Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2017., 18:13   #161
LOL

Ja moram priznati da se od danas prebacujem na PES na PS4, eventualno tu i tamo odigram na kompu ako ne mogu na PS4, jer me Online ubilo previše u pojam nekada..
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 21:55   #162
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Svaka čast.

Mada treba reći da je golman ispao retard ili da se zbugirao
Vidio sam u igri dosta slobodnjaka gdje se koristi knuckle shot gdje golman samo ostane stajati. A ima toga i u stvarnosti, doduše vjerojatno ne iz ove pozicije.
A i treba imati na umu da igram čileansku ligu tako da golman sigurno nije top klasa.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 03:20   #163
PES 2018

Napokon će na PC-ju biti kao na konzolama
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 07:14   #164
Kako da ne. To su spominjali već zadnjih koliko, 5 nastavaka? Isti copy paste tekst pobogu.

Ove godine sam prvi put prešao sa PC na PS4 PES samo zbog igranja online. Kakva je razlika? Znači na PS4 Online je kao na PC OFFLINE*3 bolje. To je nevjerojatno, pogotovo sada kada se prebacim sa PS4 na PC da odigram se nekim tko ima PES na PC-u. Doslovce, toliko sporo, input užasan, kontrole koje ne odgovaraju na vrijeme, da je to nevjerojatno. Prvo poluvrijeme praktički imam osjećaj kao da mi sve trokira. Inače sam PC Master Race gospodin, ali vo je smeće što nam daju na računalu. Nisam vjerovao, ali evo, mislim da će PES 2018 biti prvi PES od 6-ice da ga neću imati instalirano na PC.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 07:27   #165
Ja isto ne vjerujem da ću kupiti, 60 eura mi je puno previše za mačka u vreći...
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 01:01   #166
ja sam jos od PES13 na PS4...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 10:57   #167
A ja nisam igrao 5-6 godina nog. simulacije

Eventualno sporadično tekma-dvije u nekom društvu, ali i dalje ugl. stare 2011/12 verzije pesa i fife
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 22:09   #168
Netko Joystick da me preporuči Xbox layouta da je žičani za PC, ali ne skupi? Može i ebay... Volio bi da ima home buton jer novim ažuriranjem Windowsa može se pozvati screen record home buttonom.

Hvala!
ViatorVector is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 09:50   #169
Pozdrav. Imam mali problem.

Sad sam uključio pes i piše mi unable to connect. Mogu igrati ligu, ali što to znači ako sam offline? Znam da ne mogu igrati online, ali trofeji hoće mi se brojati i koji je razlog zašto se ne mogu spojiti kada stisnem trokut?

I drugo pitanje je li mogu prebaciti igrače u njihove trenutne klubove tipa Neymara u PSG?
Potokus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 19:33   #170
Pozdrav
Molim vas pomoc
Sin mi je imao ps3 i imali smo sve fife i pess-ove do sad ... bez problema sam mu stimala online i ultimat team
Medjutim kupili smo ps4 i cekamo fifu 18 da kupimo ... trenutno za ps4 imamo fifu 16 i 17 ... za ultimat team nam daje neki pro account il sta vec da treba imati kako bi igrao online jel to znaci da na ps4 nemoze se igrati online bez placanja tog pro necega ili treba negdje nesto registrovati ili koja je opcija da se igra online??
Sad trenutno je na fifi16 dobio 48h kao gratis taj neki Pro i kad to istekne znaci nema igranja bez placanja ili?? Molim vas pomozite ...
Nervozna mama
PS: ako to bude tako definitno cetvorka ide na prodaju a trica ostaje da se druzi i dalje sa nama

Edit: kako vidim sve su prilike da se to mora platiti
Ako moze onda jos jedno objasnjenje da li se moze platiti iz BiH jer mi kroz registraciju nigdje nenudi opciju bosne nego samo Hrvatska i koliko kosta 12 mjeseci??
Hvala
NinaTr is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:34   #171
Quote:
NinaTr kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Molim vas pomoc
Sin mi je imao ps3 i imali smo sve fife i pess-ove do sad ... bez problema sam mu stimala online i ultimat team
Medjutim kupili smo ps4 i cekamo fifu 18 da kupimo ... trenutno za ps4 imamo fifu 16 i 17 ... za ultimat team nam daje neki pro account il sta vec da treba imati kako bi igrao online jel to znaci da na ps4 nemoze se igrati online bez placanja tog pro necega ili treba negdje nesto registrovati ili koja je opcija da se igra online??
Sad trenutno je na fifi16 dobio 48h kao gratis taj neki Pro i kad to istekne znaci nema igranja bez placanja ili?? Molim vas pomozite ...
Nervozna mama
PS: ako to bude tako definitno cetvorka ide na prodaju a trica ostaje da se druzi i dalje sa nama

Edit: kako vidim sve su prilike da se to mora platiti
Ako moze onda jos jedno objasnjenje da li se moze platiti iz BiH jer mi kroz registraciju nigdje nenudi opciju bosne nego samo Hrvatska i koliko kosta 12 mjeseci??
Hvala
Mora aktivirati PS Plus ako misli igrati igrice online,mozes aktivirati 1,3 i 12 mjeseci naravno najeftinije te izade ako uzmes odma na godinu dana.Cijena ti je 438 za godinu dana i uz ps plus imas cesto popuste kad kupujes igrice.
pilip88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 21:30   #172
Zašto ne radi Edit mode u PES 2017 za PC?Nikako neće napraviti edit data kako bi mogao koristiti edit mode...
naturelover is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 17:25   #173
Ekipa, koji patch imate ? Jel dobar Smoke Patch ?
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 13:40   #174
Ova igra je za mene generalno veliko razocarenje, od PES 6 koji je bio neki vrhunac, konstantno slede losa izdanja igrice, vidi se da je dosta ulozeno u igricu ali ona nema igrivost, nije interesantna. Samo igranje PES-a od 4-6 je bilo uzivanje a i pre toga izdanja su bila solidna samo ih nije bilo za PC izuzev PES 3 medjutim PES 4 je bio izuzetan i sama igra je bila pravo uyivanje, igraci su delovali autenticno na terenu, postojao je balans izmedju snage, brzine, tehnike a sada mi igrica deluje veoma odbojno.
Ocekivao sam da ce PES 17 mozda doneti nesto novo ali to se nije desilo.
Serious021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 14:48   #175
cemu igranje pes17 kad imas pes18 koji je bolji?
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 11:23   #176
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
cemu igranje pes17 kad imas pes18 koji je bolji?
Koliko čujem, nije bolji. Ali ne mogu provjeriti jer mi radi na 10-15 fpsa Reviewovi na Steamu su opet mixed, a ljudi vele da je skriptiranje i hendikepiranje još gore nego na 2017
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 12:53   #177
ma gameplay je bolji dosta....realnije sve izgleda
a sto se tice online kakvo je(skriptiranja itd) pojma nemam...nisam nijednom igrao online jer mi se neisplati davat 50€ za PSN Plus kad nista skoro ne igram online...
ali kazem za igrat offline s prijateljima ili protiv kompa,pes18 daleko bolji
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 13:33   #178
Ma pes 2018 je puno bolji od 2017 PC verzije
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 20:10   #179
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Koliko čujem, nije bolji. Ali ne mogu provjeriti jer mi radi na 10-15 fpsa Reviewovi na Steamu su opet mixed, a ljudi vele da je skriptiranje i hendikepiranje još gore nego na 2017
Uzevši u obzir da igram prosječno 2h PES online, i to protiv random ljudi, a i BPL zajednice (najbolja ex yu zajednica PESa...), skriptiranje je ništa naspram 2017 gdje se moglo koristiti centaršutevi do iznemoglosti.

Ovdje nažalost ima 2 bug-a kojeg ekipa zna koristiti, jedan je lako rješiv, drugi je već malo teže i vraća u doba PES 6.

1: Start sa centra, L1+X da sa CF vratiš loptu nekom iza, pričekaš koju sec jer CF trči prema golu, a onda L1+trokut...dosta često ako suparnik nije manualno prebacio prema CB da isprati CF to znači situacija 1 na 1 sa golmanom i rezultira golom :klap:

2: Cutback. Skraćeno, uđe u 16-erac, doda loptu iza i puca, golman ostaje na krivoj nozi previše.

...i sada dok sam pisao sam se sjetio nečeg što me osobno jako živcira, a to je kada suparnik ima korner, i prebaci manualno na igrača, čak i ako staviš igrača ispred njegovog, igra će u većini slučajeva nasumice prebaciti na nekog igrača što dosta često rezultira golom
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2020., 10:44   #180
Ima li neki dobar patch za novu sezonu i kako ga instalirati? Pokušao sam skinuti par njih, ali ne kužim kak da radi u igrici, ostaje uvijek normalno bez novog patcha
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:36.