Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2015., 11:21   #701
Quote:
aerossi kaže: Pogledaj post
A ono, nije ovdje Zubac nista ni pokusao. Slavica je, kako sam vec rekao, bas onako bahato i samouvjereno usporio korak i pricekao Tatuma s namjerom da ga posrami. Mogao je napraviti faul ili pokusati ukrasti loptu. To bi bila pametna stvar, a ne pokusaj skidanja amercke atlete iznad obruca.
Opcenito je ovo problen kod nasih visokih igraca. Tomic redovito ne pokusava blokirati, nego pokusava iznuditi faul sto je nedopustivo za zadnjeg igraca i ujedno igraca koji je visi pola metra od svih na terenu.

Slazem se za Slavicu, odlicna blokada na Tatumi. Vratio mu je za onu iz prvog poluvremena.
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 11:28   #702
Ma ako ćemo u detalje secirati, presudio je šut - za tricu smo gađali mizernih 14%, 3 od 21, Ameri preko 40%. Od toga su bile dvije brzopleto ispaljene trice Zubca pri 71:67 na dvije minute prije kraja. U svim ostalim segmentima smo bili tu negdje s njima

Znam da je momcima gorak okus u ustima jer su uz sve probleme na turniru bili jako blizu a ispali prekratki za pol koša, ali ovo je svejedno fantastičan rezultat.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 11:57   #703
Onaj Onuaku il kak se već preziva mi izgleda ko Dwight Howard..da mu nije sin?
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 12:03   #704
Quote:
RAY777 kaže: Pogledaj post
Opcenito je ovo problen kod nasih visokih igraca. Tomic redovito ne pokusava blokirati, nego pokusava iznuditi faul sto je nedopustivo za zadnjeg igraca i ujedno igraca koji je visi pola metra od svih na terenu.

Slazem se za Slavicu, odlicna blokada na Tatumi. Vratio mu je za onu iz prvog poluvremena.
Tu ga je pustio jer je vec imao 2 osobne, a igrati 2 i pol cetvrtine sa 3 osobne vjerojatno ne bi mogao nista braniti i forsirali bi preko njega.

A ionako i da je isao blokirati tesko da bi ga uspio zaustaviti bez faula.

Saric recimo uvijek ide braniti takve situacije, i u 90% slucajeva zavrsi da se ruzno zakuca na njega.
Cratos is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 12:08   #705
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Onaj Onuaku il kak se već preziva mi izgleda ko Dwight Howard..da mu nije sin?
Ima starijeg buraza koji igra povremeno u NBA. Arinze
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 12:11   #706
Quote:
RAY777 kaže: Pogledaj post
Opcenito je ovo problen kod nasih visokih igraca. Tomic redovito ne pokusava blokirati, nego pokusava iznuditi faul sto je nedopustivo za zadnjeg igraca i ujedno igraca koji je visi pola metra od svih na terenu.

Slazem se za Slavicu, odlicna blokada na Tatumi. Vratio mu je za onu iz prvog poluvremena.
Dobro, to stoji. No bolje da su takvi, nego da su bezglavo agresivni pa skupe 5 osobnih u dvije cetvrtine.

Nije lako bit dobar bloker ili obrambeni visoki,bez obzira sto vecina misli kako je to stvar samo fizikalija.
aerossi is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 12:47   #707
slavica je izjavio da će nakon ovog turnira sjesti sa menadžerom i razmisliti šta će dalje...razmišlja o odlasku u klub koji će igrati euroligu ili koledž
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 13:06   #708
huh, njemu treba klub u kojem će igrat barem 25-30 minuta protiv jakih igrača (e sad imali to u ABA lizi nemam pojma), a u sadašnjim euroligaškim klubovima nema teorije da dobije toliko minuta, tako da vjerojatno možda mu je i najbolja opcija koledž (sad barem ima s čim takvo nešto tražiti)
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 13:26   #709
Zubac me iznenadio. Uključio sam se kasno i nisam vidio kako se Arapović pod košem nosio s Amerima, ali Zubac ih je fino slagao na leđa i bez respekta potrpao u par navrata rutinerski.

Nekako sam slab na te naše centre općenito i potajno vapim za nekim tko bi se mogao dominantnije nametnuti u igri leđima.

Za razliku od Tomića koji mi je iz godine u godinu centarsko razočaranje na prvenstvima.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 13:34   #710
Quote:
propali kockar kaže: Pogledaj post
slavica je izjavio da će nakon ovog turnira sjesti sa menadžerom i razmisliti šta će dalje...razmišlja o odlasku u klub koji će igrati euroligu ili koledž
Znaci ide u Cedu. Lijepo.

Realno, najbitnije mu je igrati bar 20 min po tekmi. U Ciboni bi to imal, a u nekom stranom Euroligasu tesko.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 13:35   #711
pa pogledaj broj skokova u regularnom dijelu faktični egal u broj skokova pa će ti biti jasno kakav je bio pod košem - mislim da je imao najviše skokova na tekmi - mislim da smo imali više napadačkih skokova, plus ako usporedimo prvu tekmu skresali amere na 2/3 skora iz prve tekme
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 14:02   #712
Bravo, bravo!
Od ovih igraca (i ove trojice koji nisu igrali) ocekujem barem 6-7 da ce za koju godinu vratiti hrvatsku kosarku gdje joj je mjesto nakon 20 i kusur godina.
obelix88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 16:37   #713
Bravo mladići, strašan rezultat... A tako je malo falilo i za zlato...
Franjo jr, po najavama, jebe mame, samo da je minutaže...

Slavica
To što je tak ispalo, a i sama hrabrost i odlučnost da pokuša to blokirat, kapa dolje mali
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 17:49   #714
Čestitke svim igračima, pogotovo Velikoj Četvorki! :klap:

Quote:
Chiro kaže: Pogledaj post
Kad odvrtimo film unazad desetak dana, ovo je čudo. Nazor je odradio psihološki strašan posao, umjesto padanja u letargiju radi onog sranja s Benderom i pustih ozljeda (osobito Žižićeve), nabrijao je momke do te mjere da su samo nesrećom izgubili zlato. Svaka čast.
I ovo, zaista sam nakon regularnog dijela pomislio: Ovo je čudo. U produžetku nažalost nije više bilo snage, zadnji atomi su otišli istekom 40-te minute
Nazor je majstor, kapa dolje!
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 10:48   #715
Quote:
propali kockar kaže: Pogledaj post
slavica je izjavio da će nakon ovog turnira sjesti sa menadžerom i razmisliti šta će dalje...razmišlja o odlasku u klub koji će igrati euroligu ili koledž
Ma u NBA, napravi jednu blokadu i odma ode u nebo
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 12:21   #716
Vidim da danas počinje i U20 Euro, naš sastav (sa službene stranice):



U skupini smo s domaćinima Talijanima, Francuskom, BIH i Belgijom.

4 skupine po 5, 3 idu dalje i tvore 2 nove skupine po 6, gdje prve 4 momčadi idu u četvrtfinale.

http://u20men.fibaeurope.com/en/
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 09:11   #717
Jučer poraz od domaćina 50:53
16 poena Gabrića, 11 Bošnjaka

Danas u 16:30 igramo kontra Francuza
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:44   #718
http://www.jutarnji.hr/ovog-klinca-c...ijom-/1378832/
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 17:05   #719
Fajspalm je za svaki tvoj post na ovom pdf-u.

Osim što si, očigledno, ljubomoran na sve mlade talente, usto i ne znaš čitat s razumijevanjem (ako si uopće pročitao članak).

Šta je momak triba izjavit?
Da se nada kako će za 3-4 godine igrat A-2 ligu negdi u Škrljevu i vikendom imat vrimena za roštiljanje s ekipom?

Naporan si, brate.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 18:47   #720
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Šta je momak triba izjavit?
Sjajan je Nik, takvih košarkaša sa stavom nam je falilo zadnjih 20 godina. Zadnjih dana čitam izjave Slavice, Arapovića, Zupca... Uz Šarića i Hezonju, Žižića, Bendera i Mazalina ako će se adekvatno razvijati - to je to
I ne bih u startu otpisao playeve - Filipovića i Kapustu, pokazali su da se jako dobro nose s pritiskom.
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.