Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2015., 23:47   #61
sta vise reci osim da iman vec 25h played GG

p.s. pazite kada budete ulazili u Rederics Hold, igra zna crashati u tom podrucju
bacite oko na official forum, da vam ne propadne save bezveze

p.p.s. takodjer niti slucajno koristiti double click za dodavanje/promjenu opreme na liku!!
http://www.reddit.com/r/projectetern...equipment_bug/

Necto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 12:32   #62
Mislim da će prvi patch sljedeći tjedan biti ključan jer ovi razni sitniji bugovi svi zajedno su iritantni.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 13:57   #63
meni se vec 3 puta desilo da mi zvuk zablokira,pa moram izači iz igre i ponovno uci i onda opet normalno radi.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 14:17   #64
Jebena igra!!

Nikako da se naviknem da likovi rikavaju tako brzo...razmazile me igre di prvi kompanjon na kojig naletiš ostaje s tobom do kraja igre

SPOILER (ne znam kako obojati tekst da se ne vidi):




(Buried secrets) Čistio ono svetište u podrumu (prvo selo) i kolju me oni duhovi nemilo...nas tri na njih tri i obavezno moram kampirati nakon borbe da se svi oporave inače sljedeća grupa od tri će me satrat...možda sam to trebao kasnije rješavati dok malo "porastemo"?
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 15:52   #65
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Mislim da će prvi patch sljedeći tjedan biti ključan jer ovi razni sitniji bugovi svi zajedno su iritantni.
Jel sigurno da patch izlazi tad?
Zlotvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 16:10   #66
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
SPOILER (ne znam kako obojati tekst da se ne vidi):
HTML Code:
[COLOR="white"] TEKST 1 [/COLOR]
TEKST 1
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 16:24   #67
Quote:
Zlotvor kaže: Pogledaj post
Jel sigurno da patch izlazi tad?
Da.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 19:24   #68
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Jebena igra!!

Nikako da se naviknem da likovi rikavaju tako brzo...razmazile me igre di prvi kompanjon na kojig naletiš ostaje s tobom do kraja igre

SPOILER (ne znam kako obojati tekst da se ne vidi):




(Buried secrets) Čistio ono svetište u podrumu (prvo selo) i kolju me oni duhovi nemilo...nas tri na njih tri i obavezno moram kampirati nakon borbe da se svi oporave inače sljedeća grupa od tri će me satrat...možda sam to trebao kasnije rješavati dok malo "porastemo"?
Ja sam to išao s 5 likova lvl 3 riješiti na Hard. Nađeš Priesta jedna mapa južno od sela i napravio sam jednog svoga (Rogue). Monk je main lik.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 01:36   #69
Šta reći osim - Jebeno! Koji gušt je ova igra, pa to je čudo.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 12:27   #70
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Jebena igra!!

Nikako da se naviknem da likovi rikavaju tako brzo...razmazile me igre di prvi kompanjon na kojig naletiš ostaje s tobom do kraja igre

SPOILER (ne znam kako obojati tekst da se ne vidi):




(Buried secrets) Čistio ono svetište u podrumu (prvo selo) i kolju me oni duhovi nemilo...nas tri na njih tri i obavezno moram kampirati nakon borbe da se svi oporave inače sljedeća grupa od tri će me satrat...možda sam to trebao kasnije rješavati dok malo "porastemo"?
odes u gostionu i tamo si kupis adventurera koji ide s tobom.
tj. napravis si jos jednog svog lika koji ostaje do kraja igre.

lvl 1 kosta 250 golda, svaki slijedeci lvl je dodatnih 250 golda.



naso sam jedan iritantni bug, buduci da sam ljevak moram desnom rukom tiskat tab da mi osvjetli interaktivne iteme, kad si promjenim hotkey na neki drugi onda ta funkcija ne radi tako da se moram mucit sa tabom.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 13:01   #71
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
odes u gostionu i tamo si kupis adventurera koji ide s tobom.
tj. napravis si jos jednog svog lika koji ostaje do kraja igre.

lvl 1 kosta 250 golda, svaki slijedeci lvl je dodatnih 250 golda.
Ma rješio sam ja to, samo sam htio konstatirati da odlazak sa tri lvl 2 lika dole nije bio najpametniji potez kao što isto nije bio ni odlazak sa 5 lvl 4 lika u Endless Paths
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:09   #72
Meni ova igra nije neki gušt. No ja sam tek level 3. No mislim da ću tu igru zavoljeti, jer jedva čekam da se vratim igrici, no nešto me smeta, no ne znam što. Mislim da mi je kamera najveći minus.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:27   #73
Ja sam odlučio čekati patch.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:36   #74
E, da. Dok se jedno područje loadalo, igra mi se strašno usporila, pa sam morala otvoriti task manager i zatvoriti je nasilu. I nikako nisam mogla loadati jedno područje, jednu kućicu, no uspijela sam loadati tek kada sam očistila temp folder.

Tako da, čišćenje temp folder riješava probleme s loadanjem područja.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 22:16   #75
Jel zna tko kako uspješno backstabat sa rogueom? to mi je inače u svakoj igri sa rogueom najdraže al ovdje mi neuspjeva

i malo je glupo napravljeno da jedan lik nemože koristiti stealth nego cjela ekipa uđe u stealth mode..
jel planiraju možda to popraviti patchom?
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 00:29   #76
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Jel zna tko kako uspješno backstabat sa rogueom? to mi je inače u svakoj igri sa rogueom najdraže al ovdje mi neuspjeva

i malo je glupo napravljeno da jedan lik nemože koristiti stealth nego cjela ekipa uđe u stealth mode..
jel planiraju možda to popraviti patchom?
Uđeš u stealth i samo dođeš iza neprijatelja i pikneš ga. Prvi udarac je crit backstab. Backstab je ovdje passivan skill. Ali moraš pumpati stealth skill, jer ako je slab skuže te prije nego se uspiješ približiti.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 00:46   #77
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
Uđeš u stealth i samo dođeš iza neprijatelja i pikneš ga. Prvi udarac je crit backstab. Backstab je ovdje passivan skill. Ali moraš pumpati stealth skill, jer ako je slab skuže te prije nego se uspiješ približiti.
Dobro nisam daleko jer sam vec sto puta kretao ispočetka nakraju sam se odlučio za roguea,ajde vidjet cu onda kasnije kad mu bude stealth bolji...
jer trenutno me odma otkriju čim uđem u borbu.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 13:10   #78
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Dobro nisam daleko jer sam vec sto puta kretao ispočetka nakraju sam se odlučio za roguea,ajde vidjet cu onda kasnije kad mu bude stealth bolji...
jer trenutno me odma otkriju čim uđem u borbu.
Osim ovoga što je Discovery.v2 rekao na lvl 4 dobiješ Invisibility special skill koji možeš dvaput po restu koristiti koji ti daje da možeš napraviti i backstab i tokom fajta.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 16:05   #79
Čula sam da spellcasteri imaju užasno nisko ograničenje po restu. Koliko je lako proći igru sa spellcasterima i sa samo malo odmora (rest)?
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 16:13   #80
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Čula sam da spellcasteri imaju užasno nisko ograničenje po restu. Koliko je lako proći igru sa spellcasterima i sa samo malo odmora (rest)?
Igrati samo s spellcasterima će sigurno biti teže ali večina ima i razne per encounter abilities.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.