Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2017., 16:48   #221
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Mrzim ova navijačka prepucavanja, ali pogledaj omjer Flacco-Ben zadnjih nekoliko godina i pogledaj koliko play off pobjeda ima Flacco ako zanemarimo Superbowl run. Šest.


Koliko ih ima Ryan? Tri. Ukupno. Draftani su iste godine.
football je momčadski sport i ne možeš qb-ove uspoređivati samo po broju pobjeda njihovih ekipa. big ben je dva puta u karijeri imao sezonu s qb ratingom ispod 90. s druge strane, flacco je imao dvije sezone s qb ratingom preko 90. nebo i zemlja.
Billy Piton is offline  
Old 22.07.2017., 17:33   #222
ponukan ovom peppetovom tvrdnjom o nemogućnosti osvajanja superbowla zbog previsokih plaća qbova, prošao sam sve sbove od 2012. do danas i išao vidjeti koliki je postotak capspacea svaki tim imao uloženo u najskupljeg igrača (smatram da je svejedno koju poziciju igra najplaćeniji igrač, bitno je koliko salary capa je uloženo u jednog igrača). elem:

pobjednici - poraženi

giants (manning 11.87%) - patriots (brady 12.15)
ravens (suggs 8,72%) - 49ers (willis 12.9%)
seahawks (miller 8.23) - broncos (manning 13,15%)
patriots (brady 11.02%) - seahawks (8.62)
broncos (manning 12.06) - panthers (johnson 13.70%)
patriots (brady 9.32%) - falcons (ryan 15.44%)

kada se navedeni postotci usporede s 15 trenutno najplaćenijih qbova u ligi onda to izgleda ovako:

flacco 14.7%
palmer 14.4%
cousins 14.3%
ryan 14.2%
rodgers 12.2%
tannehill 12.2%
cam 12.1%
rivers 12%
eli 11.8%
luck 11.6%
brees 11.4%
wilson 11.3%
big ben 10.9%
carr 9.4%
brady 8.4%

dakle, nitko me ne može uvjeriti da plaća quaterbacka onemogućuje bilo kojem od klubova osvajanje superbowla. onemogućuju ih loši general manageri. atlanta je na prošlom draftu ubola 4 startera i u roku odmah su završili u superbowlu u kojem su vodili 28-3 s qbom koji zauzima preko 15% capspacea. dakle, može se
Billy Piton is offline  
Old 23.07.2017., 13:16   #223
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
football je momčadski sport i ne možeš qb-ove uspoređivati samo po broju pobjeda njihovih ekipa. big ben je dva puta u karijeri imao sezonu s qb ratingom ispod 90. s druge strane, flacco je imao dvije sezone s qb ratingom preko 90. nebo i zemlja.
Ja quarterbacka gledam po tome što napravi u siječnju. Da nije tako, Manning bi bio GOAT a ne, valjda se slažemo, Brady.

Ben ima dvije titule i po tome je sigurno "elitniji" od Flacca, međutim u ovom desetljeću Ravensi protiv Steelersa imaju deset pobjeda i šest poraza, te jedan osvojen Superbowl.

O Ryanu se ne isplati ni pričati.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 23.07.2017., 22:34   #224
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ja quarterbacka gledam po tome što napravi u siječnju. Da nije tako, Manning bi bio GOAT a ne, valjda se slažemo, Brady.

Ben ima dvije titule i po tome je sigurno "elitniji" od Flacca, međutim u ovom desetljeću Ravensi protiv Steelersa imaju deset pobjeda i šest poraza, te jedan osvojen Superbowl.

O Ryanu se ne isplati ni pričati.
mislim da ipak vrijedi nešto i što qb napravi do siječnja. jer u protivnom u playoff ulaziš jednom u 4 godine.
Billy Piton is offline  
Old 26.07.2017., 11:48   #225
9. mjesec ću se naći u San Franciscu. Kad sam već tamo bilo bi dobro posjetiti koju NFL tekmu, svejedno mi Raidersi ili 49ersi. Jel netko bio možda kad, vidim da ima dosta stranica koje nude karte, pa da mi preporuči da se ne bi zajebao
__________________
MOST je najbolja stvar koja se dogodila Hrvatskoj.
Irfani is offline  
Old 26.07.2017., 14:32   #226
Quote:
Irfani kaže: Pogledaj post
9. mjesec ću se naći u San Franciscu. Kad sam već tamo bilo bi dobro posjetiti koju NFL tekmu, svejedno mi Raidersi ili 49ersi. Jel netko bio možda kad, vidim da ima dosta stranica koje nude karte, pa da mi preporuči da se ne bi zajebao
ako mozes birati odi na raiderse... em je oakland poznat kao ludnica, em se igra jos samo par sezona tamo, em lynch, em carr...

jedino ako se palis na nove stadione odi na 49erse
a ka ta g na ee is offline  
Old 26.07.2017., 20:24   #227
Quote:
Irfani kaže: Pogledaj post
9. mjesec ću se naći u San Franciscu. Kad sam već tamo bilo bi dobro posjetiti koju NFL tekmu, svejedno mi Raidersi ili 49ersi. Jel netko bio možda kad, vidim da ima dosta stranica koje nude karte, pa da mi preporuči da se ne bi zajebao
raidersi dakako. em bolja ekipa, em su bliže. do santa clare, gdje igraju 49ersi ima 80 km.
Billy Piton is offline  
Old 27.07.2017., 23:30   #228
Ravense su pokosile ozljede, suspenzije i odlasci u mirovinu ove godine, a još nije počeo ni training camp. Smiješi se treća sezona zaredom bez play off-a.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 28.07.2017., 09:43   #229
Quote:
Irfani kaže: Pogledaj post
9. mjesec ću se naći u San Franciscu. Kad sam već tamo bilo bi dobro posjetiti koju NFL tekmu, svejedno mi Raidersi ili 49ersi. Jel netko bio možda kad, vidim da ima dosta stranica koje nude karte, pa da mi preporuči da se ne bi zajebao
Nadam se da ćeš nas počastiti fotografijama
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Old 28.07.2017., 10:43   #230
raidersi otpustili rb-a taiwana jonesa, a čini se i rt austina howarda. to će im uštedjeti oko 6 milja ove sezone. nadam se da će dofurat nekog middle linebackera jer je trenutno starter lik koji prošle sezone nije odigrao nijedan snap.
Billy Piton is offline  
Old 28.07.2017., 15:31   #231
Koga zanima info o jeftinom GP, nek se javi sa PP.
stipest is offline  
Old 28.07.2017., 19:23   #232
Da li je netko naručivao sa Nfl shop Europe ? Ima netko iskustva ?
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Old 28.07.2017., 22:52   #233
aaron donald i donald penn nisu se pojavili u trening kampu ramsa odnosno raidersa jer žele nove ugovore.
Billy Piton is offline  
Old 28.07.2017., 22:58   #234
Quote:
Mariposas kaže: Pogledaj post
Da li je netko naručivao sa Nfl shop Europe ? Ima netko iskustva ?
Ja sam naručivao iz Amerike. Ovdje je poštarina puno manja, a cijene mi izgledaju iste. Ako kupuješ robu pazi na brojeve. Kod njih je to sve veliko. Ja sam se zeznuo i uzeo standardni L koji nosim, a ispao je ogroman.
stipest is offline  
Old 29.07.2017., 08:28   #235
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Ja sam naručivao iz Amerike. Ovdje je poštarina puno manja, a cijene mi izgledaju iste. Ako kupuješ robu pazi na brojeve. Kod njih je to sve veliko. Ja sam se zeznuo i uzeo standardni L koji nosim, a ispao je ogroman.
Ma i ja sam dosad uvijek naručivala iz Amerike, ali sad bih naručila one male kacige, a to se ne može preko američkog shopa jer je manufacters item pa ne šalju izvan Amerike.

Prije na tom europskom shopu nije bilo ničega, a sad otkad je preuzeo Fanatics ima više stvari.
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Old 29.07.2017., 11:04   #236
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
aaron donald i donald penn nisu se pojavili u trening kampu ramsa odnosno raidersa jer žele nove ugovore.
a kad malo poslusas sta cica prica u ovom videu: http://www.nfl.com/news/story/0ap300...n_sessler_penn

po meni pennovi zahtjevi nisu uopce nerealni
a ka ta g na ee is offline  
Old 29.07.2017., 11:08   #237
Quote:
Mariposas kaže: Pogledaj post
Ma i ja sam dosad uvijek naručivala iz Amerike, ali sad bih naručila one male kacige, a to se ne može preko američkog shopa jer je manufacters item pa ne šalju izvan Amerike.

Prije na tom europskom shopu nije bilo ničega, a sad otkad je preuzeo Fanatics ima više stvari.
Je ima stvarno puno više nego prije. Ja sam isto gledao neke sitnice. Mali balun, privjesak ili onu naljepnicu za auto ( normalno sve sa znakom Broncosa). Toga prije nije bilo uopće.
stipest is offline  
Old 30.07.2017., 18:26   #238
NFL, vol. 5

Rob Ninkovich je odlucio da je dosta. Hvala za sve i naravno da ce falit. Sretno Rob i uzivaj u mirovini!!


Sent from my iPad using Tapatalk
MaLuA is offline  
Old 30.07.2017., 18:48   #239
Quote:
a ka ta g na ee kaže: Pogledaj post
a kad malo poslusas sta cica prica u ovom videu: http://www.nfl.com/news/story/0ap300...n_sessler_penn

po meni pennovi zahtjevi nisu uopce nerealni
ma lik pizdi. prošle godine je bio free agent testirao je tržište i najbolje što je mogao dobiti jest dvogodišnji ugovor od raidersa s kojim sad nakon godinu dana nije zadovoljan.

čisto sumnjam da će mu reggie povisiti plaću jer to potencijalno otvara pandorinu kutiju da neki drugi igrači poput crabtreea (7 milja), irvina (7 milja) ili hudsona (6 milja) isto kažu da su potplaćeni i da traže povišicu.

s druge strane penn nema izbora nego odraditi ugovor do kraja, jer u protivnom, osim što će spušit 7 milja, pitanje je tko će ga dogodine uzet s navršenih 35 godina, nakon što je pauzirao cijelu sezonu.
Billy Piton is offline  
Old 30.07.2017., 20:39   #240
zapravo, ako se igrač ne pojavi do 11. tjedna sezone, ugovorm mu se automatski produžuje za jednu godinu. dakle, penn ima opciju ili odigrati sezonu ili penzija.
Billy Piton is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:37.