Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2017., 08:42   #461
nema lezbi. sve prosle u Irsku ili Njemacku.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 00:19   #462
Quote:
sarcastic-aim kaže: Pogledaj post
bok
evo mene isto u ormaru. težak je takav život to sigurno. bilo bi lijepo jednog dana izaći na danje svjetlo no nisam još spremna na takav korak kao ni ti. mislim da će mene izvući iz ormara jedino veza

a sad što se tiče usmjeravanja, prvo odškrinuti vrata ormara i proviriti van. ako budeš imala sreće netko će primjetiti i širom otvoriti vrata


tema je opet zamrla. pa što radite vani na ovim paklenim vrućinama ?
alkoholiziramo se u ormaru
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 01:46   #463
ja sam glavni lik u filmu ˝Dečka˝
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 12:46   #464
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
ja sam glavni lik u filmu ˝Dečka˝
što je pisac htio reći ovom rečenicom
yo no entiendo
sarcastic-aim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 23:47   #465
Ja imam pitanje za parove: kad ste tražile stan, kako ste se predstavljale potencijalnim stanodavcima? Jeste otvorene rekle da ste u vezi ili ste rekle da ste cimerice, prijateljice, poslovne kolegice ili nešto drugo? Jeste li ikada morale objašnjavati zašto želite bračni krevet ili su vas čudno gledali kada ste tražile (ako ste tražile) mali stan sa samo jednim krevetom?

U biti me zanima sve vezano uz tu temu, pa se nadam da ćete se raspisati
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 01:48   #466
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Ja imam pitanje za parove: kad ste tražile stan, kako ste se predstavljale potencijalnim stanodavcima? Jeste otvorene rekle da ste u vezi ili ste rekle da ste cimerice, prijateljice, poslovne kolegice ili nešto drugo? Jeste li ikada morale objašnjavati zašto želite bračni krevet ili su vas čudno gledali kada ste tražile (ako ste tražile) mali stan sa samo jednim krevetom?

U biti me zanima sve vezano uz tu temu, pa se nadam da ćete se raspisati
To se stanodavca ne tiče i to mu ne treba naturati na nos... Zašto si stvarati probleme?
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 01:58   #467
i kak bi ti onda diskretno rijesila problem kreveta?
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 07:42   #468
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
To se stanodavca ne tiče i to mu ne treba naturati na nos... Zašto si stvarati probleme?


Naravno da ga se ne tiče, ali ako te pita ko si i šta si i kak ćete se rasporedit i kak ćete spavati ako postoji samo bračni krevet, a vas dve "kolegice s posla", možeš mu reći tebe se to ne tiče, međutim, sumnjam da ćeš onda dobiti taj stan situacija u Zagrebu sa stanovima zadnjih godina je takva da ak nađeš nešto ok izgledajuće, a da ne košta boga oca i da ne dijeliš grijanje sa stanodavcem koji regulira bojler uzimaš taj stan presretan jer te pitao samo di radiš i kolko dugo misliš ostati u stanu, a ne kad ćeš se udavat i kolko djece misliš imati. Naravno, ako te stanodavac na kraju izabere jer može birati

Zato sam pitala kako se drugi nose s tom situacijom, stvarno me zanima
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 11:57   #469
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Naravno da ga se ne tiče, ali ako te pita ko si i šta si i kak ćete se rasporedit i kak ćete spavati ako postoji samo bračni krevet, a vas dve "kolegice s posla", možeš mu reći tebe se to ne tiče, međutim, sumnjam da ćeš onda dobiti taj stan situacija u Zagrebu sa stanovima zadnjih godina je takva da ak nađeš nešto ok izgledajuće, a da ne košta boga oca i da ne dijeliš grijanje sa stanodavcem koji regulira bojler uzimaš taj stan presretan jer te pitao samo di radiš i kolko dugo misliš ostati u stanu, a ne kad ćeš se udavat i kolko djece misliš imati. Naravno, ako te stanodavac na kraju izabere jer može birati

Zato sam pitala kako se drugi nose s tom situacijom, stvarno me zanima
razumijem ja to...
lako je onda argumentirati da dvije cure dijele bračni krevet zbog ekonomske situacije i potražnje...
teže je u nekim situacijama miješanom paru dokazati da "smiju" da dijele bračni krevet ako ne dokažu da su bračni par...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 12:05   #470
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
To se stanodavca ne tiče i to mu ne treba naturati na nos... Zašto si stvarati probleme?
Od kud ti da se stanodavca ne tice tako nesto? Njegov stan, njegova pravila. Ne kazem da mu to uopce treba reci, al kao nesto tko je rentao stanove 10 godina, naslusao sam se gomile pitanja od stanodavaca, sasvim mi je bilo jasno zasto pitaju sve to.
__________________
All You Zombies.

Zadnje uređivanje phiber : 03.07.2017. at 12:16.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 16:18   #471
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Jeste li ikada morale objašnjavati zašto želite bračni krevet ili ...
..ili ono kad nas dvije na recepciji hotela tražimo sobu s francuskim ležajem
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Zato sam pitala kako se drugi nose s tom situacijom, stvarno me zanima
volim ne nositi situacije....
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 22:59   #472
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Od kud ti da se stanodavca ne tice tako nesto? Njegov stan, njegova pravila. Ne kazem da mu to uopce treba reci, al kao nesto tko je rentao stanove 10 godina, naslusao sam se gomile pitanja od stanodavaca, sasvim mi je bilo jasno zasto pitaju sve to.
Stanodavca se apsolutno ne tiče ono što se zbiva između 4 zida... Ako plaćam redovno, ne uništavam stan, nisam glasna i ne činim opasne stvari - to i ostaju moje stvari...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 23:05   #473
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Stanodavca se apsolutno ne tiče ono što se zbiva između 4 zida... Ako plaćam redovno, ne uništavam stan, nisam glasna i ne činim opasne stvari - to i ostaju moje stvari...
slazem se da bi tako trebalo biti
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 23:09   #474
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Stanodavca se apsolutno ne tiče ono što se zbiva između 4 zida... Ako plaćam redovno, ne uništavam stan, nisam glasna i ne činim opasne stvari - to i ostaju moje stvari...
Kuzim ja sto ti hoces reci, al šanse za tako nesto su nikakve. Mom bivsem stanodavcu je ekipa doslovce orgijanjem unistila stan. Nakon toga vise nikad nije isao na 'povjerenje.' I pitanja ce se uvijek cut, jebiga.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 23:12   #475
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Kuzim ja sto ti hoces reci, al šanse za tako nesto su nikakve. Mom bivsem stanodavcu je ekipa doslovce orgijanjem unistila stan. Nakon toga vise nikad nije isao na 'povjerenje.' I pitanja ce se uvijek cut, jebiga.
znam, znam, i ja bi samo neke čedne primala u stan
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 23:35   #476
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Ja imam pitanje za parove: kad ste tražile stan, kako ste se predstavljale potencijalnim stanodavcima? Jeste otvorene rekle da ste u vezi ili ste rekle da ste cimerice, prijateljice, poslovne kolegice ili nešto drugo?
Uhm... Ne znam zašto bi se ikog ticalo to. Meni je moj stanodavac jednak babi s placa ili random prolazniku, ne poznajem ga. Dođe nekad popraviti ako nešto treba, ali u osnovi ga vidim jednom godišnje.


Airport Hobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 12:24   #477
Ode ovo u zaborav, pa joj.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 14:18   #478
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Naravno da ga se ne tiče, ali ako te pita ko si i šta si i kak ćete se rasporedit i kak ćete spavati ako postoji samo bračni krevet, a vas dve "kolegice s posla", možeš mu reći tebe se to ne tiče, međutim, sumnjam da ćeš onda dobiti taj stan situacija u Zagrebu sa stanovima zadnjih godina je takva da ak nađeš nešto ok izgledajuće, a da ne košta boga oca i da ne dijeliš grijanje sa stanodavcem koji regulira bojler uzimaš taj stan presretan jer te pitao samo di radiš i kolko dugo misliš ostati u stanu, a ne kad ćeš se udavat i kolko djece misliš imati. Naravno, ako te stanodavac na kraju izabere jer može birati

Zato sam pitala kako se drugi nose s tom situacijom, stvarno me zanima
Kažeš da ti je sestra

Ili jednostavno, kažeš da stan unajmljuješ samo za sebe. Odete i jedna i druga pogledat stan svaka zasebno pa su veće šanse da ćete ga dobit

Ja sam uzela stan sa frendicom, isto samo jedan krevet, nitko nas ništa nije pitao. Vlasnici su u stanu bili sveukupno dvaput, kad je televiziju trebalo odnjet na popravak i kad su donjeli novu

Pitanja su bila šta studirate, šta radite, itd. Ali takvo ulaženje u intimu koja gdje i s kim spava, ne.

*tek sam se maloprije suočila sa činjenicom da danas nije 4.7
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 22:21   #479
Ja isto zaboravila da sam pitala hvala svima na odgovorima

Lela, tako nekako slično iskustvo sam imala i ja, ali eto, bas me zanimalo kakva iskustva imaju drugi
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 13:13   #480
Jel ima tko za dopisivanje?
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger