Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2012., 03:05   #21
Ajme, ne mogu vjerovati, Star Wars 7?!

Što nam još Hollywood sprema? Možda novi nastavak Godfathera.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 10:19   #22
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post

Kaj se ovih mlađih klinaca tiče koji ne znaju za OT njima ti novi filmovi neće bit ništa važniji od recimo Transformersa ... ljetni hit ali ništa više od toga ...kult je uništen:
Kako tocno mozes unistiti kult prva tri filma? Nikako. Dok prva tri svako toliko pogledam i guštam se, ovo kasnije sam totalno zaboravio.

Kako se Lucas nije iskazao sa zadnjom trilogijom kao režiser ovo zapravo moze biti dobar potez. Još uvijek sanjam da ce naknadna trilogija biti Dark Empire i da ce je rezirati Del Toro.
__________________
All You Zombies.

Zadnje uređivanje phiber : 31.10.2012. at 10:51.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 10:20   #23
Quote:
marapop kaže: Pogledaj post
Hm, ne znam kakav su ugovor sklopili , ali se nadam da će disney izdat ORIGINAL trilogiju u HD-u
Koliko znam, nece moci jer prava na orginal trilogiju jos ima Fox i sve ovisi o njima.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 10:36   #24
Nevjerojatno kako Disney sve kupuje. I to ne neke lijeve kompanije već superbrandove u industriji zabave. Pixar, Marvel, LucasFilm, prije toga Muppete i ostalo od Jima Hensona... A samo Marvel ima prava par tisuća likova!
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 10:37   #25
Svasta moze izac iz ovog.

Sve sto je Lucas napravio nakon originalne trilogije je samo dokaz da nije uvijek nuzno dobro kad jedan covjek ima potpunu kreativnu slobodu.

Sto se tice novih, ako se projekt da u ruke nekom sposobnom geeku (tipa Del Toro) to moze ispast sjajno. Ako se da recimo McG-u, onda se serem na njih
Gospa Sinjska is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 10:58   #26
mislim da bi Michael Bay bio najbolji izbor da napravi novu trilogiju
Nascimento is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 11:35   #27
http://www.washingtonpost.com/busine...76a_story.html

dogovor uključuje lucasove firme Industrial Light & Magic i Skywalker Sound, i prava na indiana jones fransizu. lucas dobiva 4.05 milijardi dolara, pola ce dobit u kešu a pola u novoizdanim disney dionicama. Lucas ce bit kreativni savjetnik na izradi filma (znači imat čemo koga krivit ) plus dopredsjenica lucasfilma če bit izvrsni producent.

moj ukupni komentar:

http://www.youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s
bigboom is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 11:56   #28
Quote:
mr.c4 kaže: Pogledaj post
Sad će Avengersi imat posla...
2015:

Avengers 2
Star Wars 7
Avatar 2
Justice League

Tko će zaraditi više?
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 12:05   #29
"That's no mouse, it's a space station.."

German is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 12:57   #30
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
2015...
Avatar pa Osvetnici, Ratovi zvijezda i JL na kraju. Mislim da je to realno. Konkurencija jest strašna, no SW ipak ima svoju publiku.

Iako bih inače bio nesiguran, dovoljno je pogledati OT da shvatiš kako novi filmovi jednostavno moraju uspjeti. Jer lošiji ne mogu biti.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 13:08   #31
.. sad kad se Lindelof prihavti scenarija ..
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 13:13   #32
Znači, Skywalkerovi potomci idu dalje.

Baš sam razmišljao kako bi bilo bolje da je Lucas umjesto prequela jednostavno nastavio sa pričom.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 13:14   #33
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
.. sad kad se Lindelof prihavti scenarija ..
Tko zna, možda će mu pomoći Orci i Kurtzman, a Abrams na kraju prihvati mjesto redatelja.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 13:22   #34
Quote:
Katatonični Dabar kaže: Pogledaj post
Bome, izgleda da je istina. Ne bi nikada pomislio da bi Lucas rasprodao sve, nekako mi se činilo da je lik u misiji stvaranja vlastitog imperija. Mora da ga je ova kriza jebeno opalila ako mu treba tolika lova odjednom.

A što se tiče novih štancanja starih serijala, mislim da tu Disney neće napraviti stvari lošije nego što je to stari gazda do sada radio.
Najbolja vijest je da Lucas će imati malo ili nimalo s tim filmom i daje mi nadu da će biti svakako bolje od ona tri smeća koje je napravio nakon legendarne triologije!
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 13:24   #35
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Tko zna, možda će mu pomoći Orci i Kurtzman, a Abrams na kraju prihvati mjesto redatelja.

you shut your mouth!
you shut your dirty mouth!!!



šalim se, ali Martoče čovječe, ne zazivaj vraga, zamisli da taj luzer to zbilja preuzme
Jedino bi Michael Bay bio gora opcija, ali ipak, obojica bi iblo bolji od Lucasa, točnije nešto manje grozni...
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 14:06   #36
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Jedino bi Michael Bay bio gora opcija, ali ipak, obojica bi iblo bolji od Lucasa, točnije nešto manje grozni...
A Emmerich?
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 14:08   #37
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Najbolja vijest je da Lucas će imati malo ili nimalo s tim filmom i daje mi nadu da će biti svakako bolje od ona tri smeća koje je napravio nakon legendarne triologije!
Upravo to. SW kao film treba osvjezenje. Clone Wars kao animirana serija je jaaako zabavna i ima gomiletine ideja. Bez upliva Lucasa. Disney ima novaca za ovako nesto (Lone ranger je oko 250$ milja skoro) - i sve ovisi o kvalitetnom reziseru.

Stripova nakon prve trilogije imas gomilu, materijala ima i vise nego dovoljno. Dark Empire je samo jedan primjer. New Jedi Order? Check.

Darth Krayt? Check. (Bio je aktivan za Clone warsa)

__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 15:23   #38
Quote:
Nascimento kaže: Pogledaj post
mislim da bi Michael Bay bio najbolji izbor da napravi novu trilogiju
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
.. sad kad se Lindelof prihavti scenarija ..
to to
__________________
we sing of only blood or love
karnivor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 15:45   #39
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Koliko znam, nece moci jer prava na orginal trilogiju jos ima Fox i sve ovisi o njima.
Zar ne postoje već HD verzije? Star Wars: Original Trilogy Blu-ray. Čemu opet?
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 15:46   #40
Ovo je odlična vijest! Veselim se zabavnim mega- spektaklima svake godine do dvije.
SW univerzum naprosto vapi za novim filmovima, boljim od onog smeća od prequela.

Ne zaboravimo da deal uključuje i Indiana Jones franšizu.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:11.