Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2017., 20:02   #21
Hvala miss, za oko mi je zapeo vit c serum. Imas neki dojam o njemu?
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 15:01   #22
Quote:
moment kaže: Pogledaj post
Hvala miss, za oko mi je zapeo vit c serum. Imas neki dojam o njemu?
bacila sam pogled na sastav. serum s vitaminom c zaista ima sodium ascorbyl phosphate na samom vrhu. navode se neki postoci 3 i 6%, no kako je riječ o patentiranim sastojcima, odnosno kompleksima sastojaka, možemo im samo vjerovati na riječ da je tako. sastav je uglavnom ok, ništa sad posebno revolucionarno i neviđeno, ali je ok. distutabini sastojci su konzervans phenoxyethanol i antioksidant disodium edta, ali kod proizvoda ovog ranga i cijene je nerealno očekivati da su svi sastojci super te da nisu "uvalili" nešto jeftino i potencijalno loše. ako se ne varam, cijena je oko 60 kuna. mislim da se isplati probati ako imaš želju.
kao i uvijek, nekome ovaj serum može biti super, nekome baš loš, a kod nekoga ne raditi ništa. dragons blood serum i dalje ne bih preporučila zbog lažnog reklamiranja i obmane.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 15:36   #23
drzi li kozmo batiste?
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 20:06   #24
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
U Kozmu u Splitu gdje kupujem police su uvijek pune, a prodavačice baš iznimno ljubazne. Nemam se na što požaliti, a najdraži mi je Eveline jer ga ne nalazim drugdje, imaju mi super sjajila. Nadam se da će ostati taj asortiman.
Ima Eveline u u Kozmo u Primi 3.
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
drzi li kozmo batiste?
Drži.

Meni je žao št više neće biti KOzma. Imaju ok ponudu, Mueller nije toliko izdašan sa popustima i njihova ponuda mi nije nešto primamljiva.
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 15:52   #25
koji je Kozmo najveći u Zagrebu, pogotovo sa dječjim asortimanom, jer je sutra bebe vikend...najbliži mi je onaj na autobusnom, ali je mali...
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 16:14   #26
Meni se čini dosta velik onaj na križanju Draškovićeve i Jurišićeve..
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 16:37   #27
Možda onaj u Importanne Centru? Svakako ti je blizu.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 22:49   #28
da ovaj u importaneu bi mogla vidit...ne da mi se do centra s klincima na minus osamsto
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 01:45   #29
Miss, puno hvala
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 23:45   #30
Quote:
frayla kaže: Pogledaj post
koji je Kozmo najveći u Zagrebu, pogotovo sa dječjim asortimanom, jer je sutra bebe vikend...najbliži mi je onaj na autobusnom, ali je mali...
ako ti je usput, baci pogled i u tuškanovu. to je u tom krugu. ljudi navale u importanne i draškovićevu, u tuškanovoj nije tolika gužva. baš sam jednom kupovala na tom baby vikendu poklon za frendicu i njenog klinca. police su bile prilično ispražnjene u poslovnicama u centru, u tuškanovoj skoro nikoga i police popunjene. valjda neće nakon ovog sad tamo navalit.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 14:19   #31
Zanima me mogu li još negdje osim u Kozmu kupiti Hask ulja za kosu? Znam da Muller drži njihove maske, ali nisam sigurna za ulja...
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 10:14   #32
dekorativa ovaj vikend na 30%
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 10:38   #33
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
dekorativa ovaj vikend na 30%
Jel bi RT mogao bit ukljucen? Nikak nisam stigla da vidim kolke su cijene u Kozmu, al sam negdje procitala da su nize neg u DM, pa jos sa 30% ne bi trebalo bit lose
sanjone is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 11:12   #34
Quote:
sanjone kaže: Pogledaj post
Jel bi RT mogao bit ukljucen? Nikak nisam stigla da vidim kolke su cijene u Kozmu, al sam negdje procitala da su nize neg u DM, pa jos sa 30% ne bi trebalo bit lose
Piše da pribor ne ulazi Ja sam zadnji put uzimala u 6. mjesecu pribor kad je bila dekorativa. Poslije toga više nije ulazio.
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 11:14   #35
da, nazalost RT nece biti
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 11:20   #36
naušnice

cure drage, da li neka od vas ima još u svom Kozmo dućanu naušnice koje se nalaze u katalogu po snizenoj cijeni od 55,99 kn..(imaju sitni sivi crni ili ljubičasti pompon )Nalaze se pod Kleo modni dodaci u donjem lijevom uglu u zadnjem katalogu.Ako netko naiđe na ljubičaste ..uzela bih ih i plaćam za uslugu naravno!!!!
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 18:59   #37
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Zanima me mogu li još negdje osim u Kozmu kupiti Hask ulja za kosu? Znam da Muller drži njihove maske, ali nisam sigurna za ulja...
Ima i ulja u mulleru
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 19:18   #38
Koji kozmo u splitu drži auru osim općine
hele83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:45   #39
drzao je onaj kod victe al nisam dugo bila pa ne znam drzi li jos uvijek
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 23:02   #40
Ima i onaj kraj AH na Poljičkoj.

Nego, u katalogu onaj L'Orealov paket sa onim maskama...
80ak kn. KOliko ima tih maski?
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.