Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2012., 19:02   #41
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Reci ti njima bako.
Razbacana djeca današnjice.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 00:14   #42
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Bilo im je i vrijeme, i hvala bogu na tome. Mlađi od 16 nemaju kaj vani bez pratnje starijih odgovornih osoba poslije 23 sata.
slažen se..
al mislin da bi tribali imat puno pametnijeg posla od tog. samo šta, ka i vecina nas, idu linijon manjeg otpora i kupe pare na petnaestogodisnjacima.
__________________
da mi je nešto slatko...
Bube2fd4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 00:48   #43
Ajde molim vas. Vi ste se izricito pridrzavali toga kad ste bili te uzrasti?
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 00:52   #44
meni je to bilo..hm..prošle godine hahaha
i moji roditelji su se strogo pridržavali toga pa san morala doma do 11. a kad bi se "iskrala" tj išla spavat kod prije pa bi izašle vanka prije bi mi buljili u guzicu, nego me zaustavili. jad i bijeda, al bar ide u našu korist.
__________________
da mi je nešto slatko...
Bube2fd4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 01:01   #45
Mozda si izgledala starije.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 01:09   #46
cin se ozbiljno obuces i našminkaš imaš +5 god. lako je ženama izgledat starije.
__________________
da mi je nešto slatko...
Bube2fd4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 06:47   #47
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Ajde molim vas. Vi ste se izricito pridrzavali toga kad ste bili te uzrasti?
Da, jesam. Niti mi roditelji nisu dopustili da budem poslije 11 vani niti sam tad sama htjela biti vani jer s 15 godina nemam kaj tam radit, osim toga, što i da radim tak kasno? Nisam tip koji ide u klubove, na plesove, van pit ili bilošto, i nisam nikad bila poslije 11 doma. Jesam jednom kad sam išla na koncert, naravno, ali nisam išla sama doma nego su me starci od tadašnjeg dečka odbacili.

16 nije tak neka velika starost da je ne možeš pričekat da bi legalno sa osobnom smio sam van poslije 23h. Štoviše, većina 16to-godišnjaka su ionako na mentalnoj razini šestog razreda, pogotovo po ponašanju. To što idu van do 3h i tako ih ne čini ništa zrelijima. A roditelji koji ih prije 16te van zapravo puštaju do rano ujutro su neodgovorni.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 12:29   #48
klinci koji to rade su po meni prerazmažena derišta,koja su naučila da sve
bude po njihovom,čim roditelj uvede neka pravila,odmah im je najveći
neprijatelj.
a oni koji zbog jedne obične svađe ili nekakve zabrane kasno u noć,bježe od
kuće da bi lunjali po gradu i ujutro kukali kako im se neda u školi
treba ih samo izbit i stavit u kaznu.

moj djed baka a i moji roditelji su se držali one stare narodne
"batina je izašla iz raja"
iako na mene nisu nikad dizali ruku jer sam učio solidno,bio poslušan,bio redovan
u školi,nikad nisam bježao,pa su me roditelji voljeli i vjerovali mi na svaku rječ.

ja sam sa petnaest znao pilit i cjepat drva,znao sam vozit auto,znao sam
igrat šah,i još štošta što današnji 15 godišnjaci neznaju.

treba ih dovest u red,roditelje treba poštivat dok te oni uzdržavaju.
kad roditelj da nekakvo pravilo on te tim želi samo zaštitit i želi ti dobro
a neki klinac ga odmah smatra monstrumom koji želi napakostit pa rade
nešto očajno poput bjega od kuće.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 17:33   #49
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Da, jesam. Niti mi roditelji nisu dopustili da budem poslije 11 vani niti sam tad sama htjela biti vani jer s 15 godina nemam kaj tam radit, osim toga, što i da radim tak kasno? Nisam tip koji ide u klubove, na plesove, van pit ili bilošto, i nisam nikad bila poslije 11 doma. Jesam jednom kad sam išla na koncert, naravno, ali nisam išla sama doma nego su me starci od tadašnjeg dečka odbacili.

16 nije tak neka velika starost da je ne možeš pričekat da bi legalno sa osobnom smio sam van poslije 23h. Štoviše, većina 16to-godišnjaka su ionako na mentalnoj razini šestog razreda, pogotovo po ponašanju. To što idu van do 3h i tako ih ne čini ništa zrelijima. A roditelji koji ih prije 16te van zapravo puštaju do rano ujutro su neodgovorni.
Blabla, generaliziras. Da se razumijemo, nisam ja nikakav partijaner bio sa 15, ali sam mogao ostati vani i do jedan ujutro ako sam imao sta pametno za raditi, ostati kod prijatelja, pricati i slicno, sto ne znaci da sam tako ostajao stalno. Nije li bolje imati povjerenja u vlastito dijete (dok ima razloga za to, jel) nego ga drzati pod staklenim zvonom? Tebi su roditelji sa malo slobodnijim pristupom neodgovorni, a nekome bi tvoji bili strogi. Point of view is a bitch.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 17:36   #50
Quote:
Casper555 kaže: Pogledaj post
Koji kurac ću uopče vani?

Edit: više se isplati guzicu grijat uz radijator.
Točno to
__________________
I wanna be a star tonight :)
Zamorče is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 22:00   #51
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Da se razumijemo, nisam ja nikakav partijaner bio sa 15, ali sam mogao ostati vani i do jedan ujutro ako sam imao sta pametno za raditi, ostati kod prijatelja, pricati i slicno, sto ne znaci da sam tako ostajao stalno. Nije li bolje imati povjerenja u vlastito dijete (dok ima razloga za to, jel) nego ga drzati pod staklenim zvonom? Tebi su roditelji sa malo slobodnijim pristupom neodgovorni, a nekome bi tvoji bili strogi. Point of view is a bitch.
Ostati kod prijatelja je druga stvar, i ja sam mogla ostat do jutra kod drugih ljudi, ali ne vani ili u javnosti, a osobno nisam ni htjela jer sam bila uvjerena da nemam što u toj dobi raditi. Nisam rekla da si ti bio partijaner, ili išta, ali meni i dalje nije jasno što će netko od ispod 16 godina (ne kažem da su 16 nekakve velike godine zrelosti, to je individualno, ali takav je zakon) vani? I moji imaju itekakvog povjerenja u mene, nisam nikad ikakvo sranje napravila, imam super ocjene, odgovorna sam - to što me prije šesnaeste nisu pustili van samu jer nisam imala osobnu niti sam imala što radit poslije 11 ne znači da mi ne vjeruju. Imam genijalne roditelje, i zahvalna sam im na svemu. Začudio bi se, al ja se čudim kak su tuđi strogi kad mi na primjer pričaju kak im nekakve gluposti ne dopuštaju, npr. da pozovu prijatelje. To mi je nezamislivo.

Ali da, što želim reći jest da je zakon takav s razlogom, a i dobro je postavljena dobna granica (nije previsoko, ne? ipak ne zahtjeva punoljetnost); a kad i gledaš, većina je i na mentalnoj a i inače razini poprilično dijete. Barem po godinama. Treba se pazit na to.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 21:19   #52
Ja sam se iskrala dva puta, čisto zbog društva, nismo radili ništa što ne bi trebali, sjedili i zezali se, meni je bilo uzbudljivo, još ljeto bilo ahh . Sad starci daju do 2-3, nemam potrebe za takvim radikalnim potezima lol
__________________
Audiatur et altera pars. // Those who give up liberty for security deserve neighter.
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 22:06   #53
1. put kad sam se ja iskrala iz kuce (znaci, ima sad vec 2-3 godine)- sjecam se da sam otisla kroz prozor, nasla se s ekipom i.mi cemo kao face rostiljat i to, jel.. xD i ja se.nikako opustit nisam mogla, cijelo vrijeme mi je u glavu bilo sta ako se stara sad probudi i ode na wc, mene nema u krevetu (nikad me nisu provjeravali, al te veceri mi.je kroz glavu proslo 100 scenarija- sta ako ovo, sta ako ono.. ) jedva sam cekala doci doma 2-3 put strah je takodjer bio.prisutan, al' malo manje 4 put ga vec uopce nije ni bilo i to je tih par puta kad sam se ja iskradala..s vremenom sam.shvatila da uppce nije bilo potrebno to radit jer su moji dosta tolerantni i moze se s njima sve normalno dogovorit...tako da...al bilo je fora, pa ne zalim haha triba i to prozivit )
ivaa09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 19:48   #54
Ja i frendica smo se nedavno iskrale iz skolskog doma u kojem zivimo otisle smo u 1 ujutro, vratile se u 4 haha
useitorlooseit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 21:15   #55
Quote:
lovator32 kaže: Pogledaj post
htio sam je ja ostavit tako da joj izbjegnem starog al ona je rekla da je odvezem bas do njega (cekao je na benzinskoj ina) da ne ispadne da luta sama okolo

onda je on poceo vikat na mene da ce zvat policiju i dali ja znam koliko ona ima godina
ja sam rekao zovi boli me kurac i onda sam pogledao dole i vidio da mi je kajš otkopcan
ali bio sam iza auta,on ju je utrpao u njihov auto i odfurao

no hejt, al zvučiš nastrano, el nisi mogo nać neku od 17/18...


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
Šta reći?
Tomy100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.