Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2010., 21:59   #281
Quote:
Malo Kreketalo kaže: Pogledaj post
da vam se i ja pridružim...
imam 24 godine,168cm i 49 kg...
imam sina od 16mj...
u trudnoći sam dobila 25kg koja su se doslovce istopila...
ostala sam trudna s 45kg...
svi me zajebavaju da sam anoreksična,da će mi se noge polomit i tak to...
sva sam skladno mršava,niš mi nigde ne spada...
pila sam plibekse,sirupe razne,išla internisti jer sam mislila da neke
ne štima,vadila hormone-sve je bilo b.o.
ide mi na živce kad ljudi stalno seru,i to redovito oni koji su pola svog života po dijetama!
zašto se njima nesmije reć da su debeli,a nas mršave se smije nazivat svakavim pogrdnim imenima i to je svima smiješno,a kad veliš buci da je malo deblja-mrzi te do groba...
ja bi voljela nabacit barem 5kg...
evo mog dnevnog menia:
ujutro na poslu veeeliku krafnu s marmeladom+kava
ručak svašta,ali uvijek bude mesa i više-manje je kuhano...
između toga čokolade,bomboni,čips...
pa dođem doma pa se još i doma ubijem u hrani...
i večera sendvič,kornflakesi ili od ručka ak je kaj ostalo...
JA JEDEM!!
i kile nejdu,majkemi,NEJDU NA MENE!!
mm veli da nek se ne živciram toliko dok god sam zdrava,da s ovim prejedanjem mogu zaradit samo kolesterol i da me lakše oblačit nego hranit....
isto sam vam sva jadna!
O kako ja tebi zavidim,a i ostaloj ekipi ovdje.
Meni se i zrak hvata.

Da bih imala (trenutnu) normalnu kilazu jedem ko pticica,a da pojedem tvoj dnevni meni,vec sutradan bih imala 3 kile viska...

Vi ovdje,makar bez griznje savjesti uzivate u ukusnoj i obilnoj klopi i nemate pojma koliko ste zbog toga sretni.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 22:47   #282
Ma imamo, imamo, bez brige samo je, IMHO, isto tako važno redovito se kretati, odnosno naći neku fizičku aktivnost koja ti paše.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 08:56   #283
de ste mi,mrševice???
ma,meni samo da je malo veće cice i da imam malo veću guzu..ja imam i jedno i drugo,ali je sve to sitno!
Ja nebi obraze,ja bi noge---izgledam ko skakavac,fakat su tanke za popizdit!
problem mi nać traperice i čizme,koma,ja si trapke jedinu o dizelu mogu kupit,katastrofa!
pomirila sam se s tim da sam takva,ali me nervira to tuđe pozivanje na red zbog mršavosti...kaj ih kurac boli kakva sam ja,oni su tak i tak više-manje cijeli život po djetama!
ja bi otišla kirurgu da mi stavi cice i implatante u guzu...mm se križa,ali sve manje i manje,reko je da ak budem htjela silikone kad rodimjoš jedno-dvoje,da će mi ih kupit...,a ja ću dotad skupit sama za njih...
Malo Kreketalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 09:19   #284
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
..a slusajte,uvijek nam ostaje ko posljednja opcija - implantati u obrazima odnosno na jagodicnim kostima!
Ti bi to stvarno uradila? Ja nipošto, nikakva strana tijela ne dolaze u obzir. Ako može prirodno dobro je, ako ne može – da smo zdravo.
DanyBD is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 11:44   #285
ja bi cice,nisam ravna-imam 2.,ali obješenu,moš mislit kak to izgleda...
ja ću to uradit,100%,čisto zbog sebe i svojeg gušta i kompleksa.
Ne mislim stavljat 5.,ali povećat za broj i to malo podić,nevidim zašto nebi?
Malo Kreketalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 12:37   #286
Quote:
Malo Kreketalo kaže: Pogledaj post
Ne mislim stavljat 5.,ali povećat za broj i to malo podić,nevidim zašto nebi?
Ako tako želiš promijeniti nešto na sebi a nemaš strah od intervencije, uradićeš to ma što ti rekli neistomišljenici. U tome nema ništa loše, tvoje tijelo tvoja stvar, samo ti treba malo sreće da sve prođe kako treba. Ja sam vjerovatno pogledala previše dokumentaraca o užasnim posledicama loše izvedenih zahvata, odbacivanja implantata i sl. Uostalom, i da nije toga ne bih išla tako daleko, držim svoju sujetu pod kontrolom, druge me falinke brinu više od izgleda.
DanyBD is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 16:23   #287
Question

Quote:
cookie :) kaže: Pogledaj post
Nevjerovatno, ali apsolutno isti problem, i ja sam visoka 1,80 ali imam 55 kila, jedem sve zivo, staalno jedem, ali nista vec 8 mj se ne micem sa 55.
uff, i kod mene je slično... visoka sam 167 i imam samo 47 kila stalno nesto jedem ali se jednostavno ne debljam,
dali netko ima savjet kako se udebljati u nogama i rukama ???
katja.mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 16:28   #288
Quote:
izgubljena u noci kaže: Pogledaj post
stalno se pokušavam udebljati, jedem u nenormalnim količinama - stalno, i ujutro i tijekom dana mali milijun puta, i kasno navečer, sve što mi dođe pod ruku - posebno čokolade u zadnje vrijeme (mix.2 po 100grama na dan ), i meda, i šećer i tone majoneze i sve živo, ali ne ideeeeeeee
i dalje imam bijednih 58 kila na svou visinu od 180
oću bit ko seka aleksić

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeelp
I ja bih volio dobit koji kg više, volim čokoladu al mi se nikaj ne ,hvata,

Kaidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 18:12   #289
jesti pekarske proizvode
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 22:19   #290
Quote:
nesada kaže: Pogledaj post
jesti pekarske proizvode
ahh to mi svi kazu...ja sam sve probala al neide, udebljala san se malo u trbuhu i tjt, a noge i ruke uvjek iste
katja.mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 22:15   #291
Pocnite piti pilule uskoro ce te valjati u celulitu i trbuscicu. sa 45KG na 53KG u roku od par mjeseci.
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 12:34   #292
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
Pocnite piti pilule uskoro ce te valjati u celulitu i trbuscicu. sa 45KG na 53KG u roku od par mjeseci.
please...........
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 13:27   #293
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
Pocnite piti pilule uskoro ce te valjati u celulitu i trbuscicu. sa 45KG na 53KG u roku od par mjeseci.
hahaha..meni samo cice poveca
kilaza je ista..doduse dobila sam "cak" 2 kg od ljeta nadam se da ce ostat..inace 164/48kg..i jedem stalno i sve..ali to su geni..nemam debelih u obitelji..

jedino me tu i tamo,ali sve manje izbace iz takta neke overweight zenturace koje bi htjele izgledat ko ja,ali ne mogu pa kazu da sam anorexicna,ali to je njihov problem
__________________
..give it all just to get it, you're missing pieces everywhere..
vision one is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 23:29   #294
Ja sam bila jako mršava, jedino su me grudi uvijek izvlačile I stvarno sam jela sve i svašta, ali nikako mi se nije primalo. Pa sam počela piti b komplex i matičnu mliječ + brzu hranu, konstantno i nabacila sam par kg. Ko me god nije vidio odavno vidi da sam se udebljala i kažu da mi jako lijepo stoji. I sviđa mi se
__________________
Drago srce,šta misliš da se malo počneš baviti samo svojim poslom.Pumpaj tu krv, mani se emocija...
okana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 04:59   #295
ja se isto borim s tim otkad znam za sebe...nije da me previse brine, ono, drago mi je kaj mogu jest kad god pozelim i kaj god pozelim, u kolicinama koje zelim

ali nekako bi bila jos zadovoljnija da nabacim 5-6 kg, nis vise od toga
htjela bi da mi se obrazi malo popune, u biti to me najvise smeta...ostalo je ok, imam sise i guzice

no nejde i nejde... nije sad da bas jedem ko svinja, lagala bi kad bi rekla to, ali jedem sve ono sto kakti deblja, i to najcesce kasno navecer
ima dana naravno kad mi se malo smanji apetit, al sumnjam da je u tome problem

ono sto me najvise izbacuje iz takta su grozni komentari od nekih ljudi...od onih vec klasicnih, da sam anoreksicna, pa do toga da izgledam ko kosturko... uzas... a prilicno sam daleko od toga
ne moram ni reci da su to komentari punijih ljudi, al svejedno me jako povrijede
__________________
Bolje ispast glup nego iz autobusa.
MiaVita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 21:08   #296
Ako se želite udebljati jedite obavezno po 5-6 obroka dnevno. Svakodnevno jedite oko 5 komada slatkog i sočnog voća, puno sira(svježi kravlji i tvrdi sir), voćnih jogurta, tjestenina-krumpir-hruh + hrana po izboru, a između obroka suho voće, sjemenke i orašasti plodovi.

Kod mene je bilo djelotvorno.
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 21:53   #297
upravo supotno. više obroka ubrzava metabolizam. nek jednu 2-3 puta dnevno i nek se ubiju u kruhu i UH navečer, neka prže, kuhaju sa maslacem i vrhnjem recepte, pekarski proizvodi. neka piju barem pola litre soka dnevno. keksi i slatkiši također što više.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 22:29   #298
Hm, pa ne znam baš. Ja se uvijek udebljam kad imam više obroka dnevno. Nisam još čula da se neko udebljao ako je jeo 2-3 put dnevno, valjda kako kome.
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 22:36   #299
Izbaciti pijavice iz svog života. I privatnog, i poslovnog. Sagledati istini u oči, preispitati sebe i kako se osjećaš u svom trenutnom životu. Ako treba, promijeniti posao, promijeniti grad, promijeniti dečka,... Znam da nije lako ponekad, pogotovo sad u doba recesije i straha od nezaposlenosti.

Pomaže oprobano ne samo za vraćanje na svoju normalnu težinu, nego i za vraćanje lijepe i zdrave kože i kose, imuniteta, i osmjeha na lice. Jer kad se živciraš, možeš jesti bilo što ali probava ne funkcionira kako spada, i nisi u stanju kako spada apsorbirati korisne sastojke iz hrane, nego uglavnom vučeš toksine iz istih.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 13:21   #300
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ja sam otkad znam za sebe imala 50 kilica, a u zadnjih mjesec dana sam se udebljala 2 kile (167cm)
znam da quotam prastari post ali ne mogu se načuditi. isuse. pa ja sam na 170 cm bila najmršavija sa 57 kila. Izgledala sam doslovno kao da sam izašla iz konc logora. ljudi su me pitali jel sa mnom sve u redu, jel se drogiram i imam li anoreksiju. nitko ali nitko mi nije vjerovao koliko kila imam dok ne bi pred njima stala na vagu. ove kilaže ispod 50 su meni SF

imam frendicu koja ima sličan problem. tanka je kao prut a jede teški junk food od kada znam za nju u svakakva doba. doduše kilaža je normalna ali izgled nije baš. čak i vježba ali nema poboljšanja. zdrava je i sve ali valjda ima takav metabolizam
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.