Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2004., 18:08   #1
Exclamation Kako izvaditi brojeve iz moba?

Prijateljici mi je krepao ekran na mobitelu - Nokia 3410, a ostali su joj neki uzasno vazni brojevi unutra (za posao koji sklapa ovih dana). Ima li itko nekakvu ideju kako da ih izvuce vani?

Kaze da ViP to naplacuje 400 kuna (?!) pa joj treba neka druga varijanta... thanx
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Old 24.06.2004., 18:26   #2
Re: Hitno!!! Kako izvaditi brojeve iz moba?

Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Prijateljici mi je krepao ekran na mobitelu - Nokia 3410, a ostali su joj neki uzasno vazni brojevi unutra (za posao koji sklapa ovih dana). Ima li itko nekakvu ideju kako da ih izvuce vani?

Kaze da ViP to naplacuje 400 kuna (?!) pa joj treba neka druga varijanta... thanx
Pa čekaj, zar nisu na kartici brojevi?
SETRA Samoborček is offline  
Old 24.06.2004., 18:35   #3
Re: Re: Hitno!!! Kako izvaditi brojeve iz moba?

Quote:
SETRA Samoborček kaže:
Pa čekaj, zar nisu na kartici brojevi?
Ne, ti koji joj trebaju su bas u aparatu... kartica joj je popunjena
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Old 24.06.2004., 20:19   #4
Raspitaj se koliko kosta zamjena displaya na mobitelu ako je manje od 400kn go for it.
_Iva_25 is offline  
Old 24.06.2004., 21:45   #5
Quote:
_Iva_25 kaže:
Raspitaj se koliko kosta zamjena displaya na mobitelu ako je manje od 400kn go for it.
ma košta sigurno prava sitnica u nekom manjem privatnom dućanu
SETRA Samoborček is offline  
Old 25.06.2004., 04:35   #6
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, setra si ti puko, kakav ti je to avatar
draak is offline  
Old 25.06.2004., 09:35   #7
a da nadjes nekoga ko ima isti mobitel i probas na slijepo slat brojeve preko irda na neciji drugi mob,znas ono uzmes nekoga ko ima 3410 i po njemu se ravnas i saljes nekome trecemu tko ima irda,je malo komplicirano al ne moras nikome nista placat
splicanin is offline  
Old 25.06.2004., 10:55   #8
pa najbolje bi bilo kad bi mogla nac nekoga sa data kabelom ili ako nista kupit....onda se lako vrsi sinkronizacija sa kompom.....
__________________
sL!
sL! is offline  
Old 25.06.2004., 10:59   #9
Quote:
draak kaže:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, setra si ti puko, kakav ti je to avatar
SETRA
SilentDriver is offline  
Old 25.06.2004., 12:08   #10
Quote:
splicanin kaže:
a da nadjes nekoga ko ima isti mobitel i probas na slijepo slat brojeve preko irda na neciji drugi mob,znas ono uzmes nekoga ko ima 3410 i po njemu se ravnas i saljes nekome trecemu tko ima irda,je malo komplicirano al ne moras nikome nista placat
nema to čudo irda
SETRA Samoborček is offline  
Old 25.06.2004., 15:10   #11
a onda jedino data kabel neka negdi posudi
splicanin is offline  
Old 25.06.2004., 15:19   #12
Quote:
splicanin kaže:
a onda jedino data kabel neka negdi posudi
Pa to je i bila prvotna ideja, ali nema od koga.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Old 26.06.2004., 22:50   #13
Uzmi sim karticu i isprazni je.Stavi je u mobitel kojem ne radi ekran, uzmi od nekog ispravan 3410 i korak po korak prati kretanje po meniju tako da prebaciš brojeve sa mobitela na karticu.Kad je gotovo prebaci tu karticu u drugi mobitel i to je to.
Brazil is offline  
Old 29.06.2004., 11:21   #14
Re: Hitno!!! Kako izvaditi brojeve iz moba?

Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Prijateljici mi je krepao ekran na mobitelu - Nokia 3410, a ostali su joj neki uzasno vazni brojevi unutra (za posao koji sklapa ovih dana). Ima li itko nekakvu ideju kako da ih izvuce vani?

Kaze da ViP to naplacuje 400 kuna (?!) pa joj treba neka druga varijanta... thanx
Najjednostavnije je zamjeniti ekran. Tako ne gubiš brojeve ni na kartici a ni na memoriji. Potraži po Oglasniku, a ako nema pitaj u Mobisu ili Vipu oni bi to trebali imati.
mobyXXL is offline  
Old 29.06.2004., 11:26   #15
Quote:
mobyXXL kaže:
Najjednostavnije je zamjeniti ekran. Tako ne gubiš brojeve ni na kartici a ni na memoriji. Potraži po Oglasniku, a ako nema pitaj u Mobisu ili Vipu oni bi to trebali imati.
U principu znam da bi to tako trebalo biti najjednostavnije, a ionako ce joj trebati novi ekran. Ne znam za Nokiu, ali kad se meni slupao ekran na Siemensu trazila sam nove po oglasniku, ali sam skontala da ih ne bi mogla sama zamijeniti jer nisu zavidani nego zalijepljeni onom smolom. U servisu su mi to htjeli naplatiti 500 kuna + sto mi je riknula baterija pa bi sve skupa popravak izasao 800 kuna a za tu lovu imam novi mobitel, i da je najjadniji, svakako je bolji od one stare krntije koju sam mislila popravljat
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Old 29.06.2004., 12:56   #16
Re: Re: Hitno!!! Kako izvaditi brojeve iz moba?

Quote:
mobyXXL kaže:
Najjednostavnije je zamjeniti ekran. Tako ne gubiš brojeve ni na kartici a ni na memoriji. Potraži po Oglasniku, a ako nema pitaj u Mobisu ili Vipu oni bi to trebali imati.
Pederi u Mobisu ne žele prodati nijedan dio za mob bez ugradnje. Onda ti prilikom ugradnje izmisle neki kvar tak da te popravak košta više nego mob!
ROAD RUNNER is offline  
Old 29.06.2004., 13:13   #17
pogledaj na www.gsmdiskont.com

displej 60 čuna, nokia data kabel -mislim 70-90 kn..
naručiš i dođe za par dana i platiš još 10-15 kn poštarine..
nn-st1 is offline  
Old 29.06.2004., 13:14   #18
Re: Re: Re: Hitno!!! Kako izvaditi brojeve iz moba?

Quote:
ROAD RUNNER kaže:
Pederi u Mobisu ne žele prodati nijedan dio za mob bez ugradnje. Onda ti prilikom ugradnje izmisle neki kvar tak da te popravak košta više nego mob!

nemoj ebat Viš to nisam znal. Znači ili Oglasnik ili novi mob A, ebiga jadnica je nadrapala
mobyXXL is offline  
Old 29.06.2004., 17:14   #19
UZMEŠ MOB ODEŠ U MOBIS I ONI TI TO LJEPO ISPRINTAJU NA PAPIR
MENI SU TO NAPRAVILI POTPUNO BADAVE
__________________
may force bee with you

maddog.blog.hr memoari purgera iliti kak je negda bilo u purgeraju
one and only is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:57.