Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2017., 10:47   #21
Jule okrenula woz i igra s Konjuh u SF a konjuhici je Osaka predala kod 3-0

Da se referiram na vase prognoze glede grand slamova, bit ce mess. Mislim da je ovo zadnja nada Agi, Woz, Halep da nesto naprave. Normalno, navijam za Agu.
I bilo bi mi drago za Plisku, mislim da ona to moze, takodjer.
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 05.01.2017., 13:22   #22
Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
Da se referiram na vase prognoze glede grand slamova
Ocekujem Zirku s 3 kante #111days

Serena je skoz poludila od pritiska da stalno mora nekoga loviti, Navratilovu, Evert, sad Graff i Court ... na mec loptu brengle i drugi servis promasila cijeli Auckland

Sve favoritkinje poispadale na Zelandu ... Zlostapenko, Davis, Goerges ... Bucka komotno moze do titule ovdje

Giorgi Wang 60 62, bit ce ovo jos jedna sezona puna pressa za Keysa
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 05.01.2017., 14:26   #23
ode kerber.. ode aga mess je počeo. ne moš ne voljet wta
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 05.01.2017., 16:32   #24
Ja uopce ne znam sto je Auckland trebao nekome tko godinama kenjka protiv kisastih, hladnjikavih, vjetrovitih uvjeta, i tko je dobro poznat po tome da voli igrati u uvjetima nalik na saunu. Koliko je puta prosle godine Mama trazila da igra u 11 ujutro na AO, a vecernji termin je njen kad hoce, da se i ne spominje njen afinitet prema Miamiju upravo radi nemoguce vrucine u kojoj toliko voli igrati, odvratnoj vlazi u New Yorku u ranom Septembru, itd.

Ne bi je tamo ni sad bilo da joj sestrica ne ide u Auckland svake godine, kladim se.

Iduci put u Brisbane pa nece morati siziti radi velikog vjetra. Mada ne vjerujem da joj vjetar uopce konkretno smeta igri.

Kerber iduci tjedan u Sydney, vidim da ce i ove godine igrati 20+ turnira, da je netko ne prestigne po bodovima.
Atticus Finch is offline  
Old 05.01.2017., 16:39   #25
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Bucka komotno moze do titule ovdje
Za Buckicu je super doslo da je Woz odvozila, Georges je vjerojatno laksi zalogaj, pogotovo ako se sinoc ispuhala.

Vidim, Aga posteno kiksala.

Jedino Karolina i Mugu pokazuju dobru formu zasad (Benkik, izvan topa 10). Koji top 10.
Atticus Finch is offline  
Old 05.01.2017., 17:17   #26
Riske će se uvijek pamtit kao cura koja je dala pola pobjeda Douchard u 2015. Al ništa čudno da peaka ,MM-ovi u Kini i travnati dio su njen teritorij.


Super za vidit da talentirane shotmakerice (konjuh,osaka,ostapenko) idu prema naprid više manje,treba nam #newera da zaustavimo basic zla bez osobnosti, pusherice itd.
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Sve favoritkinje poispadale na Zelandu ... Zlostapenko, Davis, Goerges ... Bucka komotno moze do titule ovdje
Ajmo đava Aljona O. još bar dobit religioznog frika
Quote:
Giorgi Wang 60 62, bit ce ovo jos jedna sezona puna pressa za Keysa
Ne znam zašto,Snjeguljica Wang mi nije fejv...samo je hot i lajkam je. "talentirana" BBBmila plafon top 50 ,pressira me previše to how yes no...
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Jedino Karolina i Mugu pokazuju dobru formu zasad (Benkik, izvan topa 10). Koji top 10. :n ogica:
Well,kao što sam reka Mugu je previše pasivna ovih dana,pobjeđiva ružno i nakon dosta sati..al se bar bori(zasad) i igračica je koja se bazira na samopouzdanje.Uhvatit će je u pola sezone umor fizički i mentalno vjerovatno,nije svak Woz.Al ok,da obranimo većinu do pola sezone,kasnije ionako nemamo skoro ništa

Nažalost,osuđeni smo na Pliskobote(Kotyza će napravit dobar posa sigurno ) , basic Konte itd.
blackkeys18 is offline  
Old 05.01.2017., 17:21   #27
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Za Buckicu je super doslo da je Woz odvozila, Georges je vjerojatno laksi zalogaj, pogotovo ako se sinoc ispuhala.

Vidim, Aga posteno kiksala.

Jedino Karolina i Mugu pokazuju dobru formu zasad (Benkik, izvan topa 10). Koji top 10.
Koliko vidim, dosta papirnatih favorita je ispalo ovaj tjedan, kako u ženskoj, tako i u muškoj konkurenciji. Ove turnire ne treba uzimati zdravo za gotovo, kod vrhunskih tenisača ovakva natjecanja manje više služe za pripremu i brušenje forme za prave stvari.
Luyindula is online now  
Old 05.01.2017., 18:01   #28
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Koliko vidim, dosta papirnatih favorita je ispalo ovaj tjedan, kako u ženskoj, tako i u muškoj konkurenciji. Ove turnire ne treba uzimati zdravo za gotovo, kod vrhunskih tenisača ovakva natjecanja manje više služe za pripremu i brušenje forme za prave stvari.
Istina, pocetak je godine tek, i Auckland i Shenzen su stvarno nebitni, ali Brisbane je vec poluozbiljan turnir i meni se nesto ne cini da ove koje su tamo dosad igrale bas zabusavaju.

Ni Mama nije bas zabusavala protiv Brengle. Da je zabusavala, ne bi razvukla mec u preko dva sata i tri seta, pa spasila dvije mec lopte, nego bi laganini walkoverirala ili bombirala u dva seta s nekih polurespektabilnih 6:4, 6:3.

Sto ne znaci da Mama ne moze rasturiti AO, naravno. Ona je uvijek to sto jest, ali mislim da joj je ovo zadnja godina i da joj je sve skupa dodijalo.

Ja i dalje mislim da nas ceka veliki mess ove godine.
Atticus Finch is offline  
Old 05.01.2017., 18:06   #29
Quote:
blackkeys18 kaže: Pogledaj post
Well,kao što sam reka Mugu je previše pasivna ovih dana,pobjeđiva ružno i nakon dosta sati..al se bar bori(zasad) i igračica je koja se bazira na samopouzdanje.
Meni se cini da je Mugu dosta popravila stav sto je za nju bilo najbitnije. S stavom kakav je imala u kasnijem dijelu prosle godine je slobodno mogla odletjeti od Kasatkine.

Pliskobot mi zasad izgleda najsolidnije, mozda cak i favorit za ovaj AO.
Atticus Finch is offline  
Old 06.01.2017., 09:00   #30
Anuška upravo igra, ima break (na liveu pogodio da će ga napravit ) u prvom setu
Sunny Ways is offline  
Old 06.01.2017., 10:06   #31
ne razumijem neke udarce od over Goerges, pa to ode 7 metara van terena u stranu...

Ana bial napravila dvije vezane dvostruke na 40-40, 4-5 u drugom setu...ali sad treći set rastura
Sunny Ways is offline  
Old 06.01.2017., 10:32   #32
U Hobartu ih je ždrijeb spojio u prvom kolu, samo mislim da će netko otkazati.
jpm is offline  
Old 06.01.2017., 10:38   #33
eo pobjeda Ane, fino fino, imat će se što gledat za vikend
Sunny Ways is offline  
Old 06.01.2017., 10:39   #34
Finale je u tri ujutro, najgori termin.
jpm is offline  
Old 06.01.2017., 10:43   #35
zadnji set koma, ne znam da li sam vidio 1 normalan poen s Julijom se ne moze igrati....bravo Anči, ako osvoji biti ce nositeljica na AO
volume3d is offline  
Old 06.01.2017., 10:45   #36
Gledala zadnji set. Taman kod 2-1 servis i 0-40

To je izvukla i onda je sve bilo lakše. Cak sam skontala da nju dobacivanja iz publike opustaju. Prvo joj neko galsno kihne kad je trebala odservirat-nasmije se ))
Posli isto kad je malo bacila u aut valjda joj neko dobaci za challenge opet se nasmije.

Imala je nasu grupicu navijača s Hajdukovim salovima i hrvatskom zastavom kojima je zahvalila na kraju
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 06.01.2017., 10:58   #37
Australski hrvati imaju više patriotskog naboja .
jpm is offline  
Old 06.01.2017., 11:22   #38
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Australski hrvati imaju više patriotskog naboja .
I dalje bolje navijanje tih 5 ljudi od DC finala
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 06.01.2017., 18:46   #39
Sutra samo da ne bude puno dvostrukih i da je posluzi servis.

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Old 06.01.2017., 21:52   #40
Goatnjuh :klap:

Bilo bi dobro biti među nositeljicama u Melbournu.
Zbornaja is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.