje sve isto..neces ni kod jedne dobro proc... sve oce karnisle sa firangama, cipele duginih boja koje kupuju zbog sela.. nije to dobro kakgod okrenes

antezela: eh nasmijao si me sa svojim komentarom..et ako imas kakvu muslimanku..prvo dovedi ovu zutu i crnu..onda ce im muslimanka doci ko rodjeni brat
na zapadu je popularno uvesti zensku na rok od 3g..tajland i tako.. i cim dobije papire ona naguli.. a ti opet u tajland..zenske sve mladje i mladje...a starom vuku mlado janje godi

mentalni: juznoamerickanke velis..ja pitao jednu jel je mogu fotografirati...a ona pocela skidat yaknu
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 16:06   #35
Ja bi rađe azijku, ljepše su
Harry_potter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 16:12   #36
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
juznoamerickanke velis..ja pitao jednu jel je mogu fotografirati...a ona pocela skidat yaknu
Znači ipak ostaje Japan kao solidan izbor za brak. Priznajem da se palim na crnkinje sa zabačenih otočja ali to nije razlog da me punica skuha u loncu kad je posjetim. Mada i ove naše piju krv i skidaju skalp, s druge strane...
mangata is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 17:54   #37
Quote:
mangata kaže: Pogledaj post
...ali to nije razlog da me punica skuha u loncu kad je posjetim. Mada i ove naše piju krv i skidaju skalp, s druge strane...
pa sta ja znam nisam pametan...ako ce te skuhati u loncu onda bar znaci da zna kuhati i da je kcerku odgojila ...ove danasnje punice nit znaju kuhat nit ista..osim peglati kartice i gledati diskaveri nejcr enimals (citaj opru)..i kao sto vidimo ni kcerke nisu puno od kolca mislim klade pale..a padaju svaka im cast..otidj na zk pa vidi tamo
nego jab ti savjetovao da sacekas malo sa japanom..nemoj da ti djeca broje na prste do sto
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 18:03   #38
Razmisli i o djeci, polukosooka djeca su niska, krzljava i ruzna.
Mulati i mulatkinje su lijepa djeca, cesto sportski orijentirana, i drustveno atraktivna (vole ih kao modele ili manekene).


Taís Araújo, made in Brasil


Muskarci se pale na tamnije, a pedofili na Azijatkinje

Zadnje uređivanje cabo love : 23.03.2011. at 18:12.
cabo love is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 18:31   #39
Meni su dobre i crnkinje i kosooke i bjelkinje
Hiperaktivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 19:26   #40
Quote:
ante zela kaže: Pogledaj post
jebote kad bi cknkinju doveo u hercegovinu doveli bi mi
egzorciste,nacionaliste rasiste a bogami i ovi ostali tzv.normalni bi mi bili za vratom
komotno bih mogao promijeniti lokaciju
a azijatkinje skoro isti scenarij
uglavnom ako me ne bi smatrali budalom onda u najmanju ruku provokatorom
Zaželio Hercegovac tri želje kod zlatne ribice: kuću kakvu nema nitko u Hercegovini, isto takvog Mercedesa i isto takvu ženu. Dođe kući a ono vila na 18 katova, u garaži zlatna mečka a na balkonu rospija sa viklerima: Pa gde si ti bre do sada????
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger