Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2016., 20:25   #21
Vidim da ovo nitko ne gleda .
Ja bio malo u zaostatku, ali sve nadoknadio. Nema još puno , jer su već počeli promovirati La Fan.
U petak je bila 97 ep. , pa oko 115-120 epizoda sveukupno.
Novela je još uvijek zabavna i dobra .
Ali ovaj dio sa psom i Stellom , te njezinim cimerima je još uvijek vrh vrhova ove novele. Komedija svaki dan .
Carlos Ponce mi je tako dobar da bih ga možda označio kao i najdražeg muškog protagonista ove godine koje sam gledao.
Hvalabogu, ova Maria Jose se nije udala ,ali ostaviti pred crkvom onog dobrog Andresa to nije bilo lijepo.
Jedino sada treba vidjeti koliko će trajati samovolja Antonia Josea , dok ga Silvana ne ispraši zauvijek iz svojeg života .

Inače elencu se je pridružio i Mijail Mulkay ( Mohamed iz Klona )
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 14:26   #22
Ova novela kao da je ukleta. Opet nije bilo vjenčanja i opet imamo odbjeglog mladenca .Ovaj Poncho kao da se specijalizirao za propala vjenčanja.
Ostavio mladenku zbog iste osobe , koja je njega ostavila pred oltarom .

Čini se da je ova novela jedna od rijetkih koja će imati samo jednog važnog negativca , a i ovaj je nekako komičan , sve samo ne oličenje zla i sličnog .
Andres i Lucia konačno . :klap:
Dobro da su maksimalno smanjili minutažu liku Brigitte Bozzo .
Sve u svemu odlično i zabavno.Pravi predah od svih onih narko novela i sl. koje gledam .
Još samo malo , max. 11 ep. .Finale je u ponedjeljak 16.01.
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 00:19   #23
Jučer je bila zadnja epizoda . Završila je mirno . Sve je bilo u znaku iskazivanja ljubavi i slično , te na ponekom komičnom elementu . Zapravo završilo netipično za Telemundovu novelu . Nitko nije bio ubijen , nitko nije završio u zatvoru , čak se je i glavni negativac , Silvanin muž pomirio s činjenicom da ju je izgubio i nije je više pokušavao prisiliti na ništa .
A svi parovi ostvarili su svoje želje i završili zajedno . Zapravo se može misliti da je ličilo na neku tipičnu sretnu novelu sa šećerastim svršetkom , ali je bilo više od toga .Bile su prelijepe posljednje epizode . Iako možda malo dosadno , ali lijepo.

Uskoro ću ovih dana napisati konačan osvrt na novelu .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 23:42   #24
I tako završila meni jedna od do sad najdražih novela

Zadnja epizoda prekratka! Glupo mi je ispala cijela stvar s Luciom i Andresom. Niti su imali scenu u zadnjoj epizodi (osim onoga kad su svi plesali na kraju), niti smo ih imali priliku vidjeti kako im ide u vezi i to sve.. Ali čak mogu reći da mi je ispala simpatična (nisam je baš preferirala)

Moji Majo i Vicente ja ne znam šta me lupilo, ali kad ju je zaprosio i ja sam zaplakala ili sam luda ovih dana ili je to zbog toga što sam se tako uživila u seriju a pogotovo u njih dvoje..

Ostali smo tako bez negativaca, jer su se pretvorili u pozitivne likove baš jedna ugodna i vesela novela! Pretpostavljam da su onda svi živjeli u casa duplex ? Fora kako su Chivisinu i Manuelovu sobu spojili
__________________
__________________
SantaDiabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 20:22   #25
Telemundo ne pravi komićno - obiteljske novele tako često . Čak mislim da je ovo prva takvog tipa na TM . Jer mislim da je ovo i prva u kojem nitko nije bio ubijen , a samo jedan manje sporedni lik završio u zatvoru.
Nakon toliko godina , gledao sam i to na Telemundu .
Novela je bila osvježenje u moru tolikih novela i serija puna nasilja i kriminala.
Puno je bilo komedije , a za to je najviše bio zaslužan trio : Stella , Poncho i Dominique , a naravno ne smijemo zaboraviti ni psića .
Pohvale glumačkoj postavi , posebice fenomenalnoj Adriani Barrazi .
Novela se može pohvaliti sa jednim od najboljih parova godine .Toliko su mi bili dobri i lijepi , da mi je bilo žao kad je završila .
Pohvale Carlosu Ponceu i Maritzi Rodriguez . :klap:
Osim njih spomenuo bih i odličnu Marimar Vega .
Zapravo je cijela glumačka postava bila odlična , osim par izuzetaka . Nisu mi se svidjeli Alexandra Pomales i ona mala Brigitte , ali to je do njene kose , ne do glume. Bilo bi već vrijeme da promijeni imidž djevojčice i ubaci u višu ligu i počinje glumiti teen djevojke .
A Marcela Guirado i Vince Miranda bi na duže staze mogli dobiti i koji protagonico na telemundu . Naravno ne odmah , ali imaju ono nešto .
Sam ambijent je bio normalan za tu vrstu priče i nisam se baš previše obazirao na to.Vidi se da novela i nije trebala biti skupa .Pohvale za puno vanjskih scena na lokacijama.
Ne znam da li je ovo zadnja uloga Maritze na TM ili će i ona u Mexico , na Aztecu . Vidjet ćemo .
A Carlos će vjerojatno opet na TM nakon određene pauze .
Sve u svemu lijepo je to izgledalo i mislim da onaj tko je želi pogledati neće biti razočaran , ako želi nešto light .

Konačna ocjena : 8 / 10
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 21:36   #26
Otkrija ovu seriju slucajno dok sam ceka novi nastavak serije La Fan i odusevija se toliko da sam u dva tjedna dosa do 56 epizode. Jednostavna serija, puna dobrih likova, humora i odlicne glumacke postave!

Stvarno glumce moram ishvaliti, bas su svi nekako dobri. Carlos Ponce i Maritza Rodriguez odigrali su najbolje u karijeri, tako su dobro nosili seriju.

Mlade glumce ne volim bas u serijama pogotovo dicu ali ode su ih svih bas pogodili. Moram izdvojiti Thali García koja mi je pravo otkrice i mislim da ce biti odlicna prota u buducnosti...
vox is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2018., 22:29   #27
Serija će se tjedan dana, od 19. do 23.11. emitirati na RTL-u, a nakon toga izgleda bit će dostupna preko RTL Play.

http://i67.tinypic.com/11l0o6g.jpg
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2018., 22:57   #28
Kao prvo : prijevod Nije moglo sa Silvana bez novca .
Kao drugo : meksičkoj drami
Kao treće godine glumaca : sada imaju toliko godina , onda nisu imali toliko , odnosno ne znam koja je poanta uopće stavljanje godina glumaca u ovaj članak .
Kao četvrto : krema latinoameričkog glumišta ? Koja krema ? O čemu ovi to ? Valjda mogu prodati to ili što ? 5-6 glumaca poznato ovdje , a jedino su spomenuti u članku malo bolje poznati .
I kao peto: kojeg vraga uopće stavljaju tjedan dana na TV . Ovo je smijurija kao takva . Znaju da neće biti gledano ili što ?
Zemljo , otvori se .


BTW , moja preporuka svima za gledanje ove telenovele .
Odlična je i dosta light .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2018., 23:00   #29
Realno, scenarij da se serija makne nakon tjedana s rasporeda zbog nezadovoljavajuće gledanosti je vrlo vjerojatan. Ovako su na vrijeme upozorili. Ionako ima više smisla pratit preko RTL Play, bar se zna da će tamo bit puštena kompletna. A tako i jednog dana na RTL Passion.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2018., 17:33   #30
A bolje i na RTL Play poznavajuci RTL i njihove odluke

Hvala @altairfan na dobrim preporukama
pokusat cu je gledati koliko stignem
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2018., 18:35   #31
Serija je već dulje vrijeme dostupna kompletna na Netflix-u i to u HD kvaliteti. Na RTL Play će biti vjerojatno u lošijoj osim ako u međuvremenu nisu poboljšali kvalitetu materijala.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2018., 20:41   #32
Se zna u kojem terminu ce biti na RTLu?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2018., 22:29   #33
U newsletteru RTL Playa piše samo eskluzivno kod njih, ne piše da će se emitirati na nekom kanalu.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2018., 16:45   #34
zabavno, lagano, idealno za vježbanje španjolskog. na rtl playu gledaš kad hoćeš
Ter Stegen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.