Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2017., 13:17   #61
pouka filma manchester by the sea glasi:

"uvijek imaj dovoljno piva u kuci."
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 15:24   #62
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Pa slobodno napišite što vam ne valja u filmu...
meni je jako dosadan, bez ikakve radnje. affleca sam doživjela kao da mu se uopće ne da glumit, ali ne u smislu u kojem je on trebao odraditi taj lik, nego ono "jbt, što sam ja sad tu". sve te scene koje ljudi prepričavaju su mi bile mlake - kao susret njih dvoje poslije svega. ono, sreli se, popričali, michelle počne plakat i on onako samo "aj doviđenja". scena s malim u kuhinji s napadom panike isto bezveze. mislim tu se prepričavaju scene kao da dosad nismo vidjeli takva glumačka ostvarenja, a ono čisto neki prosjek po meni
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 16:20   #63
za jednog remek-djelo, za drugog smece, ne samo u kinematografiji. bogu hvala na tome.
__________________
force majeure
Gustowny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 21:27   #64
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
pouka filma manchester by the sea glasi:

"uvijek imaj dovoljno piva u kuci."

I nemoj za kućnog ljubimca imati hrčka, jer bi ti mogao izgoriti u požaru.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 16:03   #65
Upravo odgledao ovaj film.... Dobar je. Radnja je na momete spora i mucna ali to je i car filma. Dobar je.

A scena vidjenja sa bivsom zenom je... neopisivo emotivno jaka.

Velika pohvala za Casey Afflecka. Sjajno nosi film.



7/10



Sent from my Lumia 640 XL DS

Zadnje uređivanje Slobodan : 09.02.2017. at 16:28.
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 10:04   #66
Odličan film. Affleck isto. Scena s njim i bivšom na ulici..u zivotu nisam suzu pustio na film ali malo mi je falilo
Baš mi je sjeo film.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 23:40   #67
Odavno nisam pogledao ovako depresivan film.Film ko film je okej,Affleck dobar,al ne kužim po čemu je to toliko fenomenalno odglumio da će ove godine pokupiti sve nagrade.No dobro,kad se sjetim da je prošle DiCaprio digao oskara za slinjenje,cmizdrenje i baljenje 2sata,za to je Affleckova rola vanserijska.
THE GANT is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 02:28   #68
najbolji os nominiranih što sam pogledao, Casey je ubio* scena kad dolazi Randi sa novim mužem, nju ni ne gleda, samo njega promatra ili kad se "razgovara" sa mamom od one male



*i tu ne mislim samo na njegovu djecu
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23

Zadnje uređivanje sesve : 11.02.2017. at 03:27.
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 08:37   #69
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Casey je ubio* scena kad dolazi Randi sa novim mužem, nju ni ne gleda, samo njega promatra

i meni je taj detalj upao u oko
takvih jakih scena ima preko nekoliko tijekom filma i upravo takvi detalji, nekad jače nekad malo slabije naglašeni čine film posebnim. radnja jest spora i, 'ajmoreć', mučna no film time nikako nije dosadan ili naporan.
casey, barem meni, odličan iako baš i nebi odmah dijelio oscare glumcima.

8/10 je primjerena ocjena.
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 03:35   #70
Odličan, odličan film. Netko je lijepo primijetio, nije lako iznimno tešku temu prikazati bez patetike što je redatelj ovdje uspio.

Od scene u policijskoj postaji, susreta s bivšom pa do objašnjavanja Patricku zašto ne može ostati. Ne znam koliko se bolje može ekranizirati praznina.
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 15:01   #71
Furka na realizam a glavni junak autistično karikaturalan u svojoj patnji. Da ne spominjem i fensi glazbu. Od novijih drama I, Daniel Blake jede ovaj film.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 15:04   #72
Dugo nije bilo realističnije drame.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 17:47   #73
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
Furka na realizam a glavni junak autistično karikaturalan u svojoj patnji. Da ne spominjem i fensi glazbu. Od novijih drama I, Daniel Blake jede ovaj film.
daniel, jedan od filmova kojima nemas sta zamjeriti a ne mozes docekat kraj...

manchester: sta je najzanimljivije, nitko nema konkretne zamjerke na nista, sve opcenito.
__________________
force majeure
Gustowny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 18:01   #74
Quote:
Gustowny kaže: Pogledaj post

manchester: sta je najzanimljivije, nitko nema konkretne zamjerke na nista, sve opcenito.
Di ćeš konkretnije zamjerke od toga da je glavni lik postavljen neautentično u odnosu na realizam koji se gura u filmu. Kao što sam već napisao on meni djeluje gotovo karikaturalno. Za razliku od njega Daniel Blake je čovjek od krvi i mesa. Affleck je zombi.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 18:06   #75
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
Affleck je zombi.
što je neautentično zbog.. ?
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 18:33   #76
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
Furka na realizam a glavni junak autistično karikaturalan u svojoj patnji. Da ne spominjem i fensi glazbu. Od novijih drama I, Daniel Blake jede ovaj film.
Autističan? Da je autističan, živjeli bi on i mali skupa, trpili se nekako. Ali on je svjesno donio odluku i išao kontra brata i samim time izhendlao situaciju.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 18:44   #77
Quote:
mimma7 kaže: Pogledaj post
što je neautentično zbog.. ?
Zbog da jedeš govna.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 18:56   #78
Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
Zbog da jedeš govna.
mašenka, ko te je ljutio?
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:14   #79
Quote:
mimma7 kaže: Pogledaj post
što je neautentično zbog.. ?
Poradi toga što se normalna ranjena čeljad ne ponaša tako. Mogao nam je redatelj kompozicijski obojat njegov svijet pa ne bi bilo problema.

Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Autističan? Da je autističan, živjeli bi on i mali skupa, trpili se nekako. Ali on je svjesno donio odluku i išao kontra brata i samim time izhendlao situaciju.
Ma ok, autističan u svojoj glumačkoj izvedbi.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 19:17   #80
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
Poradi toga što se normalna ranjena čeljad ne ponaša tako. Mogao nam je redatelj obojat njegov svijet pa ne bi bilo problema.
Pa dao nam je naslutiti o kakvom se mraku radi. Nema potreba za crtanjem.



Quote:
log off kaže: Pogledaj post
Ma ok, autističan u svojoj glumačkoj izvedbi.
Ahaa, misliš C.Affleck ti nije bio uvjerljiv. Ok. Meni je
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:43.