Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2016., 21:11   #41
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
Čitala sam negdje da će lik Tamare Šoletić (mislim da se zove Žana) biti u nekom ljubavnom odnosu s Torjancem i Kurbašom.
Da, i mene smeta što u zadnje vrijeme svugdje pokušavaju progurati taj humor. Prvo, dolazi do zasićenja, a drugo...u većini slučajeva taj "humor" uopće nije smiješan.
Ma naravno da nije smijesno kad forsiraju to i samo ispada bez veze. Sta ne uzmu neki od nasih klasika/lektira tipa Tenu i naprave adaptaciju i modernu verziju, mislim da bi im to bilo puno uspjesnije od ovih glupih komedija...
Fan91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 20:10   #42
Zlatni dvori - Ana
Zlatni dvori - Petar

U pozadini se čuje i naslovna pjesma.

Zadnje uređivanje BrightSun : 24.08.2016. at 20:21.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 21:40   #43
Matko
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 21:46   #44
Au kakoe dobra muzika, baš mi se sviđa.
Nadam se da ovo brzo počinje i da ćemo i mi u Bosni i Hercegovini imati gdje ovo gledati, jer nemamo Novu TV već par godina zbog nekakvih autorskih prava Nova je zabranila emitovanje u BiH.
Promo je odličan.
Pozdrav iz Sarajeva
chakany is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 22:07   #45
Odličan promo!

Samo jedno pitanje- Hoće li to biti prava sapunica ili komedija kao KPDP?
vane1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 08:27   #46
Super su im teaseri, općenito im je promocija puno bolja nego kod Prave žene.

Službeni instagram: https://www.instagram.com/zlatnidvori/
I službena facebook stranica: https://www.facebook.com/ZlatniDvori/?fref=ts

Vele da će to bit "romantična komedija". Vidjet ćemo. Meni vuče na klasičnu sapunjaru s komičnim elementima.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 16:25   #47
Promocija Prave žene u odnosu na Zlatne dvore izgleda jednu svetlosnu godinu katastrofalno.
Naslovna pesma je predobra.
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 17:04   #48
Ovo nije...za mene. Pjesma majko mila, imam instant flešbek na Najbolje godine, ne bih hvala. Biram Juričića kao tatu klinki od 20 godina radije.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 17:23   #49
Ana i Petar bi mogli biti dobar par u seriji, glumci obećavaju.

Nadam se da ćemo dobiti uvid u radnju uskoro. Ako Ecija zaista glumi Petrovu majku, lako bi mogla biti negativka.
Twotinyfrogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 20:51   #50
Serija će opet počupati onu s RTL-a. Znaju na Novoj jako dobro što prolazi. Kućanice će na ovo samo tako pasti.
Fforumaš1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 14:25   #51
Jučer je u novinama pisalo da će snimiti 160 epizoda.
Dunavsava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 14:44   #52
Quote:
Dunavsava kaže: Pogledaj post
Jučer je u novinama pisalo da će snimiti 160 epizoda.
Opet ce razvuc pricu Promo im je dobar i cini se ok, ali neznam dal ima smisla pocet gledat uopce jer i Larin izbor i Kud puklo da puklo su dobro poceli pa napravili 2 sezone i xy epizoda i na kraju nis s nicim pa moras odustat od gledanja
Fan91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 15:01   #53
Teaseri izgledaju fantasticno! bit ce ovo puno bolje napravljeno od Prave žene vec vidim...

osobno sumnjam da cu gledati, ali mislim da je forsirani humor sasvim nepotreban u ovome, nadam se da ce baza biti na toj ljubavnoj prici jer stvarno postoji kemija izmedu glavnih likova. Ugl neka bude klasicna sapunica, nikako ne na foru KPDP (koji je po meni u toj kategoriji bio izvrstan, barem prva sezona)
sebastianpgptvk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 19:52   #54
Ma jesu to oni kupili 60k lajkova na fb stranici
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 21:56   #55
Nisu kupili, spajali su stranice. To sm primijetila jer su u jednom času imali manje od 1000, u idućem 10 000, u idućem jedno 40 000, i onda su se odjednom među pratiteljima pojavili ljudi koje znam, a koji su im lajkali neke druge stranice.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 01:15   #56
Ova ce serija biti totalno na foru Najboljih Godina, totalnooo
Vec po najavi me podsjeca na Najbolje godine
Znam dobro kakve su Najbolje godine bile odlicna serija a onda su je totalno srozali sa drugom sezonom kao i Larin Izbor...tako da bi im najbolje i bilo da tih 160 epizoda bude sve sto ce biti od ove serije, ali naravno vec znam unaprijed da ce je produziti jer svaka dosad uvijek ima 160epizoda a onda kasnije bude i vise.
Nadam se da ce nakon ove serije ponovo obnoviti Kud Puklo da Puklo, jer je to jedina serija koja zasluzuje da ima i trecu sezonu.
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 17:08   #57
Znači i ovdje će biti humora, kao i u Pravoj ženi. Promo Prave žene mi se nimalo ne sviđa, nekako je bezveze. Ovo bi moglo na dobro izaći, ali ove serije treba gledati samo kako bi vidjeli šta domaća produkcije snima, nikako očekivati kvalitet...
__________________
Naime, ljudi su takvi. Nije ih briga za osjećaje, čine sve kako bi se narugali. Budi drugačiji.
Danko Bananko12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 11:48   #58
Po traileru objavljenom sinoć na njihovoj fb stranici, izgleda mi kao neka bajka, nešto poput Larinog izbora. Ne znam, nadam se da će ipak ugodno iznenaditi.
bossavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 12:30   #59
I mene ovo podsjeća na Larin izbor.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 12:33   #60
Jbt, Štrljić i Ecija su jedva sišli s ekrana, evo ih opet.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.