Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2012., 20:07   #21
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Osmanku, smetaju dvi side dlake. I svi se mahom čude. Ali ako vama ne smetaju, meni su smetale i Osmanku smetaju. Hvala lijepa na razumijevanju.
Hvala prijatelju, nije da mi toliko smeta, nego me najvise zanimalo dali i vi imate/ste dobili u moje godine prve sijede..
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 20:24   #22
Osmanko, fućkaš sijede, bitno da čuna stoji ko kamen.
Prvih par najteže padaju, ostalo već bude normalnije.
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 21:05   #23
ja imam jedno sigurno oko.. 13 sijedih vlasi -> to mi mudrost probija kroz tintaru
pošto si dečko, nije ti bitno. imaš sreće!!. ak si tražiš pametnu curu ona ti neće
gledat sijede, nego će ti ih još i fotkat ili pukat iz glave, ovisi što bi ti želio. eto.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 03:04   #24
jaa nejman po glavi side al po livon jajetu san nasa dvi jenu san izcupa i od bolami suze krenuse i posidija ispo desnog uveta saame straj i pogledat onu drugu sidu a blam mije kadmi mala pusi dam vidi sidu na jajetu rece e jes vec jalov ka ilovaca
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 08:21   #25
ja sam napola sijed od tridesete ali brijem glavu redovno pa se ne vidi, ružno je parim desetak godina stariji
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 11:44   #26
Od jednostavnog pitanja kaj sam postavio, dobio sam 90% odg kaj nema veze sa vezom, i to jos od cura, pa bolje nemojte onda komentirat.
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 13:33   #27
Quote:
Osmanko kaže: Pogledaj post
Od jednostavnog pitanja kaj sam postavio, dobio sam 90% odg kaj nema veze sa vezom, i to jos od cura, pa bolje nemojte onda komentirat.
To ti višak sperme odlazi u dlake, više jebi a manje pitaj.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 13:35   #28
Ja sam prve sijede počeo dobivati sa 17, i nikad se s time nisam opterećiovao- mislim da nebi ni ti trebao
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 13:41   #29
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Ja sam prve sijede počeo dobivati sa 17, i nikad se s time nisam opterećiovao- mislim da nebi ni ti trebao
Pa da, što se više opterećuješ, više sijediš. Osmanko, provjeri da nisi dobio još koju od kad si otvorio temu.
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 13:42   #30
Quote:
Osmanko kaže: Pogledaj post
Od jednostavnog pitanja kaj sam postavio, dobio sam 90% odg kaj nema veze sa vezom, i to jos od cura, pa bolje nemojte onda komentirat.
U mene počele izbijat ranije nego tebi al ja nikad nisam bio pizda pa me to nije zabrinjavalo.I nisam jebavo mk inteligenciju sa mojim sijedim dlakama.
Oće li ih bit više? Oće! Ali nevjerujem da će bit vidljivo prije 30-te.To ti ide malo po malo i skroz sporo.Par dlaka godišnje,barem meni.

Ako si gejpeder onda čupaj,farbaj,nosi kapu....ako nisi onda pamet u glavu,gumu na kurac i šta te briga.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 13:48   #31
Hahahahahhahahh,
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 11:03   #32
Quote:
Osmanko kaže: Pogledaj post
Od jednostavnog pitanja kaj sam postavio, dobio sam 90% odg kaj nema veze sa vezom, i to jos od cura, pa bolje nemojte onda komentirat.
Eto kakvi su muški. Napišeš mu ljubazni komentar i onda te još popljuje zbog toga.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 12:01   #33
Mali se našo bunit za sijede sa 22 god xD
ja sam ih imao sa 18
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 13:06   #34
To treba čupati.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 15:12   #35
Quote:
Fl@Tron kaže: Pogledaj post
Mali se našo bunit za sijede sa 22 god xD
ja sam ih imao sa 18
Hahahah, dobro barem mi je lakše sada, mislio sam da sam jedini koji ima par sijeda u 22. godini
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 16:57   #36
Quote:
Osmanko kaže: Pogledaj post
Znaci kao sto naslov glasi, imam 22god i imam crnu kosu ko ugljen Ali u ovih par mjeseci vidio sam pokoju sijedu na kosi odnosno tjemenu nije tesko skuzit posto kao sto sam vec rekao imam crnu kosu, dali je to normalno, posto star mi ima 45god i puna kosa mu je sjedih, znaci to ide po genetici? Bojim se samo da za kojih 2-3god nebudem imao kao on, ili je to jednostavno normalno imat pokoju sjedu u ranim 20ima. Inače imam 22god Pitanje glasi za vas, imate vi koju sijedu i sa koliko ste godina dobili prvu. Unaprijed zahvaljuem na odgovorima
Imam par sijedih, ali misim da to nije strasno za 33 godine, no, radni kolega je isto crn kao sto i ti pises, 26 mu je godina i skoro je cijeli sijed, ali zbog problema koje ima sa bivsom zenom i tako to.
__________________
...dao Bog da vam sin doveo zeta kuci zbog greske 503 i 504.
Sabrepulse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 17:32   #37
Je, to ti je genetski, a ne od briga i ostalih gluposti Meni su pocele sijede još u srednjoj školi, onda sam se u tvojim godinama počela bojiti(da mi muž ne prigovara kako se oženio sijedom ženom) i tako 18 godina, u 40-toj sam odustala od bojanja kose i sada sa 45 sam potpuno bijela. Dakle, imat ćeš ih sve više, a možeš ih prihvatiti, ili pobojiti
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 14:59   #38
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Osmanko, ništa se ti ne uzrujavaj, nama ženama je to baš privlačno kad muški imaju tamnu kosu prošaranu sjedinama.
totalno mi je antiprivlačno

Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
Je, to ti je genetski, a ne od briga i ostalih gluposti Meni su pocele sijede još u srednjoj školi, onda sam se u tvojim godinama počela bojiti(da mi muž ne prigovara kako se oženio sijedom ženom) i tako 18 godina, u 40-toj sam odustala od bojanja kose i sada sa 45 sam potpuno bijela. Dakle, imat ćeš ih sve više, a možeš ih prihvatiti, ili pobojiti
hm, meni su počele sa 18, računala sam da ću dosad biti potpuno sijeda, ali imam svega nekoliko sijedih, u tih deset godina ništa spektakularno nisam posijedila i ne farbam se i ne vide se
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 15:10   #39
ja imam prek 4 banke i sijede tu i tamo uglavnom oko zulufa.brada mi je posijedila ali brijem bradu brkove da ličim na pankrte pa se ne vidi.


jedanput me jedna žemska napala da se ziher farbam da nemrem sa prek 4 banke imat tak nesijedu kosu.
najdraži is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 17:24   #40
Moj dida ju umro sa 78 godina i crnom kosom, ako izuzmemo onih nekoliko bijelih vlasi iznad ušiju i na zatiljku, ali baka nam je ostavila gene za sijedu kosu. Dok ih je bilo manje i ja sam ih bojila, ali sada imam cijeli skalp bijeli i uopće nije loše, navikla sam se i nizašto ih ne bih obojila
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger