Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2004., 22:54   #61
Quote:
Imperator kaže:
Ma ja bi to poslao kopat auto-put prema Dubrovniku.Ako im se razbija ima kamenja koliko hoćeš.Šta ti kvazi navijači umišljaju,da mogu radit što hoće?Koji je idući korak?Silovat će im žene?Palit kuće?Ubijat ih kao u Kolumbiji?
Gledaj stari, nemoj se mješat u ono šta nerazumiš

U redu
MEP is offline  
Old 30.08.2004., 22:54   #62
Desava se sugdje u svijetu samo u kolumbiji nekad i smaknu nekoga. Gledam sinoc na TV-u nogometne tuce.... kad golman i igrac ganjaju sudiju jer je dao zuti karton i penal sviro,,, bjezi sudija i nakraju specijalci ulete i spase covjeka.sve se to desava u juznoj americi.... tamo vise najebe sudija nego igrac
Pinockio is offline  
Old 30.08.2004., 22:57   #63
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Gledaj stari, nemoj se mješat u ono šta nerazumiš

U redu
Znaci ti si kopo do Splita autoput pa se razumis u to
Pinockio is offline  
Old 30.08.2004., 23:04   #64
Quote:
nostalgicar kaže:
Quote:
Pinockio kaže:
Znaci ti si kopo do Splita autoput pa se razumis u to
Šta vama dvojici nije jasno...

Pa ako se netko nerazumi u navijački đir i ako ne prati to, te ga isto ne zanima zašto onda daje debilne izjave

Ma koji autoput, jebo vas autoput
MEP is offline  
Old 30.08.2004., 23:33   #65
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Šta vama dvojici nije jasno...

Pa ako se netko nerazumi u navijački đir i ako ne prati to, te ga isto ne zanima zašto onda daje debilne izjave

Ma koji autoput, jebo vas autoput
Ma ti si preglup i za kopati autoput
Zorro is offline  
Old 30.08.2004., 23:55   #66
Baklja je u školi (ili u nekom riječniku, ili od nekog političara) naučio riječ "generalizirati" pa je to riječ koju koristi u 90% svojih postova.

-Da, Baklja, tih 70% ljudi je pjevalo te pjesme
-Da, Baklja, i veliki "vođe" također
-Da, Baklja, znam da ćeš opet upotrijebiti jednu od inačica riječi "generalizacija" - nadam se da će to biti "Dinamovi navijači moraju na GENERALNI remont, još veći od momčadi".

P.S.: Vidim da se već iskopao razlog zbog kojeg siroti BBB nisu krivi za koškanje u 15. minuti. A razlog za koškanje je bio vrlo jasan svakome tko je bio u blizini stadiona. Rukometna utakmica je završila upravo tada, a onda je velika hrpa ljudi htjela na ho-ruk ući na stadion odmah, što zbog malog ulaza nije moguće.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 31.08.2004., 00:20   #67
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Gledaj stari, nemoj se mješat u ono šta nerazumiš

U redu
A oćeš li mi ti molim te objasnit balavče jedan?
Koji navijački đir, koje pizdarije, šta ti pričaš?Jel ti sebi uzimaš pravo da mlatiš nekoga i uništavaš njegovu imovinu zato šta nisi zadovoljan njegovim zalaganjem na terenu?Ako nisi zadovoljan nemoj ih gledat.Na kraju bojkot je jedino sredstvo za sređivanjem stanja u hrvatskom nogometu.
Nemoj mi sad samo o ljubavi prema klubu i kako ti živiš za njega a mi "nenavijači" to nerazumimo.
Imperator is offline  
Old 31.08.2004., 01:08   #68
Quote:
Zorro kaže:
Ma ti si preglup i za kopati autoput
Eto sreća da na Forumu postoji par ljudi koji se kurca nerazume u ono šta pišu, ali zato znaju vrijeđat u svakom drugom postu....
MEP is offline  
Old 31.08.2004., 01:12   #69
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Eto sreća da na Forumu postoji par ljudi koji se kurca nerazume u ono šta pišu, ali zato znaju vrijeđat u svakom drugom postu....
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Old 31.08.2004., 01:20   #70
Quote:
Imperator kaže:
A oćeš li mi ti molim te objasnit balavče jedan?
Koji navijački đir, koje pizdarije, šta ti pričaš?Jel ti sebi uzimaš pravo da mlatiš nekoga i uništavaš njegovu imovinu zato šta nisi zadovoljan njegovim zalaganjem na terenu?Ako nisi zadovoljan nemoj ih gledat.Na kraju bojkot je jedino sredstvo za sređivanjem stanja u hrvatskom nogometu.
Nemoj mi sad samo o ljubavi prema klubu i kako ti živiš za njega a mi "nenavijači" to nerazumimo.
Gledaj, ja volim ljudima pomoći da svate ''navijački đir'' kao što su i meni neki ljudi pomogli da ga ja shvatim... Ali izgleda da to tebi neću uspjet objasnit jer ćeš ti najvjerovatnije završit post s time da sam ja balavac i da ja tebi nemam šta reć, pa se neću ni puno ni trudit, nego ću napisat samo ukratko...

1. Ja živim za svoj klub i zadnjih 6 godina imam pretplatu za sjever, te sam u tih 6 godina bio na 30-ak gostovanja, i bio sam na SVIM evropskim utakmicama i svome klubu dam bar 500kn svake godine samo kroz karte...
2. Ti navijački đir zoveš pizdarijom, a ja na to gledam drugačije zato sam ti i rekao da nerazumiš, a ti si se onda uvrijedio...
3. Ako su BATINE jedino ''oružije'' koje će igrača natjerat da igra ja sam ZA...

A šta se tiče auto... te iste auto smo kupili MI balavci koji smo svaku utakmicu na Poljudu bili sunce, kiša, bura,....

4. Bojkot je jedino rješenje Hrv,
. nogometa... To opet pokazuje koliko se kužiš....


5. I NAJVAŽNIJE - ovo bi ti reklo pola foruma da pitaš, ali večina njih se ili boji ili ne želi svađat, ili

BTW Očekujem tvoj odgovor IAKO ZNAM KAKAV ĆE BIT...

Pozdrav od balavca s juga
MEP is offline  
Old 31.08.2004., 01:56   #71
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Eto sreća da na Forumu postoji par ljudi koji se kurca nerazume u ono šta pišu, ali zato znaju vrijeđat u svakom drugom postu....
Licemjeru, ja vrijeđam a ti razbijaš. Zašto bi Hajduk trebao biti prvi ?! Zašto ne može biti recimo peti ? Što ti crkotino ne igraš nogomet pa budeš bolji od njih ? U čemu si ti tako dobar u životu da možeš drugima soliti pamet i razbijati im imovinu. Koji qrac misliš da je ovo Eldorado da možeš raditi što te volja. Zbog tebe i tebi sličnih je ova zemlja u totalnom qrcu.
Zorro is offline  
Old 31.08.2004., 02:58   #72
virus se prosirio s juga na sjever
Tonii is offline  
Old 31.08.2004., 03:00   #73
Quote:
Mr.Ex.President kaže:

3. Ako su BATINE jedino ''oružije'' koje će igrača natjerat da igra ja sam ZA...

Ti si premlad i preagresivan, prijatelju.
I ja sam hajdukovac od rođenja(makar živim u Rijeci, i ne idem često na utakmice, pa se ne nazivam Torcidom niti "velikim navijačem", ali u srcu mi postoji samo jedan klub a to je HAJDUK).

Dobro ti je čovjek rekao, zašto Hajduk "MORA" biti prvi ili drugi, a ne može biti 5.?

Zašto onda ne tući igrače Belišća ako ne dobiju protiv Sesveta, čemu stati, ajmo sve skupiti na hrpu i poslati ih u logore?

Igrat će kako će igrati, strahovlada ne može ništa promijeniti, a niti bi trebala...Ono što se treba desiti je da oni koji znaju i ŽELE igrati -igraju, a oni koji ne mogu i(li) ne žele neka nađu posao na birou, i strepe za 2000 kuna mjesečno plaće, kao što i mi ostali smrtnici strepimo...



A kako najbolje "poslati poruku nezadovoljstva?"
Ima načina, batine nisu jedan od njih.


Pozdrav iz Rijeke od navijača Hajduka.
Nimoy is offline  
Old 31.08.2004., 04:39   #74
Zasto ne prebiju Markovica, Mamici i Stimca? Igraci igraju kako znaju. Nema se muda za ove?
__________________
Nije da se ne slazem sa tobom ali nisi u pravu.
Ante is offline  
Old 31.08.2004., 09:54   #75
Quote:
robybaggio kaže:
Baklja je u školi (ili u nekom riječniku, ili od nekog političara) naučio riječ "generalizirati" pa je to riječ koju koristi u 90% svojih postova.
Roby, baš mi te je žao.....
-Shevchenko- is offline  
Old 31.08.2004., 10:06   #76
Quote:
P.S.: Vidim da se već iskopao razlog zbog kojeg siroti BBB nisu krivi za koškanje u 15. minuti. A razlog za koškanje je bio vrlo jasan svakome tko je bio u blizini stadiona. Rukometna utakmica je završila upravo tada, a onda je velika hrpa ljudi htjela na ho-ruk ući na stadion odmah, što zbog malog ulaza nije moguće.
Ukoliko se ovo odnosi na moj post , tada zbilja sereš! Ja sam došao na tekmu kad i većina BBB a to je bilo sat ranije , došli su vlakom i skupa smo išli na igralište zadnjih 500 metara . Ako su mene mogli pustiti na tribinu zašto nisu te dečke , makar one s transparentima? Da se razmemo , živim u Zaprešiću i oduvijek volim i Dinamo i Inker tako da ne stoji ni priča o nekakvoj pristranosti . Ne napadajte toliko maloga iz Splita , sad je u toj fazi odrastanja .!
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Old 31.08.2004., 10:14   #77
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
Ti si premlad i preagresivan, prijatelju.
I ja sam hajdukovac od rođenja(makar živim u Rijeci, i ne idem često na utakmice, pa se ne nazivam Torcidom niti "velikim navijačem", ali u srcu mi postoji samo jedan klub a to je HAJDUK).

Dobro ti je čovjek rekao, zašto Hajduk "MORA" biti prvi ili drugi, a ne može biti 5.?

Zašto onda ne tući igrače Belišća ako ne dobiju protiv Sesveta, čemu stati, ajmo sve skupiti na hrpu i poslati ih u logore?

Igrat će kako će igrati, strahovlada ne može ništa promijeniti, a niti bi trebala...Ono što se treba desiti je da oni koji znaju i ŽELE igrati -igraju, a oni koji ne mogu i(li) ne žele neka nađu posao na birou, i strepe za 2000 kuna mjesečno plaće, kao što i mi ostali smrtnici strepimo...



A kako najbolje "poslati poruku nezadovoljstva?"
Ima načina, batine nisu jedan od njih.


Pozdrav iz Rijeke od navijača Hajduka.
Daj ljudi shvatite već jednom,da neki ljudi shvaćaju nogomet ozbiljnije od drugih.
Ako se igrači ne zalažu dovoljno,treba ih se motivirati.I Torcida i mi smo prvo probali samo navijanjem,podrškom.Kad se vidjelo da to ne daje rezultata,probalo se razgovorom s igračima.Mi smo im nakon toga dali još vremena.Ali ništa se nije promijenilo,i normalno da se došlo do onog ekstremnog,zastrašivanja i sile.
Tako je SVUGDJE u svijetu,ali vi pametnjakovići se morate forsati kao neki prosvijećeni pacifisti koji su s Marsa pali...
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Old 31.08.2004., 10:47   #78
Ljudi moji , mi se jednostavno moramo pomiriti s činjenicom da igrači koji trenutno igraju za Hajduk i Dinamo ne znaju bolje. Pa to su sve drugorazredni igrači (uz par iznimaka) od kojih su naši debilni novinari napravili nekakve zvjezde.

Sad što se tiče zalaganja ne mogu puno reći o Dinamu jer nisam pratio njihove utakmice , ali znam da su ovi Hajdukovi igrači u totalnom kurcu sa ili bez izgaranjem na terenu.
__________________
"I bought an audio cleaning tape. I'm a big fan of theirs."
Izbornik is offline  
Old 31.08.2004., 11:09   #79
Quote:
Daj ljudi shvatite već jednom,da neki ljudi shvaćaju nogomet ozbiljnije od drugih.
Ako se igrači ne zalažu dovoljno,treba ih se motivirati.I Torcida i mi smo prvo probali samo navijanjem,podrškom.Kad se vidjelo da to ne daje rezultata,probalo se razgovorom s igračima.Mi smo im nakon toga dali još vremena.Ali ništa se nije promijenilo,i normalno da se došlo do onog ekstremnog,zastrašivanja i sile.
Tako je SVUGDJE u svijetu,ali vi pametnjakovići se morate forsati kao neki prosvijećeni pacifisti koji su s Marsa pali...
Istina budala ima svugdje na svijetu, a oni pametni takodjer svugdje na svijetu jednako bezuspjesno pokusavaju smiriti te budale. Ja bih recimo rado potpisao onaj pamflet navijaca Rome o vracanju starinskom nogometu, ali se i slazem sa Robyem da bi jos vise volio da se navijaci vrate u 60 i 50 godine.

Nemam nista protiv normalnih navijaca, dapace, ali je cinjenica da uvijek postoji taj postotak kretena u koje ocito spadate i vas dvojica i koje bi volio vidjeti u marici svaki put prije tekme.
__________________
Integrate and fire - The first commandment of every neuron
Stribor cumez is offline  
Old 31.08.2004., 11:22   #80
Quote:
Tony Soprano kaže:
Daj ljudi shvatite već jednom,da neki ljudi shvaćaju nogomet ozbiljnije od drugih.
Ako se igrači ne zalažu dovoljno,treba ih se motivirati.I Torcida i mi smo prvo probali samo navijanjem,podrškom.Kad se vidjelo da to ne daje rezultata,probalo se razgovorom s igračima.Mi smo im nakon toga dali još vremena.Ali ništa se nije promijenilo,i normalno da se došlo do onog ekstremnog,zastrašivanja i sile.
Tako je SVUGDJE u svijetu,ali vi pametnjakovići se morate forsati kao neki prosvijećeni pacifisti koji su s Marsa pali...
Nije ti palo na pamet da oni ne mogu bolje od toga ? Ili recimo, nije ti palo na pamet da će ljudi još gore igrati ako im se prijeti batinama, dočekuje ispred kuće, razbijaju im se auta. Probaj ti igrati košarku u kvartu a 10 razbijača te gleda sa strane i čeka tvoju grešku da te isprebijaju. Kad ste face isprebijajte Štimca ili Mamića ili recimo Filipovića kad popuši slijedeći meč.
Zorro is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:16.