Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2011., 10:40   #3281
Da vam se javim... Da bio je ono, po mom stručnom opisu mali krpelj! I dobro sam ga izvadila jer se ipak (opet po opisu) čini da nije glava ni ušla u tijelo mog L, a to što je ostalo je rilce i to mu nije dr dirala nego je rekla da špricamo octaniseptom, i da će to samo izaći. Naravno da pratim hoće li doći tempica ili neka promjena ponašanja. Malo sam mirnije ali opet u komi... Čini se da nije od subote, tako su mi rekli jer se nije napio krvi, a opet nije ni glava ušla. Fuj gade mi se te bube, a tek pomisao je šetala po tijelu moje bebe.Uhhhh
__________________
Gledam te dok spavaš, slušam kako dišeš....
Nespavalica is offline  
Old 14.07.2011., 10:40   #3282
sta vi peglate djecje stvari?!? mozda sam jedina lijena mama, ali osim nekih bluzica i haljinica koje bas moram ja djecje stvari ne peglam. svejedno koje godisnje doba... dosta mi je nasih stvari, i kosulja od mm-a
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is offline  
Old 14.07.2011., 10:42   #3283
Quote:
aniano kaže: Pogledaj post
sta vi peglate djecje stvari?!? mozda sam jedina lijena mama, ali osim nekih bluzica i haljinica koje bas moram ja djecje stvari ne peglam. svejedno koje godisnje doba... dosta mi je nasih stvari, i kosulja od mm-a
Ja bas obrnuto od tebe.
Peglam apsolutno svaku bebinu stvar, svoje peglam kad mi zatreba , a mm si kosulje pegla sam.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 14.07.2011., 10:44   #3284
Quote:
aniano kaže: Pogledaj post
sta vi peglate djecje stvari?!? mozda sam jedina lijena mama, ali osim nekih bluzica i haljinica koje bas moram ja djecje stvari ne peglam. svejedno koje godisnje doba... dosta mi je nasih stvari, i kosulja od mm-a
za sada sve pa i čarapice ali zato za sebe kupujem odjeću sa etiketom: ZABRANJENO PEGLANJE
anella is offline  
Old 14.07.2011., 10:45   #3285
Quote:
aniano kaže: Pogledaj post
sta vi peglate djecje stvari?!? mozda sam jedina lijena mama, ali osim nekih bluzica i haljinica koje bas moram ja djecje stvari ne peglam. svejedno koje godisnje doba... dosta mi je nasih stvari, i kosulja od mm-a
Apsolutno NIŠTA ne peglam.
Ni njezino ni naše. Ustvari, ne znam više ni gdje mi je pegla.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 14.07.2011., 10:46   #3286
Quote:
anella kaže: Pogledaj post
za sada sve pa i čarapice ali zato za sebe kupujem odjeću sa etiketom: ZABRANJENO PEGLANJE
Ja kupujem takve zavjese, stolnjake i ostale gluposti koje ne volim peglat.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 14.07.2011., 10:47   #3287
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Apsolutno NIŠTA ne peglam.
Ni njezino ni naše. Ustvari, ne znam više ni gdje mi je pegla.
To mi je uvijek bilo fascinantno. Imam jednu frendicu koja nis ne pegla i nikad nije zguzvana.
Ja kad obucem nesto neispeglano, sva sam "plisirana" tako da ne znam u cemu grijesim.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 14.07.2011., 10:48   #3288
Quote:
aniano kaže: Pogledaj post
sta vi peglate djecje stvari?!? mozda sam jedina lijena mama, ali osim nekih bluzica i haljinica koje bas moram ja djecje stvari ne peglam. svejedno koje godisnje doba... dosta mi je nasih stvari, i kosulja od mm-a
sve dječje stvari još peglam, a bebač ima 2,5 godine.
rossi79 is offline  
Old 14.07.2011., 10:50   #3289
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
To mi je uvijek bilo fascinantno. Imam jednu frendicu koja nis ne pegla i nikad nije zguzvana.
Ja kad obucem nesto neispeglano, sva sam "plisirana" tako da ne znam u cemu grijesim.
Ne znam, možda je stvar u robi koju nosiš, tj. stilu odjevanja. Mi imamo takvu robu koja se ne gužva (npr. nikad ne nosimo košulje).
Također, odmah nakon što mašina opere vadim robu istavljam je na štrik, dobro protresem, pazim kako vješam i to je uglavnom to.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 14.07.2011., 10:52   #3290
ja sam jedan jedini put ispeglala sve djecje stvari i to prije nego se nasa L rodila. bila doma i imala vremena. a tek sad s drugim bebacem, dobro proberem iz kosare za ves sto se pegla, a sto ide direktno u ormar. ali zbilja, pa uglavnom nose pamucne bodije ili pamucne majce, tajice, sve rastezljivo, di bas i ne bi imalo efekta da se ispegla. mislim, pegla ti ili ne pegla, isto ti dodje. ali mi onda netko za malu pokloni haljinicu na volancice koju ona voli, i kiki...sad moram to peglat...
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is offline  
Old 14.07.2011., 10:53   #3291
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ne znam, možda je stvar u robi koju nosiš, tj. stilu odjevanja. Mi imamo takvu robu koja se ne gužva (npr. nikad ne nosimo košulje).
Također, odmah nakon što mašina opere vadim robu istavljam je na štrik, dobro protresem, pazim kako vješam i to je uglavnom to.
Probala sve "trikove" (ni ja ne nosim kosulje) i uvijek izgledam sazvakano.
Tako da do daljnjeg ipak peglam...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 14.07.2011., 10:54   #3292

Ne znam, ja zbilja ne izgledam sažvakano.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 14.07.2011., 10:54   #3293
Quote:
aniano kaže: Pogledaj post
ja sam jedan jedini put ispeglala sve djecje stvari i to prije nego se nasa L rodila.
Meni je to napravila mama.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 14.07.2011., 10:56   #3294
I ja uvijek izgledam pogužvano ako nešto ne popeglam
A njegovo peglam apsolutno sve.
A bome i naše, nekad popeglam pa peglam opet kad to idemo obući jer sam ono na brzinu pa se zgužvalo u ormaru. Ali napredujem... ne peglam više pidžame, bokse i takve stvari, haha
__________________
Gledam te dok spavaš, slušam kako dišeš....
Nespavalica is offline  
Old 14.07.2011., 10:57   #3295
Quote:
aniano kaže: Pogledaj post
ja sam jedan jedini put ispeglala sve djecje stvari i to prije nego se nasa L rodila. bila doma i imala vremena. a tek sad s drugim bebacem, dobro proberem iz kosare za ves sto se pegla, a sto ide direktno u ormar. ali zbilja, pa uglavnom nose pamucne bodije ili pamucne majce, tajice, sve rastezljivo, di bas i ne bi imalo efekta da se ispegla. mislim, pegla ti ili ne pegla, isto ti dodje. ali mi onda netko za malu pokloni haljinicu na volancice koju ona voli, i kiki...sad moram to peglat...
Ma ne peglam ja to da ne izgleda zguzvano, pa ne ide na sastanak u bodicu.
Peglam da malo "steriliziram" robicu jer se puno toga pere na 40 pa mi je srce na mjestu tek kad to malo popeglam.
A osim toga, bas mi je lijepo vidjeti uredno slozenu malu robicu.
Moji ormari mogu biti i neuredni, bas me briga.
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post

Ne znam, ja zbilja ne izgledam sažvakano.
Blago tebi.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 14.07.2011., 10:59   #3296
Quote:
Nespavalica kaže: Pogledaj post
I ja uvijek izgledam pogužvano ako nešto ne popeglam
A njegovo peglam apsolutno sve.
A bome i naše, nekad popeglam pa peglam opet kad to idemo obući jer sam ono na brzinu pa se zgužvalo u ormaru. Ali napredujem... ne peglam više pidžame, bokse i takve stvari, haha
Moja stara i to pegla.
I krpe za sudje.
I krpe za prasinu.


Malo je opsesivno-kompulzivna po tom pitanju.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 14.07.2011., 11:08   #3297
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Moja stara i to pegla.
I krpe za sudje.
I krpe za prasinu.


Malo je opsesivno-kompulzivna po tom pitanju.
Skužila sam i ja po sebi malo tog ok poremećaja pa se trudim to ispraviti dok je vrijeme Ono da ne zabrazdim!
__________________
Gledam te dok spavaš, slušam kako dišeš....
Nespavalica is offline  
Old 14.07.2011., 11:15   #3298
Quote:
rossi79 kaže: Pogledaj post
ako se dobro sjećam, jer ipak je to bilo prije 5 mjeseci, mi smo od dm-a dobili neke bonove a popustima, ali nisu bili isti kao za 1. ročkas.
hvala..
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Old 14.07.2011., 11:19   #3299
Quote:
Nespavalica kaže: Pogledaj post
Skužila sam i ja po sebi malo tog ok poremećaja pa se trudim to ispraviti dok je vrijeme Ono da ne zabrazdim!
Moj OKP se ispoljava na druge nacine.
Sve u stanu mora biti besprijekorno cisto, inace sam luda.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 14.07.2011., 11:23   #3300
Quote:
aniano kaže: Pogledaj post
sta vi peglate djecje stvari?!? mozda sam jedina lijena mama, ali osim nekih bluzica i haljinica koje bas moram ja djecje stvari ne peglam. svejedno koje godisnje doba... dosta mi je nasih stvari, i kosulja od mm-a
ne, naravno da ne s time da ja ne peglam nista.
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
To mi je uvijek bilo fascinantno. Imam jednu frendicu koja nis ne pegla i nikad nije zguzvana.
Ja kad obucem nesto neispeglano, sva sam "plisirana" tako da ne znam u cemu grijesim.
u vjesanju robe najvjerojatnije i u tome sto ostavljas u vesmasini robu.
ako ju odmah izvadis, streses i ljepo objesis pegla je suvisna.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:07.