Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2016., 15:28   #61
Sinoć je na Kanalu D prikazan Beyaz Show, snimljen u Berlinu prije skoro mjesec dana, i Serenay je bila gost (naravno da sam gledala )





Bilo je, kao i uvijek kod Beyaza, komičnih trenutaka, ali i puno pjesama. Serenay je izvela Telefonun Başında

Ovdje je srdačan susret s djevojkom iz publike koja kaže kako voli Serenay zbog njene pozitivne energije, divi joj se i voli je kao glumicu. Serenay je pozvala na pozornicu i baš je lijepo i iskreno zagrlila.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 19.11.2016., 15:48   #62
A stvarno, uvijek je radosna i baš pršti energijom. Zahvalno je imati nju kao gošću u emisiji.

A tek kad zapjeva...
đurđevak is offline  
Old 20.11.2016., 15:15   #63
Jutros je Ranini objavio vijest: Serenay Sarıkaya'ın yeni projesi belli oldu: Fi Çi Pi



Fan stranica je odmah prevela..

Quote:
The famous actress Serenay Sarıkaya, who starred in Ay Yapım's Medcezir series, had proposes for a long time to be on TV during the 2016 season.
Sarikaya, who provides high box-office success of the film ikinmizin Yerine has made her decision to participate in Turkey's first original digital series..
Serenay Sarıkaya has agreed to take part in the adaptation of Akilah Azra Kohen's best-selling trilogy "Fi Çi Pi", planned for PuHu's online monitoring platform, which has been preparing the substructure for the Doğuş Group for nearly two years. We will also inform you soon about the players ,the staff and other details of the adaptation of the screenplay and the approval of the shooting.
Is also known, that Ay Yapim & Akilah Azra Kohen have agreed for the adaptation rights of the bestselling book & was first presented in MIPCOM fairs in Cannes.
Bit će to prva izvorno turska digitalna serija, adaptacija hit trilogije Akilah Azra Kohen - Fi Çi Pi, turske spisateljice i psihologinje.

Planirano je emitiranje na novoj PuHu on line platformi Doğuş grupe.
Produkcija je AyYapim, projekt je već predstavljen na MIPCOM-u u Cannesu.

__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 22.11.2016., 09:33   #64
Cure hvala sto pratite Serenay i sto nas izvjestavate o dogadjajima.
Sta reci, divna je...bas neko jednostavno i milo stvorenje.

Nego da li neko zna hocemo li imati gdje pogledati ovaj njen novi film s prevodom?
chica23 is offline  
Old 22.11.2016., 11:39   #65
Koliko znam, ne smije se prevoditi dok film ne bude pušten na CDu, obično to slijedi nekoliko mjeseci nakon premijere. Netko će prevesti sigurno, barem na engleski jezik.

Izgleda da je snimanje serije već počelo



Izvor
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 23.11.2016., 10:39   #66
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Izgleda da je snimanje serije već počelo.
Zna li se koji još glumci sudjeluju u tom projektu? Zanimljiv joj je odabir.


*****


Paparazzi uhvatili Serenay na izlasku iz restorana gdje je bila s prijateljima.

đurđevak is offline  
Old 24.11.2016., 13:03   #67
Nagađanja o glumcima ima, uglavnom se temelje na željama, ali službene obavijesti još nema.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 24.11.2016., 22:00   #68
Da nam ne bude dosadno dok čekamo vijesti o seriji, dobili smo dvije reportaže s titlom na engleskom jeziku. Već su bile postavljane ovdje, ali samo u originalu, na turskom jeziku.

Serenay je iznenadila svoje fanove koji su imali priliku pogledati neke inserte iz filma Ikimizin Yerine 15.10.2016.

Pazar surprise na Show tv, 23.10.2016.


Čim nema vijesti o njoj, znam da vrijedno radi, nova slika sa snimanja za Harper's Bazaar. Zaista je neumorna!



Izvor
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 01.12.2016., 19:05   #69
Očekuje se kako će casting za novu seriju Fi Çi Pi biti završen ovog tjedna jer će emitiranje serije početi u siječnju 2017.
Izvor

Isti izvor je upravo objavio ovu vijest.

Po svoj prilici, partner joj je - Mehmet Günsür!!!!



Ali ipak treba pričekati službenu objavu Ay Yapima.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen

Zadnje uređivanje holaquetal : 01.12.2016. at 20:08.
holaquetal is offline  
Old 01.12.2016., 21:48   #70
Uf, bilo bi mi jako drago. Kad je već otpao moj prvi izbor za njenog partnera (Engin), onda bih je jako voljela vidjeti s Gunsurom. Bili bi odličan par.



I bez slikice ne može. Njezin osmijeh je zarazan.

đurđevak is offline  
Old 03.12.2016., 21:44   #71
Kažu da joj je novi partner u seriji “Fi Çi Pi” Mehmet Günsür. On će biti poznati psiholog Can Manay, a ona plesačica Duru. Pa će se psiholog opsesivno i strastveno zaljubiti u plesačicu kad je ugleda.

Günsür je dosta stariji od Serenay, ali izgleda jako mladoliko pa mogu proći kao par. To će biti izvrsno.
đurđevak is offline  
Old 04.12.2016., 14:22   #72
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Kažu da joj je novi partner u seriji “Fi Çi Pi” Mehmet Günsür. On će biti poznati psiholog Can Manay, a ona plesačica Duru. Pa će se psiholog opsesivno i strastveno zaljubiti u plesačicu kad je ugleda.

Günsür je dosta stariji od Serenay, ali izgleda jako mladoliko pa mogu proći kao par. To će biti izvrsno.
Ako je u pitanju Mehmet,jer on ne stari,hič..
S druge strane,malo sunca i dašak ljeta sa njezina instagrama...lajk za ovo
11tena is offline  
Old 04.12.2016., 19:59   #73
Opet imamo jedan intervju sa Serenay, s prijevodom i titlom na engleskom jeziku. To je intervju za platformu Onedio, od 12.11.2016., već sam ga postavila ovdje, ali nije bio preveden.
Uvijek me iznova oduševi koliko je to draga i simpatična cura.

Malo sam pogledala turski box office za 2016. godinu, İkimizin Yerine se drži odlično, na 7. mjestu je za cijelu ovu godinu, a prikazuje se tek šest tjedana. Svi koji su ispred njega u kinima su puno duže (otprilike 6-8 mjeseci duže), osim Dağ 2 koji se počeo prikazivati kasnije, mislim da se radi o ratnom filmu .

__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 05.12.2016., 18:33   #74
Turski portali navode Mehmeta Günsüra kao partnera Serenay, no službene potvrde još nema.

Ovdje se spominje kako će serija, osim na internetu, ipak ići i na tv, samo tjedan dana kasnije.

No, radnja će biti puno složenija, neće biti važan samo odnos dva glavna lika. Evo, ovdje na slici su prikazane veze/odnosi između likova u knjizi.



Ako se budu držali literarnog predloška, Serenayin lik, Duru, ima vezu s glazbenikom Denizom, a poznati psiholog Can Manay se zaljubljuje u nju. Znači, osim Mehmeta (nadam se ), bit će još jedan glavni muški lik, vjerojatno mlađi glumac.

Ovdje je osvrt na trilogiju Fi Çi Pi, no prilično teško mi je razumjeti i prevesti smisleno.


Čileanski Mega je već otkupio seriju.


Quote:
In addition, Mega is also acquiring the brand new series "Bu Sehir Arkandan Gelecek" with Kerem Bursin and Gurkan Uygun in the lead roles. This newly announced project will start on ATV in Turkey in December. The fourth title is the new series Fi Pi Ci based on the best selling trilogy of novels written by Azra Kohen, also coming later this year.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 06.12.2016., 20:19   #75
Današnje vijesti, Fi Çi Pi, prva izvorno turska digitalna serija u produkciji Ay Yapima imat će 13 epizoda po 60'.

Režiser će biti Mert Baykal (Kardeşim Benim, Muhteşem Yüzyıl Kösem ).

Scenaristica je Akilah Azra Kohen, autorica trilogije.

Također je glumački casting završen, no jedino ime koje se navodi je Serenay Sarikaya.

__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 06.12.2016., 23:08   #76
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Današnje vijesti, Fi Çi Pi, prva izvorno turska digitalna serija u produkciji Ay Yapima imat će 13 epizoda po 60'.
E ovo stvarno zvuči jako obećavajuće Čim unaprijed odrede broj epizoda, znači da imaju priču u glavi. Kratke epizode znače da neće smarati s nepotrebnim sporednim likovima. Ay Yapim, isto OK. Super za Serenay. Prva epizoda se mora pogledati.
__________________
Pjesma
gubitnica is offline  
Old 09.12.2016., 17:47   #77
Akilah Azra Kohen, autorica hit trilogije Fi Çi Pi i scenaristica serije je na twitteru odgovorila na pitanje o broju epizoda:




I meni je bilo malo neobično što će tako opširnu trilogiju prikazati u tako malom broju epizoda.

Ranini obično ne griješi (iako se zna ponekad provući poneka greškica), čak kažu i manje nego što u datom trenutku znaju, tako, možda se tih 13 epizoda odnosi samo na jednu (prvu) sezonu, a ostalo će možda biti u drugoj sezoni.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen

Zadnje uređivanje holaquetal : 09.12.2016. at 19:03.
holaquetal is offline  
Old 13.12.2016., 21:33   #78
Novih vijesti još nema (nagađanja itekako ima ).

Dok čekamo, evo malo oduševljenja Serenayinom glumom na čileanskom web portalu Tendencilandia: Gluma Serenay Sarikaye sve je ostavila otvorenih usta.

U članku se komentira jedna teška scena (Medcezir) koju je glumica iznijela odlično, a također hvale i čileansku glumicu koja je Serenay/Miru sinkronizirala na španjolski jezik.



........................................

Još jedan uspjeh: Serenayina izvedba pjesme Vazgeçtim u emisiji 3 Adam Show na YouTube je pregledana više od 1.300.000 puta

__________________
Bohemian rhapsody - Queen

Zadnje uređivanje holaquetal : 13.12.2016. at 21:43.
holaquetal is offline  
Old 19.12.2016., 12:20   #79
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Hvala na svim novostima vezanim za Serenay. Moram priznati da sam i ja jedna od onih koja ju je nekoliko puta poslušala kako divno pjeva tu pjesmu.


Prije dva dana uslikana je na Bebeku pri odlasku kod frizera (ili izlasku ). Serenay u zimskom izdanju.




Što se tiče nove serije, pišu da će se uz nju i Gunsura, pojaviti još i Ozan Güven i Berrak Tüzünataç.
đurđevak is offline  
Old 20.12.2016., 21:17   #80
Napokon!!!

Ranini je napokon objavio dio glumačke postave serije Fi, Çi, Pi




Po svoj prilici će u ulozi psihologa Cana Manaya biti Ozan Güven, a Mehmet Günsür će glumiti glazbenika Deniza koji je u vezi s Duru (naša Serenay). Super!!! :klap:

Ovo mi je najljepša slika, ali ima ih još: 1, 2, 3

Serenay izgleda fantastično! Sve je ljepša.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen

Zadnje uređivanje holaquetal : 20.12.2016. at 21:32.
holaquetal is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.